X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpniowe mamusie 2013
Odpowiedz

Sierpniowe mamusie 2013

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2013, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrob test :) zawsze wieksza pewnosc. a najelpeij bete. Ginekolog nie Bog moze sie pomylic. a jak beta negatywna to do gina zeby sprawdzic co sie dzieje

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • Topola Autorytet
    Postów: 775 777

    Wysłany: 26 lipca 2013, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na betę póki co nie mam za bardzo możliwości bo mieszkam za granicą. W moim przypadku takie długie cykle to normalka, mam PCOS i zawsze tak miałam (zanim zaczęłam brać tabletki) więc chyba nic bardzo złego się nie dzieje, mama nadzieję.
    Jedyne co mi w głowie siedzi to ten Castagnus, nie wybaczyłabym sobie gdyby jednak jakiś cud się stał a ja tu łykam coś czego nie powinnam. Myślicie, że ten Castagnus w razie co mógłby bardzo zaszkodzić?

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2013, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana mysle ze nie. tak na dobra sprawa pomysl o tych wszystkich wpadkach. tyle kobiet sie dowaduje ze sa w ciazy np tydzien po teminie @ bo a nieregularne albo zwalaja na stres a w tym czasie pija pala... i rodza zdrowe dzieci. Na samym poczatku zarodek jeszcze sie pozywia z cialka zoltego i ma malo kontaktu z krwia matki. tak naprawde dopiero po 2 miesiacu ten kontakt jest na tyle ze mozesz zaszkodzic. ale oczywiscie nie mowie ze powinno sie pic i palic i bog wie co jeszcze przez pierwsze dwa miesiace ciazy. wiec spokojnie kochana. jak chcesz to odstaw.

    nie ma co glupiec. bo tak na dobra sprawe to wszystki skzodzi i powinnysmy sie zamknac na jakiejs farmie 200km od jakiekolwiek drogi, pic zrodlana wode i jesc ekologiczne warzywa. bo wszystko szkodzi.

    Topola, Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Topola Autorytet
    Postów: 775 777

    Wysłany: 26 lipca 2013, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hihihi.
    Masz rację. Uspokoiłam się trochę i nie będę wariować. Biorę Castagnus niech pomaga, a wierzę że pomoże :)
    Dzięki 50przytula.gif

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 26 lipca 2013, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musi pomóc ;)

    A ja się kochane z Wami żegnam na tydzień. Proszę 5 sierpnia sprawdzić mój wykres bo się zazieleni <3

    Zostawiam tysiąc kciuków na ten tydzień by jak najwięcej z Was zafasolkowało <3
    Buziaki i do usłyszenia pappapa Iwka

    Eavonne, Makcza, Aga_Andzia, patrycja, Andzia33 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2013, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam ja prawdopodobnie bedę testowac 3 sierpnia tzn taki jest plan.... aczkolwiek jak znam zycie to nie bede musiala testować bo ubiegnie mnie @.wogóle to ten cykl jest własnie dziwny bo ostatnie dwa cykle miałam wrazliwe sutki po owu a w tym niemam wiec dlatego czuję że nic z tego zwyczajnie nie bedzie

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • Jaga Autorytet
    Postów: 1171 1651

    Wysłany: 26 lipca 2013, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej słoneczka wróciłam z 3 dniowego pobytu na ginekologii:)
    Badania hormonów są w normie troche mam problem z lewym jajnikiem , jest powiększony i opuchnięty a w środeczku siedzi sobie pęchęrzyk graffa w wielkości 34 mm i drugi w wielkości 15 mm i liczne pęcherzyki mniejsze. Jak się pojawi @ a pojawi się napewno to mam mieć zrobione jakieś badanie i z wynikiem mam się pojawić w szpitalu na HSG. A za 3 miesiące na kolejnym badaniu jajników i sprawdzeniu czy te nieszczęsne pęcherzyki się wchłonęły.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    Lili
    201504074965.png
    Marcel
    200911061762.png
  • Brava Ekspertka
    Postów: 166 178

    Wysłany: 27 lipca 2013, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka dziewczyny...
    mnie dzis diabel podkusil i zrobilam test 10mlU-wyszedl bardzo blady cien...teraz sie martwie bo miesiac temu spoznial mi sie okres 4 dni, testy 25 mlU wychodzily dokladnie tak samo blade , a po tych 4 dniach przyszedl @. wiec byla ciaza biochemiczna...
    bardzo prosze o trzymanie kciuków MOCNO-oby tym razem sie udalo!!!

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    km5scwa1ghavzzd2.png
    uwo93e3ktb237qer.png
  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 27 lipca 2013, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopisuje się do Was dziewczyny:-))) Sierpień jest naszym szczęśliwym miesiącem wiec może i w tej sprawie się uda:-)))
    Milego i owocnego weekendu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 27 lipca 2013, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    tyle kobiet sie dowaduje ze sa w ciazy np tydzien po teminie @ bo a nieregularne albo zwalaja na stres a w tym czasie pija pala...

    Puszysta, tydzień po @? Naprawdę łaskawa jesteś. Małolaty się kapują, że coś może być na rzeczy i w 3-4 miesiącu ciąży! A w tym czasie... jak napisałaś wyżej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2013, 10:26

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 27 lipca 2013, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eavonne wrote:
    Dopisuje się do Was dziewczyny:-))) Sierpień jest naszym szczęśliwym miesiącem wiec może i w tej sprawie się uda:-)))
    Milego i owocnego weekendu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Witaj, Eavonne. Właśnie mi przypomniałaś, że sierpień to i nasz miesiąc :) Dzięki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2013, 10:26

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 27 lipca 2013, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brava wrote:
    hejka dziewczyny...
    mnie dzis diabel podkusil i zrobilam test 10mlU-wyszedl bardzo blady cien...teraz sie martwie bo

    No to sama sobie krzywdę zrobiłaś - masz stres zamiast oczekiwania. Ale - rozumiem Cię. U mnie 4 dzień fl i też bym już test robiła :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2013, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makacz no na lubie miec chociasz troche wiary w ludzi :p

    Kurde nie wiem co z ta moja tempka... @ nie ma... sluz wodnisty...ale szyjka zamknieta :o juz sama sie gubie

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 27 lipca 2013, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brava wrote:
    hejka dziewczyny...
    mnie dzis diabel podkusil i zrobilam test 10mlU-wyszedl bardzo blady cien...teraz sie martwie bo miesiac temu spoznial mi sie okres 4 dni, testy 25 mlU wychodzily dokladnie tak samo blade , a po tych 4 dniach przyszedl @. wiec byla ciaza biochemiczna...
    bardzo prosze o trzymanie kciuków MOCNO-oby tym razem sie udalo!!!


    Brava a jak bardzo blada wyszla Tobie ta 2 kreska?

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    p19us65glzzsn3k4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2013, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wracam do Was kochane jakby co to 12 testuje

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2013, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no coraz więcej nas na sierpień testujących

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • Brava Ekspertka
    Postów: 166 178

    Wysłany: 27 lipca 2013, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka- bardzo slabiutenka-widac ja tylko pod swiatlo..
    a u ciebie to dziwna sytuacja sytuacja madzianka. dopiero jestes w polowie cyklu, to jezeli zaszlas w poprzednim miesiacu a ten okres to nie byl prawdziwy okres to teraz juz powinna gruba kreska ci wyjsc...
    jaki masz plan dzialania??kiedy znowu zatestujesz? ja w poniedzialek..

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    km5scwa1ghavzzd2.png
    uwo93e3ktb237qer.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2013, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brava mi takie kreski pod swiatlo wychodzili, potem taki cien (gdzies zdjecie jest) a w ciazy nie jestem.....

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 27 lipca 2013, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brava wrote:
    madzianka- bardzo slabiutenka-widac ja tylko pod swiatlo..
    a u ciebie to dziwna sytuacja sytuacja madzianka. dopiero jestes w polowie cyklu, to jezeli zaszlas w poprzednim miesiacu a ten okres to nie byl prawdziwy okres to teraz juz powinna gruba kreska ci wyjsc...
    jaki masz plan dzialania??kiedy znowu zatestujesz? ja w poniedzialek..


    Plan mam taki ze kupie jeszcze jeden test i go zrobie moze jutro rano. dziwna ale ogladalm galerie testow i niektorym dziewczyna tez wychodzila slaba kreska nawet 26 dni po owulacji wiec sama nie wiem teraz nawet nie mam bolu jajnika na owulacje a powinnam juz miec poza tym sluz taki ni to bialy ni to kremowy a powinien byc plodny sama nie wiem juz zglupialam :-(

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    p19us65glzzsn3k4.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 27 lipca 2013, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja bede testowala 4 sierpnia :) i mam cicha nadzieje ze po 12 miesiacach staranek dojrze upragnione dwie kreseczki

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ