X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne stara dobra plotka:)
Odpowiedz

stara dobra plotka:)

Oceń ten wątek:
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 22 lutego 2014, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie też ostatnio to wspominałam tą panikę i śmiać mi się chcę a teraz jak chcesz to nic masakra jakaś a ja nie należę do cierpliwych osób i boję się jak ten stan starań będzie się przedłużał to nie ręczę za siebie ;-)

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 22 lutego 2014, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde ale mam lenia a muszę ogarnąć chatę i jeszcze rodzice dzwonili że będą jutro na obiedzie super nie?? haha muszę posprzątać i ugotować coś zjadliwego :-)

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • czekaja Autorytet
    Postów: 1883 1921

    Wysłany: 22 lutego 2014, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:)
    tez mialam lenia ale juz wszystko ogarnelam:) jeszcze cos na obiad trzeba pomyslec:)

    jak tam robotka cwiczylas??:)

    ja juz jestem po tomku;)

    piekne slonce u mnie:)

    iv099vvjggrlv6wt.png



    hchydqk3i4qembie.png



  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 22 lutego 2014, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lecę:) czas na mnie :)
    do poniedziałku:)

    Kasia fajnie z rodzicami:) moi jutro do mnie przyjezdzają na obiadek:)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 24 lutego 2014, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eee normalnie poszalałyście od soboty;)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
‹‹ 5 6 7 8 9
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ