X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Śluz w początkowej ciąży
Odpowiedz

Śluz w początkowej ciąży

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2013, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Aniu mnie w poprzednim cyklu tak zalewało,i niestety...teraz mam calkiem inaczej bo mam wodnisty taki jakby,lepiący i białawy

    musze iść do gina...tylko ku**a nie mam kiedy! jestem już tak wściekła na to wszystko...cycki mnie bola, leje sie ze mnie jak woda z kranu, a tu jeszcze meble do kuchni nie dojechały i pracuje po 12 godzin dziennie 7 dni w tygodniu!!!! FAK FAK FAK!!!! Do dupy to wszystko...

    blackangel, sabink9018 lubią tę wiadomość

  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 19 sierpnia 2013, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś kochanie nie denerwuj się tak! :*

    będzie dobrze:)

    Aga_Andzia lubi tę wiadomość

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 19 sierpnia 2013, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga a podejrzewasz ciąże czy jak? Bo jeśli nic Cie nie piecze i nie swędzi to po co iść do gina, to prawidłowy śluz. Dla mnie koszmarem jest to że ciągle coś się zmienia. Kiedyś miałam tak że śluz był biały i kremowy a przed @ jeden dzień robił się rozciągliwy jak na owulację i bach @ przychodziła. W poprzednim cyklu przez ponad tydzień przed @ było właśnie dużo białego , można powiedzieć kremowego śluzu ale byl mocno rozrzedzony , jak balsam do ciała pomieszany z wodą . Już nic z tego nie wiem, ciekawe jak będzie w tym cyklu

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • aNiLewe Autorytet
    Postów: 1047 1184

    Wysłany: 19 sierpnia 2013, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i ja mam taki, bardzo wodnisty bialawy
    ale w zeszlym miesiacu tez tak mialam,
    jakies 3-4po zalewalo mnie bialym a teraz to uczucie wilgotnosci
    nawet jak bede w ciazu to nie bedzie to dowod bo jak zaczelam sie obserwowac to tak juz mam

    relgh3712p7a99v2.png
    l22ndf9hv5oanf39.png
  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2349

    Wysłany: 20 sierpnia 2013, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie z tym śluzem to nie wiadomo - ja zawsze drugą fazę mam wilgotno i białawy śluz- teraz pytanie do dziewczyn w ciąży - czy jest go więcej - da się zauważyć zmianę ?

    zem3i09keg891u11.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2013, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja osobiscie nic nie zauważam wręcz byłam przekonana ze dostanę @ i jak zawsze testy robiłam 2-3 dni przed @ tak teraz zrobiłam dwa dni po

    Effcia28, sylvia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2013, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blysk_kotka wrote:
    Aga a podejrzewasz ciąże czy jak? Bo jeśli nic Cie nie piecze i nie swędzi to po co iść do gina, to prawidłowy śluz. Dla mnie koszmarem jest to że ciągle coś się zmienia. Kiedyś miałam tak że śluz był biały i kremowy a przed @ jeden dzień robił się rozciągliwy jak na owulację i bach @ przychodziła. W poprzednim cyklu przez ponad tydzień przed @ było właśnie dużo białego , można powiedzieć kremowego śluzu ale byl mocno rozrzedzony , jak balsam do ciała pomieszany z wodą . Już nic z tego nie wiem, ciekawe jak będzie w tym cyklu

    Nie, nic mnie nie boli, nie swędzi, nie piecze...tylko piersi mnie bolą, ale to może być na okres bo ciąży również nie podejrzewam. Wiadomo staraliśmy się w tym miesiącu, ale jakoś nie czuje się "ciążowo"...wiecie, co mam na myśli, brak tego przeczucia, a jak wiecie raz już w ciąży byłam i przeczucie miałam któe się sprawdziło. Wiem że teraz nie musi byc tak samo, ale jednak jakoś czuje że nie jestem w ciązy...a do gina muszę iść tak kontrolnie bo w tym miesiącu nie byłam dlatego, że potrzebowałam odpocząć psychicznie i fizycznie od lekarza, leków itp...a martwi mnie to, że już 14dni mam cały czas kremowy śluz, a nigdy wcześniej nie miałam tak długo...no ileż można ja się pytam!! masakra jakaś!!

  • Topola Autorytet
    Postów: 775 777

    Wysłany: 21 sierpnia 2013, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, poradźcie. Z tym moim śluzem to ja głupieję całkowicie. Np, od dwóch dni obserwuję u siebie dwa rodzaje śluzu na raz!! Tzn, wodnisty bardzo rzadki (nawet dziś rano zanim zdążyłam się ubrać w łazience kapał ze mnie kropelkami), ale biały, nie przeźroczysty. Do tego na papierku, czy wkładce widzę też ciut śluzu przeźroczystego i rozciągliwego?! 036.gif Nie jest on taki jak typowe białko jaja kurzego, raczej gęstszy, bardziej jak galaretka (?) i rozciągliwy.

    Nic z tego nie rozumiem. Według OVU, potencjalnie owulację miałam 12 dni temu (chociaż przerywaną kreską i u mnie to nic nie wiadomo na pewno).

    Co myślicie? Pomóżcie. Poradźcie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2013, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Topola wrote:
    Dziewczynki, poradźcie. Z tym moim śluzem to ja głupieję całkowicie. Np, od dwóch dni obserwuję u siebie dwa rodzaje śluzu na raz!! Tzn, wodnisty bardzo rzadki (nawet dziś rano zanim zdążyłam się ubrać w łazience kapał ze mnie kropelkami), ale biały, nie przeźroczysty. Do tego na papierku, czy wkładce widzę też ciut śluzu przeźroczystego i rozciągliwego?! 036.gif Nie jest on taki jak typowe białko jaja kurzego, raczej gęstszy, bardziej jak galaretka (?) i rozciągliwy.

    Nic z tego nie rozumiem. Według OVU, potencjalnie owulację miałam 12 dni temu (chociaż przerywaną kreską i u mnie to nic nie wiadomo na pewno).

    Co myślicie? Pomóżcie. Poradźcie.

    ja niestety Ci nie pomogę

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2013, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie znam się na tym bo sama mam z tym pewne problemy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2013, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pół miesiąca z wkładkami i ciągle "mokro w gaciach", ten kremowy śluz mnie wykończy, przeczuwałam że zostanie ze mną do samej @ i chyba tak właśnie będzie bo wczoraj zaczęły się boleści, ale @ nadal jeszcze nie ma...jutro testuje i zobaczymy...

    Topola lubi tę wiadomość

  • Topola Autorytet
    Postów: 775 777

    Wysłany: 21 sierpnia 2013, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "Skaranie boskie" z tym śluzem. Ciągle inaczej i można na prawdę oszaleć. To jakaś tajemna wiedza dla mnie 035.gif

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2013, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Topola wrote:
    "Skaranie boskie" z tym śluzem. Ciągle inaczej i można na prawdę oszaleć. To jakaś tajemna wiedza dla mnie 035.gif

    Doskonale CIe rozumiem, czasem jak dziewczyny gadają o śluzie i wszystkie takie obeznane sa to mam wrażenie że się z choinki urwałam czy coś... :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2013, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, kie jaki śluz powinien być i jaki co oznacza...ale ja nigdy nie mam tak jak być powinno, dlatego nie oragniam

    Topola lubi tę wiadomość

  • Topola Autorytet
    Postów: 775 777

    Wysłany: 21 sierpnia 2013, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie mam tak samo. W wiedzy teoretycznej jestem ekspertem, ale ona nijak się nie ma do praktyki.

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2013, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dokładnie. Ta "praktyka" co miesiąc wygląda zupełnie inaczej więc jak tu dojść "do ładu i składu" :P nijak się ma to w rzeczywistości

    Topola lubi tę wiadomość

  • Topola Autorytet
    Postów: 775 777

    Wysłany: 21 sierpnia 2013, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hihihi, nie ma lekko. To samo zresztą mam z temperaturą, ale to temat na inny wątek chyba. Nie będę tutaj zmieniać tematyki 0winked.gif

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2013, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to widzę, że na tym innym wątku tez się pewnie spotkamy :) heh

  • Topola Autorytet
    Postów: 775 777

    Wysłany: 21 sierpnia 2013, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takim razie, do zobaczenia niebawem :D

    Aga_Andzia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2013, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe, do zobaczenia :)
    uciekam już bo trzeba się wziąć do roboty :P

1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ