X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpniowe mamusie 2013
Odpowiedz

Sierpniowe mamusie 2013

Oceń ten wątek:
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ecencia przykro mi,trzymaj się!!!

    Andzia33
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga_Andzia wrote:
    Kalitria Kochana http://www.youtube.com/watch?v=pJfytQEqJ9Q :) :)
    hihi. fajne, nie slyszalam tego wczesniej nigdy! seknju. na wino ja zawsze chetnie! 16icon_kiss.gif

    Aga_Andzia lubi tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalitria wrote:
    hihi. fajne, nie slyszalam tego wczesniej nigdy! seknju. na wino ja zawsze chetnie! 16icon_kiss.gif

    wino...hmmm pyszności ale w połaczeniu z Twoją wiecznie słoneczna pogodą zapewne smakuje znacznie lepiej :)

    oliwia85 lubi tę wiadomość

  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1192

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja niestety nie dołączę do was w sierpniu- znów mam cystę na jajniku :(

    chyba muszę przejść odrazu na październik....

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BiB to szybko zakladaj pazdziernik!!! :)

    Aga_Andzia lubi tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nom zdarza sie tak, ze ktora załozy nowy watek ta zachodzi w ciaze :) ja uciekam na wrzesien... ale jeszcze bede tu zagladała. powodzenia kochane

    ;oniqa lubi tę wiadomość

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    nom zdarza sie tak, ze ktora załozy nowy watek ta zachodzi w ciaze :) ja uciekam na wrzesien... ale jeszcze bede tu zagladała. powodzenia kochane
    coś w tym jest :)

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • ecencia Autorytet
    Postów: 440 459

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję kochane za wsparcie, udaje mi się znaleźć jakiekolwiek pozytywy w tym kiepskim dniu. Zastanawia mnie jedno wczoraj jak zaczęło się plamienie byłam u ginekologa i mam wpisaną grubość endometrium 6,7mm wiec jak na moje oko to bardzo cienkie. To była pani ginekolog w szpitalu bo panikowałam i chciałam koniecznie odrazu ginekologa ale nie komentowała tego endometrium. Musze to pokazać mojemu ginowi. A wam nie wydaje się to endometrium cienkie jak na 34dc zaraz przed @? A w ciąży też przecież staje się grubsze.

    0034e1d86d.png
    km5szbmhrutvp4cd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miało-być-łatwo wrote:
    Nusia nie chcę zapeszać, ale mi dziś też najpierw pojawiła się jasnoczerwona krew, a potem to już się rozkręciło :( Ale mam nadzieję, że u Ciebie będzie inaczej.


    Kochana ja tam zbytnio się już nie przejmuję, bo zapisaliśmy się na in vitro refundowane, podjęliśmy decyzję, ponieważ nie chcemy dłużej czekać...teraz robimy badania i we wrześniu startujemy z całą procedurą.

    Póki co okresu nie ma, ale to jeszcze 3 dni, więc mam czas.

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ecencia tule mocno <3

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niewiem co się znow ze mna dzieje już 2 dzień jestem nerwowa wszyscy mnie draznia. Nie umiem normalnie odpowiadać na pytania tylko z podniesionym glosem. Na PMS jeszcze chyba za wcześnie bo @ mam mieć kolo 23.08. Wczorajjuz miałam na myśli wziąć tabletke na uspokojenie..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eavonne wrote:
    Niewiem co się znow ze mna dzieje już 2 dzień jestem nerwowa wszyscy mnie draznia. Nie umiem normalnie odpowiadać na pytania tylko z podniesionym glosem. Na PMS jeszcze chyba za wcześnie bo @ mam mieć kolo 23.08. Wczorajjuz miałam na myśli wziąć tabletke na uspokojenie..

    Może powinnaś się trochę zrelaksować, odpocząć...

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eavonne wrote:
    Niewiem co się znow ze mna dzieje już 2 dzień jestem nerwowa wszyscy mnie draznia. Nie umiem normalnie odpowiadać na pytania tylko z podniesionym glosem. Na PMS jeszcze chyba za wcześnie bo @ mam mieć kolo 23.08. Wczorajjuz miałam na myśli wziąć tabletke na uspokojenie..
    ja tak mam teraz ze wszyscy mnie drażną a najbardiej kierowcy ostatnio chciałam wyśc z auta i naczaskac gościowi ale mama mnie powstrzymała tylko go zwyzywałam od najgorszych hehe :)

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • chce dzidziusia Znajoma
    Postów: 24 8

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam ja bede testowala za kilka dni (planowana @ powinna przyjsc za okolo 3 dni-oby nie przyszla!! blaaaaaagam!)
    jednakze nie mam ZADNYCH objawow i cos mi sie wydaje ze jednak i tym razem sie nie udalo;( Przytulalam sie z partnerem 2 dni przed owulacja-chyba za wczesnie-co mysliscie, jest jednak szansa,ze w ciazy ejstem mimo brakow objawow??)
    pozdrawiam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam po paru dniach
    a więc byłam dziś u gastrologa z moimi wrzodami na jelitach i

    mam czopki i tabletki asamax 2*2 szt dziennie (chyba taka nazwa) czopki nie pamiętam ale wiem że mam je na ryczałt bo tak op. tych czop. 100zł a na ryczałt ok. 7zł no i na refluks tabletki i teraz wykupić i leczyć ,proszę trzymać kciuki żebym je dobrze tolerowała i żeby pomogły !!!
    a i powiedział że ta choroba nie ma wpływu na zachodzenie w ciążę i rodzą się zdrowe i ładne dzieci :D

    stawy mnie bolą ,pieką i sztywnieją szczególnie szyja ,barki ,kolana aż mi słabo a gastro powiedział ze stawy mogą bolec przy tej chorobie jelit i mam nadzieje ze tak jest i nie jest to nic osobnego (osobna choroba)ehhh...


    dla przypomnienia ;)
    @ nie miałam za to lekkie plamienia od piątku w nocy do niedzieli ,jeszcze w poniedziałek były ale tylko pyci na papierze toalet (dosłownie mgła)... :O jutro idę do ginki ,ciekawam co na to powie (dziś 40dc a @ miała być planowo 4-5.08)test ostatnio robiony wczoraj negatyw ...

    pozdrawiam <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2013, 16:45

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie
    Ostatnio czytałam o dziewczynie,która miała 2dni przed owu serduszko,i jest w ciąży[w 2014 chcę byc w ciąży]więc myśl pozytywnie,wszystko może się zdażyc.

    Ja raczej jestem już po owu,którą przegapiłam w szpitalu,więc starań w sierpniu nie będzie[jeden miesiąc bez testu i luteiny],czekam więc na wrzesień i kibicuję Wam!

    Iwka lubi tę wiadomość

    Andzia33
  • Lissa Autorytet
    Postów: 606 458

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia33 wrote:
    Witajcie
    Ostatnio czytałam o dziewczynie,która miała 2dni przed owu serduszko,i jest w ciąży[w 2014 chcę byc w ciąży]więc myśl pozytywnie,wszystko może się zdażyc.

    W moim przypadku 3 dni tak wiec jak maly jest silny to dopnie swego :-)

    eunika, Andzia33, Drzwiona, Lilja lubią tę wiadomość

    atdci09k18tcna0b.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ja za to się martwię że przesadziłam i za dużo miałam <3 przed owu :( tyle że mam nieregularnie i bałam się żeby nie przegapić... oby coś z tego było, szyjka zamknięta i od wczoraj mam ciągłe uczucie mokrości, duuużo śluzu. Nie nastawiam się ale byłoby super :)

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • Lissa Autorytet
    Postów: 606 458

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eunika wrote:
    hej ja za to się martwię że przesadziłam i za dużo miałam <3 przed owu :( tyle że mam nieregularnie i bałam się żeby nie przegapić... oby coś z tego było, szyjka zamknięta i od wczoraj mam ciągłe uczucie mokrości, duuużo śluzu. Nie nastawiam się ale byłoby super :)

    To ze sie przytulaliscie tak czesto z pewnoscia nie zaszkodzi :-) jest mokr jest dobrze, wiem po sobie :-)
    trzymam kciuki i sle wiruska <3

    Lilja lubi tę wiadomość

    atdci09k18tcna0b.png
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej lasencje , a wiec wstawiam foty mojego D...jak obiecałam...ale jest jeszcze do zrobienia full detali a czasu mało parapetówka w sobote.. ehhh

    a ja zabiegana i zagoniona musze ja zorgaznizować...hipsy i paluszki lajkunika i do przody z cola z biedronki....:)



    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b4369f946d18732b.html


    pozdrawiam cieplo , nie czytam wiec nie wiem co tam u was , ale pamiętam


    Nusia, Matylda36, juicca lubią tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
‹‹ 46 47 48 49 50 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ