X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpniowe mamusie 2013
Odpowiedz

Sierpniowe mamusie 2013

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2013, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eunika wrote:
    Witajcie dziewczyny, z niektórymi już się znam a z innymi nie :) jestem w 13dc czyli w moim przypadku około owulki i dopisuję się do Was :) wcześniej nie pisałam bo nie chciałam się nakręcać, na czerwcowych dużo pisałam i ciągle miałam coraz większą nadzieję a potem ogromnego doła :( ale teraz już spokojnie czekam na skok tempki, pewnie jutro i zobaczymy co z tego wyjdzie, staramy się w tym cyklu wyjątkowo, może pomoże... :) jeszcze nie piszę terminu testowania bo u mnie wacha się termin @ nawet o tydzień, jak zaznaczy owu to będę wiedziała :)
    PS: gratuluję wszystkim zafasolkowanym i poproszę o mega dużo wirusków bo baaaaaardzo chcę dzidzię :)
    Witamy. A ktory to juz cykl staran?? Trzymam kciuki za szybka owulke i dwie kreseczki

    eunika lubi tę wiadomość

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 4 sierpnia 2013, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczeta u mnie dzis 22 dzien cyklu i dzis z rana sluz taki ciemniejszy i podbarwiony krwia nie wiem co myslec a na ta wredna @ jeszcze za wczenie.

    p19us65glzzsn3k4.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 4 sierpnia 2013, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka wrote:
    Hej dziewczeta u mnie dzis 22 dzien cyklu i dzis z rana sluz taki ciemniejszy i podbarwiony krwia nie wiem co myslec a na ta wredna @ jeszcze za wczenie.
    może to zagnieżdżenie? trzymam kciuki :)

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 4 sierpnia 2013, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróciłam :D zjechaliśmy całe wybrzeże od granicy niemieckiej do rosyjskiej. Straty rowery: 3 dętki, 1 opona i pedały. Samochód : tłumik :P
    Dziękuję wszystkim za tak cudowny doping..niestety małpa przylazła na Helu 1 sierpnia...Działamy dalej, we wrześniu się uda !!!!!

    Chciałam wszystko nad robić ale mąż mi laptopa zabiera ;(
    GRATULACJE wszystkim zafasolkowanym!!! <3 Wieczorkiem nadrobię zaległości - może jakas lista komu się udało by się znalazła ?

    Buziaki i do wieczorka <3

    eunika, Gośśśka, ;oniqa, Andzia33, samira lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 4 sierpnia 2013, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witaj Iwka! wakacje nie do zapomnienia he? fajnie!

    ja dzis zaczynam nowy cykl. starania na kroliki nie wypalily, wiec nie bede polecac. ale trzymam kciuki ze dolaczymy w sierpniu do tych zaciazonych!

    a w miedzyczasie leze i sie wije z bolu, wiec chyba dzisiaj pobede z wami.

    Iwka lubi tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 4 sierpnia 2013, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalitria wrote:
    witaj Iwka! wakacje nie do zapomnienia he? fajnie!

    ja dzis zaczynam nowy cykl. starania na kroliki nie wypalily, wiec nie bede polecac. ale trzymam kciuki ze dolaczymy w sierpniu do tych zaciazonych!

    a w miedzyczasie leze i sie wije z bolu, wiec chyba dzisiaj pobede z wami.
    cześć słońce,przykro mi :( ale sierpień z tego co zauważyłam przynosi szczęście tyle tu już zafasolkowanych dziewczyn :) passa trwa więc tym razem się uda :D
    Ja czekam na wyniki w piątek mam się dowiedzieć czy coś moze jest z moimi hormonami bo 13 miesiąc mi leci a tu dalej nic :P

    Iwka, Andzia33, samira lubią tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2013, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane kobitki, dawno do Was nie zaglądałam (czasem trosze podczytywałam, ale nie udzielałam się zbytnio) bo obiecałam sobie odpuścić nerwówkę w tym miesiącu. Mój mąż zakupił sobie kalendarzyk i wszystko w nim notuje, leków w tym miesiącu nie biorę żadnych poza witaminkami...niestety wszystkie się skończyły a wizytę u gina mam pod koniec cyklu także i tak już po fakcie...nic nie zdziała na ten cykl...także ja się odstresowyje a mężuś nauczył się liczyć dni cyklu i zaznacza serduszkowania i witaminki :) :) nie nakręcam się, że w tym miesiącu się uda...na sierpień mam myślenie "jak będzie to będzie" dlatego też do was nie zaglądam, aby tego myślenia drastycznie nie zmienić i nie mieć takich akcji jak w poprzednim cyklu ze mega stresem. Wam Kochane oczywiście wszystkim kibicuję i życzę zafasolkowania biegusiem :)

    Gośśśka, basiulkaa_89 lubią tę wiadomość

  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 4 sierpnia 2013, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też zrobiłam sobie ponad miesiąc przerwy z owulką i teraz powróciłam bo dostawałam bzika hihihi non stop z termometrem siedziałam w dziobie :P mam nadzieje ze to sie juz nie powtórzy bo na razie (od pukać) zachowuję się całkiem normalnie :P :D

    Aga_Andzia, basiulkaa_89 lubią tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 4 sierpnia 2013, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka wrote:
    ja też zrobiłam sobie ponad miesiąc przerwy z owulką i teraz powróciłam bo dostawałam bzika hihihi non stop z termometrem siedziałam w dziobie :P mam nadzieje ze to sie juz nie powtórzy bo na razie (od pukać) zachowuję się całkiem normalnie :P :D

    ty chociaz trzymasz go w dziobie! zgadnij co mój sobie mysli widzac jak mi wystaje ciagle cos spomiedzy nog. tylko kiwa glowa, ze jestem trzepnieta i wierze w temperaturki jak w tarota. a wlasnie dzieki nim nie oszalalam w zeszlym cyklu bo trwal 40 dni. bez tempek bym rwala wlosy z glowy a tak to czekalam spokojnie...

    Gośśśka, Aga_Andzia, basiulkaa_89, Makak lubią tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 4 sierpnia 2013, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalitria hahhahahhahhaha uwielbia Cię ty wariatko!!! :D :D :D wiesz czasami dobrze jest potrzymać coś między nogami :P :P tylko znajdź granice żeby twój Pancio nie poczuł się zazdrosny :D <3

    kalitria, samira lubią tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 4 sierpnia 2013, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka wrote:
    kalitria hahhahahhahhaha uwielbia Cię ty wariatko!!! :D :D :D wiesz czasami dobrze jest potrzymać coś między nogami :P :P tylko znajdź granice żeby twój Pancio nie poczuł się zazdrosny :D <3

    mysle ze porownujac obwod jednego i drugiego nie czuje sie w zadnym calu zazdrosny. jedyne co sie obawia to to, ze ja zeswiruje.

    (do reszty)

    Gośśśka lubi tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 4 sierpnia 2013, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak wielkość może wykluczyć zazdrość :) kochana uważaj z tym wiem co mówię ja lekko ześfirowałam w ubiegłych cyklach,dobrze znać i mierzyć tempkę ale trzeba sobie wyznaczyć granice bo to jest naprawdę zgubne i może przynieść odwrotny skutek.
    W każdym razie kochana trzymam mocno kciuki za Ciebie w tym cyklu!!!!!!!!!!!! :) :) :D

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 4 sierpnia 2013, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka wrote:
    no tak wielkość może wykluczyć zazdrość :) kochana uważaj z tym wiem co mówię ja lekko ześfirowałam w ubiegłych cyklach,dobrze znać i mierzyć tempkę ale trzeba sobie wyznaczyć granice bo to jest naprawdę zgubne i może przynieść odwrotny skutek.
    W każdym razie kochana trzymam mocno kciuki za Ciebie w tym cyklu!!!!!!!!!!!! :) :) :D

    i ja za ciebie !!! <3

    Gośśśka lubi tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2013, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja od zawsze w pochwie a w tym cyklu w ustach(tzn w tym co sie zaczol 18 czerwca i ciagnie sie do dzis) a jak ten cykl sie skonczy to bede w pochwie znowu.... tylko ja lubie miec tempki od pierwszego dnia cyklu a w pochwie podczas @...troche niewygodnie...od nowego cyklu bedzie nowy termometr, olej z wiesolka i moze ziola ojca sroki :)

    ja sie zastanawiam czy moj termometr dobrze dziala... tyle razy spadl na ziemnie... raz nawet wypadl przez okno z pierwszego pietra :P

    http://img74.imageshack.us/img74/3440/jzyk6bbup5.jpg tutaj widac ze pod jezykiem to moza byc rozna zalezy gdzie sie wsadzi ten termometr.... ja zawsze staram sie w tym samym miejscu przy zylce..
    mysle ze w pochwie jest bardziej dokladna....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2013, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dla pewności mierze dwoma -normalnym rtęciowym i elektronicznym :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2013, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aneczka2076 wrote:
    ja dla pewności mierze dwoma -normalnym rtęciowym i elektronicznym :)
    i wychodzi ci taka sama tempka? ja bym nie miala cierpliwosci do rteciowego.. bo to 5 minut trzeba go tam trzymac

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2013, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    i wychodzi ci taka sama tempka? ja bym nie miala cierpliwosci do rteciowego.. bo to 5 minut trzeba go tam trzymac
    identyczna :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2013, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aneczka2076 wrote:
    identyczna :)
    mimo wszystko :P 5 minut lezenia jak ja 10sekund nie moge wytrzymac bo mnie na siku cisnie :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2013, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze mierzę w ustach bo jakoś nie wyobrażam sobie mierzenia tempki w pochwie podczas okresu...teraz z tempką dałam sobie spokój bo w poprzednim miesiącu prawie zwariowałam...mało mi brakowało do wylądowania w jakims psychiatryku...a teraz jest o wiele lepiej...nie stresuje się tak dzięki czemu cześciej mam dobry humor a dzięki temu z kolei serduszkować mi się częściej chce i teraz my z mężusiem działamy troszkę jak Kalitria w poprzednim cyklu "na króliczki" bo po kilka razy dziennie :) :) i bez żadnego stresu..jedynie co to nadal nogi na ścianę zakładam...tak na wszelki wypadek :P heh

  • Anna39 Ekspertka
    Postów: 191 551

    Wysłany: 4 sierpnia 2013, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ci z jakością plemników jak tak codziennie.Moja ginka mówi,że co 2 dzień.

    781bf18f8a2720294b991893655b2777.png
‹‹ 31 32 33 34 35 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ