X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpniowe mamusie 2013
Odpowiedz

Sierpniowe mamusie 2013

Oceń ten wątek:
  • Makak Ekspertka
    Postów: 229 198

    Wysłany: 22 lipca 2013, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalitria, jak Ty coś napiszesz, to od razu gęba się śmieje :)

    Iwka, kalitria, Andzia33 lubią tę wiadomość

    20110812580114.png
  • Jaga Autorytet
    Postów: 1171 1651

    Wysłany: 22 lipca 2013, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej słoneczka :)
    Dopiszę się do Was aczkolwiek mam chyba ten cykl bezowulacyjny. Jakiś taki porypany jak cholewka :(
    W środe ide na badania do szpitala więc będę wiedzieć czy miałam lub będę miała owulacje a co za tym idzie czy będzie sens testować w sierpniu.
    Wam natomiast życzę samych zielonych kropeczek i żadnych sierpniowych niespodzianek w postaci niechcianej @ :)

    Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

    Lili
    201504074965.png
    Marcel
    200911061762.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 22 lipca 2013, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalitria wrote:
    Bedziecie się kotłować w pierzynach jak będzie zimno na dworze Iwka!!!
    Taaaaaaaaaaaaak ja to już marze o serduszkowaniu na plaży :D

    Aga_Andzia, doris85, Andzia33 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 22 lipca 2013, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    khem khem, to niech ci na marzeniach pozostanie!

    ja z ostatniej wizyty na pomorzu przywiozłam mandat w wysokości 400 zl!!!!! ten akurat byl za prędkość, ale jak sobie pomyśle ile w polsce można dostać za turlanie się w piochu z gołymi pupami to aż suwak w portfelu mi się sam zasuwa!!!

    Aga_Andzia, eta, Andzia33 lubią tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 22 lipca 2013, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalitria wrote:
    khem khem, to niech ci na marzeniach pozostanie!

    ja z ostatniej wizyty na pomorzu przywiozłam mandat w wysokości 400 zl!!!!! ten akurat byl za prędkość, ale jak sobie pomyśle ile w polsce można dostać za turlanie się w piochu z gołymi pupami to aż suwak w portfelu mi się sam zasuwa!!!


    ja dzis dostałam 100 Pan był łaskawy moj mandat za .. szybka jazde na 50/ przeleciałam 77.. tak zakonczyłam URLOP z 100 w plecy ...za czas.:)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2013, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Taaaaaaaaaaaaak ja to już marze o serduszkowaniu na plaży :D

    ale ochoty robicie :)
    i tylko zazdroszczenie mi zostaje

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 22 lipca 2013, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalitria wrote:
    khem khem, to niech ci na marzeniach pozostanie!

    ja z ostatniej wizyty na pomorzu przywiozłam mandat w wysokości 400 zl!!!!! ten akurat byl za prędkość, ale jak sobie pomyśle ile w polsce można dostać za turlanie się w piochu z gołymi pupami to aż suwak w portfelu mi się sam zasuwa!!!
    Znalazłam artykuł"....Kto publicznie dopuszcza się nieobyczajnego wybryku, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1 500 złotych albo karze nagany...."

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2013, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Znalazłam artykuł"....Kto publicznie dopuszcza się nieobyczajnego wybryku, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1 500 złotych albo karze nagany...."

    Nie wiem jak Wy, ale ja jestem za naganą :)

    Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Makak Ekspertka
    Postów: 229 198

    Wysłany: 22 lipca 2013, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co, jak pomyślę, gdzie bym potem miała piasek, to od razu mi się odechciewa ;) Jakaś mało romantyczna chyba jestem :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    20110812580114.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 22 lipca 2013, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no fakt z piaskiem mógł by być problem....
    A nie wiem czy już Wam pisałam że bryczka mi się popsuła - pompa paliwa. Ostatnio jak jechaliśmy nad morze (5 lat temu) to alternator mi się SPALIŁ!!! A teraz to - mechanik się śmiał że moja bryczka morza nie lubi !!

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 22 lipca 2013, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nagana: chłosta na Helu w biały dzień ku uciesze wczasowiczów. Oczywiście na gołą... skóre ;-)

    @ Iwka: 'Ostatnio'??? '5 lat temu'??? Może za rzadko jeździcie nad to morze i auto się zaciera na długich dystansach!

    @Makak: tak mi przypomniałaś. znacie te rybki co skórki z nóg jedzą? są takie akwaria gdzie się całym ciałem wchodzi. babeczka jedna chciała ryby liczyć zanim weszła do środka na wypadek gdyby któraś jej miała się 'gdzieś tam' schować :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2013, 15:01

    Aga_Andzia, Makak, Andzia33 lubią tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2013, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalitria rozłożyłaś mnie na łopatki tym liczeniem rybek...no padłam :D :D

    A co do piasku w różnych miejscach to wiecie...miłość wymaga poświęceń...a tak powąznie to takie z Was duże dziewczynki a nadal;l nie wiecie, że w chwilach uniesień nie myśli się o konsekwencjach typu piasek w d*pie :P hehe

    kalitria, Makak, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 22 lipca 2013, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak mój ma chwile uniesienia to daje mu sie unieść i zanieść. do sypialni. mamy takie duże łóżko że możemy się w nim ganiać.

    a propos fajnych miejsc na tenteges. lubicie gdzie indziej niż w sypialni?? no i może jeszcze gdzieś indziej poza plażą??? :)

    Makak, Andzia33 lubią tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2013, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie nic z tego, robilam wlasnie test czulosc 25 i negatywny a juz nawet na tym powinno cos wyjsc, a wiec w pełnym luziku z radlerkiem jabłkowym w rece czekam na zmorę @







    a w głośnikach:http://www.youtube.com/watch?v=DjN7TP357wk i http://www.youtube.com/watch?v=eTJPQ4TW4Jw tak na poprawe humorku:)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 22 lipca 2013, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalitria wrote:
    jak mój ma chwile uniesienia to daje mu sie unieść i zanieść. do sypialni. mamy takie duże łóżko że możemy się w nim ganiać.

    a propos fajnych miejsc na tenteges. lubicie gdzie indziej niż w sypialni?? no i może jeszcze gdzieś indziej poza plażą??? :)

    Ja osobiście nie polecam w aucie no chyba ze takie z rozlozonymi siedzeniami. A podloga mi bardziej odpowiada jak lozko!!!

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2013, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w aucie jest niezbyt wygodnie, choc jest adrenaliznka że Cie ktoś zauwazy :) hehe
    Ja uwielbiam meble...biurka szczególnie :) heh

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 22 lipca 2013, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalitria wrote:
    @ Iwka: 'Ostatnio'??? '5 lat temu'??? Może za rzadko jeździcie nad to morze i auto się zaciera na długich dystansach!


    No fakt ale to dlatego że M na morze nie lubi jeździć :P Rok temu bylismy w Bieszczadach a później zmęczone cielska moczyliśmy na Słowacji.
    A teraz mój M chce zjechać od granicy Niemieckiej do Rosyjskiej rowerem...ja z koleżanką w samochodzie...bo my bardziej plażowe niż rowerowe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2013, 18:20

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 22 lipca 2013, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    A no fakt z piaskiem mógł by być problem....
    A nie wiem czy już Wam pisałam że bryczka mi się popsuła - pompa paliwa. Ostatnio jak jechaliśmy nad morze (5 lat temu) to alternator mi się SPALIŁ!!! A teraz to - mechanik się śmiał że moja bryczka morza nie lubi !!
    Zanim to przeczytacie proszę usiąść ... Odebrałam już autko i mechanik mi mówi, że to nie pompa tylko przycisk pod siedzeniem się spalił który blokował dopływ prądu do pompy...a wiecie czemu się spalił? Bo mój kochany M wyłączył zasilanie na noc (to jest coś w formie blokady przed kradzieżą) bo samochód został u kumpeli na osiedlu co na urodziny szliśmy. A że na siłe chciał bryczkę odpalić to ten się spalił....jak wróci z pracy to mu parsknę w twarz.
    Ale już nabrał doświadczenia w holowaniu w korku przez most toruński 2smiech.gif

    Eavonne, Makak, Andzia33 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • haybeauti Autorytet
    Postów: 1091 538

    Wysłany: 22 lipca 2013, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z was testuje 1 sierpnia?
    Ja jeśli nie dostane wcześniej to 1 testuje!
    To będzie pierwsze testowanie po poronieniu i zapewne ostatnie. Bo idę w środę na badanka progesteronu i jak będą tak samo niskie jak przed poronienia to biorę duph i teścik nie wchodzi w grę tylko beta. Nie wiem dlaczego ale strasznie mi zależy by dowiedzieć się o ciąży z teściku (sama nie wiem dlaczego). A testować będę tydzień po 30-stych urodzinach więc to byłby cudowny prezent urodzinowy.
    Dziewczyny trzymajcie kciuki. O niczego tak bardzo nie pragnę jak dzidziusia.
    Zawsze te najważniejsze urodziny kojarzyły mi się z czymś nieprzyjemnym:
    przed 18-stką zmarł mi ukochany dziadek
    na 25 urodziny moją teraz była koleżanka nie przyszła bo jej spodnie nie wyschły a druga skłóciła całe towarzystwo i wszyscy o 22 poszli do domu
    i nie chce by 30 kojarzyła mi się z poronieniem

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    bhyw20mmdnokd5bw.png
    20110716580116.png
  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 22 lipca 2013, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba nie będę testować bo czuje się okresowo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dlaczego jestem kobieta?!!!

    Andzia33 lubi tę wiadomość

‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ