X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne SŁONECZNIE I WAKACYJNIE - LIPCOWE TESTOWANIE
Odpowiedz

SŁONECZNIE I WAKACYJNIE - LIPCOWE TESTOWANIE

Oceń ten wątek:
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 4 lipca 2018, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuzmoni1 wrote:
    Wlasnie nie wiem ktory. Ale jutro średnio mi pasowało jechac rano i badać więc dzisiaj poszłam. Myślisz że powinnam iść z tym do gina ? Sama nie wiem :/
    Jak nie masz plamień przed @ to jest ok

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • Majaaa Autorytet
    Postów: 1050 773

    Wysłany: 4 lipca 2018, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ja wracam jeszcze do tej prolaktyny. Skonsultowałam to i według jednego lekarza przy prolaktyne o wartości 30 już mogą wystąpić problemy z zajściem. U mnie beta negatywna. Po poronieniu, torbieli, teraz czas na walkę z prolaktyna...Wam tymaczasem życzę powodzenia i nie poddajemy się. Dobrej nocy mamuśki obecne jak i te przyszłe:)

    kuzmoni1 lubi tę wiadomość

    010ipc0zeibgq4gv.png

    Naturalny Cud - 2015 rok ❤

    Starania o rodzeństwo
    Słabe nasienie
    AMH 1,24
    Kir AA

    W planach in vitro - lipiec/sierpień 2021 - tylko dwie komórki, obie nie przetrwały doby.

    Decyzja o AZ💚
    Transfer 21 sierpnia: 5dpt 32hcg, 7dpt 92hcg, 9dpt 192hcg, 12 dpt 820hcg🍀
    Wierzę, że będzie dobrze...

    Każdy dzień przybliża nas do spełnienia marzenia.
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 5 lipca 2018, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry. Wakacje to wszystkie śpią ;-)

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 5 lipca 2018, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E tam śpią... Ja na przystanku czekam na autobus do pracy :)
    Dzień dobry :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2018, 07:45

    Akceptacja!
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 5 lipca 2018, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dnia :)

    U nas 10dc a mi się mąż pochorowal No łobuz jeden wczoraj w nocy 39 stopni masakra :/

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 5 lipca 2018, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozgo wrote:
    Miłego dnia :)

    U nas 10dc a mi się mąż pochorowal No łobuz jeden wczoraj w nocy 39 stopni masakra :/
    Oni to robią celowo. Taka zmowa ;-)

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 5 lipca 2018, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    E tam śpią... Ja na przystanku czekam na autobus do pracy :)
    Dzień dobry :)

    Ja w czwartki i piątki pracuje w domu jak muszę. Więc siedzę i delektuje się na razie spokojem i ciszą bo wszyscy już wyszli.

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 5 lipca 2018, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    E tam śpią... Ja na przystanku czekam na autobus do pracy :)
    Dzień dobry :)

    no hejka!
    Jak tam KAL... jesteśmy w tej ciąży, czy nie jesteśmy? :D

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 5 lipca 2018, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my za równe dwa tygodnie na wakacje ❤

    MałaMi90 lubi tę wiadomość

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • OlivkowaMama Autorytet
    Postów: 930 1212

    Wysłany: 5 lipca 2018, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja gniję w pracy do 17stej, a dziś taka piękna pogoda. Moja mała z babcią nad jeziorkiem, będzie moczyć stópki ;)

    33 lata, 13cs - w końcu się doczekaliśmy! ❤️
    mhsv3e5elhkz505n.png

    l22ncwa1gr7xibs9.png
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 5 lipca 2018, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś szaleństwo o 8 rano był już taki upał ze szok.

    Muszę go szybko wykurować do weekendu :) może nie ugotuje wszystkich plemniczkow

    ams lubi tę wiadomość

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • tęczova Autorytet
    Postów: 2231 4717

    Wysłany: 5 lipca 2018, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2020, 19:30

    “I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.”
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 5 lipca 2018, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    no hejka!
    Jak tam KAL... jesteśmy w tej ciąży, czy nie jesteśmy? :D

    Proste że jesteśmy haha grunt to dobre nastawienie... Ja co miesiąc jestem w ciąży przez 2 tygodnie hahah

    Magda - mbc, Dori1811, Paula_071 lubią tę wiadomość

    Akceptacja!
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 5 lipca 2018, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura81 wrote:
    Ja w czwartki i piątki pracuje w domu jak muszę. Więc siedzę i delektuje się na razie spokojem i ciszą bo wszyscy już wyszli.
    Od kiedy Dzieć na wakacjach to ja też poranki sama jestem i kurde jaki spokój hehe a ja na własne życzenie chce go zaburzyć małym wrzaskunem :D

    Paula_071 lubi tę wiadomość

    Akceptacja!
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 5 lipca 2018, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    Proste że jesteśmy haha grunt to dobre nastawienie... Ja co miesiąc jestem w ciąży przez 2 tygodnie hahah

    <3 to ja w takim razie też tak robię! :D

    edit. korci mnie w tym miesiącu straaasznieeee żeby zatestować! Może zatestuję w niedzielę, bo ja mogłam mieć równie dobrze owu około 14dc, bo miałam wtedy płodny śluz :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2018, 10:08

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • OlivkowaMama Autorytet
    Postów: 930 1212

    Wysłany: 5 lipca 2018, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też korci, ale jeszcze dużo za wcześnie. Poza tym cycki mam jak flaki, czarno to widzę

    33 lata, 13cs - w końcu się doczekaliśmy! ❤️
    mhsv3e5elhkz505n.png

    l22ncwa1gr7xibs9.png
  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 5 lipca 2018, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, dawno mnie tu u was nie było i widzę ze sporo staraczek przybyło i ze części się udało przejsc na fioletowa stronę mocy :) hej KAL i Magda-mbc, nie wiem jak wy mnie ale doskonale was pamietam :D mimo ze się nie wypowiadałam (miałam wrażenie ze się wtedy mocniej nakręcałam i ciezko było zachować dystans), to jednak regularnie was podczytywałam:) No ale jak widać niepisanie nie pomogło i dalej w ciazy nie jestem wiec powoli chciałabym wrocic do was:)

    Jestem po HSG, jajowody wyszły obydwa drożne, prolaktyna zbita do dolnej granicy ale ciagle jestem na bromergonie. Termin @ na jutro i oczywiście swiruje, dzis 14dpo i testować mam zamiar dopiero w sobote jak @ się spóźni aczkolwiek już wszystkie znaki na ciele mówią ze się zjawi... tak czy siak jestem z siebie dumna ze tyle wytrzymałam bez testowania i książkowa zrobię dopiero po dniu spodziewanej @ :D

    kuzmoni1 lubi tę wiadomość

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 5 lipca 2018, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia91! wrote:
    Hej dziewczyny, dawno mnie tu u was nie było i widzę ze sporo staraczek przybyło i ze części się udało przejsc na fioletowa stronę mocy :) hej KAL i Magda-mbc, nie wiem jak wy mnie ale doskonale was pamietam :D mimo ze się nie wypowiadałam (miałam wrażenie ze się wtedy mocniej nakręcałam i ciezko było zachować dystans), to jednak regularnie was podczytywałam:) No ale jak widać niepisanie nie pomogło i dalej w ciazy nie jestem wiec powoli chciałabym wrocic do was:)

    Jestem po HSG, jajowody wyszły obydwa drożne, prolaktyna zbita do dolnej granicy ale ciagle jestem na bromergonie. Termin @ na jutro i oczywiście swiruje, dzis 14dpo i testować mam zamiar dopiero w sobote jak @ się spóźni aczkolwiek już wszystkie znaki na ciele mówią ze się zjawi... tak czy siak jestem z siebie dumna ze tyle wytrzymałam bez testowania i książkowa zrobię dopiero po dniu spodziewanej @ :D

    Cześć Natalia, ja Cię pamiętam! Szczerze mówiąc myślałam sobie ostatnio, że ze starych staraczek - jeszcze zeszłorocznych, to zostałam już tylko jak i KAL :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2018, 10:34

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 5 lipca 2018, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    Cześć Natalia, ja Cię pamiętam! Szczerze mówiąc myślałam sobie ostatnio, że ze starych staraczek - jeszcze zeszłorocznych, to zostałam już tylko jak i KAL :P

    Stety albo niestety (zależy jak na to patrzeć:D) jestem jeszcze ja:) może i nam w końcu uda się opuścić wątki o testowaniu i tego nam wszystkim zycze :) widziałam ze Sung się jeszcze pojawia, pamietam tez OlivkowaMame :) wszystkie łączy nas jeden cel, który jak widać nie tak łatwo zrealizować...

    Magda - mbc, KAL lubią tę wiadomość

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 5 lipca 2018, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozgo wrote:
    Dziś szaleństwo o 8 rano był już taki upał ze szok.

    Muszę go szybko wykurować do weekendu :) może nie ugotuje wszystkich plemniczkow

    No ja to chucham i dmucham na mojego. Po przebytej chorobie z gorączką w lutym do dzisiaj leczymy nasienie :/ Gorączka jest zabójcza, no chyba, że mąż ma teraz taaaaakie dobre nasienie to mu trochę parametry spadną :)

    7u229jcgzsq578gy.png
‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ