X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpniowe fasoleczki :)
Odpowiedz

Sierpniowe fasoleczki :)

Oceń ten wątek:
  • Marteczka91 Autorytet
    Postów: 724 578

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaga!!:) gratuluję!:)

    <3 <3 <3 <3 <3 <3 cykl starań
    DZIĘKUJĘ CI BOŻE ! CUDA SIĘ ZDARZAJĄ :)
    3ee5cb8b01a61e51d1f581c9f5dc089b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczka91 wrote:
    laski.. wstalam rano od razu zmierzylam temp. 36.4. Po czym poszlam siusiu itd i po 20 min zmierzyłam jeszcze raz i wyszlo 36.2... Co jest?ktora tempke uznać?


    Temperaturę mierzysz od razu po przebudzeniu się ..

  • Marteczka91 Autorytet
    Postów: 724 578

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lenka tak tez zrobilam ale dziwi mnie szybki spadek po paru zwyklych czynnosciach:)

    <3 <3 <3 <3 <3 <3 cykl starań
    DZIĘKUJĘ CI BOŻE ! CUDA SIĘ ZDARZAJĄ :)
    3ee5cb8b01a61e51d1f581c9f5dc089b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • asiek191 Autorytet
    Postów: 341 362

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaga gratuluje i trzymam kciuki za wysoką bete:)

    a ja każdego dnia próbuje inaczej:D 3 dni przed owu w pozycji misjonarskiej i po leżenie przez 30 min i prysznic, 2 dni przed owu w pozycji od tyłu, leżenie na brzuchu po i po 30 minutach prysznic:) dzień przed owu ja na górze i po chwile poczekać, później leżenie na brzuchu z nogami w górze bez prysznica i siusiu:D a co z tego wyjdzie zobaczymy:D

    a ja po wczorajszym monitoringu zadowolona bo pęcherzyk pięknie urósł do wymiaru 22mm
    *endometrium 1,2cm
    * dostałam 2 ampułki pregnylu:) teraz pozostaje tylko się modlić i czekać:) ale jajnik od wczoraj nie miłosiernie boli i rwie:)

    marteczka wpisujesz ta pierwszą zaraz po przebudzeniu:)

    Ewelcia, Angelabd lubią tę wiadomość

    to nasz <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 szczęśliwy cykl!:) nasz mały CUD <3
    CÓRECZKA <3

    3i49hdgee1o4pbfq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2015, 13:00

  • Ankara Ekspertka
    Postów: 171 83

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki...
    Jaga-czekamy na wynik bety.

    Ojjj jak dobrze, że dzis piatek-cos mnie prawy jajnik kuje.....hmmmm

    Angelabd lubi tę wiadomość

    Ankara
    w57vyx8djq1w45pi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalena 88 racja lepiej odrazu isc do toalety a nawet zalecają lekarze ginekolodzy a dlaczego dlatego ze ujscie szyjki macicy zakleja się spermą i zostaje jakis czas tam ,a gdy odbywa się drugi stosunek to tym najswierzszym plemnikom ciezko się dostac przez zastarzałą warstwe spermy .takze najlepiej nie trzymac to idiotyczne ,ja po stosunku nie lezalam i tylko odrazu do toalety szlam .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, podczytuję was troszkę i takie mam ptanie co myślicie o leżeniu na boku po serduszkowaniu?:) bo ja tak własnie robię, a po około 15 min tak jak Magda_lena88 idę siusiu bo czuję się pełna:)Jakoś jak leżę na plecach to mi wszystko wylatuję na brzuchu nie próbowałam ale też kojarzy mi się że może wylecieć. pozdrawiam i gratuluję boćków:)

  • Jaga Autorytet
    Postów: 1171 1651

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://zapodaj.net/52f44a46502dd.jpg.html

    http://zapodaj.net/cdb51651cfe12.jpg.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2014, 08:48

    Angelabd, Marteczka91, Natka098, Ewelcia, Iwka, M4DZI4, MartaAlvi, Agga lubią tę wiadomość

    Lili
    201504074965.png
    Marcel
    200911061762.png
  • asiek191 Autorytet
    Postów: 341 362

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    udana ja czasami leże na boku:) myśle ze każda pozycja jest dobra:)

    jaga nie mogę otworzyć :( już tak:) delikatna kreseczka jest, ale zauważalna gołym okiem:D super:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2014, 08:52

    to nasz <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 szczęśliwy cykl!:) nasz mały CUD <3
    CÓRECZKA <3

    3i49hdgee1o4pbfq.png
  • Jaga Autorytet
    Postów: 1171 1651

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spróbuj teraz bo wcześniej źle wkleiłam link:)

    Wiecie co? W zeszłym roku dokładnie 8 sierpnia o 8 rano robiłam powtórne badanie hcg. Po południu zaczęłam plamić, wieczorem poroniłam. Dzisiejszy dzień zaczęłam dokładnie tak samo jak rok temu ........

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2014, 08:53

    Lili
    201504074965.png
    Marcel
    200911061762.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak ja mam się starać o maleństwo jak ovu mi dziś stwierdziło że ovu była 5 sierpnia a wcześniej 31 lipca..grrr i testowanie mi przeniosła z 12 na 17 !!!

    Weźcie mnie wypiszcie bo to jest bez sensu tylko zmieniam daty...!!

  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaga ale tylko porane bedzie taki sam reszta nie wchodzi w grę trzymam kciuki z abete

    Tomania to dzis i jutro conajmniej powinnaś jeszcze poserduszkować

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • asiek191 Autorytet
    Postów: 341 362

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaga tym razem musisz wierzyć że skończy się to dobrze:) nie ma innej opcji:)
    tomania ważne że jest zaznaczona owulka, będziesz tylko troche dłuzej czekać na testowanie:)

    to nasz <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 szczęśliwy cykl!:) nasz mały CUD <3
    CÓRECZKA <3

    3i49hdgee1o4pbfq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już wiem że nic z tego nie będzie bo nie było między czasie <3
    niby dwa dni przed ovu tą pokazaną dzisiaj i wczoraj <3
    Najbardziej mnie wkur* moja teściowa niby z zawodu pielęgniarka ale jej zdaniem dziecko się robi od tak i z każdego <3 będzie dzieciak.
    W dupę niech to sobie wsadzi jej mądrości!


    Jaga musi być dobrze 08.08. to ładna data moi rodzice mają dziś 22 rocznicę ślubu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2014, 09:19

  • AnnaMaria89 Autorytet
    Postów: 549 189

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, nigdy nie byłam na monitoringu... chce isc w pon do swojej ginki, myslicie ze powie mi kiedy bedzie owu? ewentualnie jesli byla to czy bedzie w stanie mi potwierdzic??
    bo nie wiem czy jest sens isc...

    7v8rskjo4oaslnud.png
    h4zpdqk3vi112s1e.png
  • asiek191 Autorytet
    Postów: 341 362

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tomania te 2 serduszka 2 dni przed owu spokojnie mogą wystarczyć:) przecież plemniki przeżywają nawet kilka dni:) juz nie takie rzeczy widziałam :) jedna dziewczyna miała serduszko JEDNO chyba 5 albo 6 dni przed owu i co?:) zakończyło się to ciążą:)

    annamaria monitoring jest najskuteczniejszą metodą określenia owulacji:) może powiedzieć czy pęcherzyk pękł i jest po owu czy jeszcze nie:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2014, 09:22

    Angelabd lubi tę wiadomość

    to nasz <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 szczęśliwy cykl!:) nasz mały CUD <3
    CÓRECZKA <3

    3i49hdgee1o4pbfq.png
  • Ankara Ekspertka
    Postów: 171 83

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaga wrote:
    spróbuj teraz bo wcześniej źle wkleiłam link:)

    Wiecie co? W zeszłym roku dokładnie 8 sierpnia o 8 rano robiłam powtórne badanie hcg. Po południu zaczęłam plamić, wieczorem poroniłam. Dzisiejszy dzień zaczęłam dokładnie tak samo jak rok temu ........
    Jaga....
    a moze opowiesz nam czy cos czułaś przed zrobieniem testu....no wiesz takie tam przypadłosci, które byc moze świadczyły juz wtedy o dwóch kreseczkach na teście....

    Ankara
    w57vyx8djq1w45pi.png
  • AnnaMaria89 Autorytet
    Postów: 549 189

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak sie robi ten monitoring? bo szczerze nigdy na takie tematy nie pytalam swojej ginki? czy potrzebny jest sprzet odpowiedni bo nawet nie wiem czy ewentualnie oa takowy posiada:)

    7v8rskjo4oaslnud.png
    h4zpdqk3vi112s1e.png
  • AnnaMaria89 Autorytet
    Postów: 549 189

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeśli idę pierwszy raz i będzie już po owu to czy stwierdzi mi że ona była i kiedy,czy do stwierdzenia owulacji trzeba też zrobić monitoring przed owulacja?

    Ja może oduszcze sobie ten cykl a w nastepnym juz pojde na monitorig:) i bede wiedziala co i jak bardziej niz po tych testach... kwestia taka czy na niego moge isc do swojej ginki na nfz jak do tej pory... nie chce placic...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2014, 09:34

    7v8rskjo4oaslnud.png
    h4zpdqk3vi112s1e.png
‹‹ 79 80 81 82 83 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ