X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2016
Odpowiedz

Staraczki 2016

Oceń ten wątek:
  • Lena_83 Autorytet
    Postów: 357 209

    Wysłany: 9 października 2015, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Gotowałam ziemniaki, odcedziłam a co? Nie posoliłam :O ooo ja gapa ech

    Posól teraz- beda zjadliwe.

    Zapiski Czekającej --->>> http://ovufriend.pl/pamietnik/zapiski-czekajacej,2153.html
  • Lena_83 Autorytet
    Postów: 357 209

    Wysłany: 9 października 2015, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Hahhaha Kochana poprawiłaś mi humor z tą lodówką :D ale no niestety czasem i mnie niektórych pytania wyprowadzają z równowagi
    Lodówka wymiata :) chcesz chodź do mojej może tu go nie będzie :D


    Dziękuje za zaproszenie na nieposolone ziemniaki ;)
    Skorzystałbym ale jakos apetyt mi przeszedł co z kolei bedzie miec wpływ dobry na moje 6 nadprogramowych kilogramów ;)

    Moj Wu tez tak ma. Jak nagotuje to "a po co ty gotujesz, kto to bedzie jadł, odchudzać sie musze ble ble ble". Jak nie ugotuje to łazi i szuka po szafkach jakbym przed nim schabowe i bigos tam ukryła ....
    Z chłopem gorzej niz z baba w ciazy ;)

    Zapiski Czekającej --->>> http://ovufriend.pl/pamietnik/zapiski-czekajacej,2153.html
  • BELÉN Ekspertka
    Postów: 202 89

    Wysłany: 9 października 2015, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Lenka jak chodzić z wątku na wątek? :P Bo nie rozumiem. Że pyta na każdym wątku? :D ja tam staram się już nie być uszczypliwa bo znów mi się oberwie haha ale czasem się nie da
    Mamy cywilny. Robimy przyjęcie ale nie duże :) Kościelny mamy na 2018 na sierpień.

    Kościelny planujecie w jakąś szczególną okazję (okrągła rocznica na przykład)? Czy po prostu chcecie zaczekać z kościelnym? Zazdraszczam, że masz to przed sobą. Chętnie przeżyłabym mój ślub jeszcze raz :)

  • BELÉN Ekspertka
    Postów: 202 89

    Wysłany: 9 października 2015, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myśleliśmy o odświeżeniu przysięgi, ale to dopiero w okrągłą rocznicę, jeśli wytrzymamy tyle ze sobą ;) Teraz zauważyłam na Twoim suwaczku, że macie fajną datę ślubu, dzień przed Mikołajkami. Gdyby wtedy śnieg spadł, mielibyście piękne zdjęcia :)

  • BELÉN Ekspertka
    Postów: 202 89

    Wysłany: 10 października 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jesteśmy jeszcze młode małżeństwo- 2,5 roku po ślubie, zatem jeszcze wiele przed nami. Jak to mówił nasz ksiądz podczas kazania: "Najgorsze jest pierwsze 30 lat, potem to już z górki" :)

    Edit: My już w drodze na wakacje. Do poniedziałku będę Was podczytywała z telefonu, ale już od wtorku jestem całkowicie odcięta od sieci, zatem odezwę się pod koniec października, gdy wrócę do cywilizacji :) Trzymajcie się ciepło!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2015, 12:35

    Lena_83, Landryneczka, Nadira lubią tę wiadomość

  • Lena_83 Autorytet
    Postów: 357 209

    Wysłany: 10 października 2015, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bieleń, to szerokiej drogi i udanych wakacji :).

    Chciałam zaczac filozoficzne ....

    Dzielo mojego gina pt"Pustka"

    image.jpg

    Nie znosze tych pustych USG a dostałam do kolekcji kolejne 3.

    Z dobrych wiadomosci po raz kolejny mam potwierdzony brak endometriozy, skierowanie na pare badan. Znecal sie tym USG doslownie pol godziny i nic nie znalazl.

    Ze złych? Musze zdziebko popracować nad grubością endometrium i znowu załapałam cos. Kurcze pol roku temu dopiero leczyłam jakies cholerstwo. No ja nigdy infekcji zadnych nie miałam a teraz II raz w tym roku. Dziewczyny- skad to sie bierze? W ogole to jak inny gin mi leczył ta I infekcje to tabsy zapisał tylko mi a ten dla nas obojga. I .......... Zero sexu na czas kuracji ...... 15 dni .....

    Potem mam przyjsc w 10 dc.

    Zapiski Czekającej --->>> http://ovufriend.pl/pamietnik/zapiski-czekajacej,2153.html
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 10 października 2015, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenus wolalabym taki brak niz zdj mojego polipa w macicy ktory de facto wygladajak fasolka ;)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Nadira Autorytet
    Postów: 1160 1053

    Wysłany: 10 października 2015, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak zerknęłam na usg Lenki to pomyślałam kurcze czyżby jakąś to cudowną nowinę ta nasza Lenka ma w zanadrzu, ale ja na te zdjęciach patrzę oczami wyobraźni, widzę to co chcę zobaczyć:-)

    Aniu jak wytniesz polipa to super miejscówka dla grocha się zrobi :-)

    Co do infekcji to ja nawet zapalenia pęcherza nigdy nie miałam, pfu pfu odpukać.

    Belen udanych wakacji życzę, ale Ci zazdraszczam też chętnie bym poleniuchowała :-)

    ex2bcwa1oc4n8lw7.png
    ex2b3e5enw2ksmqc.png
    ex2b4z17x0iw5y73.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 10 października 2015, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehh no wlasnie jak wytne :P boniu serio nie wiem kiedy tobedzie :/
    jakos ostatnio opadlam z sil..

    Ja tez w 1 mysli jak zobaczylam zdj to mowie ja pitole ale jaja :D bedzie dzidka :P

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Nadira Autorytet
    Postów: 1160 1053

    Wysłany: 10 października 2015, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo do tego wszystkiego człowiek musi mieć upór osła, nerwy ze stali, siłę supermena i wypasiony portfel. A i szczęście by się przydało :-)

    ex2bcwa1oc4n8lw7.png
    ex2b3e5enw2ksmqc.png
    ex2b4z17x0iw5y73.png
  • Lena_83 Autorytet
    Postów: 357 209

    Wysłany: 10 października 2015, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha!
    Wiedziałam ze USG wzbudzi sensacje pt "gdzie fasolka" ;).
    No to macie jeszcze fote, ktora u mojej nastolatki wywołała wytrzeszcz oczu, zapowietrzenie i ledwo wyjąkane: czy ja o czyms nie wiem????

    image.jpg

    No jakby sie uprzeć to widac glowe ale nastolatki to maja wyobraznie bujniejszą niz ja ;)

    Co do infekcji to troche załamana jestem. Raz, ze skad, dwa ze no przeciez dbam o siebie, trzy ile jeszcze nawrotów :(
    Najgorsze jest to ze ja nie mam zadnych objawów wiec nawet nie wiek kiedy jak i co ....

    Cieszcie sie dziewczyny, ze nie macie czegos takiego. Ja przez 32 lata swojego zycia myslalam ze to w moim wypadku niemozliwe ....
    Musze poczytac o tym bo spac przez to nie bede....

    Nadira lubi tę wiadomość

    Zapiski Czekającej --->>> http://ovufriend.pl/pamietnik/zapiski-czekajacej,2153.html
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 10 października 2015, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja podobnym usg nastraszylam moich rodzicow jako 18 latka :P polozylam na stole i powiedzialam oto wasz wnuk/wnuczka :D mina moich rodzicow bezcenna :D

    Lena_83, Landryneczka, Nadira, Berenika lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Nadira Autorytet
    Postów: 1160 1053

    Wysłany: 10 października 2015, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahahah, ja jako nastolatka z takim usg to swoich biednych rodziców pewnie miałabym na sumieniu bo zawał serca u nich gwarantowany :-)

    ex2bcwa1oc4n8lw7.png
    ex2b3e5enw2ksmqc.png
    ex2b4z17x0iw5y73.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 10 października 2015, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahaha wiecie ja z rodzicami mialam bardzo dobra relacje i mam do tej pory :P
    lepiej mnie rozwalil moj tata :P
    jak mu pokazalam to przez chwile nic nie mowil po czym mowi..nooo tto fajnie bede dziadkiem ..moja mina bezcenna ;P

    Nadira lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Lena_83 Autorytet
    Postów: 357 209

    Wysłany: 10 października 2015, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :-D
    Ja rok pozniej czyli jako 19- latka nie musiałam ściemniać ;). Aczkolwiek jakos wielce moich rodzicow nie zaskoczyłam. Zaszłam w ciaze w cyklu z konca listopada a podobno przyjaciolka mamy na sylwestra jak mnie zobaczyła to zapytała "czy twoja A. jest w ciazy?". Czyli wiedziała szybciej niz ja :-O
    No a potem codzienne poranne odwiedzanie Rygi ... No i w sumie jak w lutym poszliśmy do rodzicow z nowiną to jakos juz zawału nie dostali ;)


    Kurcze czuje sie jakby mnie ktos przemielił przez maszynkę po tej wizycie - 1 godzina i 20 minut. W zyciu u zadnego lekarza tyle nie byłam.

    Ania_84, Nadira lubią tę wiadomość

    Zapiski Czekającej --->>> http://ovufriend.pl/pamietnik/zapiski-czekajacej,2153.html
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 10 października 2015, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dajno ta kolezanke mamy tu do mnie moze mi tez wywrozy ;)

    nooo nasza wizyta w Novum trwala tyle :/

    Lena_83, Nadira lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Lena_83 Autorytet
    Postów: 357 209

    Wysłany: 10 października 2015, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona to podobno po cyckach poznała i to jest fakt. Ja raczej z tych bardziej B-płaskich a wtedy id razu tak mi cycki wywaliło ze masakra. W ogole zawsze myslalam jak na nie patrzyłam ze w zyciu te moje dechy mleka nie wyprodukują a zdazylam po porodzie obdzielić moja A. i jeszcze takiego chłopca- wcześniaka co go mama porzuciła w szpitalu. Urodził sie kilka godzin po mojej A i pielegniarki mnie potem prosiły o odciąganie dla niego bo ze mnie sie lało jak z fontanny.

    Czesto mysle o tym chłopcu .... Dostał od nas imie Piotruś.

    Nadira lubi tę wiadomość

    Zapiski Czekającej --->>> http://ovufriend.pl/pamietnik/zapiski-czekajacej,2153.html
  • Lena_83 Autorytet
    Postów: 357 209

    Wysłany: 10 października 2015, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wklejam bo moze ktoras interesuje takie darmowe InVitro

    http://www.polmedis.pl/programy.html

    (Nic nie reklamuje)

    Nadira, Ania_84 lubią tę wiadomość

    Zapiski Czekającej --->>> http://ovufriend.pl/pamietnik/zapiski-czekajacej,2153.html
  • Nadira Autorytet
    Postów: 1160 1053

    Wysłany: 10 października 2015, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to teraz żałuję że jak się zabierałam za starania to taka "wiekowa" już byłam, mam takie wrażenie że kupa czasu mignęła mi między palcami. Miałam poprostu fiu bździu w głowie, takie duże dziecko ze mnie było. A jak przyszło co do czego, to teraz w wieku 30 lat lekarz mi mówi że moje jajniki wyglądają jakby miały 40 lat...

    ex2bcwa1oc4n8lw7.png
    ex2b3e5enw2ksmqc.png
    ex2b4z17x0iw5y73.png
  • Nadira Autorytet
    Postów: 1160 1053

    Wysłany: 10 października 2015, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby rządówka ma być do 2019 roku...

    ex2bcwa1oc4n8lw7.png
    ex2b3e5enw2ksmqc.png
    ex2b4z17x0iw5y73.png
‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ