X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2016
Odpowiedz

Staraczki 2016

Oceń ten wątek:
  • Lena_83 Autorytet
    Postów: 357 209

    Wysłany: 9 listopada 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Belen tak pierś w foli jako cukierek do gara w piekarniku.


    Bielen a na co ten egzamin? O.o.

    Zapiski Czekającej --->>> http://ovufriend.pl/pamietnik/zapiski-czekajacej,2153.html
  • Lena_83 Autorytet
    Postów: 357 209

    Wysłany: 9 listopada 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabcia nie marudź tylko piecz :P. Ja tak przemycam szpinak córce do diety no tez nie znosi ;).

    3 bita z tego przepisu robilam ostatnio - pyszny i bez pieczenia :)
    http://www.mojewypieki.com/post/ciasto-jak-3-bit

    Moj przepiśnik pożyczyłam koleżance. Jutro ma mi w pracy oddac. Tam mam przepisy na dietetyczne i dobre ciacha ;) to cos wymysle jeszcze. Takie czekoladowe z gruchami na przykład .... Zgłodniałam ....

    Zapiski Czekającej --->>> http://ovufriend.pl/pamietnik/zapiski-czekajacej,2153.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lena hihihihi
    dobra czekam na te dietetyczne pamiętaj cukru jak najmniej!!
    Spadam a serial do jutra :-)
    p.s. jak się cieszę że idę zaraz spać niech się skończy ten okropny dzień dla mnie!

  • BELÉN Ekspertka
    Postów: 202 89

    Wysłany: 9 listopada 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena, ciasto musi być pyszne. W weekend postaram się je upiec :) Ja na szczęście nie mam nic do szpinaku, zatem myślę, że będzie mi smakowalo.
    A co do egzaminu- CISSP (najbardziej pożądany certyfikat jeśli chodzi o bezpieczeństwo w IT).

    Żabko, korporacja, branża IT.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2015, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    belen zazdraszam pracy!!!!!!!!!!!!
    Ja właśnie się rozglądam za pracą bo ta trzeba zmienić koniecznie!!!!!!
    Ale ogłoszeń brak albo są ale brak doświadczenia.Ahhhh

  • BELÉN Ekspertka
    Postów: 202 89

    Wysłany: 9 listopada 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabko, nie poddawaj się i rozgladaj się cały czas za ofertami. W moim zespole pracują przynajmniej trzy osoby, które zaczynając nie miały ani doświadczenia ani zaplecza technicznego, ale miały sporo umiejętności miękkich i były dobrze przygotowane do rozmowy, zatem pracodawca dał im szansę i dziś, gdy już nabyły trochę wiedzy technicznej świetnie sobie radzą.

    żabka04 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2015, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie poddaje się belen :-) czasami mam wrażenie że nic mi nie wychodzi i jestem do dupy ale to mam takie momenty przed @ wierzę w siebie i wiem ze się uda tylko trzeba jeszcze trafić na takiego pracodawcę :-) jakoś to będzie a może samo przyjdzie wkoncu jakoś nam jest pisane.

    BELÉN lubi tę wiadomość

  • BELÉN Ekspertka
    Postów: 202 89

    Wysłany: 9 listopada 2015, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i taka postawa mi się podoba :) Tak trzymać!

    Zmykam spać, bo jutro z samego rana czeka mnie wizyta w urzędzie jeszcze przed pracą. Miłej nocy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2015, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :-)
    Dziś mam dobry dzień pełen niespodzianek:-)
    Byłam dziś na zakupach z mezulkiem (pogodzilismy się <3) lodówka zapelniona,potem pojechaliśmy do Saturna bo mąż szukał nowego telefonu bo rozwalił mu się na amen przy okazji szukał maszynki do włosów (robi ze mnie fryzjerka) obracając się była półka z parowarami popatrzyłem mówię że muszę sobie taki kupić skoro dietke u mnie wskazana noi zdrowe gotowanie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 listopada 2015, 14:37

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2015, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena szyneczke the best

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 listopada 2015, 14:37

  • BELÉN Ekspertka
    Postów: 202 89

    Wysłany: 10 listopada 2015, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)
    Żabko, widzę, że zakupy zrobione, miło spędzony czas z mężem, oj coś czuję, że będziesz walczyła z pytonem tej nocy ;) Parowar to fajna sprawa. Mam nawet dwa, ale używamy ich tylko do suszenia grzybów (aż wstyd się przyznać). Jakoś tak zdrowa dieta i ja, to się kłóci ze sobą :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2015, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha z pytonem walczyłem rano :-) bo mąż ma zmiany od 17-01. miałam kolejny sen śniło że macalam pytona a szczególnie jajka hihihi więc wstałam z chcica:-)
    Widzicie urwało mi poprzedni post!!!!
    Napisałam że mąż kupił telefon i w karcie podarunkowej bo taka promocja dostał 100zl i pobiegł wziął mi parowar 9litrowy z tefala wyszło za niego 49zl :-)
    Kupiłam już warzywa i będę pichcic jutro zdrowy obiadek.
    Kurier Przywiózł mi dzisiaj próbki do majdan na mutacje genu mthfr i trombofilie i jakiś jeszcze nie pamiętam w czwartek odeślę próbki do badań szkoda ze wyniki nie będę na 18.11 bo bym pokazała je genetykowi dał by jakieś zalecenia:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 listopada 2015, 17:16

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2015, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście sp.....c dzień musiał mi
    moj zakład pracy wydzwaniaja nie wiem po co!
    Oczywiście nie odebrałam ale ciśnienie miałam wysokie działają mi na nerwy!!!
    Boziu dopomóz i daj mi ciaze spokojna potem się zwolnie plissssssssss!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2015, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będę pisać na raty bo mi ucina! Złośliwość martwych rzeczy.
    Lena!!!!!!!!!! Nie mogę najeść się ta szynka z.........a!!!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2015, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Belen zacznij używać tych parowarow będziesz zadowolona i zdrowa :-)
    Ja myślałam że bez cukru nie da się żyć ale dziś mam inne zdanie muszę wam powiedzieć że nawet mi to idzie!

  • BELÉN Ekspertka
    Postów: 202 89

    Wysłany: 10 listopada 2015, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To gratuluje udanego zakupu ;) Słodycze i cukry ograniczyłam do minimum (czasem nie przestrzegam mojego postanowienia, ale nie zdarza się to często). Musiałam, bo gdybym nadal tyle węglowodanów jadła, to niedługo w futrynie bym się nie mieściła. Szkoda, że wyników nie można sobie sprawdzić online, w internecie. Byłoby szybciej, ale duże ryzyko, że informacje dostaną się w niepowołane ręce. Pracą się nie stresuj, jeśli jesteś na zwolnieniu lekarskim nie masz obowiązku odbierać od nich telefonu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2015, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :-) wiem belen ale ja już bym chciała być z dala od nich jakby moje plany się powiodły było by przecudownie mam nadzieję że się ziszczą. Z okropnego roku zakończenie będzie ekstra. Ahhhhhh wiem co ma być to będzie... :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 listopada 2015, 17:53

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati jak tam z córeczka u kardiologia wporzadku???

  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 10 listopada 2015, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak w porzadku, tzn jest jak bylo ma 3 zastawki niedomykalne

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2015, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok odetchnelam nie wiem co to znaczy 3 zastawki niwdomykalne? To tak ma być? To dobrze tak?

‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ