X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpniowe mamusie 2013
Odpowiedz

Sierpniowe mamusie 2013

Oceń ten wątek:
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 11 sierpnia 2013, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja swoj termometr schowalam gleboko w ciemna szuflade :D
    moj pancio mnie namawial, zebym to zrobila - nie sluchalam.
    moj lekarz mnie namawial, zebym to zrobila - stwierdzilam ze jak ja bede wiedziec kiedy owulka? kiedy @
    a na drugi dzien obudzilam sie i nie chcialo mi sie siegac po niego i pomyslalam eee jeszcze nie trzeba i tak, od jutra zaczne. a jutro jak sie obudzilam stwierdzilam ze w nosie go mam. nie chce mierzyc. i to bylo takie naturalne, ze az dziwne.

    i powiem wam szczerze - dawno nie bylam tak szczesliwa - LOL

    ;oniqa, Aniqa lubią tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 11 sierpnia 2013, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja właśnie znów zaczęłam z termometrem, bo nic nam nie dało to, że na jakiś czas przestałam. Nawet dobrze nie wiem czy miałam owulkę, bo ból jakiś mniejszy niż zwykle był.;/

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z rana :) Trzy dni w pracy i znowu weekend <3 Lubię to ...no cóż przez weekend nie zaglądałam teraz zabieram się za nadrabianie zaległości..jak zawsze nie zawodne :)

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • ecencia Autorytet
    Postów: 440 459

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety dziewczyny wracam do was staraczek, wczoraj beta spadła a dziś przyszła @ wiec niestety wczesne poronienie. Nawet się nie poplakałam rano w domu bo już wczoraj czułam, że nie będzie dobrze ale teraz w pracy ledwo się trzymam. A brzuch mi rozsadza. ;(

    0034e1d86d.png
    km5szbmhrutvp4cd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ecencia wrote:
    Niestety dziewczyny wracam do was staraczek, wczoraj beta spadła a dziś przyszła @ wiec niestety wczesne poronienie. Nawet się nie poplakałam rano w domu bo już wczoraj czułam, że nie będzie dobrze ale teraz w pracy ledwo się trzymam. A brzuch mi rozsadza. ;(

    przykro mi Kochana...trzymam kciuki żeby ten cykl był juz tym szczęśliwym :)

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ecencia wrote:
    Niestety dziewczyny wracam do was staraczek, wczoraj beta spadła a dziś przyszła @ wiec niestety wczesne poronienie. Nawet się nie poplakałam rano w domu bo już wczoraj czułam, że nie będzie dobrze ale teraz w pracy ledwo się trzymam. A brzuch mi rozsadza. ;(
    kochana strasznie mi przykro mi tez aż łezka poleciała jak przeczytałam Twój post trzymaj się buziaki :*

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymaj się Ciepło kochana :* Trzymam kciuki za nowy cykl <3

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ecencia wrote:
    Niestety dziewczyny wracam do was staraczek, wczoraj beta spadła a dziś przyszła @ wiec niestety wczesne poronienie. Nawet się nie poplakałam rano w domu bo już wczoraj czułam, że nie będzie dobrze ale teraz w pracy ledwo się trzymam. A brzuch mi rozsadza. ;(


    Kochana będzie dobrze... pamiętaj najważniejsze to psychicznie być dzielną. Teraz licz , ze kolejny cykl będzie szczęśliwy... Hormony są pobudzone, wiec działaj..Nie jest łatwo walczyc z przeciwnościami losu, ale właśnie dlatego wspieramy się na wzajem..by z cyklu na cykl być mocniejsze a nie słabsze i by rosnąc w siłe a nie poddawać się..

    pa

    Aniqa, Matylda36, eta lubią tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zgadzam się z koleżanką wyżej,
    uda się :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane potrzebuje Waszej pomocy...otóż jestem w 18dc i nadal mam kremowy śluz - już 6 dzień - mam wrażenie że ovu już była bo nawet wczoraj miałam skurcze macicy i pobolewały mnie jajniki. Myślicie, że jak nadal mam kremowy śluz to znaczy, że pęcherz nie pękł? Nie wiem co myśleć...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uda sie napewno sie uda trzeba tylko miec nadzieje i sie nie poddawac :)

  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kobietki
    Jestem już po chisterioskopii,a co najbardziej wkurw...e to to ,że nie miałam żadnego polipa, nic tam nie było,przynajmniej wiem.Ale nie wiem co dalej,20,08 idę do gin i zobaczymy może hsg,tylko nie chce mi się znów leżec w szpitalu.Gratuluję wszystkim zaciązonym,a starającym,życzę szczęśliwie zakończonego cyklu!!!

    Iwka lubi tę wiadomość

    Andzia33
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witaj andzia33! dobrze cie miec z nami. cale szczescie ze nie byo zadnego polipa. fakt niepotrzebne zamieszanie. najwazniejsze ze sprawdzili i sie upewnili. tak to by kazdy jeszcze zachodzil w glowe. nie zlosc sie kochana. zobaczymy co powie gin.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Kalitria
    przynajmniej jestem jeden krok do przodu,zobaczymy co dalej

    Andzia33
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :) ja tak wpadam na chwilę bo jest u nas do czwartku 8-letnia córcia znajomych :) dziś w końcu wiem co to znaczy wysoka twarda i zamknięta szyjka, wcześniej nigdy taka nie była, mam nadzieję że to coś znaczy a jak nie to chociaż będę miała dokładniejsze obserwacje :)

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ecencia wrote:
    Niestety dziewczyny wracam do was staraczek, wczoraj beta spadła a dziś przyszła @ wiec niestety wczesne poronienie. Nawet się nie poplakałam rano w domu bo już wczoraj czułam, że nie będzie dobrze ale teraz w pracy ledwo się trzymam. A brzuch mi rozsadza. ;(

    hej kochana, strasznie mi przykro z twoich wiesci, ale wspaniale ze znosisz to miare dobrze. mam nadzieje ze szybciutko znowu zajdziesz w ciaze i wszystko bedzie sie rozwijalo tak jak powinno! <3

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalitria Kochana http://www.youtube.com/watch?v=pJfytQEqJ9Q :) :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niestety @ sie zaczyna, wiedziałam ze dzisiaj przyjdzie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przykro mi Kaarolaa, trzeba walczyć dalej...niestety

    A ja byłam dzisiaj robić posiewy i kurcze jak wróciłam do domu to pojawiła mi się jasno czerwona krew na wkładce no i się przestraszyłam co się dzieje, fakt jestem tuż przed okresem bo mam 27 dc ale na @ jeszcze za wcześnie. Teraz niby przeszło, ale już czuję ból brzucha więc pewnie @ się zbliża.

  • miało-być-łatwo Debiutantka
    Postów: 8 4

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia nie chcę zapeszać, ale mi dziś też najpierw pojawiła się jasnoczerwona krew, a potem to już się rozkręciło :( Ale mam nadzieję, że u Ciebie będzie inaczej.

‹‹ 45 46 47 48 49 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ