X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpniowe fasoleczki :)
Odpowiedz

Sierpniowe fasoleczki :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie coś brzuch pobolewa, czyli @ się zbliża .. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi dziś temp. lekko podskoczyła w górę z 36,57 na 36,61 haha a ja się głupia cieszę. :/

    czekolada:), Lena87 lubią tę wiadomość

  • Jaga Autorytet
    Postów: 1171 1651

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia86 wrote:
    Jaga masz brać dupka dopiero po pozytywnym teście czy w określonych dniach cyklu?
    Lena odezwę się po wizycie
    mam nadzieję że nie będzie chciał mnie badać bo mam jeszcze okres i to dla mnie trochę krępujące, wiem że oni nie takie rzeczy już widzieli, ale dla mnie to nowość i jakoś mam opory gdyby co
    ale nie ma co sie martwić na zapas ;)
    dzisiaj trochę lepszy mam humor
    mialam nic nie robić z tą prolaktyną ale później bym zlowala że wiedziałam a nic nie zrobilam i Np. Przez to nie moglamn zajść


    Kochana co lekarz to inne opinia, mieszkam tutaj od 3 lat i szukam jakiegoś normalnego gina , zmieniałam już 4 razy. Pierwszy jakiś profesorek kazał brać od 16-25 dc potem teścior i jbc dalej brać. Ale ponieważ na moje pytania filozofował mi przez 45 min zmieniłam go na gina z Łodzi. Ten zrobił mi badania w szpitalu w sierpniu 2013 r , tydzien po wyjściu ze szpitala teścior pokazał II kreseczki , jak zadzwoniłąm do niego co mam robić kazał mi zrobić bete i nie brać dupka. 4 dni później poroniłam. Wylądowałam wtedy u kolejnego matoła co to twierdził , że tamci lekarze to cymbały a on jest super hiper fantastyczny. Kilka dni pp wylądowałam u psychiatry (od 15 lat choruje na nerwice lękową) bo dostawałąm strasznych napadów paniki, z którymi już sobie nie radziłam. Dostałam leki i do kwietnia się nie staraliśmy. W czerwcu znów zmieniłam gina i ten jak mówiłam mu o dupku nic nie powiedział , ale ciągle mi chodzi po głowie ten dupek. Ten gin znów przyjmuje co 2 tyg w piątki i ciężko go złapać.
    Nie lubię lekarzy co mnie lekceważą , jestem po cesarce , mam tyłozgięcie macicy i prawdopodobnie jest przyrośnięta do jelita , więc jak coś zjem nie tak to od razu mam wzdęcia i ostre bóle jajników i macicy. I się rozpisałam chyba nawet nie na temat D:

    Lili
    201504074965.png
    Marcel
    200911061762.png
  • Wonderwall Ekspertka
    Postów: 208 124

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2015, 23:39

  • Ankara Ekspertka
    Postów: 171 83

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinkie wrote:
    Takie celowanie moze być stresujące, ale też musisz być przygotowana na to że może być drugi siusiak:) czasem nie da się tego zaplanować. Jednej się udało trafić, drugiej nie, a trzecia jeszcze nie zna płci:) w każdym bądź razie powodzenia Ankara, aby było wszystko po Twojej myśli:-)
    Oczywiscie masz w 100 % racje. Oczywiscie jeśli wyjdzie drugi siusiak to bedzie równiez fantastycznie i bede szczesliwa, ze sie udało. Ale chciałam spróbować i zobaczyc co bedzie sie działo...wiesz...tak dla samej siebie:):):)

    Ankara
    w57vyx8djq1w45pi.png
  • Wonderwall Ekspertka
    Postów: 208 124

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2015, 23:39

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane cholesterol znowu mi wzrosl 216
    Lh 5.07
    Fsh 5.47
    E 54.68
    Prl 266.1 norma do 511, po obciazeniu 5341...grr czeka mnie wizyta po wakacjach mam nadzieje ze tu tkwi problem i bedzie ok potem juz

    Prg 0.487
    Tst 0.321

    Takze wyniki poza prl po obciazeniu sa ok.

    Corci wyniki tez ok i watrobowe i morfologia, tylko crp 15 czyli stan zapalny prawdopodobnie zabki no ale nie wiadomo :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2014, 12:26

    Zajsonek, julita, gosia86, MartaAlvi lubią tę wiadomość

  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy cieszę się że u Ciebie wyniki ok :* i u młodej też:)

    ja jestem po wizycie dostalam skierowanie na,ponowne badania z,obciążeniem z wynikiem mam,isc do endokrynologa
    ale lekarz fajny wszystko mi wytlumaczyl co i jak, jak przygotować sie do badania co będą oznaczać wyniki, mówil ze jeśli,przyrost po obciążeniu będzie niski to nie dobrze bo moze oznaczać gruczolaka a wtedy trzeba zrobić rezonanas, ale wcale mnie nie straszył wszystko wutlumaczyl
    reszta badań ok
    no oprócz progesteronu
    starać sie,możemy ale mam przyjść na usg sprawdzić czy jest owu,bo be owulacji nic nie zdziałamy
    no,i nie bagatelizować tej prolaktyny
    tak wiec jestem zadowolona Po wizycie i odrobinę spokojniejsza

    Ewelcia, Daisy, Angelabd, MartaAlvi, Lena87 lubią tę wiadomość

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • Jaga Autorytet
    Postów: 1171 1651

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiu super , że taki lekarz Ci się trafił, który potrafi wytłumaczyć wszystko jasno i wyraźnie.

    gosia86, Angelabd lubią tę wiadomość

    Lili
    201504074965.png
    Marcel
    200911061762.png
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A pytałam jeszcze o cytoligie to mam przyjść do położnej dzień po roku od poprzedniego badania i bez problemu mi zrobi :)

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ankara właśnie sprawdziłam wykresy dwóch koleżanek z ovu i im wyszło zupełnie na przekór :P Tam gdzie serduszka były przed jest chłopiec a tam gdzie w trakcie - dziewczynka :P

    Może to głupie co powiem ale mam wrażenie że bardziej sprawdza się przesądny chiński kalendarz płci niż <3 w odpowiednim czasie :P Ile razy pytałam znajomych o ten chiński kalendarz to im się zgadało - to pewnie też jakiś głupi zbieg okoliczności :)

    gosia86 lubi tę wiadomość

  • Blue Przyjaciółka
    Postów: 80 68

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcia wrote:
    Może to głupie co powiem ale mam wrażenie że bardziej sprawdza się przesądny chiński kalendarz płci niż <3 w odpowiednim czasie :P Ile razy pytałam znajomych o ten chiński kalendarz to im się zgadało - to pewnie też jakiś głupi zbieg okoliczności :)

    ło od razu zaczęłam sprawdzać, bo mi marzy się dziewczynka i wyszło, że jeżeli teraz się uda to chłopak będzie, mało tego żeby dziewczyna była to wstrzymać muszę się aż do listopada, no tak cierpliwa to ja nie jestem :P

    Wonderwall, Ewelcia lubią tę wiadomość

    "W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca." Paulo Coelho
    h4zpskjoz8adeo9y.png
  • Ankara Ekspertka
    Postów: 171 83

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcia wrote:
    Ankara właśnie sprawdziłam wykresy dwóch koleżanek z ovu i im wyszło zupełnie na przekór :P Tam gdzie serduszka były przed jest chłopiec a tam gdzie w trakcie - dziewczynka :P

    Może to głupie co powiem ale mam wrażenie że bardziej sprawdza się przesądny chiński kalendarz płci niż <3 w odpowiednim czasie :P Ile razy pytałam znajomych o ten chiński kalendarz to im się zgadało - to pewnie też jakiś głupi zbieg okoliczności :)
    Ewelcia
    kochana...takie "triki" tez mam juz opanowane...sprawdzałam kilkakrotnie- do pażdziernika mogę smiało działać bo wszystko z chińskiego wskazuje na dziewczynke:) Takze po pierwsze przed owulka po drugie kalendrze chiński po trzecie magnez,witamina C, zurawina,wapno-to wszystko łykam, serdeuszkowanie co drugi dzień aby plemniki były dobrej jakosci do do tego wszystkiego tylko sie nie śmiej pozycja misjonarska- czyli jednym słowem DZIEWCZYNKA.Dlatego "też" biore to wszystko z przymruzeniem oka ale jesli mogę chwilke potestować to zobacztymy co z tego wyjdzie. Słuchaj...naczytałam sie o tym tyle, że postanowiłam zebrać na moim przykładzie wszystko i zobaczymy co z tego wyjdzie...... Narazie za duzo nie czuje bo to dopiero kilka dni po serdeuszkowniu ale....czekam czekam czekam....:)

    Wonderwall, Ewelcia lubią tę wiadomość

    Ankara
    w57vyx8djq1w45pi.png
  • Wonderwall Ekspertka
    Postów: 208 124

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2015, 23:40

    Blue, Ewelcia lubią tę wiadomość

  • Ankara Ekspertka
    Postów: 171 83

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem wiem, bo włąsnie na kilka sie natknęłam. Ale w kazdej teraz przez 3 m-ce dziewczynka:):):)

    Ankara
    w57vyx8djq1w45pi.png
  • Blue Przyjaciółka
    Postów: 80 68

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinkie wrote:
    Tylko na necie mozna znaleźć kilka roznych wersji :p


    aaaa to może jest jakaś wersja, która wskaże u mnie na dziewczynkę :) Idę szukać, znajdę i będę się jej trzymać ;)

    Ewelcia, Katarzyna87 lubią tę wiadomość

    "W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca." Paulo Coelho
    h4zpskjoz8adeo9y.png
  • Wonderwall Ekspertka
    Postów: 208 124

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2015, 23:40

  • Jaga Autorytet
    Postów: 1171 1651

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie chce wam mówić ale wszystko zależy od męskich chromosomów i to ich żołnierzyki decydują jaka płeć dziecka powstanie. Dlatego się mów, żeby współżyć dalej od owulki to przeżyją chromosomy X co daje nam po połączeniu dziurke a siusiaka otrzymamy z połączeń Y czyli plemników które są mniej wytrzymałe ,są szybsze za to.

    julita lubi tę wiadomość

    Lili
    201504074965.png
    Marcel
    200911061762.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juswik masz 100% racje :) to stara prawda dobrze znana :)

  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale zagorzała dyskusja :P Jasne że wszystko zależy od plemników ale zawsze w każdej teorii troszkę prawdy się znajdzie :P Przynajmniej warto sobie pomarzyć że może jednak :P

    Ja już w pracy ale tak mi się nie chce że szok :/

‹‹ 75 76 77 78 79 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ