X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne SŁONECZNIE I WAKACYJNIE - LIPCOWE TESTOWANIE
Odpowiedz

SŁONECZNIE I WAKACYJNIE - LIPCOWE TESTOWANIE

Oceń ten wątek:
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 3 lipca 2018, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tęczova wrote:
    Właśnie pojawiły się moje wyniki (7 dpo) i niestety chyba nie ma rewelacji, zerkniecie proszę? Mądrzejsze jesteście :)
    Progesteron 16,20 ng/ml
    Prolaktyna 32,7 ng/ml
    I chyba najgorsze... TSH 3,131 µIU/ml
    Mam też trochę, jak na tę fazę cyklu podwyższony estradiol (215,70 pg/ml) - macie jakiś pomysł czy to źle czy dobrze? :)
    Progesteron nie najgorszy ale szału nie ma. Były tu dziewczyny które z takim zaszły i utrzymały ciążę.
    Estradiol nie jest za duży, jest ok. Jego poziom jest zależny od tego ile pęcherzyków dojzewalo do ovu bo każdy sobie estradiol wytwarza. Jak było dużo to osiągnął wysoki poziom i wolniej spada.
    Najbardziej marywilaby mnie ta prolaktyna, ale badanie jest w dzienniku dniu cyklu. Pomimo tego wydaje się wysoka.
    No i tsh

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2018, 20:32

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 3 lipca 2018, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej...

    Grzechotka gratuluję czlowieczka ahhh ten centymetr a tyle radości :)

    Ja jem nachosy i taki ostry sos zrobiłam... :O chyba będzie dwa razy piekło...

    Dzieć na wakacjach a starzy szaleją.... Na usta ciśnie się utwór Kazika... Wyjechali na wakacje wszyscy nasi podopieczni tralalala :)

    Grzechotka2, Magda - mbc, agniecha2101, ams lubią tę wiadomość

    Akceptacja!
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 3 lipca 2018, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    Hej...


    Dzieć na wakacjach a starzy szaleją.... Na usta ciśnie się utwór Kazika... Wyjechali na wakacje wszyscy nasi podopieczni tralalala :)
    To nasz ulubiony utwór. Haha u mnie tylko pół dzici wyjechało. Ale chodzi do pracy to siedzimy z mężem sami jak jakieś dziadki ;-)

    KAL, Magda - mbc lubią tę wiadomość

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • tęczova Autorytet
    Postów: 2231 4717

    Wysłany: 3 lipca 2018, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 11:38

    “I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.”
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 3 lipca 2018, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tęczova wrote:
    Isaura81 dziękuję za wytłumaczenie... 4 miesiące temu prolaktynę miałam na poziomie ok 17 i TSH 1,7 :( Z każdym cyklem coraz gorzej echh...
    Ja od tego cyklu stosuje zioła ojca sroki nr 3 bo wyniki te, mi się pogorszyły. Progesteron leciał na łeb na szyję, a prolaktyna w górę.
    Progesteron jest duuuuzo lepszy a prolaktyny nie badałam. Mam zakaz wykonywania jakichkolwiek badań w tym miesiącu. ;-)

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • tęczova Autorytet
    Postów: 2231 4717

    Wysłany: 3 lipca 2018, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 11:38

    “I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.”
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 3 lipca 2018, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tęczova wrote:
    Isaura81 dziękuję za wytłumaczenie... 4 miesiące temu prolaktynę miałam na poziomie ok 17 i TSH 1,7 :( Z każdym cyklem coraz gorzej echh...
    nie jestem pewna w 100% ale prolaktyna chyba jest podwyższona przy wyższym tsh. Ja ponad miesiąc temu miałam tsh 3,79 i prolaktynę powyżej normy. Zjadłam praktycznie całe opakowanie leków i spadło. Te hormony łatwo zbić, więc się nie martw. Zobaczysz co Ci lekarz powie

    Co do ziół Isaura jaką recepture stosujesz? I czy widzisz jakąś poprawę? Ja właśnie je popijam od marca, zioła i leki i jakaś poprawa u mnie jest. Nie wiem co ma większy wpływ, obstawiam ze leki, bo od ziół miałam przerwę.
    Tęczova ja zrobiłam sama miks, kupiłam składniki w zielarni (36zł za wszystko) i wyszły mi 3 litrowe słoiki. Pijemy obydwoje :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2018, 20:57

    tęczova lubi tę wiadomość

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • tęczova Autorytet
    Postów: 2231 4717

    Wysłany: 3 lipca 2018, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 11:38

    “I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.”
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    Hej...

    Grzechotka gratuluję czlowieczka ahhh ten centymetr a tyle radości :)

    Ja jem nachosy i taki ostry sos zrobiłam... :O chyba będzie dwa razy piekło...

    Dzieć na wakacjach a starzy szaleją.... Na usta ciśnie się utwór Kazika... Wyjechali na wakacje wszyscy nasi podopieczni tralalala :)

    hehe przez tydzień sobie tak śpiewałam ;) odzwyczaiłam się i nie wiedziałam co z sobą zrobić, więc tak sprzątałam, że nic nie odpoczęłam...

    KAL lubi tę wiadomość

  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 3 lipca 2018, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    nie jestem pewna w 100% ale prolaktyna chyba jest podwyższona przy wyższym tsh. Ja ponad miesiąc temu miałam tsh 3,79 i prolaktynę powyżej normy. Zjadłam praktycznie całe opakowanie leków i spadło. Te hormony łatwo zbić, więc się nie martw. Zobaczysz co Ci lekarz powie

    Co do ziół Isaura jaką recepture stosujesz? I czy widzisz jakąś poprawę? Ja właśnie je popijam od marca, zioła i leki i jakaś poprawa u mnie jest. Nie wiem co ma większy wpływ, obstawiam ze leki, bo od ziół miałam przerwę.
    Tęczova ja zrobiłam sama miks, kupiłam składniki w zielarni (36zł za wszystko) i wyszły mi 3 litrowe słoiki. Pijemy obydwoje :)
    Znalazłam przepis na mieszankę z niepokalankiem mnisim. Wiem że w oryginalnym tego nie ma ale dowiedziałam się o tym jak już namieszałam.
    Piłam cały cykl i sama byłam zaskoczona efektami. Dużo lepiej zasypiam, nie mam przewlekłego stanu odczucia zimna (budziłam się w nocy i ubierałam bo marzlam), progesteron zaczął wracać do normy, nie ma idealnie ale utrzymuje się na wysokim poziomie dłużej niż w poprzednich cyklach. No i widoczna zmiana to mniejsze plamienia przed @.
    Są jeszcze ale już tylko 4 dni przed @ a nie 10.
    No i znacznie mniejszy PMS i brak napadów głodu. Nawet mi się odrobinę udało zrzucić.

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • Majaaa Autorytet
    Postów: 1050 773

    Wysłany: 3 lipca 2018, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny:) czy Wy tez macie taki problem z wytrzymanien do wyznaczonego dnia testowania? Ja jestem fatalna. Przyznam się, ze dzisiaj (5/6 dni do @) zatestowalam...oczywiście negatyw. Zawsze sobie tłumaczę, ze następny raz wytrzymam, ale nigdy mi się to jeszcze nie udało. Aż wstyd;) Cierpliwość to moja najsłabsza strona w kazdej kwestii. Jak jestu Was?

    010ipc0zeibgq4gv.png

    Naturalny Cud - 2015 rok ❤

    Starania o rodzeństwo
    Słabe nasienie
    AMH 1,24
    Kir AA

    W planach in vitro - lipiec/sierpień 2021 - tylko dwie komórki, obie nie przetrwały doby.

    Decyzja o AZ💚
    Transfer 21 sierpnia: 5dpt 32hcg, 7dpt 92hcg, 9dpt 192hcg, 12 dpt 820hcg🍀
    Wierzę, że będzie dobrze...

    Każdy dzień przybliża nas do spełnienia marzenia.
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 3 lipca 2018, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura81 wrote:
    Znalazłam przepis na mieszankę z niepokalankiem mnisim. Wiem że w oryginalnym tego nie ma ale dowiedziałam się o tym jak już namieszałam.
    Piłam cały cykl i sama byłam zaskoczona efektami. Dużo lepiej zasypiam, nie mam przewlekłego stanu odczucia zimna (budziłam się w nocy i ubierałam bo marzlam), progesteron zaczął wracać do normy, nie ma idealnie ale utrzymuje się na wysokim poziomie dłużej niż w poprzednich cyklach. No i widoczna zmiana to mniejsze plamienia przed @.
    Są jeszcze ale już tylko 4 dni przed @ a nie 10.
    No i znacznie mniejszy PMS i brak napadów głodu. Nawet mi się odrobinę udało zrzucić.
    Aha no to by było podobnie u mnie. Fizycznie lepiej się po nich czuje i śpię. U mnie też jest niepokalanek, i melisa chyba. Jednak zioła mają moc. I prolaktyka jelit się poprawiła .
    Tęczova i tu i tu.

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 3 lipca 2018, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majaaa wrote:
    Cześć dziewczyny:) czy Wy tez macie taki problem z wytrzymanien do wyznaczonego dnia testowania? Ja jestem fatalna. Przyznam się, ze dzisiaj (5/6 dni do @) zatestowalam...oczywiście negatyw. Zawsze sobie tłumaczę, ze następny raz wytrzymam, ale nigdy mi się to jeszcze nie udało. Aż wstyd;) Cierpliwość to moja najsłabsza strona w kazdej kwestii. Jak jestu Was?
    Jak mi 50 dniowy cykl wyskoczył to mnie skutecznie oduczył testowania nie szybciej niż 2dni po terminie @ ;p

    Majaaa lubi tę wiadomość

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 3 lipca 2018, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majaaa wrote:
    Cześć dziewczyny:) czy Wy tez macie taki problem z wytrzymanien do wyznaczonego dnia testowania? Ja jestem fatalna. Przyznam się, ze dzisiaj (5/6 dni do @) zatestowalam...oczywiście negatyw. Zawsze sobie tłumaczę, ze następny raz wytrzymam, ale nigdy mi się to jeszcze nie udało. Aż wstyd;) Cierpliwość to moja najsłabsza strona w kazdej kwestii. Jak jestu Was?
    Ja też mam problem. Dodatkowo mąż mnie nakręca że może coś wyjdzie wcześniej.
    W tym miesiącu nie liczę na.wiele więc nie będzie problemu żeby poczekać z testowaniem.
    Przez kilka cykli brałam duphaston więc i tak musiałam testować przed spodziewana @. I chyba tak mi zostało.

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 3 lipca 2018, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ......Multiwitamina........
    Faktycznie jelita lepiej pracują. ;-)

    Multiwitamina lubi tę wiadomość

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 4 lipca 2018, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi przy dupku to właśnie lekarz powiedział żeby nie testować wcześniej niż wyznaczona miesiączka żeby mieć pewność co do odstawienia.

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 4 lipca 2018, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majaaa wrote:
    Cześć dziewczyny:) czy Wy tez macie taki problem z wytrzymanien do wyznaczonego dnia testowania? Ja jestem fatalna. Przyznam się, ze dzisiaj (5/6 dni do @) zatestowalam...oczywiście negatyw. Zawsze sobie tłumaczę, ze następny raz wytrzymam, ale nigdy mi się to jeszcze nie udało. Aż wstyd;) Cierpliwość to moja najsłabsza strona w kazdej kwestii. Jak jestu Was?

    Tak. Dlatego nie próbowałam się nigdy okiełznać. Jak postanowiłam testować dopiero 10dpo to tylko o testowaniu myślałam. A tak miałam 20 testów. Sikalam od 5dpo i czekałam sobie spokojnie aż się wynik wczyta kiedyś :P

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • Majaaa Autorytet
    Postów: 1050 773

    Wysłany: 4 lipca 2018, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka2 wrote:
    Tak. Dlatego nie próbowałam się nigdy okiełznać. Jak postanowiłam testować dopiero 10dpo to tylko o testowaniu myślałam. A tak miałam 20 testów. Sikalam od 5dpo i czekałam sobie spokojnie aż się wynik wczyta kiedyś :P

    Ufff ulżyło mi:P A teraz kiedy wyszła druga kreska?:)

    010ipc0zeibgq4gv.png

    Naturalny Cud - 2015 rok ❤

    Starania o rodzeństwo
    Słabe nasienie
    AMH 1,24
    Kir AA

    W planach in vitro - lipiec/sierpień 2021 - tylko dwie komórki, obie nie przetrwały doby.

    Decyzja o AZ💚
    Transfer 21 sierpnia: 5dpt 32hcg, 7dpt 92hcg, 9dpt 192hcg, 12 dpt 820hcg🍀
    Wierzę, że będzie dobrze...

    Każdy dzień przybliża nas do spełnienia marzenia.
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 4 lipca 2018, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny podczutuje Was caly czas :)
    Chcialam napisac,ze dzis robilam badania i tak w 22dpo beta skoczyla do 2895mIU/ml ale prog mi delikatnie zjechal w dol bo ma 25,38ng. Wiem,ze jest ok ale zastanawiam sie czy w piatek ginka nie zleci mi lutka. Zobaczymy.

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 4 lipca 2018, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisiaj poszlan na porga. Wyniki mam mieć wieczoren. Ciekawa jestem jaki poziom ale obawiam sie ze niski bo piersi nie bola, tempka nie jest az taka wysoka i w ogole. Zobaczymy :)

‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ