X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpniowe mamusie 2013
Odpowiedz

Sierpniowe mamusie 2013

Oceń ten wątek:
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 20 lipca 2013, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo ładnie wyszłaś :) Ja też fotografów nie lubie ;p
    Makcza a tak z boku to mi jedną znajomą przypominasz :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2013, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia33 wrote:
    Aneczka 2076 może jeszcze jest za małe stężenie hcg i dlatego ten 25 nic nie pokazał,poczekaj jeszcze,jak nie ma okresu to jest duża nadzieja,albo jak jesteś mniej cierpliwa to idz na bete
    Poczekam do wtorku-srody, kupie test o czulosci 10 i wtedy powinno byc wszystko jasne;) a na dzien dzisiejszy:bol krzyza, jajnikow, brzycha!!!utrzymujące sie juz ok 2 tyg!

    Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 20 lipca 2013, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki mnie dzis od rana boli podbrzusze jakby znowu miala @ przyjsc a dopiero co sobie odemnie poszla. i okropnie caly czas chce mi sie spac masakra jakas.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    p19us65glzzsn3k4.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 20 lipca 2013, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki nie zauważyłam że już sierpniówki powstały :) całuje Was wszystkie gorąco i oczywiście zielonych kropeczek Nam :P życzę :) :) :)

    Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 20 lipca 2013, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny ale u nas cicho na watku?:(a ja wlasnie walizki mam spakowane i w nocy wyjazd do polski:):)wkoncu przestane myslec o tym co sie stalo i na miesiec odpoczne o mierzeniu temperatury to akurat wyjdzie mi na dobre:):)

    Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 20 lipca 2013, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka ladne zdjecia:):)

    Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2013, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :) rzadko zagladam to i mam mniej stresow z wykresem ;)
    Zaczelam OWULACJE :D tak rozciagliwego sluzu to ja niemialam od roku :O :D :D :D
    #mac kciuki :) oby sie udalo :)

    Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 21 lipca 2013, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiulkaa trzymam mocno kciuki zeby sie udalo :-)

    basiulkaa_89, Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

    p19us65glzzsn3k4.png
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 21 lipca 2013, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tu cisza u nas chyba wszystkie dziewczyny na urlopach :-)

    Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

    p19us65glzzsn3k4.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 21 lipca 2013, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już chyba odpuszczam, tak mi mąż razdi, za dużo nerwów mnie to kosztuje, pojeździmy dziś motorem po lesie...

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 21 lipca 2013, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez myslalam zeby odpuscic bo psychicznie jestem zmeczona ale dzien zawsze zaczynam od forum musialabym je zlikwidowac ale i tak tego nie zrobie bo tu mam wsparcie. jeszcze dwa dni temu dowiedzialam sie ze przyjaciolka mojego T jest poraz 3 w ciazy i to mnie jeszcze bardziej dobilo chyba trace juz wiare w to ze kiedykolwiek zostane mama.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    p19us65glzzsn3k4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2013, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Kochane...długo się wstrzymywałam przed przejściem do tego wątku łudząc się, że jednak lipiec będzie mój...Niestety zanosi się na to, że tak nie będzie, także mam nadzieję że zostane sierpniową mamusią i Wam wszystkim również tego życzę z całego serducha bo naprawdę na to zasługujecie :*
    Pozdrawiam i zyczę udanej niedzieli :)

    Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 21 lipca 2013, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze moj T od jutra zaczyna prace i caly czas bedzie pracowal na nocki i jak tu sie nie zalamac starania chyba odejda na bok jest mi dzis okropnie smutno i jak jeszcze pomysle ze w arcu bede konczyc juz 27 lat to chce mi sie plakac.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    p19us65glzzsn3k4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2013, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka wrote:
    Jeszcze moj T od jutra zaczyna prace i caly czas bedzie pracowal na nocki i jak tu sie nie zalamac starania chyba odejda na bok jest mi dzis okropnie smutno i jak jeszcze pomysle ze w arcu bede konczyc juz 27 lat to chce mi sie plakac.


    86 rocznik?:)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 21 lipca 2013, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rocznik 87 w marcu 2014 skoncze 27 lat a dzidzi jak nie bylo tak nie ma :-( raz tylko w pazdzierniku 2012 test pokazal 2 blada kreske ale po 2 dniach przyszla wredna @.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    p19us65glzzsn3k4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2013, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o to rok starsza jestem, mi test pokazal teraz bladzioche przy czulosci 10, po 3 dniach powotrka z testem o czulosci 25 i negatywny, a @ brak juz 16-17 dzien, przy czym ovu chyba mi sie przesunela na po 20 dc.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • Natalia Autorytet
    Postów: 480 228

    Wysłany: 21 lipca 2013, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziewczyny u mnie chyba niestety kolejny miesiąc na straty. Owulka powinna byla byc wczoraj lub przedwczoraj, juz testy,negatywne i śluz znowu kremowy a wzrostu tempki nie ma :( jeśli @ przyjdzie szybko to moze na końcówkę sierpnia sie jeszcze zalapie ale myslalam, ze to będzie juz teraz :\ trzymam kciuki za Wasze zielone kropki :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    relgh371zv6v421k.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2013, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aneczka2076 wrote:
    o to rok starsza jestem, mi test pokazal teraz bladzioche przy czulosci 10, po 3 dniach powotrka z testem o czulosci 25 i negatywny, a @ brak juz 16-17 dzien, przy czym ovu chyba mi sie przesunela na po 20 dc.

    Aneczka, to może jednak nie wszystko stracone skoro tyle juz Ci się @ spóźnia...może zrób betę i wtedy będzie jasne

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2013, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga_Andzia wrote:
    Aneczka, to może jednak nie wszystko stracone skoro tyle juz Ci się @ spóźnia...może zrób betę i wtedy będzie jasne
    chce poczekac do środy powtorzyc ostatni raz test (tydzien po bladej)wtedy na czułości 10 powinna byc juz wyraźna druga krecha ;)oby!

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2013, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aneczka2076 wrote:
    chce poczekac do środy powtorzyc ostatni raz test (tydzien po bladej)wtedy na czułości 10 powinna byc juz wyraźna druga krecha ;)oby!

    to widzę, że obie testujemy w środę...
    Koniecznie daj znac jak wyszło...ja tez napewno napiszę.
    Uciekam już, bo niedługo z pracy wychodze i jadę z mężem sie odstresowywac na łonie natury :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ