X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne SŁONECZNIE I WAKACYJNIE - LIPCOWE TESTOWANIE
Odpowiedz

SŁONECZNIE I WAKACYJNIE - LIPCOWE TESTOWANIE

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez troszke nie rozumiem narzekania nie znam Was na tyle ale myslalam ze forum jest dla testujacych i chyba o to chodzilo zeby zajasc w ciaze? Czy sie myle?;) Toszke przycmilyscie staraczki :/ powodzenia staraczki mam nadziwje ze do Was dolacze;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2018, 13:29

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 2 lipca 2018, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasionek wrote:
    A czy są tutaj może jakieś staraczki,które biorą acard ? Macie jakieś doświadczenia czy on rzeczywiście pomaga w zagnieżdzaniu? immunolog kazała mi brać ale boje się może zaszkodzić.

    Brałam Acard, na rzekomy przyrost endometrium. Nic nie pomogło. Więc olałam. W poprzednim cyklu odstawiłam acard i wino, i endometrium grubsze, na samych migdałach.

    7u229jcgzsq578gy.png
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 2 lipca 2018, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na chwile się człowiek na pracy skupiła tu taka afera. :)

    Zosiak88...kto przyćmił staraczki? bo jakoś nie zrozumiałam.

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 2 lipca 2018, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inso chcialabym ale wydaje mi sie ze nic z tego :)
    Zbadam progesteron w tym cyklu, tylko nie wiem czy w środę nie bedzie tych 7dpo a jie w czwartek jak uvu wyznaczylo.

  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 2 lipca 2018, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuzmoni1 wrote:
    Inso chcialabym ale wydaje mi sie ze nic z tego :)
    Zbadam progesteron w tym cyklu, tylko nie wiem czy w środę nie bedzie tych 7dpo a jie w czwartek jak uvu wyznaczylo.

    mi gin sprawdzała progesteron co 2 dni żeby sprawdzić czy się prawidłowy poziom utrzymuje.
    3 - 4 badania maksymalnie w miesiącu, i potwierdziła się niedomoga lutealna.

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 2 lipca 2018, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi gin raz zlecil i bylo ok . teraz sama skierowanie jedno załatwiłam i raz bede badać. Tylko wlasnir nie wiem czy w srode czy 2 czwartek isc.

    Przepiszesz mi testowanie znow? @ znow przesunelo mi na czwartek 12-tego lipca, ale ze nie jestem przesadna to chyba bede testowac jednak 13 w piatek:):)

  • Andii Autorytet
    Postów: 1371 345

    Wysłany: 2 lipca 2018, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka2 wrote:
    Ja mam schowane wszystkie ciążowe, ale jakoś mi się to wydaje za wcześnie w 7 tygodniu wskakiwać w legi ciążowe :D

    Wygoda przede wszystkim :) :) Śmiało wskakuj w legi ciążowe

    Starania o drugie dziecko
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 2 lipca 2018, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuzmoni1 wrote:
    Mi gin raz zlecil i bylo ok . teraz sama skierowanie jedno załatwiłam i raz bede badać. Tylko wlasnir nie wiem czy w srode czy 2 czwartek isc.

    Przepiszesz mi testowanie znow? @ znow przesunelo mi na czwartek 12-tego lipca, ale ze nie jestem przesadna to chyba bede testowac jednak 13 w piatek:):)

    13 w Wielki piątek urodziłam młodszego syna. Większego farciarza ciężko spotkać.

    To na kiedy ci zapisać ?

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 2 lipca 2018, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andii wrote:
    Wygoda przede wszystkim :) :) Śmiało wskakuj w legi ciążowe

    Oczywiście że wygoda najważniejsza.

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 2 lipca 2018, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura81 wrote:
    13 w Wielki piątek urodziłam młodszego syna. Większego farciarza ciężko spotkać.

    To na kiedy ci zapisać ?
    Poprosze na 13 lipca :)

    Edit: dzięki !! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2018, 18:39

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja sobie robię testy owu, tak dla przyjemności, bo w tym cyklu nie staramy się.
    I pierwszy raz mam tak, ze 12 dpo ładna kreska, ale negatyw, a 13 prawie niewidoczna, 15 (dziś) już bardzo wyraźna, ale nadal negatyw. Zwykle mi jaśnieje niedługo przed, ale nie tak. Za to boli bardzo na owu, ze strony z usuniętym jajowodem, może dlatego.

    A co do stawiania do pionu, to jak już tak walimy szczerze, to ostatnio mnie irytują pytania o to czy beta dobrze przyrasta, czy może za mało jednak, mimo, że widać gołym okiem, że minimum 100% przyrost.

    A z drugiej strony, statystyka jest brutalna... weszłam sobie ostatnio na "swój" były watek ciążowy... aniołkowych mam przybyło po moim odejściu. Tak jak w każdym wątku. Jest nas tu dużo. Ktoś zajdzie i urodzi, ktoś poroni, ktoś będzie miał cb a ktoś cp.
    To przytłacza, bo wydaje się, że jest tego dużo. A większość z nas tu jednak "po przejściach" i z problemami...

    KAL, Kattti, Mama36, Isaura81 lubią tę wiadomość

  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 2 lipca 2018, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung prawda ze tu głównie są kobiety które zajść nie mogą albo są po przejściach te zachodzące w pierwszych cyklach i z książkowymi ciążami raczej tu nie zaglądają stad to nakręcanie zupełnie niepotrzebne.

    Ja dalej plamie jak mnie to wkurza nigdy tak nie miałam żeby w 7 dc plamić o co chodzi wogole :/

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • Iga66 Autorytet
    Postów: 712 615

    Wysłany: 2 lipca 2018, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siadłam wieczorem na forum i co widzę ... w każdym lipcowym wątki jakaś mała aferka :)
    Chyba idę spać i wrócę jak będzie przyjemnie bo w końcu jestem tu z wyboru i dlatego że lubię te " pozytywne" fluidy niecierpie kłótni nawet w słusznej sprawie. A zycie mogłoby być takie piękne... wymiana poglądów jest zawsze potrzebna i nie musimy się zgadzać we wszystki ale pls z kulturą jak dorośli ludzie a nie rozkapryszone panienki.


    A tak poza tym w drugiej ciazy pamietam ze bardzo szybko miałam mega duzy brzuch - i też szybko wszystko było za ciasne.
    Mam nadzieje że w ewentualnej trzeciej sprawa nie dzieje się jeszcze szybciej :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2018, 20:42

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    40 lat - 13cs 🥰
    Czekamy na Zuzię 😍❤ 6.01.2020
    thgf3e3khr8j7bti.png
  • Majaaa Autorytet
    Postów: 1050 773

    Wysłany: 2 lipca 2018, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, melduję chęć dołączenia;) proszę wpisać mnie na 6 lipca. Co prawda @ powinna być 9 lipca, ale jedziemy na wakację i wolałabym wiedzieć wcześniej. Staramy się o rodzeństwo dla córci. W lutym poroniłam, potem walka z torbielą i w końcu nadszedł czas ponownych starań:) czekanie najgorsze...z Wami raźniej:)

    Iga66, Malutka_27, kuzmoni1, MałaMi90, Sung lubią tę wiadomość

    010ipc0zeibgq4gv.png

    Naturalny Cud - 2015 rok ❤

    Starania o rodzeństwo
    Słabe nasienie
    AMH 1,24
    Kir AA

    W planach in vitro - lipiec/sierpień 2021 - tylko dwie komórki, obie nie przetrwały doby.

    Decyzja o AZ💚
    Transfer 21 sierpnia: 5dpt 32hcg, 7dpt 92hcg, 9dpt 192hcg, 12 dpt 820hcg🍀
    Wierzę, że będzie dobrze...

    Każdy dzień przybliża nas do spełnienia marzenia.
  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 2 lipca 2018, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo by mi się przydało wyjąć z kartonu staniki ciążowe, bo już jest słabo. Ale dzisiaj jeszcze nie miałam odwagi. Może jutro po wizycie, jak będzie okej, to się zbiore.

    ams, Sung lubią tę wiadomość

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • Iga66 Autorytet
    Postów: 712 615

    Wysłany: 2 lipca 2018, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze zapomniałam o najfajniejszym "efekcie ubocznym" tego stanu :)
    Mega wielkie piersi :) i z tym przyjemnym zakończeniem dnia idę spac :)

    Isaura81 lubi tę wiadomość

    40 lat - 13cs 🥰
    Czekamy na Zuzię 😍❤ 6.01.2020
    thgf3e3khr8j7bti.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga66 wrote:
    O kurcze zapomniałam o najfajniejszym "efekcie ubocznym" tego stanu :)
    Mega wielkie piersi :) i z tym przyjemnym zakończeniem dnia idę spac :)
    Czarny humor mnie się trzyma.. Ale tak... Już drugi Msc mam wielkie, piersi.. Z żyłkami... Mega mi fajnie. I aż szkoda że znów spuści się z nich powietrze.. Ehhh.

    Isaura81 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisiaj pojechałam sobie na monitoring i co ?? 8 dc a tam pęcherzyk dominujacy już 17 mm, endometrium 8 mm. Ja się tam nie znam ale jakiś duży już mi się wydaje ten pęcherzyk wiec jak wróciłam to zaprosiłam męża do współpracy co by przypadkiem owulacji nie ominąć ;)

  • Maarti Przyjaciółka
    Postów: 81 197

    Wysłany: 3 lipca 2018, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczynki :) Zapisuję się na 22 lipca. @ ma być 24 ale nie wytrzymam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2018, 08:04

    Plamka_92 lubi tę wiadomość

    Problem męski

    AMH w 2018- 6,34ng/ml
    AMH w 2019- 2,99ng/ml
    AMH z 20.09- 4,70ng/ml

    Aniołek [*] 13.07.2007

    1 IUI - 15.05 :(
    2 IUI - 12.06 :(

    07.10 - ET blastki 4.1.1
    7dpt beta - 81.90 mlU/ml, prog - 77,90 ng/ml
    10dpt - 340,70 mlU/ml, prog - 104,50 ng/ml
    17dpt - 4074 mlU/ml, prog - 162,70 ng/ml

    Mamy 3 ❄️❄️❄️

    f33e17eeb7.png
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 3 lipca 2018, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili90 wrote:
    A ja dzisiaj pojechałam sobie na monitoring i co ?? 8 dc a tam pęcherzyk dominujacy już 17 mm, endometrium 8 mm. Ja się tam nie znam ale jakiś duży już mi się wydaje ten pęcherzyk wiec jak wróciłam to zaprosiłam męża do współpracy co by przypadkiem owulacji nie ominąć ;)

    Ja tez kiedyś zostałam zaskoczona przez ovulację w 11 dc. Dokładnie w 8 miałam 17 mm pęcherzyk.

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ