X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne SŁONECZNIE I WAKACYJNIE - LIPCOWE TESTOWANIE
Odpowiedz

SŁONECZNIE I WAKACYJNIE - LIPCOWE TESTOWANIE

Oceń ten wątek:
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 2 lipca 2018, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andii wrote:
    iNso87, ty na taki mwczesnym etapie ciązy to zapytam o Twoje dolegliwości? Czułaś, że to ciąża/przypuszczałaś? No i oczywiście gratuluje

    Grzechotka również gratuluje, widze że będzie malutka różnica między rodzeństwem :)
    Andii przeczuwalam tylko,ze sie udalo jakos pare dni po owu,bo mialam chwilowe klucia. Nie wiem czemu do glowy przyszla mi mysl,ze to zagniezdzenie. Z tempki jakby moglo to tez wynikac,ze to to. I tyle ;) Nie mam zadnych objawow,procz braku @. Mialam suktki wrazliwe caly czas ale powiedzmy,ze wtedy jak o tym pomyslalam :P takze nie biore tego za objaw no i delikatnie piersi sie zaokraglily. Czekam na 6tydzien i wtedy moze cos juz dojdzie z objawow.

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- wprowadzanie nieprzyjaznej atmosfery

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 2 lipca 2018, 21:50

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Grzechotka sadze,ze to sa zwyczajne emocje i niektorzy tak jak Katiii nie przebieraja w slowach, co nie znaczy,ze nie szanuja rozmowcy. Mam nadzieje,ze sie nie myle, bo akurat lubie to towarzystwo czerwcowego testownia. No ale kazdy ma inny charakter i dobrze,bo tak by bylo tu nudno i jak nie bylo by tu osob ktore ustawia do pionu to wszystkie bysmy tu plakaly bo cos tam.. ;)
    Otóż to bo ja nie nie bede słodzic i głaskac po główce jak małe dziewczynki . A nie które tutaj tylko tego by chciały. :)

  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 2 lipca 2018, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlivkowaMama wrote:
    No słyszałam, że w drugiej ciąży szybciej brzuch wywala :)
    To co o 3 powiedziec? :D musze nastawic sie chyba,ze zaraz bede jak w 6msc wygladac.. ;)

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Andii Autorytet
    Postów: 1371 345

    Wysłany: 2 lipca 2018, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Andii przeczuwalam tylko,ze sie udalo jakos pare dni po owu,bo mialam chwilowe klucia. Nie wiem czemu do glowy przyszla mi mysl,ze to zagniezdzenie. Z tempki jakby moglo to tez wynikac,ze to to. I tyle ;) Nie mam zadnych objawow,procz braku @. Mialam suktki wrazliwe caly czas ale powiedzmy,ze wtedy jak o tym pomyslalam :P takze nie biore tego za objaw no i delikatnie piersi sie zaokraglily. Czekam na 6tydzien i wtedy moze cos juz dojdzie z objawow.

    Oby mdłości Cie ominęły, bo to nic przyjemnego :)

    Ja wlaśnie przez okno widzę bociana :D :D

    Starania o drugie dziecko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka2 wrote:
    A ja uważam, ze Katiii napisała to w mega chamski sposób i ja bym nie chciała żeby ktoś w ten sposób stawiał mnie do pionu.
    Dla ciebei wszystkie moje wypowiedzi zawsze były chamske tak się składa a to tylko dlatego że ja powiem co mysle i nie bede niańczyc w swoich opiniach jak mle dziewczyny tylko po to abys poczula sie lepiej.. Życie jest jakie jest i albo patrzysz na nie takim jakim jest albo siedz i łudz sie w słodkich słowkach tylko po to aby slyszec to co chcesz słyszec bo tak jest wygodniej i lepiej.

  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 2 lipca 2018, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti wrote:
    Otóż to bo ja nie nie bede słodzic i głaskac po główce jak małe dziewczynki . A nie które tutaj tylko tego by chciały. :)
    Katii a u Was starania od nowego roku? juz przedyskutowaliscie z Malzem? czy dajecie na luz z 3 dzieckiem? Bo widzialam,ze @ juz przylazla.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2018, 12:47

    Kattti lubi tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 2 lipca 2018, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    To co o 3 powiedziec? :D musze nastawic sie chyba,ze zaraz bede jak w 6msc wygladac.. ;)


    Ja chciałam to tzymać w tajemnicy do 15 tygodnia, ale w takiej sytuacji nie ma jak. Zdradzają mnie mdłości i ten wielki brzuch. W spodnie normalne już nie zapomnę. Z tyłka i bioder zjeżdżają a na brzuchu nie dopnę :/

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 2 lipca 2018, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andii wrote:
    Oby mdłości Cie ominęły, bo to nic przyjemnego :)

    Ja wlaśnie przez okno widzę bociana :D :D
    Andii to patrz,bo to moze znak :D
    Dla mnie mdlosci moga byc,zawsze to jakis objaw ciazy,bo jeszcze zapomne,poki brzucha nie ma,ze wogole w niej jestem ;D tylko moga byc takie delikatne i przez chwile ;D hehehe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2018, 12:50

    Andii lubi tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 2 lipca 2018, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti wrote:
    Dla ciebei wszystkie moje wypowiedzi zawsze były chamske tak się składa a to tylko dlatego że ja powiem co mysle i nie bede niańczyc w swoich opiniach jak mle dziewczyny tylko po to abys poczula sie lepiej.. Życie jest jakie jest i albo patrzysz na nie takim jakim jest albo siedz i łudz sie w słodkich słowkach tylko po to aby slyszec to co chcesz słyszec bo tak jest wygodniej i lepiej.

    Nie jesteś dla mnie zadnym kompanem do rozmowy na poziomie, w związku z czym od tej chwili ignoruję i Ciebie i Twoje posty.

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 2 lipca 2018, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka2 wrote:
    Ja chciałam to tzymać w tajemnicy do 15 tygodnia, ale w takiej sytuacji nie ma jak. Zdradzają mnie mdłości i ten wielki brzuch. W spodnie normalne już nie zapomnę. Z tyłka i bioder zjeżdżają a na brzuchu nie dopnę :/
    Ja mam jakies z poprzedniej ciazy dzinsy ciazowe ale co z tego jak ok.2 rozmiary za duze.... chyba bede musiala h&m nawiedzic jakos w sierpniu :)

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 2 lipca 2018, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Ja mam jakies z poprzedniej ciazy dzinsy ciazowe ale co z tego jak ok.2 rozmiary za duze.... chyba bede musiala h&m nawiedzic jakos w sierpniu :)

    Ja mam schowane wszystkie ciążowe, ale jakoś mi się to wydaje za wcześnie w 7 tygodniu wskakiwać w legi ciążowe :D

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Katii a u Was starania od nowego roku? juz przedyskutowaliscie z Malzem? czy dajecie na luz z 3 dzieckiem? Bo widzialam,ze @ juz przylazla.
    Dzieki że pytasz kochana.. obecnie bez planów .. wszystko się okaze w czasie jak narazie poszłam sobie też że tak powiem na inny wątek bo jak czytam co czytam to naprawdę :) Oczywiscie nie mówie tutaj o wszystkich dziewczynach z którymi od początku kontak mam ok i doskonale wiedzą że ja nie bede nikogo niańczyc ani udawac i słodzic tylko po to aby komuś dogodzic :)
    Tak jestem można powiedzieć już po pierwszej @ .
    A co tam u ciebie ? Jak fasolka

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- wprowadzanie nieprzyjaznej atmosfery

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 2 lipca 2018, 21:50

  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 2 lipca 2018, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka2 wrote:
    Ja mam schowane wszystkie ciążowe, ale jakoś mi się to wydaje za wcześnie w 7 tygodniu wskakiwać w legi ciążowe :D
    Grzechotka czemu? Ja mysle,ze leginsy tez ciazowe sa ok i nie widac pod tunika/bluzka i Tobie wygodniej. Nie cisnie i nic nie uwiera. Ja sama wlasnie nie wiem czy nie bedzie to tez juz czas dla mnie na ciazowe albo jakies spodnie chociaz na gumce,czy tam dresy. Bo w dzinsach to napewno nerw mnie bedzie szarpal bo bedzie cisnelo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2018, 13:01

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 2 lipca 2018, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti wrote:
    Dzieki że pytasz kochana.. obecnie bez planów .. wszystko się okaze w czasie jak narazie poszłam sobie też że tak powiem na inny wątek bo jak czytam co czytam to naprawdę :) Oczywiscie nie mówie tutaj o wszystkich dziewczynach z którymi od początku kontak mam ok i doskonale wiedzą że ja nie bede nikogo niańczyc ani udawac i słodzic tylko po to aby komuś dogodzic :)
    Tak jestem można powiedzieć już po pierwszej @ .
    A co tam u ciebie ? Jak fasolka
    To powiadamiaj jak juz sie zdecydujecie. Bede trzymala kciuki ;)
    U mnie nic sie nie dzieje,tak jak pisalam narazie objawow brak. Sroda powtorze sobie bete,zeby zobaczyc przed piatkowa wizyta czy chociaz pechcerzyk bedzie widoczny na usg. No i proga zobacze. To w razie wu lutka poprosze.

    Wlasnie Mala mi wstala. Uciekam i trzymam kciuki za testujace! :))

    Kattti lubi tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 2 lipca 2018, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Grzechotka czemu? Ja mysle,ze leginsy tez ciazowe sa ok i nie widac pod tunika/bluzka i Tobie wygodniej. Nie cisnie i nic nie uwiera. Ja sama wlasnie nie wiem czy nie bedzie to tez juz czas dla mnie na ciazowe albo jakies spodnie chociaz na gumce,czy tam dresy. Bo w dzinsach to napewno nerw mnie bedzie szarpal bo bedzie cisnelo.

    Poczekam do jutra. Jak będzie serduszko pykało to może odkopię ciężarówkowe rzeczy.

    Póki co moja młodzież wyprowadza po domu za sznurówkę buta małża :D

    iNso87 lubi tę wiadomość

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • SylwiaLu Autorytet
    Postów: 505 429

    Wysłany: 2 lipca 2018, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti wrote:
    co ty myslisz że ja obaw tez nie mialam ? nigdy nic takiego nie powiedziałam

    Wszystkie kobiety pragna miec dzieci i wszystkie chcą ujrzeć dwie kreski - znam takie, które nie chcą.

    Z resztą jak zamierzasz mi tu cos jeszcze powiedziec to prosze bo takie zachowania są nie powiem jakie ale to ja negatywnie jestem nastawiona tylko dlatego że uważam za przegiecie pewnych rzeczy hehe :)

    Nie odpowiedziałaś na pytanie, skąd przekonanie, że jesteś niemile widziana?

    Moim zdaniem bije od Ciebie dużo negatywnych emocji i pewnie masz ku temu jakieś powody.
    Ja na tym wątku jestem tylko tłem, bo w naturalnych cyklach w testowaniu nie uczestniczę. Tym bardziej nie chciałabym się w żaden sposób przyczynić do zepsucia atmosfery :)
    Czytam , bo każdy pozytyw daje mi nadzieję, że kiedyś w końcu się uda.
    Nadmierne narzekanie może trochę denerwować, ale ja raczej takie posty jednym okiem wpuszczam drugim wypuszczam (celowo zamieniłam ucho na oko :P )

    22.06.2020 Luiza :*
    XII 2018 poronienie zatrzymane; Łucja - 10tc [*]
    Hashimoto od 2007
    Starania od XII 2015
    jajowody drożne, histeroskopia ok
    Mąż - morfologia 6%
    AMH 8,07; 3 x UIU :(
    X 2018 elektrokauteryzacja jajnika, usunięcie ognisk endometriozy
    mthfr hetero, kwas metylowany i wit prenatalne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    To powiadamiaj jak juz sie zdecydujecie. Bede trzymala kciuki ;)
    U mnie nic sie nie dzieje,tak jak pisalam narazie objawow brak. Sroda powtorze sobie bete,zeby zobaczyc przed piatkowa wizyta czy chociaz pechcerzyk bedzie widoczny na usg. No i proga zobacze. To w razie wu lutka poprosze.

    Wlasnie Mala mi wstala. Uciekam i trzymam kciuki za testujace! :))
    Jak cos kontakt na priv kochana bo ja na ten watek nie zamierzam wchodzic :)

    iNso87 lubi tę wiadomość

  • OlivkowaMama Autorytet
    Postów: 930 1212

    Wysłany: 2 lipca 2018, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Andii przeczuwalam tylko,ze sie udalo jakos pare dni po owu,bo mialam chwilowe klucia. Nie wiem czemu do glowy przyszla mi mysl,ze to zagniezdzenie. Z tempki jakby moglo to tez wynikac,ze to to. I tyle ;) Nie mam zadnych objawow,procz braku @. Mialam suktki wrazliwe caly czas ale powiedzmy,ze wtedy jak o tym pomyslalam :P takze nie biore tego za objaw no i delikatnie piersi sie zaokraglily. Czekam na 6tydzien i wtedy moze cos juz dojdzie z objawow.

    Biore to za dobrą monetę bo mnie też brzuch kłuje. Jeszcze jakby doszedł ból piersi to ohoho ale bym testowala :)
    Jak na razie na spokojnie czekam

    iNso87 lubi tę wiadomość

    33 lata, 13cs - w końcu się doczekaliśmy! ❤️
    mhsv3e5elhkz505n.png

    l22ncwa1gr7xibs9.png
‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ