X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpniowe mamusie 2013
Odpowiedz

Sierpniowe mamusie 2013

Oceń ten wątek:
  • Brava Ekspertka
    Postów: 166 178

    Wysłany: 27 lipca 2013, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    Brava mi takie kreski pod swiatlo wychodzili, potem taki cien (gdzies zdjecie jest) a w ciazy nie jestem.....

    no wlasnie tyle ze w pierwszej ciazy tez najpierw mi takie bladziochy widoczne tylko przy oknie wychodzily a teraz mam 3 letnego szkraba z tych bledzioszek... dlatego mam teraz tak wielka nadzije ze teraz bedzie tak samo...

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    km5scwa1ghavzzd2.png
    uwo93e3ktb237qer.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2013, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to trzymam kciuki.

  • Natalia Autorytet
    Postów: 480 228

    Wysłany: 27 lipca 2013, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ku mojemu zaskoczeniu obu wyznaczylo jednak ovulke i będę testować 05.08. Aczkolwiek Tempka niezbyt wysoka i nie nastawiam sie na cud. Trzymam kciuki za testujące w najblizszych dniach :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    relgh371zv6v421k.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2013, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tempka jest wystarczajaco wysoka. Ma byc wyzsza niz w pierwszej fazie. Nie musi byc powyzej 37 stopni. A wiec kciukam

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • ecencia Autorytet
    Postów: 440 459

    Wysłany: 28 lipca 2013, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jak tam niedziela? Ja już ciągnę trzeci dzień pracy, codziennie wieczorem jakieś posiadówy ze znajomymi wiec nawet nie mam kiedy pisać a jak dziś wóce do domu to chyba odrazu padnę spać. Trzymam kciuki za wasze bladziochy i czekam na zielone kropeczki. Mam pytanko bo mam dziś 20dc i w nocy po serduszkowaniu jak poszłam do toalety to w śluzie była krew. Nie jakoś bardzo dużo ale był wyraźnie różowy. Nie były to niewiadomno jakie wygibasy zeby coś się tam uszkodziło i martwie się trochę skąd to plamienie, może to coś nie tak z szyjką bo czasem pobolewa w trakcie. A wizytę u gina mam dopiero za niecały miesiąc bo ma urlop. Z drugiej strony byłam na badaniu miesiąc temu i mówił, że wszystko wygląda dobrze wiec nie wiem co mogło by się tam zrobić w ciągu miesiąca.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    0034e1d86d.png
    km5szbmhrutvp4cd.png
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 28 lipca 2013, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc kobitki :-) u mnie niby powinna byc wczoraj owulacja ale raczej jej nie bylo bo zawsze mocno kul mnie ktorys jajnik a poza tym brak plodnego sluzu tylko taki bialy juz sama nie wiem co mam myslec o tym wszystkim i do tego ma zaczerwienione sutki i sa bolesne.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    p19us65glzzsn3k4.png
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 28 lipca 2013, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brava jak tam u Ciebie kochana?

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    p19us65glzzsn3k4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2013, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka wrote:
    Czesc kobitki :-) u mnie niby powinna byc wczoraj owulacja ale raczej jej nie bylo bo zawsze mocno kul mnie ktorys jajnik a poza tym brak plodnego sluzu tylko taki bialy juz sama nie wiem co mam myslec o tym wszystkim i do tego ma zaczerwienione sutki i sa bolesne.
    a moze test powtórz najlepiej taki o czulosci 10 juz powinnas miec piekne II krechy:) trzymam kciuki, mnie 2 dzien zalewa kremowy sluz...

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 28 lipca 2013, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zastanawiam sie nad tym czy kupic test czy poczekac jeszcze chpciaz moj T wczoraj stwierdzi podczas przytulanka ze tam w srodku mam jakos inaczej i pytal sie mnie czy mnie nie boli bardzo mnie to zdziwilo.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    p19us65glzzsn3k4.png
  • Topola Autorytet
    Postów: 775 777

    Wysłany: 28 lipca 2013, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ecencia wrote:
    Mam pytanko bo mam dziś 20dc i w nocy po serduszkowaniu jak poszłam do toalety to w śluzie była krew. Nie jakoś bardzo dużo ale był wyraźnie różowy. Nie były to niewiadomno jakie wygibasy zeby coś się tam uszkodziło i martwie się trochę skąd to plamienie, może to coś nie tak z szyjką bo czasem pobolewa w trakcie. A wizytę u gina mam dopiero za niecały miesiąc bo ma urlop. Z drugiej strony byłam na badaniu miesiąc temu i mówił, że wszystko wygląda dobrze wiec nie wiem co mogło by się tam zrobić w ciągu miesiąca.

    Hej ecencia. Z mojego doświadczenia taki różowy śluz zabarwiony krwią po <3 to może być tylko jakieś lekkie obtarcie. Nie musiało nawet być jakiś szaleńczych wygibasów, żeby się obtarło. Te wszystkie śluzówki są dość delikatne i niewiele trzeba. Może to nawet nie u Ciebie. Tak mi się wydaje. Ja tak mam czasami.
    Myślę, że nie musisz się tym martwić. Tym bardziej, że u ginekologa miesiąc temu było ok. Jeśli bardzo będzie Cię to niepokoić, powiedz o tym lekarzowi przy następnej wizycie, ale do tego czasu myślę, że możesz być spokojna.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2013, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka wrote:
    zastanawiam sie nad tym czy kupic test czy poczekac jeszcze chpciaz moj T wczoraj stwierdzi podczas przytulanka ze tam w srodku mam jakos inaczej i pytal sie mnie czy mnie nie boli bardzo mnie to zdziwilo.
    moze Ci sie szyjka obniżyła

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2013, 14:42

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 28 lipca 2013, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czas pokaze ale nie robie sobie nadzieji bo to bez sensu mam dzis wisielczy nastroj :-( i wszystko mnie doluje.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    p19us65glzzsn3k4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2013, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka wrote:
    zastanawiam sie nad tym czy kupic test czy poczekac jeszcze chpciaz moj T wczoraj stwierdzi podczas przytulanka ze tam w srodku mam jakos inaczej i pytal sie mnie czy mnie nie boli bardzo mnie to zdziwilo.
    ale inaczej znaczy sie jak? cieplo? morko? zimno? :P

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2013, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    ale inaczej znaczy sie jak? cieplo? morko? zimno? :P
    uuuu macarena...0dance3.gif

    Puszysta lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2013, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aneczka2076 wrote:
    uuuu macarena...0dance3.gif
    wariatka :P

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 28 lipca 2013, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stwierdzil ze jest bardzie chropowato tak jakbym miala tam jakies kroski i tak jakby rozpulchnione.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    p19us65glzzsn3k4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2013, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    wariatka :P
    co ma w głowie kffiatka kwiatki.gif

    Puszysta, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2013, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka wrote:
    stwierdzil ze jest bardzie chropowato tak jakbym miala tam jakies kroski i tak jakby rozpulchnione.
    krostki to moga byc na jakies zapalenie, albo infekcje. tak samo rozpulchenienie.

    ale rozpulchnienie jest tez na ciaze.

    a ty mierzysz tempke w ustach czy w pochwie?

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 28 lipca 2013, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tempke mierze w pochwie. raczej nie infekcjia bo nic mnie nie boli ani nie swedzi i uplawow tez nie mam.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    p19us65glzzsn3k4.png
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 28 lipca 2013, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak kiedys mialam infekcje albo stan zapalny to tak mnie swedzialo ze myslalam ze zwariuje.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    p19us65glzzsn3k4.png
‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ