Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpniowe fasoleczki :)
Odpowiedz

Sierpniowe fasoleczki :)

Oceń ten wątek:
  • czekolada:) Ekspertka
    Postów: 245 134

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaAlvi wrote:
    czekolada:) moja cierpliwość nie jest zbyt wielka :P Wiedziałam, że nie wytrzymam do terminu @ :P Trzymam kciuki i śle wiruski :)

    Zajsonku najważniejszy jest dobry plan! powodzenia!


    Powiem ci szczerze ze ja juz tez robiłam testa ale popołudniu i nic mi nie wyszło :( a na pomysł ten wpadłam jak zobaczyłam twój tescik hihihi:)

    gosia86, MartaAlvi lubią tę wiadomość

  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak tam fasolki sierpniowe i przepowiednie z wykresow?:)

    ja tez ciagle sie wpatrywalam- jakis nalog:)

    Zajsonek, gosia86, moremi lubią tę wiadomość

    atdcqtkf2affvuei.png
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta grati bety :*
    ja też wróżę sobie z wykresu i mnie zastanawia dlaczego dzisiaj wzrost??
    jak myślicie?
    co do plci dziecka to mi bez różnicy:)

    MartaAlvi lubi tę wiadomość

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://zapodaj.net/dd10e41465d56.jpg.html

    2 ostatnie są z dzisiaj 17dc jeden o 8:00 drugi (ostatni) o 17:00

    i co sądzicie?

    moremi lubi tę wiadomość

  • Blue Przyjaciółka
    Postów: 80 68

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wygląda na pozytywny. Owulka się szykuje :)

    "W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca." Paulo Coelho
    h4zpskjoz8adeo9y.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela ja tez stawiam na pozytyw! Testowa mocniejsza od kontrolnej wiec koniecznie dzialajcie dzis! <3

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • MartaAlvi Autorytet
    Postów: 1242 2269

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelabd wrote:
    http://zapodaj.net/dd10e41465d56.jpg.html

    2 ostatnie są z dzisiaj 17dc jeden o 8:00 drugi (ostatni) o 17:00

    i co sądzicie?

    Pozytyw jak w morde strzelił! Do boju!! :D Trzymam kciuki!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    24.04.2014r. Zawsze będziemy Cię kochać Aniołku [*] 10tc
    fQ2H26U.jpgfQ2Hp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a to nie przez zastrzyk? jak wróciłam do domu to na bieliźnie miałam śluz taki przezroczyty... (sorki że tak bezpośrednio wale ale nadal jestem zielona w tych sprawach i do końca nie umiem określać śluzu)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2014, 18:18

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia86 wrote:
    Marta grati bety :*
    ja też wróżę sobie z wykresu i mnie zastanawia dlaczego dzisiaj wzrost??
    jak myślicie?
    co do plci dziecka to mi bez różnicy:)


    Kochana tempka w czasie @ moze sobie skakac jak chce i nie bedzie to nic nieprawidlowego. Ja coraz czesciej odpuszczam sobie mierzenie tempki w tym czasie bo ona i tak nie jest brana przez of pod uwage jesli masz owulke pozniej niz do 10 dc :)

    gosia86, moremi lubią tę wiadomość

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela skoro jestes po zastrzyku to najwyzszy vzas na owulke,koniecznie wspolzyjcie a jutro zobaczysz czy juz po :) oby cos tam sie zagniezdzilo w Zakopcu! <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2014, 18:23

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Kochana tempka w czasie @ moze sobie skakac jak chce i nie bedzie to nic nieprawidlowego. Ja coraz czesciej odpuszczam sobie mierzenie tempki w tym czasie bo ona i tak nie jest brana przez of pod uwage jesli masz owulke pozniej niz do 10 dc :)
    Daisy ja nie wiem czy u mnie w ogóle występuje owulacja ;(
    w sobotę zrobię prl z obciążeniem a w poniedzialek idę do innego Gina z wynikiem
    może ublagam go na usg po 18.08 żeby sprawdzić jak się sprawy mają
    no i będę robić testy owu bo mam,w domu może one cos pokażą

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2014, 18:21

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Algela skoro jestes po zastrzyku to najwyzszy vzas na owulke,koniecznie wspolzyjcie a jutro zobaczysz czy juz po :) oby cos tam sie zagniezdzilo w Zakopcu! <3


    mam taką nadzieję ;) bo po ostatnim zastrz. z pregnylem nie pękły :(

    Daisy lubi tę wiadomość

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelabd wrote:
    mam taką nadzieję ;) bo po ostatnim zastrz. z pregnylem nie pękły :(

    Pamietam.. :( oby tym razem sie udalo! :*

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Blue Przyjaciółka
    Postów: 80 68

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia86 wrote:
    Daisy ja nie wiem czy u mnie w ogóle występuje owulacja ;(
    w sobotę zrobię prl z obciążeniem a w poniedzialek idę do innego Gina z wynikiem
    może ublagam go na usg po 18.08 żeby sprawdzić jak się sprawy mają
    no i będę robić testy owu bo mam,w domu może one cos pokażą

    Idź koniecznie do gina i się upewnij, będziesz spokojniejsza. Pamiętaj też, że jeśli masz pozytywny test ovu to wcale nie znaczy, ze owulacja na pewno wystąpi, więc nie traktuj ich jako 100 % wyznacznik.

    gosia86 lubi tę wiadomość

    "W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca." Paulo Coelho
    h4zpskjoz8adeo9y.png
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem Blue ale jak już je zamowilam to je wykorzystam ;)
    chyba się dzisiaj napiję winka po pracy żeby się trochę odstresować
    bo stanowczo za dużo myślę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2014, 19:34

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki, są dziś jakieś bocianki?

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki u mnie niestety zaczęło się plamienie :-( pewnie będę Musila przenieść się na wrzesień. Teraz czekam z moim T na samolot lecimy do polski na urlop na wies cisza spokuj i domek w lesie niedaleko rzeki Bug :-) trzymam mocno kciuki za resztę testerem pewnie zajrzę do Was dopiero 18 sierpnia bo na wsi nie będę mieć dostępu do Internetu.

    p19us65glzzsn3k4.png
  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasze sierpniowe fasoleczki

    baby-graphics-cute-700308.gif

    1.08 - Ofelaine (@), Szania (@), momo1009 (@), Ania1986 (@), Aga89mini-graphics-baby-602256.gif, kamilka (@), Maluszek22 mini-graphics-baby-602256.gif, Mała.Mi mini-graphics-baby-602256.gif
    2.08 - Lwica mini-graphics-baby-602256.gif, shimmer_lip mini-graphics-baby-602256.gif, Aurelka mini-graphics-baby-602256.gif , nejsi88 mini-graphics-baby-602256.gif
    3.08 - Kaśka (@) , Natka098 (@), Marzen2210(@, dziubasekk mini-graphics-baby-602256.gifFasiamini-graphics-baby-602256.gif
    4.08 - vercia (@), Aga_502 (@)
    5.08 - BLANKA 90
    6.08 - aisza (@, Alinna mini-graphics-baby-602256.gif
    7.08 - MartaAlvi mini-graphics-baby-602256.gif
    8.08 - Landryneczka,
    9.08 - kierzynka, małolata (@)
    10.08 - madzianka, Natu93, pinka425
    11.08 - czekolada:)
    12.08 - Jaga, Angelabd, tomania8206, Blue
    13.08 - miscelle
    14.08 - JusWik, Inezka*
    15.08 - inezka, apaczka, roletka
    16.08 - Kicia:),BATTINKA, Edka
    17.08 - Asiula257, lady_89, angela2005, sylwusia25
    18.08 - Ewelcia, Marteczka91
    19.08 - potforzasta, Ankara
    20.08 - Kitaja, Versense, Agga
    21.08 - asiek191
    22.08 - karo_line, Nancy87
    23.08 - nadia199191, olka281
    24.08 - takasobieja, polkosia, Gosiacu, agus3004
    25.08 - karen85, Lenka87, Maslanka, moremi
    26.08 - beti97, AnnaMaria89, momo1009, Tysia85, Bluberry
    27.08 - Biedroneczka83,
    28.08 - Neli,
    29.08
    30.08 - Natka098, gosia86
    31.08 - Magic, motyl1993

    mini-graphics-baby-602256.gif odwiedził w tym miesiącu 11 sierpniówek :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2014, 21:05

  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaAlvi wpisałam Ci bocianka :* Musi być dobrze!

    Jeśli Was to pocieszy to ja też cały czas odświeżam ten pieprzony wykres, nie wiem co w tym jest ale faktycznie to chyba źle na nas wpływa :P

    Angelabd działajcie- jest pozytyw jak nic :)

    MartaAlvi, czekolada:), nick nieaktualny, moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marts gartulacje;* Mam podobnie z wykresem. dopatruje sie czegos czego tam nie ma ;) Chyba to juz.nalog

    czekolada:) lubi tę wiadomość

‹‹ 77 78 79 80 81 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ