X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne SŁONECZNIE I WAKACYJNIE - LIPCOWE TESTOWANIE
Odpowiedz

SŁONECZNIE I WAKACYJNIE - LIPCOWE TESTOWANIE

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti wrote:
    Negatywne nastawienie hahah wez nie rosmieszaj mnie... to nie ja mam negatywne nastawienie z powodu jakiej temperatury no wybacz... i rozumiem fakt stresu staran i obw... co ty myslisz że ja obaw tez nie mialam ? Ale nie przesadzajmy..beta ok to moze lepiej bety nie robic i wtedy bedzie spokoj...a no tak tez spokoju nie bedzie bo tak zle i tak zle.
    Każda przeżywa ale bez przesady nie którzy przesadają tak bardzo że jek wchodzi się na forum to jedyna uwaga jaka jest zwrócona to tylko i wyłącznie na tą jedna osobe bo siedzi i ciagle narzeka tak nie dobrze tak zle. Jak partnerzy wytrzymuja z takimi ludzmi .. potem sie dziwic ze nie maja ochote na seks albo ze nie dochodzą jak ciagle sa pod presją sfiksowanych partnerek.
    Wszystkie kobiety pragna miec dzieci i wszystkie chcą ujrzeć dwie kreski powiedz o negatywie kobietom które mają xxx lata za sobą starań powiedz to tym którzy stracili kilka ciąż pod rząd powiedz im że bedzie ok a one są mimo wszystko dużo lepiej nastawione niż nie które które dopiero co zaczynaja sie starać. Nie pisze tutaj o patce która w ciazy juz jest żeby była jasnosc. Wspierać i pomagać to jedno a siedzieć codziennie wchodzać na forum iczytać jak cąły czas jedna i ta sama osoba sie nad sobą użala to juz przesada... wszystkie mają tutaj problemy i nie przesadzają mimo xxx lat staran.
    Z resztą jak zamierzasz mi tu cos jeszcze powiedziec to prosze bo takie zachowania są nie powiem jakie ale to ja negatywnie jestem nastawiona tylko dlatego że uważam za przegiecie pewnych rzeczy hehe :)

    Wiesz co Katiii. Powinni ci zakaz internetu. Moze mniej komputera albo pracy poszukaj. Albo pobiegaj zeby trochę jadu upuścić

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 2 lipca 2018, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie nakrecajcie sie wzajemnie. Kazda ma swoje racje i kazdy to szanuje. Sprzeczki w niczym tu na staraniach zadnej nie pomoga. To forum dla mnie osobiscie to swietne rozmowy i pomoc, gdy w domu nikt tego nie rozumie i niech tak zostanie. Kazda tu ma jeden cel i na tym trzeba sie skupic.
    Nie ma co smecic,nie ma co rozstrzasac. W niczym to nie pomoze.

    kuzmoni1, ams lubią tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Andii Autorytet
    Postów: 1371 345

    Wysłany: 2 lipca 2018, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    Mam dzisiaj 29dc i za 2/3dni okres, nie będe w tym cyklu robić testu, ale z chęcią poczytam co u Was :)
    Widzę natrafiłam na mało przyjemną atmosferę ale mam nadzieję, że przełamię ją kolejna wieść o pozytywnym teście :)

    kuzmoni1, ams, Isaura81, agniecha2101, Pati88 lubią tę wiadomość

    Starania o drugie dziecko
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 2 lipca 2018, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andii wrote:
    Cześć dziewczyny :)
    Mam dzisiaj 29dc i za 2/3dni okres, nie będe w tym cyklu robić testu, ale z chęcią poczytam co u Was :)
    Widzę natrafiłam na mało przyjemną atmosferę ale mam nadzieję, że przełamię ją kolejna wieść o pozytywnym teście :)
    Andii takiego awatarku to wlasnie brakowalo ;D wpadlas ze sloneczkiem akuart,zeby przegonic te chmury. Alez ja to mam interpretacje haha ;D

    Andii, Isaura81 lubią tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 2 lipca 2018, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Kazda ma swoje racje i kazdy to szanuje. .

    No niekoniecznie. W tym problem ;)

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 2 lipca 2018, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka2 wrote:
    No niekoniecznie. W tym problem ;)
    Grzechotka sadze,ze to sa zwyczajne emocje i niektorzy tak jak Katiii nie przebieraja w slowach, co nie znaczy,ze nie szanuja rozmowcy. Mam nadzieje,ze sie nie myle, bo akurat lubie to towarzystwo czerwcowego testownia. No ale kazdy ma inny charakter i dobrze,bo tak by bylo tu nudno i jak nie bylo by tu osob ktore ustawia do pionu to wszystkie bysmy tu plakaly bo cos tam.. ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2018, 12:28

    Kattti lubi tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 2 lipca 2018, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja uważam, ze Katiii napisała to w mega chamski sposób i ja bym nie chciała żeby ktoś w ten sposób stawiał mnie do pionu.

    Pati88 lubi tę wiadomość

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 2 lipca 2018, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie ma ci sie nakrecac.
    patkaas zycze ci aby wszystko bylo dobrze. Daj znac jak po kolejnej becie. Trzymam kciuki!!!

    A ja znow poproszę o zmiene testowania na 12 lipca :P znow mi przesulelo termin @:)

    iNso87 lubi tę wiadomość

  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 2 lipca 2018, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nadal proszę o kciuki na jutro :) Potrzebuję ich dużo!

    iNso87, SylwiaLu, ams lubią tę wiadomość

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • Andii Autorytet
    Postów: 1371 345

    Wysłany: 2 lipca 2018, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka2 wrote:
    Ja nadal proszę o kciuki na jutro :) Potrzebuję ich dużo!

    Trzymam mocno kciuki :)

    Starania o drugie dziecko
  • Malutka_27 Autorytet
    Postów: 382 478

    Wysłany: 2 lipca 2018, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka 2 trzymam kciuki za Twoja jutrzejsza wizytę! ;-)

    43ktupjymknd3pkp.png

    Nasze szczęście Oliwier 💗 04.03.2019 💗
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 2 lipca 2018, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuzmoni zagladam na Twoj wykres i cos czuje,ze sie spotkamy na innym watku ;) trzymam kciuki. Mam nadzieje,ze sie nie pomyle.

    Grzechotka rozumiem i nie komentuje.

    A wogole to powiem Wam,ze ta pogoda to dobija jeszcze tez czlowieka. U nas deszcz i 13C:/ no i jak tu zyc..cale dnie w 4 scianach z dzieckiem. Ani spacer ani piaskownica. Zmula. Ja chyba jak Mala wstanie to chate wysprzatam z tych nudow..i moze jakies zalegle prasowanie>? eh

    kuzmoni1 lubi tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 2 lipca 2018, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka a Ty masz juz objawy jakies?? Dosc spora juz ciaza u Ciebie w porownaniu do mnie :P

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 2 lipca 2018, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas piękne slonko ale co z tego skoro ja nie mam sily nawet popsrzątac po sniadaniu :/

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • Andii Autorytet
    Postów: 1371 345

    Wysłany: 2 lipca 2018, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Kuzmoni zagladam na Twoj wykres i cos czuje,ze sie spotkamy na innym watku ;) trzymam kciuki. Mam nadzieje,ze sie nie pomyle.

    Grzechotka rozumiem i nie komentuje.

    A wogole to powiem Wam,ze ta pogoda to dobija jeszcze tez czlowieka. U nas deszcz i 13C:/ no i jak tu zyc..cale dnie w 4 scianach z dzieckiem. Ani spacer ani piaskownica. Zmula. Ja chyba jak Mala wstanie to chate wysprzatam z tych nudow..i moze jakies zalegle prasowanie>? eh

    Oj tak pogoda dobija, u mnie nie pada ale jest zimno :(

    Starania o drugie dziecko
  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 2 lipca 2018, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Grzechotka a Ty masz juz objawy jakies?? Dosc spora juz ciaza u Ciebie w porownaniu do mnie :P


    W 6 tygodniu przyszly mdlosci. Nowośc, bo tego nie mialam w pierwszej ciazy. No i brzuch juz mi wyciągnelo do przodu :/

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 2 lipca 2018, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka2 wrote:
    U nas piękne slonko ale co z tego skoro ja nie mam sily nawet popsrzątac po sniadaniu :/
    Haha to ja musze wysprzatac na zas skoro za 2 tygodnie i ja zaniemoge i slabo mocy bedzie ;p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2018, 12:37

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 2 lipca 2018, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka2 wrote:
    W 6 tygodniu przyszly mdlosci. Nowośc, bo tego nie mialam w pierwszej ciazy. No i brzuch juz mi wyciągnelo do przodu :/
    No ja od wlasnie 6-7 tygodnia zawsze mdlosci mialam z dziewczynami. Zobaczymy jak teraz bedzie.

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Andii Autorytet
    Postów: 1371 345

    Wysłany: 2 lipca 2018, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87, ty na taki mwczesnym etapie ciązy to zapytam o Twoje dolegliwości? Czułaś, że to ciąża/przypuszczałaś? No i oczywiście gratuluje

    Grzechotka również gratuluje, widze że będzie malutka różnica między rodzeństwem :)

    Starania o drugie dziecko
  • OlivkowaMama Autorytet
    Postów: 930 1212

    Wysłany: 2 lipca 2018, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka2 wrote:
    W 6 tygodniu przyszly mdlosci. Nowośc, bo tego nie mialam w pierwszej ciazy. No i brzuch juz mi wyciągnelo do przodu :/

    No słyszałam, że w drugiej ciąży szybciej brzuch wywala :)

    33 lata, 13cs - w końcu się doczekaliśmy! ❤️
    mhsv3e5elhkz505n.png

    l22ncwa1gr7xibs9.png
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ