X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2016
Odpowiedz

Staraczki 2016

Oceń ten wątek:
  • Aksi Przyjaciółka
    Postów: 116 30

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potwierdzam Clotrimalum. Nam tez szybko pomogło, ale wczasie leczenia lepiej się nie seksić, zanim oboje sie nie wyleczą

    żabka04 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczka Basiunia ci napisała jaka maść idź do apteki i kup jest bez recepty:-)
    Basiunia grzybica objawem pierwszym nie koniecznie no ale......nie jesteśmy jednakowe:-)

    Aksi ja wynik Wit d miałam 38 a to jest mało dlatego brałam na początku 2000j. I ronilam mój organizm potrzebował wiecej. I co dziwne jak trafiłam po ostatnim poronieniu to endo bez wahania w trakcie rozmowy kazała zwiększyć do 4000 więc raczej wie co trzeba zrobić.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak wogole to nie podoba mi się branie tyłu leków. W pierwszej ciąży brała tylko folik dopiero po 12 tc kazano kupić Wit dla kobiet w ciąży.
    A teraz przerażona jestem tyle tego i jeszcze trzeba się tak wyginać i to jeszcze nie to bo problemy mogą napotkać :-(

  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jesteście kochane! Nie wiem, co bym bez Was zrobiła! <3

    żabka04 lubi tę wiadomość

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak cie Swędzi to ty też się tam smarujemy. Wstrzemiezliwosc wskazana.:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śmiać mi się chce bo mój mąż od wczoraj chodzi ucieszony. Zrobił się jakiś milszy i wogole no jakiś inny bardziej go kocham???? Hmmmm
    Ale przychodzi wieczór jego bierze na Amory a ja go gonie bo się boje z resztą jak mi lekarz powie ze mogę to dam hahaha Mój mąż wtedy jest bardzo smutny:-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2016, 13:17

    Marteczka93, Berenika lubią tę wiadomość

  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabko, czego się nie robi dla maleństwa.. <3 Ale wyobrażam sobie, że to jest wkurzające brać tyle leków i się faszerować. Sama też z chęcią poza kwasem foliowym nic bym nie brała..

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    apropo leków, to ja mam tylko femibion, zmieniłam z folika i magnez+b6, tyle :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prawda marteczka:-)

    Siedzę na szpilkach jak sobie pomyślę że zaraz mam iść po wynik bety to mi się ciepło robi w środku.

  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahahha Żabko, ty jak coś powiesz.. uwielbiam Cię za Twoje humorki! :) <3

    A co do wstrzemięźliwości, to nie będzie łatwo, ale damy radę! :D

    żabka04 lubi tę wiadomość

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mogę Wit dla kobiet w ciąży bo tam jest jod a ja mam hashimoto. Przy tym unika się jodu. Dlatego endo powiedziała że potem jak będę w ciąży. Dzisiaj już odstawila Wit d 4000 j. Od dziś biorę tylko 1000.
    Jak beta będzie ok to dzwonie do endo bo muszę leki zwiększyć ahhhh zastanawiam tarczyca:-)

  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabko, pamiętaj, że nie jesteś sama, ja też Ci będę "towarzyszyć". :) Ale nie powiem, bo i ja się stresuję.

    żabka04 lubi tę wiadomość

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko kolejna osoba która mi to mówi:-) Miło mi marteczka:-)
    No niby ja jestem z tych bezpośrednich ludzi i to prawda.
    Czasami marteczka jak coś walne to do niczego to przykleić także się nie zdziwcie hahahah no i gadala na darmo w Banku nie pracowałam hahaha

    Marteczka93 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z resztą widać po postach tylko chyba ja takie latanie pisze.
    Pewnie czasami nawet nie czytacie całego tylko początek bo macie na wstępie dość hahaha

  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żabko witaj w klubie, bo ja też należę do tych bezpośrednich ludzi :)
    Rodzice zawsze mi mówili (od małego), że zanim coś będę chciała powiedzieć, mam się ugryźć w język. A ja co? A gdzie tam! Przeciwnie. No i tak już zostało do dzisiaj :D

    żabka04, Berenika lubią tę wiadomość

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiunia zazdraszczam fajnego suwaczka :-)
    Już wczoraj miałam taki zamiar zamontować ale wymieklam czekam na drugą betę.
    Mam nadzieję że dzisiaj nadejdzie ten dzień i się pochwalę suwaczkiem:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też tak gadali :-)
    Ahhh taki los takich ludzi.
    Marteczka teraz jak coś do mnie walniesą bezposrednio nie tak to się nie pogniewam hahaha :-)

    Marteczka93 lubi tę wiadomość

  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jaki suwaczek chodzi? :P

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • Aksi Przyjaciółka
    Postów: 116 30

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Aksi ja wynik Wit d miałam 38 a to jest mało dlatego brałam na początku 2000j. I ronilam mój organizm potrzebował wiecej. I co dziwne jak trafiłam po ostatnim poronieniu to endo bez wahania w trakcie rozmowy kazała zwiększyć do 4000 więc raczej wie co trzeba zrobić.[/QUOTE]

    A tak wogole to nie podoba mi się branie tyłu leków. W pierwszej ciąży brała tylko folik dopiero po 12 tc kazano kupić Wit dla kobiet w ciąży.
    A teraz przerażona jestem tyle tego i jeszcze trzeba się tak wyginać i to jeszcze nie to bo problemy mogą napotkać :-(


    Dzieki Żabko, ja teraz sobie popatzryłam na wyniki i wtD robiłam dwa miesiące temu prawie i miałam 27.i od tego czasu zaczełam łykac. Ciekawa jestem ile wrosła, choć w tym miesiącu juz nie sprawdze bo kasy nie starczy, a płaciłam chyba 80zł.
    Masz racje, czasam im bardziej się człowiek przejmuje i łyka z nadzieje ze pomoze to czasem gorzej.
    Nie jestem fanką leków, nie biore przecibólowych, wolę przeziębienie wyleczyc naturalnie; ale jakos w kwestii ewentualnych wspomagaczy starań, boję się żeby czegos nie zaniedbac, chce mieć świadomość ze zrobiłam wszystko, wiadomo, trzeba uważać aby nie przesadzić w druga stronę

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia ma w opisie swoim taki w kropki mówi o ciąży który tydzień :-)

    Marteczka93 lubi tę wiadomość

‹‹ 111 112 113 114 115 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ