X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpniowe testowanie - pamiątki z wakacji :)
Odpowiedz

Sierpniowe testowanie - pamiątki z wakacji :)

Oceń ten wątek:
  • Szpilkka Autorytet
    Postów: 921 293

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam że od wczoraj czuje sie dziwnie. Mialam taki mega wkurw na wszystkich że aż mną trzeslo. Dzisiaj za to mam OKROPNA zgage i przytkany nos a kataru nie mam więc nie wiem skąd takie uczucie. Generalnie bóle miesiaczkowe mam od kilku dni ... dzisiaj chyba 10 dzień po owulacji . W dodatku mialam dzisiaj sen że zrobilam test ciążowy i był pozytywny :) wiem wiem, glupie sny ALE jak staraliśmy się o pierwsze dziecko to TEŻ mialam ten sen ! I na drugi dzień rano test faktycznie wyszedł pozytywny xD. Ciekawe czy teraz się sprawdzi. To masz drugi cykl starań. :)

    Wik89 lubi tę wiadomość

    82dox1hp9jc30rad.png
    gyxwl6d8duuarpfk.png
  • Niecierpliwa Ekspertka
    Postów: 245 249

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szpilkka wrote:
    Powiem Wam że od wczoraj czuje sie dziwnie. Mialam taki mega wkurw na wszystkich że aż mną trzeslo. Dzisiaj za to mam OKROPNA zgage i przytkany nos a kataru nie mam więc nie wiem skąd takie uczucie. Generalnie bóle miesiaczkowe mam od kilku dni ... dzisiaj chyba 10 dzień po owulacji . W dodatku mialam dzisiaj sen że zrobilam test ciążowy i był pozytywny :) wiem wiem, glupie sny ALE jak staraliśmy się o pierwsze dziecko to TEŻ mialam ten sen ! I na drugi dzień rano test faktycznie wyszedł pozytywny xD. Ciekawe czy teraz się sprawdzi. To masz drugi cykl starań. :)

    Trzymam kciuki :)

    w4sqgzu3r3rkzllr.png
  • Niecierpliwa Ekspertka
    Postów: 245 249

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsonek wrote:
    Do 17.30 bedzie wynik..
    A mi z tylu glowy chodzi myśl, po co robiłaś zaraz Cię zaleje...[/QUOTE

    I jak mow tu szybko bo sie stresuje z toba 😍😍😍❤️❤️❤️

    w4sqgzu3r3rkzllr.png
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam na @..
    Poniżej 0.100
    Wiedziałam że tak będzie.

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • Niecierpliwa Ekspertka
    Postów: 245 249

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsonek wrote:
    Czekam na @..
    Poniżej 0.100
    Wiedziałam że tak będzie.

    A kiedy masz miec @ moze nic straconego jeszcze 😍 ktory to dzien po owulacji?

    w4sqgzu3r3rkzllr.png
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa wrote:
    A kiedy masz miec @ moze nic straconego jeszcze 😍 ktory to dzien po owulacji?


    Mała dziś albo jutro najpóźniej..
    Nie wiem który dzien po owu bo nie obserwowałam tego cyklu..
    Mi juz wsio rybka, jak nie teraz to może na wyjeździe zaskoczy, a jak nie to pozniej stymulacja w ciemno..

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • Lena986 Autorytet
    Postów: 431 157

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsonek wrote:
    Czekam na @..
    Poniżej 0.100
    Wiedziałam że tak będzie.
    Czyli masz czarno na bialym ze przyjdzie @... W sumie moze to i lepsze niz tkwienie w urojonej ciazy, moze sama zaczne latac na bete. Co to za testy tak wychodziły? Cos musiamy klamac bo biochem by wyszedl na becie niestety

    Ignissa, Malwcia89 lubią tę wiadomość

  • Niecierpliwa Ekspertka
    Postów: 245 249

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsonek wrote:
    Mała dziś albo jutro najpóźniej..
    Nie wiem który dzien po owu bo nie obserwowałam tego cyklu..
    Mi juz wsio rybka, jak nie teraz to może na wyjeździe zaskoczy, a jak nie to pozniej stymulacja w ciemno..

    Kochana trzymam kciuki w koncu sie uda 😍😍😍 a dlugo juz sie staracie?

    w4sqgzu3r3rkzllr.png
  • *KasiaS* Autorytet
    Postów: 571 405

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) zrobiłam przed godziną test o czułości 10 i nie wiem czy ja mam zwidy czy tam coś jest?

    naforum.zapodaj.net/cca34023d12f.jpg.html

    15.04.2016 synek Filipek ❤️
    12.01.2018 Aniołek [*] 8 tc (cp) laparotomia, usunięty lewy jajowód
    31.03.2019 Bliźniaki [*][*] 12 tc poronienie zatrzymane

    Ja: 33 lata
    kwas foliowy, wit. D3, jod, kwasy DHA, magnez
    TSH 0,596
    Prolaktyna 8,6
    Testosteron 0,39

    On: 33 lata
    Cynk, selen, kwas foliowy, wit. D3

    Nie jesteś wybrakowana. Nie zrobiłaś niczego złego. Jesteś silna, jesteś odważna i zawsze pozostaje nadzieja. – Ashley Williams
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa wrote:
    Kochana trzymam kciuki w koncu sie uda 😍😍😍 a dlugo juz sie staracie?

    Od stycznia tego roku, w sumie nie długo ale maly ma już prawie 4 lata, nie chciałabym żeby różnica między dzieciaczkami byla duza. Może zrobimy sobie przerwę nie wiem.. następna @ 31.08/01.09 już bez żadnych testów i obserwacji, zobaczymy może zaskoczy, a jak nie to 28 września wylatujemy na wakacje do Turcji i właśnie podczas pobytu powinnam mieć płodne i owulacje, przez podróż moze sie wszystko poprzesuwac, ale próbować trzeba 😊

    Wik89, Pani Ciasio, Magduullina lubią tę wiadomość

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *KasiaS* wrote:
    Cześć dziewczyny :) zrobiłam przed godziną test o czułości 10 i nie wiem czy ja mam zwidy czy tam coś jest?

    naforum.zapodaj.net/cca34023d12f.jpg.html

    Hej cos jest, ale na moim przykładzie ci powiem nie nakręcaj sie 😊 poczekaj do dnia miesiączki i wtedy testuj albo beta 😊

    justyna1719 lubi tę wiadomość

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaS jesli ta kreska wyszla po godzinie to już po czasie takze nie nakręcaj sie 😊

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • Szpilkka Autorytet
    Postów: 921 293

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsonek wrote:
    Czekam na @..
    Poniżej 0.100
    Wiedziałam że tak będzie.
    Z dwojga złego lepiej taki wynik niz wpatrywac sie w test i żyć w świadomości, że widać kreskę. Przerwy nie róbcie, po prostu wrzuć na luz.


    Nie wiem jak wasi mężowie, ale moj pracuje w delegacji więc to jest idealna metoda antykoncepcji. Z pierwszym synem staralismy sie 12 miesięcy. A z tego bylo dwa miesiące kiedy byl w domu wtedy kiedy trzeba ;) to dopiero denerwujace kiedy robisz testy owu, jest pozytyw a męża nie ma wrrrrrrr. Masakra

    82dox1hp9jc30rad.png
    gyxwl6d8duuarpfk.png
  • Lena986 Autorytet
    Postów: 431 157

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsonek wrote:
    Od stycznia tego roku, w sumie nie długo ale maly ma już prawie 4 lata, nie chciałabym żeby różnica między dzieciaczkami byla duza. Może zrobimy sobie przerwę nie wiem.. następna @ 31.08/01.09 już bez żadnych testów i obserwacji, zobaczymy może zaskoczy, a jak nie to 28 września wylatujemy na wakacje do Turcji i właśnie podczas pobytu powinnam mieć płodne i owulacje, przez podróż moze sie wszystko poprzesuwac, ale próbować trzeba 😊
    Moze cie pocieszy ze chciałbym byc na twoim miejscu, miec choc jedno i dopiero pol roku staran o drugie, nie jest zle

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsonek kuzwa ... myslalam , ze to to :(


    Niecierpliwa Ja poronilam w Pl , mieszkalam juz w Uk ale akurat w Polsce bylam 2 miesiace wtedy :/ wiedza tu ze ciaze stracilam mnoga ale nic nie robia sobie z tego .
    Fajnie , ze takiego Gp masz .

    Ja mieszkam w Alfreton ( derbyshire ) . Godzinka drogi od Nottingham


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • *KasiaS* Autorytet
    Postów: 571 405

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsonek wrote:
    KasiaS jesli ta kreska wyszla po godzinie to już po czasie takze nie nakręcaj sie 😊

    Kreska wyszła odrazu. Po 3 minutach zrobiłam zdjęcie testu. Tylko właśnie się zastanawiam czy coś tam jest czy ja już mam omamy :)

    15.04.2016 synek Filipek ❤️
    12.01.2018 Aniołek [*] 8 tc (cp) laparotomia, usunięty lewy jajowód
    31.03.2019 Bliźniaki [*][*] 12 tc poronienie zatrzymane

    Ja: 33 lata
    kwas foliowy, wit. D3, jod, kwasy DHA, magnez
    TSH 0,596
    Prolaktyna 8,6
    Testosteron 0,39

    On: 33 lata
    Cynk, selen, kwas foliowy, wit. D3

    Nie jesteś wybrakowana. Nie zrobiłaś niczego złego. Jesteś silna, jesteś odważna i zawsze pozostaje nadzieja. – Ashley Williams
  • Wik89 Autorytet
    Postów: 3785 5602

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsonek, buuu, a faktycznie cien cienia byl! No nic, kciuki za kolejny cykl😘
    Ja tez czekam na @, teoretycznie powinnam dostac jutro. Najgorsze jest te ostatnie pare dni cyklu...

    II 2020 22 cs szczęśliwy
    👶 X 2020
    XII 2022 6 cs szczęśliwy
    👧 IX 2023
  • koktajlowa Autorytet
    Postów: 1486 956

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna a czemu prefert? Jest lepszy od fertilsafe? Czy tak po prostu wyszło? Jest tu ktoś komu pomogły te żele?

    Zajsonek a może jeszcze urośnie ta beta czy już za późno? My we wrześniu jedziemy na Chorwację. Liczę, że jak nie ten miesiąc to przy urlopie się uda.

    Jakie testy owulacyjne polecacie? Zamówiłabym jakieś z allegro ale sprawdzone. Choć nie wiem kiedy ja je będę robić bo różnie pracuje.

    17.04.24 betahcg 4,32 mIU/ml prog 1,99 ng/mL
    19.04.24 betahcg 10,03 mIU/ml
    23.04.24 betahcg 2,23 mIU/ml prog 0,26 ng/ml
    💔


    10.2023 wznowienie starań
    04.2020 cp - zaśniad groniasty częściowy (7cs)
    02.2020 cb (6cs)
    08.2018 rozpoczęcie starań
    01.2016 córka 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *KasiaS* wrote:
    Cześć dziewczyny :) zrobiłam przed godziną test o czułości 10 i nie wiem czy ja mam zwidy czy tam coś jest?

    naforum.zapodaj.net/cca34023d12f.jpg.html
    Ja coś widze✊✊✊✊

  • Tysia150 Autorytet
    Postów: 811 676

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No laski, ja jestem po monitoringu i wyhodowalam 4 piękne pęcherzyki. Dziś tj. 10dc, a ja mam dwa na prawym 14i15mm i dwa na lewym 14 i 15mm!!! :D owu w niedzielę powinna być :D!!!

    Wik89, Malwcia89, Evelle28, takczynie, Ma_ho, Sleepyhead, Twinsowa, Ignissa, justyna1719, ElenaM, KalaW, DzulkaJ, Pani Ciasio, BB__Anna, Magduullina lubią tę wiadomość

    Mutacja genu m1ap u męża
    Biopsja mtese 09.2021(3 słomki)
    14.10.22 punkcja
    7 komórek 7 plemników ♥️
    15.10 3 komórki zapłodnione
    19.10 transfer (odwołany, zarodki zatrzymały się 18.10)
    04.2024 inseminacja nasieniem dawcy
‹‹ 68 69 70 71 72 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ