X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2016
Odpowiedz

Staraczki 2016

Oceń ten wątek:
  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 10 listopada 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julia ma 3 zastawki w sercu niedomykalne od operacji. Przed operacja miała takie wady ze nie miała szans na życie bez operacji. Po operacji brała przez 2 lata leki a teraz tylko kontrolujemy serce. Niestety serce Julki nie jest takie jak u zdrowego człowieka. Ale samo to ze leków nie potrzebuje to znaczy że źle nie jest.

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za wyjaśnienie.już rozumiem :-)
    Pojutrze macie genetyka dobrze pamiętam?
    Napisz proszę jak tam jest bo niewiem czego się spodziewać :-) przedewszsytkim o co pytają na dzień dobry:-)
    Ja siedzę i czytam o mutacji genu mthfr i łapie doła :-( nie wiem czy mi się uda w grudniu zajść w ciążę wrrrrrrrr

  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 10 listopada 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W piątek mamy genetyka. Badań się nie boję gorzej będzie z oczekiwaniem na wyniki.

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 10 listopada 2015, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie dobrze nie martw się na zapas.

    żabka04 lubi tę wiadomość

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • BELÉN Ekspertka
    Postów: 202 89

    Wysłany: 11 listopada 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry świątecznie :) Ja niestety dziś pracująca, szczęście w nieszczęściu, że z domu. Uciekam do obowiązków.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2015, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam w ten świąteczny i leniwy dzień :-)

    Dziś męża obciełam maszynką. Pierwszy raz w życiu :-) Może być. miał jakieś ale oczywiście w czasie moich starań to powiedziałam że fryzjerkę mamy w bloku zaraz pójdę po nią lecz zaufał mi :-)
    Moje ciacho!!!!

    A ja mam dylemat.
    Mianowicie znalazłam dwa ogłoszenia o pracę. I nie wiem czy wybrać nową pracę czy czekać do stycznia. Bo może zaciążę a może nie. Później tych ogłoszeń nie będzie a znając moje szczęście to pracy nie będzie, albo w ciąży nie będę.
    Na dobrą sprawę pracę jeszcze mam w której mnie nie ma ale pewności też nie mam że sie dostanę do którejś z tych ogloszeń.
    Nie wiem już sama jakiegoś doła dostałam nowa praca starania na bok minimum 1 rok czy starania teraz przy braku ciąży szukam nowej pracy.
    Ahhhhhhhhhhhh Jak tu żyć jak każda pewnie chcę dobrą pracę i dziecko pierwsze cz drugie :-)
    Nie wiem jak potoczą sie dalsze badania. Jak wyniki i ile trzeba się leczyć przed zajściem w ciąże.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 listopada 2015, 17:55

  • Lena_83 Autorytet
    Postów: 357 209

    Wysłany: 11 listopada 2015, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Belen mam nadzieje ze jakos przeleciała lekko ta praca w domu ;)

    Żabiu tez jestem fryzjerem mojego Wu. My jednak przeszliśmy juz do wyższego levelu. Moj Wu zawsze obcinany maszynka na "3" od poczatku tego roku zapuszczał włosy. Ja w miedzyczasie goliłam boki maszynka i stopniowałam przejścia i mam w domu prywatnego Brada Pita z "Furii" ;).

    image.jpg

    Bałam sie na poczatku też bardzo ale i mi i Wu ta nasza zabawa we fryzjera sprawia mnistwo frajdy ;).

    Jesli chodzi o prace to niebardzo rozumiem dlaczego musiałabyś czekac rok aby zajsc w ciaze.....

    A widze ze szynka domowej roboty zasmakowała :D. Ciesze sie :)

    No to kruche ciasteczka ulubione mojej A bez cukru

    Potrzebujemy:
    2 szklanki mąki owsianej (czyli płatki owsiane w pył ;))
    1 łyżeczka proszku do pieczenia
    50g masła
    5 łyżek miodu/syropu
    65g jogurtu naturalnego
    1 jajko
    4 łyżki bakalii (rodzynki, orzechy)

    Rozpuścić masło z miodem i przestudzić. W misce rozbełtanymi jajko z jogurtem i dodac mąkę i proszek do pieczenia. Dodac masło z miodem. Potem rozdrobnione bakalie. Wymieszać. Uformować na blaszce ciasteczka (ok 10 szt). Piec w 160 stopniach do 12 minut na papierze do pieczenia.

    żabka04 lubi tę wiadomość

    Zapiski Czekającej --->>> http://ovufriend.pl/pamietnik/zapiski-czekajacej,2153.html
  • Lena_83 Autorytet
    Postów: 357 209

    Wysłany: 11 listopada 2015, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I najlepsza dietetyczna szarlotka z mojego Przepisnika. Sezon na jabłka mamy:

    Spód:

    1 szklanka płatków owsianych
    Połowa szklanki mąki pełnoziarnistej pszennej
    1 łyżeczka proszku do pieczenia
    60 g ksylitolu
    80 g masła
    1 żółtko
    1 łyżka jogurtu

    Na kruszonkę :D mniam
    Pół szklanki płatków owsianych
    50 g masła
    4 łyżki ksylitolu

    Nadzienie z jabłek:
    1,5 kg obranych słodkich jabłek
    Pół łyżeczki cynamonu


    Jabłka trzeba zetrzeć na grubych oczkach i dusić w garnku 10 minut aby zmiękły. Dodac cynamon.

    Płatki owsiane zamieniamy w pył czyli robimy mąkę.

    Składniki kruszonki zagniatamy razem i umieszczamy w zamrażalniku.

    Składniki na spod tez zagniatamy na ciasto i do lodowki na pol godziny.

    Blachę natłuszczamy. Wykładamy spod, potem warstwę jabłek a na koniec ścieramy kruszonkę na tarce na wierzch.

    Rozgrzewamy piekarnik do 160 stopni i pieczemy godzinke.

    Zapiski Czekającej --->>> http://ovufriend.pl/pamietnik/zapiski-czekajacej,2153.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2015, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    te oferty pracy sa takie jakie szukam od dawna głównie chodzi mi o godziny pracy od 7 do 15 :-) Mój mąż robi na 4 zmiany i jest nam ciężko znaleźć nianke która zarobi w m-cu 100zł przy dobrych wiatrach przy chorobie może ciut więcej. Dziś na dzień dobry pytają ile zarobią a nie o dziecko. Noi zarobki takie jak miałam na początku w obecnej firmie. Tylko że tam praca biurowa ( za którą dam się pociachać tak kocham papierki) a w obecnej kierownik ale praca fizyczna :-(
    Dlaczego starania na bok? a no dlatego że gdybym tą pracę otrzymała to rękoma i nogami bym się trzymała ze względu a godziny . Dziecko do przedszkola i od nikogo nie jestem uzależniona nie musze się martwić kto mi odbierze albo zaprowadzi jak mojego nie ma. Na prawde wygoda. Musiałabym minimum rok przepracować żeby nabyć macierzyński wysoki noi nie tak po chamsku przyjęli i już zaciążyłam.
    Też nie wiem jak skończą się badania i wyniki ile potrwa leczenie. Siedze i myślę co będzie dla mnie dobre.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szynkę mężowi pokroiłam na chlebek na śniadanko ale się zajadał hihihi smakowało mu :-)
    Masz zdolności Lena :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2015, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście ciacho upieke. Tylko musze zakupić ksylitol hihi

  • Lena_83 Autorytet
    Postów: 357 209

    Wysłany: 11 listopada 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to korzystaj z okazji i sprobuj zmienic prace.
    Wiesz jak to jest z tymi badaniami i zaciażaniem- moze sie bardzo przeciągnąć. Ja bym sie zdała na przypadek jak bedziecie miec juz badania. Jak zaciążysz szybko w tej nowej to zaciążysz - widocznie tak miało byc.

    Jak bedziesz kupowac ksylitol w necie (najtaniej) to kup nasiona chia sobie odrazu do dietetycznych wypieków.
    http://nasionachia.pl

    Zapiski Czekającej --->>> http://ovufriend.pl/pamietnik/zapiski-czekajacej,2153.html
  • BELÉN Ekspertka
    Postów: 202 89

    Wysłany: 11 listopada 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabka, umów się na rozmowy rekrutacyjne, nie masz nic do stracenia. Gdybyś dostała tę pracę, robiłabyś coś o wiele przyjemniejszego, w korzystniejszych godzinowo zmianach i kto wie, może za większe wynagrodzenie. I starania o dziecko będzie można kontynuować że spokojną głową a nie ciągle walcząc z czasem. I nie każdy pracodawca patrzy wilkiem na babę w ciąży. Przykład z zycia- znajoma długo starała się o pracę i gdy w końcu udało jej się zdobyć wymarzony wakat zaszła w ciążę. Bała się, że szef po wygaśnięciu umowy na czas próbny po prostu podziekuje jej za współpracę, ale ten nie tylko podpisał z nią umowę na czas nieokreślony, to jeszcze zaproponował jej, aby szybciej poszła na zwolnienie lekarskie (bo umawiali się, że będzie pracowała do końca siódmego miesiąca przez 4 godziny dziennie). Zatem istnieją porządni ludzie na tym świecie. A wracając do Ciebie, gdyby zadzwonili z gotową ofertą dla Ciebie, zawsze możesz odmówić :) Namawiam, warto skorzystać ze sposobności i próbować.

    Lena, niesamowita jesteś z tymi przepisami :) Uwielbiamy Cię :) Praca całkiem przyjemnie minęła, bo nikt gitary nie zawracał.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 listopada 2015, 20:34

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny:-)
    Gdybym dostała ta prace to bym rok poczekala po to abym dostała pracę na czas nieokreślony i lepsze wynagrodzenie. Na dzień dobry dostanę tyle co w obecnej pracy miałam na początku. Ale tu nie obchodzi o pieniądze bo w obecnej sytuacji nie muszę pracować.mąż dobrze zarabia. Chodzi o maciezynski. Nie chcę wychować dziecka drugiego w biedzie. Córkę wychowała i wiem co to znaczy. A przede wszystkim robiłabym to co uwielbiam. Pogadam z mężem jutro i pomyślałam cv.
    Ja mam 32l. Więc rok jak poczekam z drugim to nic się chyba nie stanie. Organizm odpocznie podleczw się i wtedy na spokojnie.
    Belen jak dobrze ze nikt dupy nie truje spokój i cisza a czas ucieka.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 listopada 2015, 20:50

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 11 listopada 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jeśli któras by chciała sa warsztaty prowadzone przez bardzo fajna pania psycholog.. kiedys te warsztaty byly w novumw Wawie teraz sa w invimed

    http://www.invimed.pl/p/88,warsztat-psychologiczny-czy-mozna-nie-stracic-nadziei

    a tak wogole to dobry wieczor od rana pracowalam wiec nie maialm zbytnio casu :/

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj kochana ja mam za daleko :-(
    Idę uśpić dziecko jeszcze zajrzę za Nie dlugo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 listopada 2015, 20:56

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 11 listopada 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale lookajcie w waszyh miastach boona z teo co kojarze to w róznych miastach robi :)
    a naparwde jest siwetnm psychoterapeuta :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Lena_83 Autorytet
    Postów: 357 209

    Wysłany: 11 listopada 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WaWa za daleko ....

    Budzic się od jutra o 4:30 i mierzyć temp czy nie?
    Przydałoby sie ....
    Ale tak mi sie nie chce w to bawić, ze maaaaa saaaaa kraaaaaa!

    Zapiski Czekającej --->>> http://ovufriend.pl/pamietnik/zapiski-czekajacej,2153.html
  • BELÉN Ekspertka
    Postów: 202 89

    Wysłany: 11 listopada 2015, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena, nie wiem czy bym usłyszała budzik o tak nieludzkiej godzinie.

    Ania, dzięki za link :) bardzo ciekawe warsztaty. Do stolycy trochę za daleko mamy, ale będę wypatrywala w sieci czy w moim mieście podobnych nie zorganizują.

    Uciekam jakiś film obejrzeć. Miłej nocki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziecko śpi :-)
    ja to wstawałam raz w tygodniu o 03:00 bo w pracy musiałam być min 3:40.
    A w pozostałe dni tygodnia wstawałam 03:30 .
    Ah jaka ja nie normalna chciało mi sie kariery. :-)

‹‹ 28 29 30 31 32 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ