X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2016
Odpowiedz

Staraczki 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczko jest piekna :)

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/c3f56ee7c46a.jpg

    to moja sukienka :)

    Landryneczka lubi tę wiadomość

  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 12 października 2015, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Asia mam nadzieję, że jakoś to będzie. Chociaż najbardziej przeraża mnie że czuje że za bardzo mi nogi skraca. Dość że mam tylko 155 to jeszcze to ech nie wiem nie wiem. Chyba przerasta mnie to
    Ps. Pokażesz zdj w sukni może być bez głowy :)

    Mam 152 cm wzrostu, więc jestem niewiele niższa od Ciebie ;)
    Miałam długą sukienkę w stylu księżniczki, a miała być w kształcie litery A... dodatkowo do najszczuplejszych też nie należę ;) Ale wszyscy mówili, że jak na mnie szyta ;)
    Fakt, w poniedziałek jak ją mierzyłam była trochę ciasnawa, w czwartek była idealnie dopasowana, a w sobotę trochę luźna się zrobiła - efekt stresu :P

    2u722qx.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2015, 15:08

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to prawda najwazniejsze dobrze sie czuc. a ja napoczatku wogole za takimi nie patrzalam to cieki mojej siostrze - swiadkowej mialam taka piekna suknie :D dopiero jak ja ubrlam to zmienilam zdanie. na wieszaku wogole mi sie nie podobala.

    ta co Ci sie n koscielny podoba sliczna jest no ale prawda przez 3 lata moze sie okazac ze zonk z tego bedzie

  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 12 października 2015, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Asia ok to czekam na wieści z usg i na zdjęcie :) Widzę, ze nie tylko ja niska :D
    Madziulla właśnie najważniejsze dobrze się czuć a ja na tą chwilę nie bardzo się w niej czuje potem wrzucę wam może fote jak leży na mnie

    Oooo Asia jest fota :) Cudna <3

    Oj, były z nią przeboje, bo jak mama mnie ubierała, to jeszcze pękł jej sznurek, którym mnie wiązała... na szczęście był drugi na zapas, ale już mama miała zakaz mocnego sznurowania :P więc wyglądałby zdecydowanie lepiej ;)

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia <3 bardzo ladna :)

    Asiula86 lubi tę wiadomość

  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 12 października 2015, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Według lekarza to wcześniejsza ciąża niż 7 tydzień...
    Pęcherzyk ciążowy jest 7x8 mm, więc urósł od piątkowej wizyty. Ciałko żółtkowe ma 2 mm, więc też urosło. No i wyczaił, że niby jakaś owulacja była z prawego jajnika (?)... Generalnie stwierdził, że zdarza się, że ciąża wolniej się rozwija i są z tego zdrowe dzieci. Kazał odczekać 2 tygodnie i jak nie będzie zarodka, to wtedy będziemy się martwić, ale oczywiście też zostawił decyzję lekarzowi prowadzącemu. No i jak mam poronić, to i tak poronię, bo zarodek może mieć wady i choćbym nie wiem co robiła, to i tak ciąża się zatrzyma. A nawet, jeśli tak się stanie, to mam się cieszyć, że zarodek się zagnieździł, bo to bardzo dobry znak!!!
    Jutro powtórka u mojego ginekologa. Ciekawe, co będzie miał mi do powiedzenia...

    Lena_83 lubi tę wiadomość

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • Lena_83 Autorytet
    Postów: 357 209

    Wysłany: 12 października 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiu- jak juz pisałam na innym watku- trzymam kciuki.

    Dziewczyny- kazda z sukienek wyjątkowa :)

    Wczoraj mnie z lekka rozlozylo przeziębienie. Dzisiaj sie zmusiłam po urlopie wrocic do pracy..... A tu ogrzewanie wysiadło i miałam w biurze 15 stopni. Od godziny leze w lozku i dogrzać sie nie moge.

    Asiula86 lubi tę wiadomość

    Zapiski Czekającej --->>> http://ovufriend.pl/pamietnik/zapiski-czekajacej,2153.html
  • Nadira Autorytet
    Postów: 1160 1053

    Wysłany: 12 października 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny sukienki prześliczne!

    Asia, ja już się czuję forumową ciocią!

    A ja mam dziś zgon. Kulfon zatkany i nie mam jak dychać...

    Asiula86 lubi tę wiadomość

    ex2bcwa1oc4n8lw7.png
    ex2b3e5enw2ksmqc.png
    ex2b4z17x0iw5y73.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja przed chwila zrobiłam dżemik dyniowo pomarańczowy ;)

  • Lena_83 Autorytet
    Postów: 357 209

    Wysłany: 12 października 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej - jaki dżemik cudaczek :D
    Podziel sie przepisem ;)

    Zapiski Czekającej --->>> http://ovufriend.pl/pamietnik/zapiski-czekajacej,2153.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znalazłam baaardzo podobny bo identycznego nid podam bo ja miałam przepis przygotowany ściśle do termomixa - robota kuchennego który ma też funkcję gotowania. Więc ja żadnych innych narzędzi nie uzywalam. Ale ten jest bardzo podobny

    http://alicjawkrainiegarow.blogspot.com/2013/08/dzem-dyniowo-pomaranczowy_17.html?m=1

    Lena_83 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz będę chciała bez zelfixu zrobić bi jak zobaczyłam co jest w takim zelfixie to się przestraszyłam.

  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 13 października 2015, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Generalnie pęcherzyk ciążowy jest, ma ok. 7,5mm, w nim pęcherzyk żółtkowy ok. 1,6mm. Lekarz sam stwierdził, że go mocno zdziwiłam. Zaczęliśmy wszystko rozpisywać i brać na logikę, ale tu naprawdę ciężko cokolwiek wytłumaczyć logicznie ;) Ma się zebrać w naszej sprawie konsylium lekarskie.
    Jeśli wszystko zakończy się szczęśliwie, to doktor chętnie to opisze w prasie ;) tak, już to widzę - jak mi klinika zapłaci, to pozwolę, a jak nie, to niech się bujają. Piszę to dlatego, że dzisiaj oczywiście musiałam zapłacić za wizytę... nie dość, że klinika obraca naszymi pieniędzmi z nierozpoczętej procedury to jeszcze za kolejne wizyty płacę, bomba!
    Mam brać luteinę, Femibion Natal. W kolejny czwartek ma się wszystko wyjaśnić - jeśli będzie widoczny zarodek i serduszko, to będziemy szczęśliwi, a jak nie, to wiadomo - d... blada.
    Ale ja nie wytrzymam do czwartku i już zapisałam się na poniedziałek do innego lekarza (spoza kliniki) - bagatela - na godz. 23:00 :P
    Zobaczymy, co mi powie ;)
    Jedna z hipotez mojego lekarza - ciąża naturalna ;) No i jak wszystko się szczęśliwie uda, to co mielibyśmy powiedzieć urzędnikom? :P taki żarcik ;)

    Lena_83, Berenika, Kourtney lubią tę wiadomość

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • Nadira Autorytet
    Postów: 1160 1053

    Wysłany: 13 października 2015, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodzę za Tobą po wszystkich naszych wątkach ;-) i powtarzam to samo : cud cud cud!

    Asiula86 lubi tę wiadomość

    ex2bcwa1oc4n8lw7.png
    ex2b3e5enw2ksmqc.png
    ex2b4z17x0iw5y73.png
  • Lena_83 Autorytet
    Postów: 357 209

    Wysłany: 13 października 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulka - ja tak mam z cukrem waniliowym. Odkad przeczytałam co tam jest i co powoduje nie używam ;)

    Asiulka - trzymam kciuki nadal ... tzn ja to jak trzymam kciuki to tylko na różańcu ale trzymam ;)

    Mnie powrót do pracy kompletnie rozwalił - nie moge sie zorganizowac zupełnie. Mam poczucie ze mam zaległości za milion lat i nigdy tego nie nadrobie.

    A teraz niusy szkolne z VI a czyli o dziecię chodzi. Dzisiaj moja zapominalska zapomniała podręcznika z histori. Pani nauczycielka wiec ja i drugiego zapominalskiego wziela na środek. Po czym zapytała klasy w firmie publicznego głodowania czy ma zapominalskich pytac za to ze nie maja podręcznika (głosowanie przez podniesienie ręki). Oczywiscie ze wiadomo jak klasa zagłosowała bo gdyby ich nie zapytała to kogos innego by wzięła do odpowiedzi. Wiec moje dziecko z tego stresu i zawodu ze klasa tak zareagowała rozpłakała sie i nie odpowiedziała nic. Dostała 1. A wiem ze cos tam umiała przynajmniej na 3. Czy to ze mna jest cos nie hallo ze sadze ze nauczycielka przegięła urządzając sobie "publiczny lincz" za brak podręcznika? Moje dziecko jest ogolnie bardzo wrażliwe do tego wiek taki ze bardzo przejmuje sie rówieśnikami - rozbiło ja to niesamowicie.
    Na przerwie po tej lekcji chciala do mnie zadzwonic i wyszla do takiego przedsionka szkolnego zeby to zrobic. Oni maja w statucie szkoły ze na terenie budynku nie moga używać telefonu. Jak wychodza na przerwe to moga na boisku. Od kilku dni na boisko na przerwy nie wychodza bo niby za zimno wiec teoretycznie dzwonic nie moga. Ale co to komu przeszkadza ze dziecko dzwoni do rodzicow na przerwie? Pani wziela jej telefon i musze go jutro odebrac w sekretariacie. Mam ciśnienia tysiac dwieście !!!!!

    Asiula86 lubi tę wiadomość

    Zapiski Czekającej --->>> http://ovufriend.pl/pamietnik/zapiski-czekajacej,2153.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiula Gratuluję :)

    Asiula86 lubi tę wiadomość

  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 13 października 2015, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Berenika wrote:
    Asiula Gratuluję :)

    Poczekajmy z gratulacjami do serduszka ;)

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • Nadira Autorytet
    Postów: 1160 1053

    Wysłany: 13 października 2015, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena, ja nie rozumiem takich instytucji jak szkoła. A niby ma być przyjazna dzieciom. Akurat.

    ex2bcwa1oc4n8lw7.png
    ex2b3e5enw2ksmqc.png
    ex2b4z17x0iw5y73.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam i ja... Starania zawieszone, mam nadzieję, że od stycznia już wszystko będzie ok :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toxey ja tez do stycznia jestem zawieszona. co jest powodem u Ciebie jeśli mogę wiedzieć? :)

‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ