X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2016
Odpowiedz

Staraczki 2016

Oceń ten wątek:
  • Lena_83 Autorytet
    Postów: 357 209

    Wysłany: 7 listopada 2015, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Belen to tak samo jak ja :D. Najwyższa, najwyższa a potem .... Ja mam cały cm wiecej od Ciebie. Moj Wu 183. Dla mnie tak akurat ;)

    Zapiski Czekającej --->>> http://ovufriend.pl/pamietnik/zapiski-czekajacej,2153.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2015, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha Ania zarzuciła hasło pyton i mi tak utkwilo.zaraziła mnie pytonem. dzięki belen :-)
    Lena wiem o jakim naczyniu mówisz rozejrze się w sklepie przy okazji ale ty masz pomysły na dania:-) Ja jak usłyszałam dieta zaczęłam czytać co jeść stwierdziłam że powietrzem będę zyla nie miałam i nie mam koncepcji na śniadania obiady i kolacje ale to dopiero początek i wszystko przede mną w mecievpeqnie dużo przepisów :-)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 7 listopada 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahah bo pyton to mi sie udzieli z pierwszych watków typu Wieczornica winem zakrapiana :)

    sorki bylam nalozyc sobei kolacje salatunie :D

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2015, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też w podstawówce wysoka i noga jak złodziej :-) grałam w piłkę ręczna, siatkówkę i kosza hmmmm to były czasy a teraz nikt mnie nie na mówi do ćwiczeń ogólnie ruszania się nielubiane leniwa się zrobiłam ale jakby na boisko mnie zawołała pograć to bym biegła. Dziwne

  • Lena_83 Autorytet
    Postów: 357 209

    Wysłany: 7 listopada 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabka fryty z warzyw pychota - az zgłodniałam (ziółka).
    A jaka Ty masz te dietę?

    Zapiski Czekającej --->>> http://ovufriend.pl/pamietnik/zapiski-czekajacej,2153.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na razie oswajam się z wizja diet.
    Endo powiedziała że bez glutenu, białej mąki i cukru trochę. Nie wiem co to za dieta jak się domyślasz co miała na myśli to napisz ja się staram przejść na taką zdrowa chleb ciemny, makaron ciemny, mięso swojskie, itp.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2015, 20:26

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2015, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A te fryty to spiesz jakimiś ziołami czy tylko na blaszke i pieczesz? Brzmi apetycznie :-) ja też zglodnialam

  • BELÉN Ekspertka
    Postów: 202 89

    Wysłany: 7 listopada 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W brzuchu mi burczy gdy czytam Wasze posty o jedzeniu, a dla mnie już za późno na kolację, bo jakbym otworzyła lodówkę, to istnieje prawdopodobieństwo, że po mojej wizycie zostało by w niej tylko światło, a tego chcę uniknąć. Dzisiaj się @ kończy a mi się gastro włącza- coś ten cykl się poprzestawial.

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 7 listopada 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojj siatkówka ..moja liga :D sama gralam w reperezentaxcjach :)

    Lena dawaj przepis na te frytki :D

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha belen współczuje o której jesz ostatni posiłek!?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam grać w reprezentacji Polski w ręczna albo siatkę ale w średniej szkole miałam operacje biodra a potem zaraz sportu imoje studia AWF i kariera poszła...życie. Od tamtej pory nie ćwiczył i leniwa jestem jak mops :-)

  • BELÉN Ekspertka
    Postów: 202 89

    Wysłany: 7 listopada 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak normalnie to około 21 jadam kolację, ale gdy mi się gastro włącza (przed @), to staram się jeść najpóźniej o 19, bo im później, tym bardziej nie znam umiaru potem :)

  • BELÉN Ekspertka
    Postów: 202 89

    Wysłany: 7 listopada 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    ojj siatkówka ..moja liga :D sama gralam w reperezentaxcjach :)

    Lena dawaj przepis na te frytki :D


    Ale zazdraszczam :) Ja sport uwielbiam, ale nigdy jakoś tak nie błyszczałam w żadnej reprezentacji. Dawno temu przestałas grać?

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Lena_83 Autorytet
    Postów: 357 209

    Wysłany: 7 listopada 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabciu, kroje marchew, seler, pietruche czasem ziemniaka. Na to przyprawy i zioła: soli troszke, pieprz kolorowy świeżo miloby, czosnek i cebule w proszku, zioła prowansalskie, rozmaryn i rumianek. Jak mam świeży rozmaryn to ze 2-3 łodyżki. Daje super zapach. Nie docenia sie go niestety. Ja w ogóle nauczyłam sie nie używać kostek rosołowych i veget. To niesamowite świństwo.
    Jak boisz sie tak bez tłuszczu całkiem to spryskaj to odrobina oliwy z oliwek. 200 stopni piekarnik i ok 15-20 minut.
    W tym samym czasie obok sie pierś z kurczaka piec moze i pomidorki ;). I masz pyszny beztłuszczowy obiadek.

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    Zapiski Czekającej --->>> http://ovufriend.pl/pamietnik/zapiski-czekajacej,2153.html
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 7 listopada 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żabka04 wrote:
    Ja miałam grać w reprezentacji Polski w ręczna albo siatkę ale w średniej szkole miałam operacje biodra a potem zaraz sportu imoje studia AWF i kariera poszła...życie. Od tamtej pory nie ćwiczył i leniwa jestem jak mops :-)
    ehh u mnie obojczyk i caly staw barkowy :/
    w siatke nie raz gram ale dluzej niz 20 min zawsze mialam powera w serwach i atakach niestety do czasu ;)

    co do posilkow ja staram sie max do 20 jesc :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Lena za przepis pychotka :-)
    A no widzisz Aniu nie było nam dane grać w reprezentacji a tak chcicialam i tym zylam teraz musimy robić co innego :-(

  • Lena_83 Autorytet
    Postów: 357 209

    Wysłany: 7 listopada 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tymianek a nie rumianek (słownik tel). Mało tego tymianku.

    Ania_84, BELÉN lubią tę wiadomość

    Zapiski Czekającej --->>> http://ovufriend.pl/pamietnik/zapiski-czekajacej,2153.html
  • BELÉN Ekspertka
    Postów: 202 89

    Wysłany: 7 listopada 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kto wie, może z rumiankiem też by było pyszne? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co jeszcze Lena masz dobrego???? Dawaj przepis będę miała na zaś :-)

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 7 listopada 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BELÉN wrote:
    Ale zazdraszczam :) Ja sport uwielbiam, ale nigdy jakoś tak nie błyszczałam w żadnej reprezentacji. Dawno temu przestałas grać?
    reprezentacje nizszej ligii szkola, studia, wojewodzkie zawody, klubowe :)

    Lena chyab niedlugo szrobie te Twoje frytki :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ