X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpniowe mamusie 2013
Odpowiedz

Sierpniowe mamusie 2013

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2013, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale infkecja moze byc tez bezobjawowa... ja tak mialam... nie wiedzialam ze mam dopuki mi wymazow nie zrobili, a uplawy moga byc przy szyjce....

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 28 lipca 2013, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zobaczymy czas pokaze co ma byc to bedzie ale jakos mam mieszane uczucia chialabym zeby okazalo sie ze w koncu sie udalo ale racjonalne myslenie bierze gore i mowi glupia jestes na pewno sie znowu nie udalo :-( chyba zaczynam miec jakiegos juz dola z tego wszystkiego.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    p19us65glzzsn3k4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2013, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana znajdz sobie jakies zajecie... nie mysl tak o tym bo to nic dobrego nie daje. mi sie @ spoznia juz 13 dni... i tez sie zatsanawiam ze moze jednak? ale watpie...

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 28 lipca 2013, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zamierzam zniknac na jakis czas z ovu musze psychicznie odpoczac.

    Matylda36, Andzia33 lubią tę wiadomość

    p19us65glzzsn3k4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2013, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powodenia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2013, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka wrote:
    zamierzam zniknac na jakis czas z ovu musze psychicznie odpoczac.
    moje znikniecie z ovu trwalo tydzien, teraz na kilka dni wrocilam i znow znikne na jakis czas :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2013, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzisiaj z mezem bylismy w Köln, zostawilismy klodke na moscie z marzeniem, zeby dzidzia szybko sie pojawila. mam nadzieje, ze teraz sie uda...

    Eavonne, Makak, Gośśśka, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 28 lipca 2013, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odchodzę, dziękuję Wam za wsparcie i pamięć, test negatywny...

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Brava Ekspertka
    Postów: 166 178

    Wysłany: 28 lipca 2013, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka Karolaa-pozdrowionka i powodzonka-moze tam w niemczech bardziej powietrze sprzyja plodnosci :) trzymam kciuki.
    esencia-ja mam dosc czesto takie minimalne ilosci krwi po stosunku-to norma-nie ma sie czym martwic-poprostu za ostro fikaliscie :)
    madzianka-ja dzis rano znowu zrobilam test 10mlu- i taka sama bladzioszka... mam wielka nadzieje ale staram sie nie nakrecac...za 2 do 3 dni powinnam juz na pewno dostac @-jak nie przyjdzie to bedzie super :)

    kaarolaa, Andzia33 lubią tę wiadomość

    km5scwa1ghavzzd2.png
    uwo93e3ktb237qer.png
  • Brava Ekspertka
    Postów: 166 178

    Wysłany: 28 lipca 2013, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka -najlepiej by bylo jakbys poszla do gina sie przebadac ale wiem ze w UK nie ma takiej mozliwosci...:/ sciskam i nie martw sie-glowa do góry!!
    emilka-przytulam...

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    km5scwa1ghavzzd2.png
    uwo93e3ktb237qer.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 28 lipca 2013, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brava wrote:
    madzianka -najlepiej by bylo jakbys poszla do gina sie przebadac ale wiem ze w UK nie ma takiej mozliwosci...:/ sciskam i nie martw sie-glowa do góry!!
    emilka-przytulam...
    A ja głupia myślalam że zajdę od razu po poronieniu i wszystko będzie dobrze... no cóż, to 1 cykl po ciąży... do 2 razy sztuka, zajdę w sierpniu..ale bez wykresów.

    ;oniqa, kaarolaa, doris85, samira, Andzia33 lubią tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 28 lipca 2013, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brava wrote:
    madzianka -najlepiej by bylo jakbys poszla do gina sie przebadac ale wiem ze w UK nie ma takiej mozliwosci...:/ sciskam i nie martw sie-glowa do góry!!
    emilka-przytulam...


    wiem ze najlepiej sie przebadac ale nie wiem kiedy bede w polsce niestety :-( moze powtorze test jak wyjdzie to samo to mam zamiar poleciec do polski na bete i zrobic potrzebne badania. Brava trzymam mocno kciuki zeby sie Tobie udalo kochana :-)

    Brava, Andzia33 lubią tę wiadomość

    p19us65glzzsn3k4.png
  • Stinka Ekspertka
    Postów: 159 73

    Wysłany: 28 lipca 2013, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    A ja głupia myślalam że zajdę od razu po poronieniu i wszystko będzie dobrze... no cóż, to 1 cykl po ciąży... do 2 razy sztuka, zajdę w sierpniu..ale bez wykresów.
    Trzymam kciuki za Ciebie! Mam nadzieje, ze zajrzysz i napiszesz ze jestes w ciazy!

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    8599gov35hcg7r21.png
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 28 lipca 2013, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    Odchodzę, dziękuję Wam za wsparcie i pamięć, test negatywny...

    przykro mi slyszec kochana... udzielaj sie na forum od czasu do czasu bo bedzie nam ciebie brakowalo. :(

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • mia6 Autorytet
    Postów: 419 773

    Wysłany: 29 lipca 2013, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) Ja też do Was dołączę. Jestem w trakcie 9 cyklu i staram się odpuszczać i nie nakręcać, ale bardzo, bardzo, bardzo chciałabym 2 kreski na rocznicę ślubu :) Miłego dnia :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    ckai3e3kq5o7xu9o.png





  • Jaga Autorytet
    Postów: 1171 1651

    Wysłany: 29 lipca 2013, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilko słoneczko przytulam Cię mocno. Ja następny miesiąc też już bez wykresów i mierzenia tempki, czas wyluzować i co ma być to będzie. Zresztą owu wyznaczyło mi owulacje a prawda jest taka , ze owulacji raczej nie miałam, bo będąc w szpitalu w lewym jajniku miałam 2 pęcherzyki które nie pękły , jeden 35 mm a drugi 18 a był to 20 dzień cyklu. Dlatego wole się nie nastawiać na to , że jakakolwiek szansa na ciąze w tym miesiącu będzie.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    Lili
    201504074965.png
    Marcel
    200911061762.png
  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 29 lipca 2013, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam miesiaczke ale dużo mniej mi leci niż zwykle.. Oczywiście pomyslalam ze być może mogłabym być w ciąży. Wkrecam się wiem ale co mi pozostalo!..

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 29 lipca 2013, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i kopiuj wklej ..:)


    Hej kobiety

    Ja dziś byłam u gin.. udało mi sie bo Ona po urlopie

    A wiec pęcherzyk 2,16 bardzo ładny dominujący z prawego jajnika...śluzik też.. serduszkowianie wczoraj na dzis czyli godzina 24 do 1 w nocy.
    Jak wkładała wziernik to myslałam ze bebde krzyczec ratunku.. tak bolało , bo ja jeszcze po odczuwałam dyskomfort bo wczoraj poszaleliśmy.. tak jak nigdy ostatnio, bez parcia na dziecko..

    Wyniki mojego N dobre .. wszystko w porządku u niego...:) huraaaa..
    jeszce tylko musi odwiedzic urologa ( wizyta zalatwiona ) ale mnie to kosztowała nerwów...


    Wiec teraz w srode jade serduszkowac bo wtedy ma byc owu.. ale bez mysli ze musze i ma byc .. raczej przyjemne z pozytecznym


    No i jak sie nie uda w tym cyklu to nastepny z HSG.. Pani doktor zaproponowała...a ja sie ciesze , bo to znaczy ze jestesmy dalej....


    Wiec wszytsko idzie w dobrym kierunku .. najwazniejesze jest to , że wrociły dobre relacje i pozytywne myslenie .. i kochamy sie bardzo...:)


    Tyłek wczoraj wymoczyłam w wodzie , było supper...opalaiłam sie jak czekolada .. łazienka juz prawie skonczona .. DOM juz praiwe skonczony .. teraz szykujemy sie na parapetówke .. to mnie przeraza...:)

    ;oniqa, mia6, Andzia33 lubią tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2013, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mia witaj ;)

    Eavonne heh biedna ty
    MariaAntonina no to widze wizyta sie udała i teraz tylko serduszkowac :)


    mi tempka spadla i cos mnie muli. pogoda u nas okropna co chwile pada, jakby chcialo a nie moglo... a ja dzis mam ogrom do zalatwienia...

    MariaAntonina, mia6, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2013, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brava wrote:
    hejka Karolaa-pozdrowionka i powodzonka-moze tam w niemczech bardziej powietrze sprzyja plodnosci :) trzymam kciuki.
    esencia-ja mam dosc czesto takie minimalne ilosci krwi po stosunku-to norma-nie ma sie czym martwic-poprostu za ostro fikaliscie :)
    madzianka-ja dzis rano znowu zrobilam test 10mlu- i taka sama bladzioszka... mam wielka nadzieje ale staram sie nie nakrecac...za 2 do 3 dni powinnam juz na pewno dostac @-jak nie przyjdzie to bedzie super :)
    mam nadzieje, ze sie przysluzy, wczoraj byla owulka poprzedzona bolem lewego jajnika...oby to byl ten cykl ;) we wrzesniu mam 2 rocznice slubu i to bylby mily prezent dla nas. ewentualnie mam jeszcze czas w sierpniu na zajscie ale chcialabym jak najszybciej :) juz wystarczajaco dlugo czekam (26 cykli)

    mia6, Andzia33 lubią tę wiadomość

‹‹ 19 20 21 22 23 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ