X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Śluz w początkowej ciąży
Odpowiedz

Śluz w początkowej ciąży

Oceń ten wątek:
  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 8 lutego 2016, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podbijam wątek. Jak to jest w końcu z tym śluzem? Kremowy, wodnisty, suchy... już zgłupiałam.

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 21 lutego 2016, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie jest tak.
    przed @ krem biały czasami "budyn waniliowy"
    przed II kreskami krem (podchodzący wlasnie kolorem pod budyn waniliowy) + wyspy śluzu rozciągliwego żółtego. dziwna mieszanka bo to wygląda poł na pol śluz płodny i śluz niepłodny..
    juz 2 raz sie tak sprawdziło, choć może u każdej kobietki inna historia :)

    Margaretka89, MamaNl lubią tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Bąbelek Autorytet
    Postów: 1427 1927

    Wysłany: 21 lutego 2016, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na początku ciąży był kremowy.

    atdc6iyehd9qphks.png
  • Misiaimis Autorytet
    Postów: 514 124

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie mokro, ale śluz przezroczysty. Jestem jakieś 6 dni po owulacji. Co myślicie? :)

    Brak wiary w lepsze jutro... 18msc, 16cs...

    16mscy, 15cs...5t0d (*)
    12 mscy, 10cs...5t6d (*)
  • Olka05 Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 30 października 2016, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam mam nadzieje ze jescze ktos tu zaglada 28.10 powinnam dostac @ na kilka dni przed mialam kremowy sluz utrzymuje sie on do dzis do tego pobolewa mnie podbrzusze i piersi sa bardzo tkliwe czy moge miec nadzieje na fasolke? Za kilka dni chce testowac

    Annasara lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka05 wrote:
    Witam mam nadzieje ze jescze ktos tu zaglada 28.10 powinnam dostac @ na kilka dni przed mialam kremowy sluz utrzymuje sie on do dzis do tego pobolewa mnie podbrzusze i piersi sa bardzo tkliwe czy moge miec nadzieje na fasolke? Za kilka dni chce testowac
    Mnie piersi w ogóle nie bolaył a takie bóle miesiączkowe pojawiły się dużo później, ale co kobieta to inaczej odczuwa ;]
    Mogę opisać jakie u mnie były zawirowania ze śluzem, to może kogoś pocieszę ;) Miałam 50dniowe cykle. Po odłożeniu anty ze 2 razy wydawało mi się, że mam owulacje- strasznie duzo rozciągliwego śluzu. Po prawdziwej owulacji był najpierw lepki i kremowy a kilka dni przed testowaniem stał sie wodnisty i wcale nie było go dużo. Śluz mi się zmienił dopiero po jakiś może 3 tyg. od testowania. Zaczął być kremowy a dopiero 2-3 miesiącu było go na prawde sporo i to też nie zawsze. Także na moim przykładzie można zobaczyć, że czasem nie należy przejmować się śluzem;)

    Nikaaaa lubi tę wiadomość

  • Olka05 Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 1 listopada 2016, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze mialam @ co 30 dni czasem byly maksymalnie 2 dni pozniej lub wczesniej piersi bola mnie tak ze nawet koszulka mi przeszkadza a @ jak nie ma tak nie ma partner sie ogolnie cieszy bo od poczatku roku sie staramy. Test ce zrobic zeby sie troche uspokoic. I dziekuje ci Sylvuszka za odpowiedz ;)

  • emilka88 Znajoma
    Postów: 21 7

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa napisała :"bo tak już chyba jest, że jak się bardzo na to czeka, to widzi się objawy we wszystkim. A potem przychodzi @ i jakos tak smutno sie robi, że znowu nic... tylko chyba spokojnosc i cierpliwosc może to wynagrodzić "
    I ja się z tym zgadzam.
    Poza tym każda z nas ma inny organizm, każda reaguje inaczej. W teorii objawy sluzu wydają się takie proste i łatwe a w praktyce już trudniej je zweryfikować.
    I na końcu cytat pocieszenia : "jeśli szczęście jeszcze do Ciebie nie przyszło, to znaczy że jest Wielkie i lezie powoli :)

    Madhuri, Taskaska lubią tę wiadomość

    Emilia88
  • Madhuri Przyjaciółka
    Postów: 70 41

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam strasznie duzo sluzu, czasem kremowego, a czasem po prostu mokrego ;) to byla pierwsza oznaka mojego odmiennego stanu, ale wtedy nawet nie liczylam na to, ze bede w ciazy po 1 cyklu staran, wiec podeszlam do tego z dystansem :P

    PuUcp1.png
    [*] 9tc/11tc, 9 stycznia 2017
    [*] 6tc, 31 marca 2017
  • mama181286 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie:)wkoncu trafilam na temat dotyczacy sluzu.Jestem juz mama dwojki lobuzow i od listopada staramy sie o trzecie:)W tym miesiacu zauwazyLAm ze okres 3 dni przed czasem trwal tylko dwa dni i niespelna tydzien po mam sluz bialy gesty i jakos mokro ?Nie wiem czy to hormony bo mam zamiar robic testy owulacyjne za tydzien .Milego dnia:)

    mama18121986
  • hanah33 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja witam ;)
    Ja podobnie wszczęłam obserwacje śluzu..Jest 24 dc śluz biały kremowy, ale zazwyczaj taki jest przed @....więc się nie nastawiam ;((

  • Lenoo Koleżanka
    Postów: 69 9

    Wysłany: 7 lipca 2017, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :)

    U mnie 28dc zero objawów @.
    21dc krwawienie delikatne, krew o dziwnym zabarwieniu.

    BARDZO ZASTANAWIA MNIE Śluz bo od paru dni jest kremowy, czasami czuje jak leci, biały, czasami wodnisty, ale w większej ilości na wkładce ma barwę jasno różowego!!

    czekam do 10.07.17r. na testowanie jeżeli @ nie przyjdzie.
    Na 14.07 mam HSG. (staramy się z mężem już 1.5 roku o 2 bejbe!!)

    Od 12dc DUPHASTON biorę.



    Mój cud Hania 3,5 roku <3
    Starania o drugiego bejbusia !! <3 1.5 roku :/
    16.08.2017 HSG - jajowody drożne :D
    prolaktyna, niedoczynność tarczycy i progesteron - wyprowadzone ;)
    Oczywiście wierze, że to już ten cykl... ;D
    28.08.17r. Nasienie w normie :D
    ZACZYNAMY Drugi cykl po HSG! <3
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 31 lipca 2017, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej puk puk;) jest tu ktos;)?
    Jestem 9 dpo , wczoraj odstawiłam duphaston .
    Mam nadzieje ze sie udalo w tym cyklu. Po wewnetrznym badaniu sluzu : mam taki pomieszany (mleczno wodnisty, kremowy , i taki glutowaty ale nie rozciagliwy) co myslicie?

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 31 lipca 2017, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenoo wrote:
    Witajcie :)

    U mnie 28dc zero objawów @.
    21dc krwawienie delikatne, krew o dziwnym zabarwieniu.

    BARDZO ZASTANAWIA MNIE Śluz bo od paru dni jest kremowy, czasami czuje jak leci, biały, czasami wodnisty, ale w większej ilości na wkładce ma barwę jasno różowego!!

    czekam do 10.07.17r. na testowanie jeżeli @ nie przyjdzie.
    Na 14.07 mam HSG. (staramy się z mężem już 1.5 roku o 2 bejbe!!)

    Od 12dc DUPHASTON biorę.
    Hej no o jak u Ciebie? Szczesliwy cykl?

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • olka89 Przyjaciółka
    Postów: 119 79

    Wysłany: 31 lipca 2017, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też miałam śluz w większej ilości test zrobiłam w 30 dni cyklu i był pozytyw.temp w dniu testu 36.99 cmil brzuch piersi bolały wcześniej śluzu nie obserwowałam bo dla mnie była to mieszanka mojego i partnera.a i siku biegalam co chwile i myślałam że jakieś zapalenie pęcherza.

    f2w3qqmz53tqp6av.png
    f2w3j48afnvhphsa.png
    2014- ciąża pozamaciczna Hiperprolaktynemia-> Dostinex
    02.03.2018 Igusia na świecie (3cs)
    08.2020 misja rodzeństwo ( 2021zaś.
    02.01.22- II --> rośnij <3

  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 31 lipca 2017, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka89 wrote:
    Ja też miałam śluz w większej ilości test zrobiłam w 30 dni cyklu i był pozytyw.temp w dniu testu 36.99 cmil brzuch piersi bolały wcześniej śluzu nie obserwowałam bo dla mnie była to mieszanka mojego i partnera.a i siku biegalam co chwile i myślałam że jakieś zapalenie pęcherza.
    Ja ze sluzem ogolnie mam problem bo zawsze jest go malo , i teraz tak tez jest . Widze go tylko jak badam szyjke macicy. I wlasnie ten moj nie wiem jak interpretowac, ludze sie ze moze sie udalo a jednoczesnie nie chce siw nakrecac..
    A Tobie zycze wszystkiego dobrego a wlasciwie to Wam;)

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • Dominisia883 Autorytet
    Postów: 669 910

    Wysłany: 31 lipca 2017, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem 10 dpo i po owu miałam sucho praktycznie cały czas a dziś pojawił się kremowy śluz taki troszkę rozciągliwy :D. Zobaczymy co z tego będzie ;)

    Kiepskie nasienie
    IO
    Mutacje mthfr hetero
    4 lata starań
    2018 IUI 😥
    06.2020 IVF biochemiczna 😥
    Próbujemy dalej naturalnie ♥️
    Klinika Medart Poznań 🤞🍀
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 31 lipca 2017, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominisia883 wrote:
    Ja jestem 10 dpo i po owu miałam sucho praktycznie cały czas a dziś pojawił się kremowy śluz taki troszkę rozciągliwy :D. Zobaczymy co z tego będzie ;)
    Witaj :) co za spotkanie;)

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • Dominisia883 Autorytet
    Postów: 669 910

    Wysłany: 31 lipca 2017, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No hej :D hehe :D. Kiedy tak w ogóle testujesz? bo tak podobnie jedziemy chyba :D

    Kiepskie nasienie
    IO
    Mutacje mthfr hetero
    4 lata starań
    2018 IUI 😥
    06.2020 IVF biochemiczna 😥
    Próbujemy dalej naturalnie ♥️
    Klinika Medart Poznań 🤞🍀
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 31 lipca 2017, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominisia883 wrote:
    No hej :D hehe :D. Kiedy tak w ogóle testujesz? bo tak podobnie jedziemy chyba :D
    Ja testuje 4-5 sierpnia chyba ze @ przywlecze sie wczezniej oby nie;) i Tobie zycze powodzenia;)

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ