X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2016
Odpowiedz

Staraczki 2016

Oceń ten wątek:
  • Lena_83 Autorytet
    Postów: 357 209

    Wysłany: 12 listopada 2015, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antylopa :) też byłam taka niecierpliwa na poczatku. Myslalam, ze miesiac gora dwa starań nas czeka. Zycie mi wylało kubeł lodowatej wody na glowe.

    Moze spróbujesz jakis ziolek? Widzialam tu wiele dziewczyn, ktore nie mogly zajsc a po ziołach czy Castagnusie im sie udawało.

    Zapiski Czekającej --->>> http://ovufriend.pl/pamietnik/zapiski-czekajacej,2153.html
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 12 listopada 2015, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oo, a o jakie zioła dokładnie chodzi, to kupię??

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • Lena_83 Autorytet
    Postów: 357 209

    Wysłany: 12 listopada 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedne biorą Castagnus czyli wyciąg z niepokalanka mnisiego (ja brałam rok temu- zlikwidował mi na jakis czas plamienia i przez prawie rok nie wiedziałam co to bol na @).
    Jede biora jakies Dong Quai a jeszcze inne piją zioła ojca Sroki.
    Ale to musisz poszukac wątku "zielary" na forum ;)

    antylopaa lubi tę wiadomość

    Zapiski Czekającej --->>> http://ovufriend.pl/pamietnik/zapiski-czekajacej,2153.html
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 12 listopada 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki. Zamówiłam już na allegro gotową mieszankę ziół Sroki. A dodatkowo dokupuję żel Conceive. Coś jeszcze? Jak juz mam być zaopatrzona, to na maxa. Może coś się ruszy.

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2015, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wróciłam z przedszkola.
    Ja w tamtym m-cu używałam tego żelu w aplikatorach bo lepiej się aplikuje. Doznania że ohhhhooooooohhhhhhhooooooo
    W ciążę zaszłam lecz poroniłam więc nie moge w 100 % powiedzieć że on nam pomógł bo ja zachodzę bez problemu.
    Próbuj a nóż się uda.
    A i możesz jęczeć, szlochać, gadać i gadać ile chcesz my służymy pomożemy, nawalimy itd huhihihihi
    Pij te ziólka używaj żelu ifolik jedz sam lub w witaminach (fembion 1).
    Nie mieszaj bo jeszcze sobie narobisz problemu.
    Są jeszcze : wiesiołek , len na śluz ale to się bierze do odpowiedniego momentu ; costangus, i wiele innych wspogaczy :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2015, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny czy któraś z was stosowała duphaston podczas starań. ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2015, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Kasia. Ja nie a masz takie zalecenia? W czym to pomoże? Tzn pewnie masz niski progesteron. Po przejściach jesteś? Przepraszam że tak pytam ale ja będę robić badanie progesteronu i tak się zastanawiam czy zapobiegawczo nie poprosić o niego :-)

  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 12 listopada 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki zabko, no to jak doznania po żelu dobre to już się go nie mogę doczekać he he he

    żabka04 lubi tę wiadomość

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W lutym poronilam w 5 tc. gin mi powiedział żebym brała od 16 dc do pierwszego dnia miesiączki no chyba ze za pierwszym razem uda się zajść w ciążę. A jeśli przez 3 miesiące się nie uda to będzie robił bardziej szczegółowe badania

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2015, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Kasia to bierz z jak tak kazał jaka dawkę bierzesz? Ja mam parę tabletek może na własną rękę bym wzięła?:-)
    Mam 18dc może nie za późno????

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2015, 18:22

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2015, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Kasia a robiłaś jakieś badania? Wiadomo dlaczego poronilas? A co ma ci dać ten duphaston w tych dniach? Jakaś pomoc w zagnieżdżeniu mówił lekarz coś?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2015, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiadomo dlaczego poronilam. Z badań to lekarz mi tylko sprawdził macice i jajniki czy nic na nich nie ma. Właśnie nic konkretnego nie mówił powiedział ze te proszki powinny mi pomóc zajść w ciążę

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2015, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabka04 a ile dni trwa twój cykl? U mnie 16 dzień wypadal dzień przed owulacja

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2015, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 28. Ale jestem po zabiegu hsg i cykl jest bezowulacyjny bynajmniej brak śluzu i nieqiadomo ile będzie trwał czytałam że niektóre szybciej dostają. Pytam bo muszę się wszystkiego łapać na początku grudnia staranka a potem przerwa minimum roczna a chce uniknąć następnego poronienia :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati jak tam po wizycie???? Opowiadaj...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to super. Okazuje się za mój brat ma kolegę którego brat pracuje w firmie z ogłoszenia co znalazłam. Powiedział że porozmawia i spróbuję coś załatwić. A ja się z mężem dogadałem że będziemy się starać o ciążę. Zglupialam do końca!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój 30 ale możesz spróbować brać ten duphaston mi lekarz zalecił brać dwa razy dziennie. Tylko nie wiem czy bez porozumienia z lekarzem można tak brać. Ale spróbować można

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 12 listopada 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane my po wizycie w N
    wiec taka resztka zostala z polipa :) z 1,56/1,35 zostało 0,57/0,68 ale dr powiedziała ze ma nadzieje ze w tym miejscu po IUI bedzie mogła mi pokazac naszego kropka :)ale histero mam zrobic bo przynajmneij bedziemy wiedziel jak wyglada moja maciczka :)
    generalnie miala sporo czasu bo sie rozgadała z nami jak nie wiem siedzielismy 40 min.. jeszcze raz przeanalizowala moj profil ,dała mi jednak ten wiekszy kwas foliowy przy padaczce , kazala zrobic ta krzywa i wdrozc leczenie zapytalam sie o te mutacje na krzepliwosc powiedziala ze jesli mam ochote to dobrze by bylo ale nie namawia bo wie ze to koszta ale jak juz dostalamkase za 2009 rok to zrobie
    gorzej jest z dawcami :(
    na pewno nie bedzie nasz wpis szedl do USC
    to dobra wiadomosc .. ale.. z dawców ktorzy sa w klinice nikt nie podpisal jeszcze zgody .. generlanie moga wykorzystac to nasienie.. ale poki nie podpisza zgod to nie beda przakazywani do rejestru medycznego tym samym my nie musimy robic protokołu :)ale jest tez minus.. wczesniej dawcy dostawali kase ..za nasienie od teraz nie beda..i dr powiedziala ze niestety ale na 90% nie beda mieli swojego banku
    czyli dopoki nie wyczerpia rezerw..a sa sladowe ilosci .. to moze byc tak ze od stycznia bedzie trzeba sprowadzac nasienie z Cyrosa
    takze zobaczymy co ma byc to bedzie po histero 2 grudnia mam przyjechac zrobimy wymaz , posiew i rozpisza mi stymulacje jelsi w istopacie by cos wyszlo jakies ukryte zapalenie czy cos wteyd przerywamy i nie podchodzimy .. jelsi bedzie ok to IUI w grudniu

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Lena_83 Autorytet
    Postów: 357 209

    Wysłany: 13 listopada 2015, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)
    Aniu84 bardzo, bardzo sie ciesze ze wszystko idzie do przodu. Trzymam kciuki oby wszystko udało sie w grudniu ;)
    Troche kicha z tymi dawcami ale niczego innego nie mozna było sie moim zdaniem spodziewac przy obecnych przepisach. Ciekawe czy ktos sie w koncu odezwie i bedzie jakis bunt.

    Ja przez ostatnie dwa dni duzo czytalam eko-artykułuw.

    Znalazłam chyba przyczynę bezpłodności mojego Wu:

    "Coraz głośniej zaczyna mówić się o sztucznych hormonach, które przyswaja nasz organizm z otoczenia. Są one pod względem strukturalnym bardzo podobne do hormonów naturalnych. Szczególną ich grupę stanowią tzw. modulatory hormonalne - naturalne lub syntetyczne, egzogenne substancje chemiczne, zakłócające u ludzi i zwierząt aktywność hormonów, głównie steroidowych. [1]. Jednym z nich są ftalany. Układ hormonalny odpowiada za prawidłowy stan naszego zdrowia. Wprowadzenie sztucznych hormonów zaburza znacząco jego funkcjonowanie.

    W 2012 roku został opublikowany raport Europejskiej Agencji Środowiska, który wskazywał na szkodliwe działanie substancji chemicznych na organizm ludzki. Substancje te mogą doprowadzać między innymi do cukrzycy, zaburzeń neurologicznych, wzrostu zachorowań na raka, otyłości czy problemów z płodnością. Wśród wymienionych substancji były między innymi właśnie ftalany.

    Ftalany wykorzystywane są w celu zmiękczania tworzyw plastikowych. Można je znaleźć w butelkach plastikowych, kubeczkach plastikowych, łyżeczkach, perfumach, lakierach czy też farbach.
    Sztuczne hormony mocno oddziałowywują na nasz organizm i zaburzają jego prawidłowe funkcjonowanie. Efektem ich obecności w naszym organizmie są coraz częściej diagnozowane choroby tarczycy, nadaktywność u dzieci, bezpłodność. Ftalany mocno wpływają na płody męskie, prowadząc do tak zwanej feminizacji płodów męskich.".

    Ftalany sa w lakierach do włosów. Nigdy w zyciu nie widzialam aby ktos używał tyle lakieru co moja (nie) teściowa. Ma naprawde swira na temat dobrze ułożonych i utrwalonych włosów.
    Oczywiscie nigdy sie nie dowiemy czy to to ale brak innych wad czyni to jakos prawdopodobnym. Oczywiscie tez nikogo nie winie - takie zycie.
    Ja w ciazy to bede uważać.

    Znalazłam tez strone medycyny holistycznej, ktora ciekawie pisze o meskiej bezpłodności:
    http://www.vegamedica.pl/bezpłodność

    Zapiski Czekającej --->>> http://ovufriend.pl/pamietnik/zapiski-czekajacej,2153.html
  • Lena_83 Autorytet
    Postów: 357 209

    Wysłany: 13 listopada 2015, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)
    Aniu84 bardzo, bardzo sie ciesze ze wszystko idzie do przodu. Trzymam kciuki oby wszystko udało sie w grudniu ;)
    Troche kicha z tymi dawcami ale niczego innego nie mozna było sie moim zdaniem spodziewac przy obecnych przepisach. Ciekawe czy ktos sie w koncu odezwie i bedzie jakis bunt.

    Ja przez ostatnie dwa dni duzo czytalam eko-artykułuw.

    Znalazłam chyba przyczynę bezpłodności mojego Wu:

    "Coraz głośniej zaczyna mówić się o sztucznych hormonach, które przyswaja nasz organizm z otoczenia. Są one pod względem strukturalnym bardzo podobne do hormonów naturalnych. Szczególną ich grupę stanowią tzw. modulatory hormonalne - naturalne lub syntetyczne, egzogenne substancje chemiczne, zakłócające u ludzi i zwierząt aktywność hormonów, głównie steroidowych. [1]. Jednym z nich są ftalany. Układ hormonalny odpowiada za prawidłowy stan naszego zdrowia. Wprowadzenie sztucznych hormonów zaburza znacząco jego funkcjonowanie.

    W 2012 roku został opublikowany raport Europejskiej Agencji Środowiska, który wskazywał na szkodliwe działanie substancji chemicznych na organizm ludzki. Substancje te mogą doprowadzać między innymi do cukrzycy, zaburzeń neurologicznych, wzrostu zachorowań na raka, otyłości czy problemów z płodnością. Wśród wymienionych substancji były między innymi właśnie ftalany.

    Ftalany wykorzystywane są w celu zmiękczania tworzyw plastikowych. Można je znaleźć w butelkach plastikowych, kubeczkach plastikowych, łyżeczkach, perfumach, lakierach czy też farbach.
    Sztuczne hormony mocno oddziałowywują na nasz organizm i zaburzają jego prawidłowe funkcjonowanie. Efektem ich obecności w naszym organizmie są coraz częściej diagnozowane choroby tarczycy, nadaktywność u dzieci, bezpłodność. Ftalany mocno wpływają na płody męskie, prowadząc do tak zwanej feminizacji płodów męskich.".

    Ftalany sa w lakierach do włosów. Nigdy w zyciu nie widzialam aby ktos używał tyle lakieru co moja (nie) teściowa. Ma naprawde swira na temat dobrze ułożonych i utrwalonych włosów.
    Oczywiscie nigdy sie nie dowiemy czy to to ale brak innych wad czyni to jakos prawdopodobnym. Oczywiscie tez nikogo nie winie - takie zycie.
    Ja w ciazy to bede uważać.

    Znalazłam tez strone medycyny holistycznej, ktora ciekawie pisze o meskiej bezpłodności:
    http://www.vegamedica.pl/bezpłodność

    Zapiski Czekającej --->>> http://ovufriend.pl/pamietnik/zapiski-czekajacej,2153.html
‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ