X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne SŁONECZNIE I WAKACYJNIE - LIPCOWE TESTOWANIE
Odpowiedz

SŁONECZNIE I WAKACYJNIE - LIPCOWE TESTOWANIE

Oceń ten wątek:
  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 10 lipca 2018, 01:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia91! wrote:
    U mnie nie wymagali tych badań przed HSG tylko taki zwykły posiew ale koleżanka robiła i czekała chyba z tydzień, jak nie półtora ale może jak to duże Centrum to może mają duże pracowników w laboratorium i nigdzie nie wysyłają, co też wpływa na czas oczekiwania na wynik...

    Właśnie u nas wymagają, żeby bakterie w razie czego nie przepchać do brzucha. Dlatego Myco urea i chlamydia plus posiew.

    Mam nadzieję, że faktycznie czas krótszy bo tam zawożą próbki wszystkie gabinety i faktycznie to takie główne Centrum.
    U nas do drożności jeszcze Klinika chciała mnie naciągnąć na więcej kosztów, włącznie z wizytą na której lekarz powiedziałby mi jakie badania są potrzebne na hsg... jawne naciągactwo

    7u229jcgzsq578gy.png
  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 10 lipca 2018, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Upragniona niunia wrote:
    Cześć dziewczyny, ja tylko na chwilę. Pożegnać się w sumie. Moja osoba podupada na psychice, tyle czuję a forum nie pomaga mi. Miałam robione dzisiaj hsg. Jajowod niedrożny a drugi z oporem przeszedł tyle ze juz 3 msc torbiel jest. Nastawiam się psychicznie na laparoskopie i ciężka walkę o dziecko. Chociaż nie wiem czy kiedyś doczekamy się....

    Jeśli czujesz, ze lepiej Ci będzie bez forum to jasne, ze powinnaś odpuści, zawsze możesz przecież wrócić :) w tej całej niezbyt ciekawej sytuacji jest jeden plus, wiesz chociaż dlaczego się nie udawało i wiesz w jaki sposób walczyć o bobasa a to już bardzo dużo, Wiec może się okazać, ze jesteś bliżej celu niż Ci się wydaje :) daj sobie czas na gorsze dni ale nie pozwalaj im zostawać na długo <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2018, 08:06

    Nona lubi tę wiadomość

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 10 lipca 2018, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja do HSG robiłam MUCHę, czystość pochwa, cytologia, toksoplazmoze, cytomegalie i cytologia jak teraz się nie uda to mam się umówić. Badania na ok i około tygodnia czekałam na MUCHę

    Akceptacja!
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 10 lipca 2018, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś zaczynam brać dupka mam nadzieje ze będę się po nim czuła lepiej niż ostatnio. Narazie od ovu mega boli mnie lewa pierś i brzuch ciągnie.

    Miłego dnia :)

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 10 lipca 2018, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co to za same niedobre wieści z rana?

    Upragnona niunia odpocznij, zregeneruj się i walcz. Bo wiesz więcej niż niejedna z nas tutaj. Dopóki masz szansę to trzeba wierzyć, że się uda.

    Kozgo- trzymam kciciuki żeby dupek pomógł i nie był uciążliwy ;). Ja ten cykl mam bez wspomagaczy (duphaston itp)

    A my tak odpuściliśmy starania w tym miesiącu ze prawie przegapiliśmy ovulkę. Wczoraj pęcherzyk 20 mm, a ok godz.23 już czułam ból i pęknął. Cos się pośpieszyły w tym miesiącu. ;)

    Nona lubi tę wiadomość

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2018, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 10:00

  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 10 lipca 2018, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    tyko wiecie kawa a kawa, ja piłam naprawdę 3 podwójne espresso czyli 750ml kofeiny. Ograniczę trochę.

    Ja przy anemii musiałam zrezygnować całkiem. Teraz piję 1 dziennie maxymalnie. Staram się co 2-3 dni kawe i koniec.
    A wypijałam 3 dziennie ;)

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2018, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 10:00

  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 10 lipca 2018, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura81 wrote:
    Dziewczyny co to za same niedobre wieści z rana?

    Upragnona niunia odpocznij, zregeneruj się i walcz. Bo wiesz więcej niż niejedna z nas tutaj. Dopóki masz szansę to trzeba wierzyć, że się uda.

    Kozgo- trzymam kciciuki żeby dupek pomógł i nie był uciążliwy ;). Ja ten cykl mam bez wspomagaczy (duphaston itp)

    A my tak odpuściliśmy starania w tym miesiącu ze prawie przegapiliśmy ovulkę. Wczoraj pęcherzyk 20 mm, a ok godz.23 już czułam ból i pęknął. Cos się pośpieszyły w tym miesiącu. ;)


    A który to dzień cyklu ? Czemu bez wspomagaczy progesteron się poprawił ?



    Matko tyle kofeiny podziwiam chyba bym się przekręciła Haha ja mało pije bo nie przepadam, kocham bawarke haha

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2018, 08:40

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2018, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 10:00

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2018, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 10:00

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 10 lipca 2018, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :)

    Niestety muszę odpuścić testowanie. Cykl bezowulacyjny mi się trafił.

    Trzymam kciuki za Was wszystkie :) A ja czekam na następny cykl ;) Będę do Was zaglądać :*

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 10 lipca 2018, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka powodzenia w sierpniu ;)

    Nona u mnie po dupku czułam się jak w ciąży senna ból głowy jajników cycków mdłości ale plamienia nie było i okres był lżejszy.

    Plamka_92 lubi tę wiadomość

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 10 lipca 2018, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    tyko wiecie kawa a kawa, ja piłam naprawdę 3 podwójne espresso czyli 750ml kofeiny. Ograniczę trochę.

    ja przed ciążą piłam 5 kaw + 2 energetyki DZIENNIE. Ograniczyłam do dwóch kaw dziennie, strasznie cierpialam, głowa mi działa wybuchnąć, ale w kolejnym cyklu zaszłam.

    Nona, Isaura81 lubią tę wiadomość

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • Arienkas83 Autorytet
    Postów: 1896 1201

    Wysłany: 10 lipca 2018, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)
    Wczorajsze wyniki:
    Beta 831,4 :D
    Progesteron nisko wyszedł bo 8,49 ale podjechałam do lekarza późno wieczorem i mówił żeby się nie przejmować, jak nie plamię ani nie ma bólu brzucha. To wczesna ciąża 3/4 tydzień. Dostałam duphaston profilaktycznie 2x1 ale generalnie się dziwił po co robiłam progesteron, że wyznacznikiem jest betahcg i jego przyrost oraz usg, a proga mozna robić jak coś się dzieje. Na usg pęcherzyk 0,34 cm :D Jutro mam zrobić powtórkę bety.

    Nona, Isaura81, Natalia91!, SylwiaLu, agniecha2101 lubią tę wiadomość

    e5nKp2.png
    Bw2dp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2018, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 10:00

    kozgo lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2018, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 10:00

  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 10 lipca 2018, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    zmotywowałaś mnie! 2 kawy dziennie będą.

    Obyś lepiej przeżyła zjazd kofeinowy niż ja...

    Nona lubi tę wiadomość

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 10 lipca 2018, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozgo wrote:
    Plamka powodzenia w sierpniu ;)

    Nona u mnie po dupku czułam się jak w ciąży senna ból głowy jajników cycków mdłości ale plamienia nie było i okres był lżejszy.

    Dziękuję :)

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Arienkas83 Autorytet
    Postów: 1896 1201

    Wysłany: 10 lipca 2018, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Arienka cudownie, gratulacje, na kiedy termin?

    Nie wiem, nie powiedział, a się nie spytałam :P To była taka dyżurna klinika prywatna położnicza bo już nie wiedziałam gdzie jechać o tej porze a spanikowana byłam tym progesteronem. Do swojego gina mam termin przyszły czwartek i będzie prowadził ciążę.

    e5nKp2.png
    Bw2dp2.png
‹‹ 21 22 23 24 25 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ