X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2016
Odpowiedz

Staraczki 2016

Oceń ten wątek:
  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żabka04 wrote:
    Kas ok zgodzę się ją tak samo przecież miałam.
    Hsg pomaga bardzo w zagnieżdżeniu. Po drugie skąd masz pewność że ci np. Zrosty się nie porobiły.
    Hsg zależy od bólu jak jesteś wytrzymała. Ja wzięła ketonal i nospe przed badaniem nie powiem dziwne uczucie jesteś tak jakby nadmuchana a oni cie pompuja czujesz jakbyś zaraz miała peknac ale to trwa dosłownie 5 min.
    Ja wiem ze warto się poddać temu badaniu i dużo kobiet sobie chwali.

    A powiedz mi zabieg robi się w szpitalu? Długo czekalas? Trzeba mieć skierowanie od gina tak? Ja jestem mało wytrzymala, nawet wziernik przy cytologii mnie boli:-(
    Przepraszam że Cię tak zameczam ale mam metlik w głowie:-(
    Tobie wyszło wszystko ok?

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie może w którym dniu cyklu najszybciej można wykonac bete:

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudyŚ wrote:
    Wiecie może w którym dniu cyklu najszybciej można wykonac bete:
    Zależy kiedy mialas ovu, średnio 10dpo powinna już wyjsc. Wg mnie nie ma jednak sensu robić wcześniej niż w dniu @, zawsze może być biochemiczna to po co wiedzieć?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2016, 21:55

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kas50 wrote:
    Zależy kiedy mialas ovu, średnio 10dpo powinna już wyjsc. Wg mnie nie ma jednak sensu robić wcześniej niż w dniu @, zawsze może być biochemiczna to po co wiedzieć?
    Dziękuję:)za odpowiedz

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 06:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas badanie kosztuje u mnie 350zl sprawdź u siebie jakie są ceny.
    Robi się w przychodni prywatnej (tam mieli warunki i lekarz z którym się umawiałem tam pracował jako ordynator), robią też w szpitalu. Musi być na miejscu sprzęt do rtg.
    Musisz wytrzymać dla dzidziusia z myślą że lada moment będziesz w ciąży.
    Wkładają wiernik wpuszczane kontrast i spr jak leci pomagają temu kontrastowi przepisać się powietrzem dlatego jest uczucie jakby ciebie pompowali.to są sekundy max.5min.
    Jak przepłynie to jest ok jak nie to lekarz prowadzący powinien cie skierować na laparoskopie czy przez 3 dziurki spr co jest grane w szpitalu pod narkoza.
    Po zabiegu siedzisz do 2h bo dostajesz antybiotyk i czekają czy ci nic nie jest.i do domu idziesz wypis w któryś dzień.
    Przed badaniem zjedz ketonal i nospe tak z 30min przed. Ja bym popytala w szpitalu o ceny czy tam gdzie możesz zrobić takie badanie.
    Na pewno warto.

    Nie męczyć mnie pytaj po to tu jesteśmy:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 06:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy zrobisz to badanie na skierowanie ale zapytaj gina. Ja miałam prywatnie jak czytałam fora to większość płacila.

    Tak mi wyszło ok i się cieszyłam bo jeden jajowod mi został i jeszcze miałabym mieć z nim problemy?????

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 06:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No a teraz ode mnie nie śpię od 5:30 nie mogę!:-(

    Dziś druga beta wyniki podam tak jak ostatnio jak będę szła do przedszkola po dziecko :-)
    Miłego dnia:-)

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy na wyniki:-)

    A ile placilas za to hsg? To mialas ze znieczuleniem? U gina czy w szpitalu?

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Str wcześniej Ci napisałam:-)

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Zabko:-) popytam gina czy gdzieś u nas to robią, jakie są terminy i ceny:-)
    Miłego dnia:-)

    żabka04 lubi tę wiadomość

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja właśnie zrobiłam pierwszy test, oczywiście wyszedł negatywny :( ale spodziewałam się tego, zrobiłam go tylko dlatego, że wczoraj wzięłam ostatnia tabletkę dupka (a ginekolog zalecił zrobić test na drugi dzień po ostatniej tabletce więc zrobiłam).

    Zastanawiam sie, czy takie odstawienie dupka w razie ewentualnej wczesnej ciąży (jeszcze nie wykrywalnej na teście) może zaszkodzić?

    Ps. Wiem, że jest taki oddzielny wątek o dupku, ale chciałam się spytać Was, czy coś może słyszałyście o tym? :)

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczka ja bym brała dalej dupka bo sobie nie zaszkodzic ewentualnie wspomoże ciaze:-)
    Biorąc dupka i tak dostaniesz @ jak nie jesteś w ciąży.
    Ja kolejny raz się przekonałam że w moim przypadku testy są nie wiarygodne :-)

  • michasiaa Koleżanka
    Postów: 72 14

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dawno nie zagladalamu mnie juz 10 tydzien i 3 dzien ciazy;) 28 ide na badania prenatalne troche sie ich boje..

    Michasiaa
  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabko ale martwię się, że w razie braku ciąży wydłużę sobie niepotrzebnie cykl :( sama już nie wiem co robic.

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    michasia będzie dobrze . Czekamy na wieści :-)
    Fotę poprosimy :-)

    Marteczka no jak uważasz.

  • zumbiara Koleżanka
    Postów: 39 14

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogę zapytać, co to jest ten Wasz dupek? :) rozumiem, że jakiś lek, na co się go bierze?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dupek=Duphaston to jest progesteron. Bierze się przeważnie na podtrzymanie ciąży :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie doszły kolejne objawy: mdłości i bolące cycuchy ;-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brawo żabko :d niech boli, oby tylko wszytsko dobrze się rozwijało :)))

    żabka04, Marteczka93 lubią tę wiadomość

  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, no i zrobiłam głupotę. Poszłam dzisiaj zrobić betę. Cierpliwości to ja nie mam za grosz. Teraz aby do 15-16 poczekać na wyniki. Wiem, wiem w 10 dniu po owu beta - śmiech na sali, no ale to chyba jakaś zjawa mnie tam zaprowadziła :P

    Ale jest jeden tego plus! Przynajmniej będę pewna czy mam odstawić dupka, czy go dalej przyjmować.. :)

    żabka04 lubi tę wiadomość

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
‹‹ 109 110 111 112 113 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ