X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2016
Odpowiedz

Staraczki 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tygodniu zrobię frytki Leny dokupie Wołowinke i będzie mniam obiadek boziu jak mi szkoda męża odchodzę go a teściowa mi oczy wydrapie

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • BELÉN Ekspertka
    Postów: 202 89

    Wysłany: 7 listopada 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żabka04 wrote:
    A co jeszcze Lena masz dobrego???? Dawaj przepis będę miała na zaś :-)


    Dołączam do prośby Żabki. Chętnie podkradne kilka przepisów. Lena, nasz masterchef'ie poratuj głodne koleżanki :)

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 7 listopada 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żabka04 wrote:
    Ja w tygodniu zrobię frytki Leny dokupie Wołowinke i będzie mniam obiadek boziu jak mi szkoda męża odchodzę go a teściowa mi oczy wydrapie
    hahahha..no wies zmoj podobno odkad jestesmy małzenstwem lepiej wyglada a miecha jje de factow ni tyle co u mamusi :) bo ja salaciara jestem ;)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :-) :-) lena plisssss

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2015, 20:48

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 7 listopada 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaraz ksiazke kucharska napiszemy :D

    BELÉN, Lena_83 lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Lena_83 Autorytet
    Postów: 357 209

    Wysłany: 7 listopada 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabcia, jak usiądę do laptopa to popisze Ci pare przepisów (z tel niewygodnie).

    Tymczasem nasz przepis na extra zdrowy i pyszny koktail:
    Ogórek, srednie jabłko, mały banan, pol pęczka natki pietruszki, 2/5 szklanki wody. Obierasz. Kroisz w kotkę. Blendujesz. Dodajesz wodę. I pyszne, naprawde pożywne sniadanie gotowe ;)


    Ania84 fryty są the best ;)

    Ania_84, BELÉN lubią tę wiadomość

    Zapiski Czekającej --->>> http://ovufriend.pl/pamietnik/zapiski-czekajacej,2153.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja musze swojego dobrze odżywiać bo robi w kopalni i mu potrzeba dobrego jedzenia po takiej zmianie ale zdrowego :-)
    On się zupa nie naje a sałatkę to na kolacje czasami poprosi a ogólnie z nim mam problem jak pytam co zjesz: co kolwiek a ja tak nie umiem jak ktoś powie zrób schabowe idę i robię z przyjemnością a tak się wkurzam bo nie wiem co!

  • BELÉN Ekspertka
    Postów: 202 89

    Wysłany: 7 listopada 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    zaraz ksiazke kucharska napiszemy :D

    Trzeba sobie jakoś czas urozmaicić, co by szybciej zlecial do tego 2016 roku :)

    Lena_83 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Belen :-)
    Lena i już mam problem warzywa + owoc hmmm ja takich eksperymentów nie próbowałam ale mną się nie przejmuj oczywiście czekam na jakieś przepisy muszę wie przełamać.
    A mam pytanie z innej beczki Schudłas???

  • Lena_83 Autorytet
    Postów: 357 209

    Wysłany: 7 listopada 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zupa krem z kalafiora na mleku z grzankami.

    Średni kalafior, duzy ziemniak, mala marchew, mala pietruszka. Gotujecie do miękkości. Dolewacie wodę. Wlewacie z pol litra mleka i blendujecie. Jak za gęste to jeszcze troszke.
    Chleb kroicie w kotkę. Posypujecie przyprawami: czosnek, cebula, swiezomielony pieprz. Troszke mizna spryskać oliwa z oliwek. Na kilka minut do piekarnika na złoty kolor.

    Do zupy ...

    Naprawę popisze Wam jak bede przy laptopie - bede pamietac ;)

    A przepisów jest mnostwo: chudy pasztet z soczewicy ktory smakuje jak z krolika, pasty do chleba, zupy, sałatki ....

    Obiecuje ;)

    Zapiski Czekającej --->>> http://ovufriend.pl/pamietnik/zapiski-czekajacej,2153.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena a może sobie wypozyczymy ciebie każda na mc hmmm???? Szybką szkoła będzie nauczysz każda poplotkujemy przy garach????

    Lena_83 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ten mąż ma z tobą dobrze Lena :-)

  • Lena_83 Autorytet
    Postów: 357 209

    Wysłany: 7 listopada 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabka ja wielkich problemow z waga nie miałam. Mam 160 cm i teraz 48 kg. Wczesniej 56. Ale czułam sie ociężała, mialam problemy z biegunka, z cera. Minelo.
    Moj Wu schudł 11 kg od poczatku roku.

    A co do eksperymentów typu warzywo plus owoc to Ci sie nie dziwie ;). Tez kiedys tak reagowałam dopolki nie spróbowałam. Ale zapewniam ze to najpyszniejszy koktail na swiecie a wybredna w smakach jestem.

    Zapiski Czekającej --->>> http://ovufriend.pl/pamietnik/zapiski-czekajacej,2153.html
  • BELÉN Ekspertka
    Postów: 202 89

    Wysłany: 7 listopada 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena_83 wrote:
    Żabcia, jak usiądę do laptopa to popisze Ci pare przepisów (z tel niewygodnie).

    Tymczasem nasz przepis na extra zdrowy i pyszny koktail:
    Ogórek, srednie jabłko, mały banan, pol pęczka natki pietruszki, 2/5 szklanki wody. Obierasz. Kroisz w kotkę. Blendujesz. Dodajesz wodę. I pyszne, naprawde pożywne sniadanie gotowe ;)


    Ania84 fryty są the best ;)


    Koktajle to jest coś co ubóstwiam!! Mogłabym je pić w każdej konfiguracji. Ostatnio nawet zaszalalam wraz z teściową i zrobilysmy sobie koktajl, do którego wrzucilysmy mango, papaje, pitaje, kiwi, pomarańcze i mandarynki i wyszedł mega! :)

    Lena_83 lubi tę wiadomość

  • Lena_83 Autorytet
    Postów: 357 209

    Wysłany: 7 listopada 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żabka04 wrote:
    Lena a może sobie wypozyczymy ciebie każda na mc hmmm???? Szybką szkoła będzie nauczysz każda poplotkujemy przy garach????

    A nie ma problemu :D
    Ja tam moge siedziec w garach dzien i noc ;)

    Zapiski Czekającej --->>> http://ovufriend.pl/pamietnik/zapiski-czekajacej,2153.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedyny koktajl jaki piłam to truskawki z śmietana :-)
    Ok dziewczyny ja uciekam bo moje dziecko nie chce iść spać a jutro musimy wcześnie wstać.
    Dobrej nocki dziewczyny:-)

  • BELÉN Ekspertka
    Postów: 202 89

    Wysłany: 7 listopada 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabko, to jest chyba najsmaczniejszy koktajl :) truskawki+śmietana

    Ja też uciekam, bo się robię niebezpiecznie głodna. Wracam do nauki.
    Trzymajcie się :)

  • Lena_83 Autorytet
    Postów: 357 209

    Wysłany: 7 listopada 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabcia to ze Twoj maz pracuje fizycznie nie znaczy ze ma jesc tłusto i za dwoch. Potrzebuje on troche wiecej białka (chude mięso, ryby, jaja, soczewica).

    Dobrej nocy :)

    Zapiski Czekającej --->>> http://ovufriend.pl/pamietnik/zapiski-czekajacej,2153.html
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 7 listopada 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja czekamn ameza pojechal po rodzicow .. teraz tesciowa dzowni ze nie moze sie do neigo dodzwonic czy dawno wyjechal.kurde no dawno ..i zaczełam sie stresowac :/

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Lena_83 Autorytet
    Postów: 357 209

    Wysłany: 7 listopada 2015, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu ....
    Zapewne wszystko za chwile sie wyjasni.

    Zapiski Czekającej --->>> http://ovufriend.pl/pamietnik/zapiski-czekajacej,2153.html
‹‹ 24 25 26 27 28 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ