X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Śląskie czy ktoś jest?
Odpowiedz

Śląskie czy ktoś jest?

Oceń ten wątek:
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 3 lutego 2017, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasju wrote:
    majamia, nie ma to jak kochający men haha :D chyba musisz sobie "wyprodukować" córę, bo widzę, że u Ciebie jednak płeć męska w przewadze ;)
    Baaaaardzo bym chciala corke, ale jak to zrobic! Ahm. Planowalam ♡ na kilka przed owu, a tu inaczej wyliczylo... wrr...

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • nesairah Autorytet
    Postów: 2322 2169

    Wysłany: 3 lutego 2017, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam z Sosnowca!
    Również kocham koty, mam swojego jednego grubaska w domu :) Wiercę dziurę w brzuchu narzeczonemu o jakieś towarzystwo dla niego i ostatnio nawet się zgodził, więc pewnie jeszcze jakiegoś futrzaka przygarniemy :)

    majamia chodzę do gina w Dąbrowie Górniczej. Z tego co wiem, przyjmuje do godz 19, chociaż, ja zawsze o wcześniejszych porach do niego jeżdżę.

    Jeśli chodzi o moje starania... jestem po jednym poronieniu w listopadzie. Mam wysoką prolaktynę 42ng/ml przy normie do 25. Owulacja u mnie mimo to występuje. Raz w 22dc, raz w 10dc (potwierdzone monitoringiem). Zaczęłam kurację Bromergonem.

    preg.png

    2017 - 👦, 2021 - 👶

    2016 - [*] 6tc 👼
    2019 - [*] 6tc 👼
    2022 - cb💔
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 3 lutego 2017, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia Ślązaczki :)

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Ryjek Ekspertka
    Postów: 129 95

    Wysłany: 3 lutego 2017, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nesairah wrote:
    chodzę do gina w Dąbrowie Górniczej. Z tego co wiem, przyjmuje do godz 19, chociaż, ja zawsze o wcześniejszych porach do niego jeżdżę.

    A gdzie dokładnie przyjmuje ten lekarz?

    OM: 26.04
    28.05 beta 943
    30.05 beta 2688
    suple: femibion 1, omega-3, szelazo
    fjblvec.png
  • nesairah Autorytet
    Postów: 2322 2169

    Wysłany: 3 lutego 2017, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ul. Królowej Jadwigi - nazywa się Adrian Łukasik i póki co mogę polecić z czystym sumieniem! :)

    Ryjek lubi tę wiadomość

    preg.png

    2017 - 👦, 2021 - 👶

    2016 - [*] 6tc 👼
    2019 - [*] 6tc 👼
    2022 - cb💔
  • kasju Ekspertka
    Postów: 173 222

    Wysłany: 3 lutego 2017, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majamia wrote:
    Baaaaardzo bym chciala corke, ale jak to zrobic! Ahm. Planowalam ♡ na kilka przed owu, a tu inaczej wyliczylo... wrr...
    mój chłop do tej pory się szczyci tym, że zrobił dziure w dziurze haha :D trzymam kciukersy !!!

    majamia lubi tę wiadomość

    Aleksandra, 27.06.2016, 10:51, 54cm, 3600g
    km5sdf9hih21tb5p.png
    oar8csqvf7a9bp1t.png
    2017-7tc💔
  • malutka4493 Znajoma
    Postów: 19 10

    Wysłany: 28 lutego 2017, 03:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inaa wrote:
    Oho ! Widzę, że więcej sąsiadek na ovu ... z Rybnika ;-)

    Witam dołączam do was :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2017, 03:27

    Malutka9344
  • malutka4493 Znajoma
    Postów: 19 10

    Wysłany: 28 lutego 2017, 03:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Barbarella86 wrote:
    A Rybnik? :)

    Również jestem z Rybnika:) akurat okolice centrum

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2017, 03:28

    majamia lubi tę wiadomość

    Malutka9344
  • Hannka86 Koleżanka
    Postów: 152 14

    Wysłany: 3 marca 2017, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja jestem z Rudy Śląskiej :)
    obecnie leczę się w klinice w Katowicach

    czekając na nasz Cud <3
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 4 marca 2017, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannka86 wrote:
    a ja jestem z Rudy Śląskiej :)
    obecnie leczę się w klinice w Katowicach
    A to tuz za sciana :)

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2017, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę do lekarza w Katowicach, na razie nie myślę o klinice,może bez się uda, przerażają mnie koszty tych wszystkich zabiegów i badań...

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 6 marca 2017, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny. Ja jestem z Bytomia a wcześniej z Mysłowic.Fajnie, ze tu jesteście . Obecnie zaczęłam diagnostykę w Rudzie Śląskiej u r Mercika, który też jest w Gyncentrum. Nie dzuałam od razu iść do kliniki bo tam tylko zdzierają. Doktor super. Zobaczył moje wyniki stwierdził niskie tsh mimo, ze tylko troszkę za niskie a jedynak dał euthyrox. Stwerdził niedobór witaminy D3 i kazał przyjść obecnie za 3 tygodnie. W końcu czuję, ze ktoś chce sie mną zajać. Opisałam swoje niepokoje, ze czasami mam plamienia w fazie luteralnej, ze po sexie zdarzyło mi się 3 razy, ze żywa krew leciala. od razu stwierdził, ze coś jest na rzeczy. Kazał przyjść i następnym razem jak nic nie wyjdzie po tabletkach, które dał zajmiemy się tymi plamieniami. Mimo, że staram się 6 miesięcy to wiem , ze jest to i tak juz niepokojące mając na uwadze , ze mam 3 lat. Wkurzało mnie w tych lekarzach to, ze oni patrzą na pacjentkę poważnie tylko wtedy gdy minie rok starań. Zamiast od razu zrobic wszystkie badania hormonalne w tym na rezerwę jajników. To też zrobiłam ale wyników jeszcze nie było gdy byłam u lekarza dlatego kazał je pokazać na następnej wizycie. serdecznie Was pozdrawiam Ślązaczki

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Hannka86 Koleżanka
    Postów: 152 14

    Wysłany: 6 marca 2017, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agus3004 wrote:
    To prawda dr Nowak jest specyficzny ale mnie do siebie przekonał, ja mam dziś wizytę, pewnie dostane znowu jakieś leki bo zostało mi jeszcze troszeczkę bakterii
    ja obecnie się lecze u Dr

    jesteśmy zadowoleni
    choc jeszcze nie mamy efektu :) żyję nadzieją

    czekając na nasz Cud <3
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 8 marca 2017, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ślązaczki. Gdzie jesteście ?:))))

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 9 marca 2017, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszedzie :D

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 10 marca 2017, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny wiecie może gdzie zrobić monitoring cyklu i ile to kosztuje? bo chyba musi to byc taki gin , który przyjmuje co dziennie? na czym to polega i w jakich dniach się robi? czy płaci się od każdego usg? proszę poleczcie mi kogoś z centralnego śląska .

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 10 marca 2017, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć ,
    dziewczyny chciałam dołączyć do watku jestem z Katowic:)

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 10 marca 2017, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    dziewczyny wiecie może gdzie zrobić monitoring cyklu i ile to kosztuje? bo chyba musi to byc taki gin , który przyjmuje co dziennie? na czym to polega i w jakich dniach się robi? czy płaci się od każdego usg? proszę poleczcie mi kogoś z centralnego śląska .


    Nie codziennie - odstęp 2-4 dni. Ja chodze do MArty Maksym w Gliwicach. Płaci sie neistety od każdego badania, ale wizyta monitująca kosztuje 50 zł.

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 10 marca 2017, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    cześć dziewczyny. Ja jestem z Bytomia a wcześniej z Mysłowic.Fajnie, ze tu jesteście . Obecnie zaczęłam diagnostykę w Rudzie Śląskiej u r Mercika, który też jest w Gyncentrum. Nie dzuałam od razu iść do kliniki bo tam tylko zdzierają. Doktor super. Zobaczył moje wyniki stwierdził niskie tsh mimo, ze tylko troszkę za niskie a jedynak dał euthyrox. Stwerdził niedobór witaminy D3 i kazał przyjść obecnie za 3 tygodnie. W końcu czuję, ze ktoś chce sie mną zajać. Opisałam swoje niepokoje, ze czasami mam plamienia w fazie luteralnej, ze po sexie zdarzyło mi się 3 razy, ze żywa krew leciala. od razu stwierdził, ze coś jest na rzeczy. Kazał przyjść i następnym razem jak nic nie wyjdzie po tabletkach, które dał zajmiemy się tymi plamieniami. Mimo, że staram się 6 miesięcy to wiem , ze jest to i tak juz niepokojące mając na uwadze , ze mam 3 lat. Wkurzało mnie w tych lekarzach to, ze oni patrzą na pacjentkę poważnie tylko wtedy gdy minie rok starań. Zamiast od razu zrobic wszystkie badania hormonalne w tym na rezerwę jajników. To też zrobiłam ale wyników jeszcze nie było gdy byłam u lekarza dlatego kazał je pokazać na następnej wizycie. serdecznie Was pozdrawiam Ślązaczki
    Dokładnie to samo mnei wkurza. Że chodziłam po ginekologach i mówili mi że pozcekać rok nic sie nie dzieje a mnei to tylko nakrecało:(

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Nisia2901 Ekspertka
    Postów: 133 62

    Wysłany: 27 marca 2017, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybnik kłania się :)

    ona32 lubi tę wiadomość

    oar8vfxmb84zoiiv.png
‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ