X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Śluz w początkowej ciąży
Odpowiedz

Śluz w początkowej ciąży

Oceń ten wątek:
  • Bianka1986 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 31 lipca 2017, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzis mam 37 dc okresu wiadomo brak test z moczu pozytywny kilka dni temu z krwi negTywny bylam u lekarza nowi ze jestem s 2 fazie; ze za 2 tyg dostane onres lub okaza sie, ze jestem w ciazy.. juz nie wiem co myslec. Czytalam , ze przefluzajaca sie faza lutealna moze siwdaczyc o ciazy..

    LIDKA
  • Dominisia883 Autorytet
    Postów: 669 910

    Wysłany: 31 lipca 2017, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja spodziewam się w tym cyklu @ szybciej czyli właśnie około 4 sierpnia ale poczekam do 9 bo to będzie 28 dzień cyklu a takie mam cykle. Nie spodziewam się niczego bo podobno mam za bardzo skaczące wykresy... :(. Trzymam kciuki ! ;*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2017, 22:25

    Kiepskie nasienie
    IO
    Mutacje mthfr hetero
    4 lata starań
    2018 IUI 😥
    06.2020 IVF biochemiczna 😥
    Próbujemy dalej naturalnie ♥️
    Klinika Medart Poznań 🤞🍀
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 31 lipca 2017, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bianka1986 wrote:
    Dziewczyny dzis mam 37 dc okresu wiadomo brak test z moczu pozytywny kilka dni temu z krwi negTywny bylam u lekarza nowi ze jestem s 2 fazie; ze za 2 tyg dostane onres lub okaza sie, ze jestem w ciazy.. juz nie wiem co myslec. Czytalam , ze przefluzajaca sie faza lutealna moze siwdaczyc o ciazy..
    Jak mozesz wklej wykres moze cos wiecej sie dowiem.
    A co do testow , czasem testy podaja falszywy wynik.
    Jeli od potwierdzonej owulacji minelo 14 dni a @ brak to jest duza szansa ze siw udalo ale jesli badanie krwi negatywne to ciezko mi ocenic sytulacje bo ponoć badanie krwi jest nabardziej wiarygodne.

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 31 lipca 2017, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominisia883 wrote:
    Ja spodziewam się w tym cyklu @ szybciej czyli właśnie około 4 sierpnia ale poczekam do 9 bo to będzie 28 dzień cyklu a takie mam cykle. Nie spodziewam się niczego bo podobno mam za bardzo skaczące wykresy... :(. Trzymam kciuki ! ;*
    Do poki nie ma @ wszysto jest mozliwe;) ale rzeczywiscie tempka u Ciebie zwariowana;)

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • karowys Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny!

    Mam taką białą wydzielinę, mleczną, co chwilę mokro, potem sucho. Wczoraj skończyłam brać duphaston. Czy to z tym może być związane? Dziś 26 dzień cyklu, test negatywny.
    Już głupieję.

  • karowys Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy śluz we wczesnej ciąży taki biały może się pojawić przed pozytywnym testem?

  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 00:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może ale nie musi, poczekaj do terminu @ i zatestuj z moczu albo idz na bete z krwi

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • Anek1986 Znajoma
    Postów: 20 0

    Wysłany: 20 lipca 2021, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie ;)

    Mam 35 lat od 11 MC mężatką i od 11 MC staramy się o dzidzie ;) Zrobiliśmy wszystkie badania i jest ok więc tak naprawdę nie wiadomo czemu nie możemy zajść w ciążę

    Dzis mija 2 dzień od daty miesiączki mam mnóstwo śluzu biały i gesty muszę mieć wkładkę bo tak jakbym się posiusiam co chwila biegam fo toalety czy to okres czy nie i ulga bo to nie okres

    Zrobiłam przed chwilą czyli wieczorem test i dupa 1 ciemna kreska i chce mi się płakać

  • Kajucha95 Autorytet
    Postów: 720 871

    Wysłany: 20 lipca 2021, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem w 4tc,mam biały śluz, ilość porównywalna do tej przed okresem. Ale w tym cyklu po owulacji bardzo szybko było sucho i juz czułam, że się udało :) śluz pojawił się później, bliżej terminu miesiączki, w moim przypadku pozytywnego testu

    13.07 ⏸️ 💕🤰🏼
    Czekamy na Ciebie, Synku 💙

    3jgxyx8dm6498f15.png
1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ