X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2016
Odpowiedz

Staraczki 2016

Oceń ten wątek:
  • Aksi Przyjaciółka

Wysłany: 15 stycznia 2016, 13:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potwierdzam Clotrimalum. Nam tez szybko pomogło, ale wczasie leczenia lepiej się nie seksić, zanim oboje sie nie wyleczą

żabka04 lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 15 stycznia 2016, 13:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczka Basiunia ci napisała jaka maść idź do apteki i kup jest bez recepty:-)
    Basiunia grzybica objawem pierwszym nie koniecznie no ale......nie jesteśmy jednakowe:-)

Aksi ja wynik Wit d miałam 38 a to jest mało dlatego brałam na początku 2000j. I ronilam mój organizm potrzebował wiecej. I co dziwne jak trafiłam po ostatnim poronieniu to endo bez wahania w trakcie rozmowy kazała zwiększyć do 4000 więc raczej wie co trzeba zrobić.

• nick nieaktualny

Wysłany: 15 stycznia 2016, 13:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak wogole to nie podoba mi się branie tyłu leków. W pierwszej ciąży brała tylko folik dopiero po 12 tc kazano kupić Wit dla kobiet w ciąży.
    A teraz przerażona jestem tyle tego i jeszcze trzeba się tak wyginać i to jeszcze nie to bo problemy mogą napotkać :-(

• Marteczka93 Autorytet

Wysłany: 15 stycznia 2016, 13:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jesteście kochane! Nie wiem, co bym bez Was zrobiła! <3

Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 15 stycznia 2016, 13:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak cie Swędzi to ty też się tam smarujemy. Wstrzemiezliwosc wskazana.:-)

• nick nieaktualny

Wysłany: 15 stycznia 2016, 13:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śmiać mi się chce bo mój mąż od wczoraj chodzi ucieszony. Zrobił się jakiś milszy i wogole no jakiś inny bardziej go kocham???? Hmmmm
    Ale przychodzi wieczór jego bierze na Amory a ja go gonie bo się boje z resztą jak mi lekarz powie ze mogę to dam hahaha Mój mąż wtedy jest bardzo smutny:-(

Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2016, 13:17

Marteczka93, Berenika lubią tę wiadomość

• Marteczka93 Autorytet

Wysłany: 15 stycznia 2016, 13:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabko, czego się nie robi dla maleństwa.. <3 Ale wyobrażam sobie, że to jest wkurzające brać tyle leków i się faszerować. Sama też z chęcią poza kwasem foliowym nic bym nie brała..

Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 15 stycznia 2016, 13:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    apropo leków, to ja mam tylko femibion, zmieniłam z folika i magnez+b6, tyle :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 15 stycznia 2016, 13:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prawda marteczka:-)

Siedzę na szpilkach jak sobie pomyślę że zaraz mam iść po wynik bety to mi się ciepło robi w środku.

• Marteczka93 Autorytet

Wysłany: 15 stycznia 2016, 13:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahahha Żabko, ty jak coś powiesz.. uwielbiam Cię za Twoje humorki! :) <3

A co do wstrzemięźliwości, to nie będzie łatwo, ale damy radę! :D

Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 15 stycznia 2016, 13:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mogę Wit dla kobiet w ciąży bo tam jest jod a ja mam hashimoto. Przy tym unika się jodu. Dlatego endo powiedziała że potem jak będę w ciąży. Dzisiaj już odstawila Wit d 4000 j. Od dziś biorę tylko 1000.
    Jak beta będzie ok to dzwonie do endo bo muszę leki zwiększyć ahhhh zastanawiam tarczyca:-)

• Marteczka93 Autorytet

Wysłany: 15 stycznia 2016, 13:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabko, pamiętaj, że nie jesteś sama, ja też Ci będę "towarzyszyć". :) Ale nie powiem, bo i ja się stresuję.

Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 15 stycznia 2016, 13:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko kolejna osoba która mi to mówi:-) Miło mi marteczka:-)
    No niby ja jestem z tych bezpośrednich ludzi i to prawda.
    Czasami marteczka jak coś walne to do niczego to przykleić także się nie zdziwcie hahahah no i gadala na darmo w Banku nie pracowałam hahaha

Marteczka93 lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 15 stycznia 2016, 13:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z resztą widać po postach tylko chyba ja takie latanie pisze.
    Pewnie czasami nawet nie czytacie całego tylko początek bo macie na wstępie dość hahaha

• Marteczka93 Autorytet

Wysłany: 15 stycznia 2016, 13:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    żabko witaj w klubie, bo ja też należę do tych bezpośrednich ludzi :)
    Rodzice zawsze mi mówili (od małego), że zanim coś będę chciała powiedzieć, mam się ugryźć w język. A ja co? A gdzie tam! Przeciwnie. No i tak już zostało do dzisiaj :D

żabka04, Berenika lubią tę wiadomość

Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 15 stycznia 2016, 13:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiunia zazdraszczam fajnego suwaczka :-)
    Już wczoraj miałam taki zamiar zamontować ale wymieklam czekam na drugą betę.
    Mam nadzieję że dzisiaj nadejdzie ten dzień i się pochwalę suwaczkiem:-)

• nick nieaktualny

Wysłany: 15 stycznia 2016, 13:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też tak gadali :-)
    Ahhh taki los takich ludzi.
    Marteczka teraz jak coś do mnie walniesą bezposrednio nie tak to się nie pogniewam hahaha :-)

• Marteczka93 Autorytet

Wysłany: 15 stycznia 2016, 13:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jaki suwaczek chodzi? :P

Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • Aksi Przyjaciółka

Wysłany: 15 stycznia 2016, 13:36

Cytuj  /     /  Zgłoś

Aksi ja wynik Wit d miałam 38 a to jest mało dlatego brałam na początku 2000j. I ronilam mój organizm potrzebował wiecej. I co dziwne jak trafiłam po ostatnim poronieniu to endo bez wahania w trakcie rozmowy kazała zwiększyć do 4000 więc raczej wie co trzeba zrobić.[/QUOTE]

A tak wogole to nie podoba mi się branie tyłu leków. W pierwszej ciąży brała tylko folik dopiero po 12 tc kazano kupić Wit dla kobiet w ciąży.
    A teraz przerażona jestem tyle tego i jeszcze trzeba się tak wyginać i to jeszcze nie to bo problemy mogą napotkać :-(

Dzieki Żabko, ja teraz sobie popatzryłam na wyniki i wtD robiłam dwa miesiące temu prawie i miałam 27.i od tego czasu zaczełam łykac. Ciekawa jestem ile wrosła, choć w tym miesiącu juz nie sprawdze bo kasy nie starczy, a płaciłam chyba 80zł.
    Masz racje, czasam im bardziej się człowiek przejmuje i łyka z nadzieje ze pomoze to czasem gorzej.
    Nie jestem fanką leków, nie biore przecibólowych, wolę przeziębienie wyleczyc naturalnie; ale jakos w kwestii ewentualnych wspomagaczy starań, boję się żeby czegos nie zaniedbac, chce mieć świadomość ze zrobiłam wszystko, wiadomo, trzeba uważać aby nie przesadzić w druga stronę

• nick nieaktualny

Wysłany: 15 stycznia 2016, 13:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia ma w opisie swoim taki w kropki mówi o ciąży który tydzień :-)

‹‹ 111 112 113 114 115 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ