X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Śluz w początkowej ciąży
Odpowiedz

Śluz w początkowej ciąży

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2013, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie da rady tego ogarnąć. Mam 9 dni do @ i też mam kremowy...
    Nie wiem czy to dobrze czy źle...


    Eghh...

    Może jest tu jakiś specjalista? ;D

  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2349

    Wysłany: 22 sierpnia 2013, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka ja juz nic nie rozumiem - teraz mam mniej śluzu i jest biały więc pozostaje czekać na @

    zem3i09keg891u11.png
  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 23 sierpnia 2013, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kobietki wracam do Was... dziś zrobiłam test i był pozytywny i ja w ostatnich 2 tygodniach miałam jeden dzień śluz lekko kremowy a tak to całkiem sucho jest... ale jak wiemy każdy organizm jest inny:)

    MisiaMisia, MalutkaEve lubią tę wiadomość

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2013, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alxa wrote:
    kobietki wracam do Was... dziś zrobiłam test i był pozytywny i ja w ostatnich 2 tygodniach miałam jeden dzień śluz lekko kremowy a tak to całkiem sucho jest... ale jak wiemy każdy organizm jest inny:)

    Jeszcze raz Gratuluję z całego serducha. Uważaj teraz na siebie :)

  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 25 sierpnia 2013, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, czytałam dziś jedną z tych gazet dla mam.. i był artykuł o zmianach w ciąży... a więc w ciąży pojawia się więcej śluzu niż na co dzień jest biały (czasem lekko kremowy) i konsystencji wodnistej lub lekkiego kremu... i służy on ochronie płodu przed infekcjami...:)

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • Nusiaa Autorytet
    Postów: 331 157

    Wysłany: 25 sierpnia 2013, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od 5 dpo miałam śluz kremowy ( taki rozciągliwy ) a niekiedy wodnisty. Od wczoraj jest jak woda bezbarwny a teraz gdzies od godziny sucho ..

    cab360a44b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2013, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i bądź tu mądry ;D

  • Nusiaa Autorytet
    Postów: 331 157

    Wysłany: 25 sierpnia 2013, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha no dokladnie .. ;d tak jak powiedziała Alxa każda ma inaczej:) sama zobaczysz :)

    sponge lubi tę wiadomość

    cab360a44b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2013, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczęta,
    Jestem tutaj nowa, jednak z tym samym, starym problemem:)
    Mam pytanie dotyczące nie tyle samego śluzu,ale czy w ogóle u Pań którym udało się zafasolkować czy istnienie coś takiego jak bardzoooo wczesne objawy zapłodnienia?:)
    Mam na myśli pierwsze dni,gdy człowiek niecierpliwie doszukuje się jakiegoś znaku ze strony swojego ciała, a na diagnozę jeszcze za wcześnie? Słyszałam o różnych cudach, że ból głowy, ból jajników, sluz, zmiana wyglądu narządów płciowych zewnętrznych, ból sutków itp.
    Wiem że to wszystko jest bardzo subiektywne,ponieważ 1,5 m temu udało mi się za pierwszym 'strzałem' zajść w upragnioną ciążę, którą niestety, cieszyłam się tylko kilka dni. Z moich obserwacji mogę dodać, ból sutków- tutaj mogę zapewnić, po tygodniu od zapłodnienia porzuciłam wszystkie staniki, bo ból piersi był ogromny!:)
    Nie tracę jednak ani wiary, ani samopoczucia...chociaż każda z nas chciałaby mieć upragnione dziecko szybciej niż później, a jeżeli później, to chociaż mieć gwarancje że dzieciątko się pojawi.
    Pozdrawiam

  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 25 sierpnia 2013, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anko , ja kiedyś czytałam na ten temat i takich objawów jest wiele. Co kobieta to inne , część sie pokrywa. Niemniej teraz już nic nawet nie chce wiedzieć na ten temat , bo to tylko miesza mi w głowie. Człowiek się doszukuje, nakręca a potem twarde lądowanie. Szczególnie ze część objawów tych pierwszych jest podobna do zbliżającej się wredoty ;)

    Anko, MalutkaEve lubią tę wiadomość

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • Eve Autorytet
    Postów: 1861 1673

    Wysłany: 26 sierpnia 2013, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pierwszej ciązy myślałam, że wiecznie dostaję @ na samym początku (jeszcze wtedy nie mkiałam pojęcia, że to ciąża) czułam się wiecznie zalana, właśnie takim przeźroczystym "glutem". Przepraszam za dosłownośc.

    👨25/08/2010 Szymon💙
    👦07/11/2014 Aleksander💙
    👧08/01/2022 Klara ❤️
  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 26 sierpnia 2013, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anko.. powiem Ci coś z własnego doświadczenia.. co miesiąc miałam milion różnych objawów ciąży.. ale nigdy nie byłam w niej.. teraz w tym cyklu czułam się bardzo dobrze i spokojnie.. tylko częściej chodziłam siku.. a tak to zero objawów! aż się zdziwiłam, że test wyszedł pozytywny... teraz powoli zaczyna się zmęczenie... a tak to żadnych objawów nie mam!

    emilka88 lubi tę wiadomość

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2013, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dziekuje za informacje. Mysle ze kazda ciaza jest inna i tyle.
    Nie doszukuję się objaw, narazie mam spokojną głowę:)

  • magda20m Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 26 sierpnia 2013, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej . mam problem czy ktoś by mogł spojrzeć na mój wykresik i coś o nim powiedzieć?

    magda20m
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2013, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blysk_kotka wrote:
    Szczególnie ze część objawów tych pierwszych jest podobna do zbliżającej się wredoty ;)


    No u mnie ewidentnie wskazuje na wredotę!!!!! ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Drogie Kolezanki,jako że jestem tutaj całkiem nowa,mam prośbę.
    Zaczelam okolo 2 tygodnie temu mierzenie temperatur i ten miesiac uznaje za totalnie próbny, ale mam ogromną prosbe.
    Możecie spojrzeć na mój wykres i cokolwiek powiedziec?
    Do wczoraj system ovu zaznaczal mi owulacje na 39dc, niestety dzisiejsza temperatura byla o 0,1 nizsza niz standardowo, po czym wyskoczyla informacja ze niestety program nie moze tamtego okresu uwazac za owulacje.
    Proszę o pomoc, czy po owulacji musi ta temperatura podskoczyc i trzymac poziom czy ma podskoczyć i dalej może być rozna? Czy raczej owulacji nie bylo:(

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 28 sierpnia 2013, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anko wrote:
    Witam,
    Drogie Kolezanki,jako że jestem tutaj całkiem nowa,mam prośbę.
    Zaczelam okolo 2 tygodnie temu mierzenie temperatur i ten miesiac uznaje za totalnie próbny, ale mam ogromną prosbe.
    Możecie spojrzeć na mój wykres i cokolwiek powiedziec?
    Do wczoraj system ovu zaznaczal mi owulacje na 39dc, niestety dzisiejsza temperatura byla o 0,1 nizsza niz standardowo, po czym wyskoczyla informacja ze niestety program nie moze tamtego okresu uwazac za owulacje.
    Proszę o pomoc, czy po owulacji musi ta temperatura podskoczyc i trzymac poziom czy ma podskoczyć i dalej może być rozna? Czy raczej owulacji nie bylo:(
    Wydaje mi sie, ze owulka jednak byla, wg mnie nawet o 1 zien wczesniej niz wskazuje na to Ovu. Gratuluje. Teraz tylko czekac.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Syntia Koleżanka
    Postów: 36 28

    Wysłany: 30 sierpnia 2013, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Alxa! :-)

    Ja mam całkiem sucho i bóle menstruacyjne, tydzień do @.....czyli kolejny miesiąc czekania :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2013, 08:56

    cd94148501fd4db98eae2d015fe2666e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2013, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja przeczytałam cały ten watek i nie wiem już nic mam wodnisty ale taki lepki powiedzialabym że jest nieprzejrzysty i dzisiaj zurzyłam 2 wkładki jest 10 dfl

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2013, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alxa wrote:
    Anko.. powiem Ci coś z własnego doświadczenia.. co miesiąc miałam milion różnych objawów ciąży.. ale nigdy nie byłam w niej.. teraz w tym cyklu czułam się bardzo dobrze i spokojnie.. tylko częściej chodziłam siku.. a tak to zero objawów! aż się zdziwiłam, że test wyszedł pozytywny... teraz powoli zaczyna się zmęczenie... a tak to żadnych objawów nie mam!


    bo tak już chyba jest, że jak się bardzo na to czeka, to widzi się objawy we wszystkim. A potem przychodzi @ i jakos tak smutno sie robi, że znowu nic... tylko chyba spokojnosc i cierpliwosc może to wynagrodzić :)

    emilka88 lubi tę wiadomość

1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ