X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2016
Odpowiedz

Staraczki 2016

Oceń ten wątek:
  • aga2319 Ekspertka
    Postów: 262 97

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :):):)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2017, 20:27

    basiunia lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga2319 wrote:
    Ja też się dopisuje :) przy okazji chciałam zapytać czy jest tu ktoś światły, kto potrafi zinterpretować mój wspaniały wykres?:)
    Jak dla mnie dopiero befzue owu ;-)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga wejdź na wątek "interpretacja wykresu" ja się nie znam bo nie prowadzę ów takiego :-)
    Ja już po zastrzyk bezbolesny:-) Ahhh doktorek endo 8 pęcherzyk 19,5 mm.
    Mendy chyba ni nie pękają!!!!!!
    Kontrola 7.01 a i zapobiegawczo dupka od 4.01 starać się cały czas takie zalecenie.:-)

    Belen również wszystkiego dobrego na nowy rok, żeby ciąża ci się rozwijała a ty przeszła nudne 9 mcy hihi.
    Wszystkiego najlepszego na 2016!!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiunia bez wkrętów tu, takie się ma wrażenie no wkoncu coś tam się dzieje nie?!

  • aga2319 Ekspertka
    Postów: 262 97

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :):):)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2017, 20:27

  • BELÉN Ekspertka
    Postów: 202 89

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiunia wrote:
    no to mam nadzieję, że wszytsko bedzie ok :)

    BELEN a gdzie się wybierasz na Sylwestra ?;)bo sama z gór pochodzę :D

    Do jakiejś wioski w Czechach się wybieramy. Większe miejscowości w pobliżu to Szpindlerowy Młyn i Lubawka.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    obyście się nie myliły :)) wiesz jak jest, człowiek bardzo tego pragnący zaczyna schizować, zmaist się cieszyć, ze coś już jest, to zastanawiasz się co moze pójść nie tak ;/ jak ja się cieszę, że tu dołączyłam :)

    dzięki dziewczyny :)

  • dagaak Koleżanka
    Postów: 58 44

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Baardzo chciałabym być w ciąży, więc postanowiliśmy zacząć starać się z mężem. Po wykonaniu testów owulacyjnych, kochaliśmy się dwa dni przed owulacją oraz dzień przed. Wszystko byłoby ok i wydawać by się mogło że jest to idealny czas, jednak na dzień dzisiejszy czyli 10 dzień od owulacji i 28 dzień cyklu nie mam żadnych objawów ciążowych, jakieś 6 dni po owulacji przez dwa dni mnie tylko lekko mdliło oraz miałam lekką zgagę nic więcej, te objawy ustąpiły po 2 dniach. Dzisiaj robiłam test jednak wyszedł negatywny. Wiem, że najlepiej byłoby zaczekać do terminu @, który będzie za jakieś 3-4 dni, jednak chęć bycia w ciąży nie daje mi spokoju (niestety nie należę do osób cierpliwych). Niestety temperatura również nie idzie w parze z ciążą (36,5) w dniu dzisiejszym. Czy mam szanse być w ciąży jeszcze w tym cyklu? Jak myślicie?? Wiem, że niektóre dziewczyny zachodziły w ciążę przy takiej właśnie tempce oraz bez żadnych wczesnych objawów ciąży.

    8599s65gda6rso0c.png
  • 2+... Debiutantka
    Postów: 14 8

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dagaak wrote:
    Cześć dziewczyny! Baardzo chciałabym być w ciąży, więc postanowiliśmy zacząć starać się z mężem. Po wykonaniu testów owulacyjnych, kochaliśmy się dwa dni przed owulacją oraz dzień przed. Wszystko byłoby ok i wydawać by się mogło że jest to idealny czas, jednak na dzień dzisiejszy czyli 10 dzień od owulacji i 28 dzień cyklu nie mam żadnych objawów ciążowych, jakieś 6 dni po owulacji przez dwa dni mnie tylko lekko mdliło oraz miałam lekką zgagę nic więcej, te objawy ustąpiły po 2 dniach. Dzisiaj robiłam test jednak wyszedł negatywny. Wiem, że najlepiej byłoby zaczekać do terminu @, który będzie za jakieś 3-4 dni, jednak chęć bycia w ciąży nie daje mi spokoju (niestety nie należę do osób cierpliwych). Niestety temperatura również nie idzie w parze z ciążą (36,5) w dniu dzisiejszym. Czy mam szanse być w ciąży jeszcze w tym cyklu? Jak myślicie?? Wiem, że niektóre dziewczyny zachodziły w ciążę przy takiej właśnie tempce oraz bez żadnych wczesnych objawów ciąży.

    jedna temperatura nic nam nie powie. Trzeba spojrzeć na cały wykres temperatury w tym cyklu :-) A nie wiem, czy taki prowadziłaś. Powodzenia w każdym razie i cierpliwości :-)

    Nadzieja nie umiera !!!
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz po usg endo 15 mm
    Prawy jahnik dwa pecherzyki po 18 mm
    Lewy jajnik 13 mm :-)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu czyżby bliźniaki się szykowaly??
    Kurcze tyle winka chleje dbam o endo a ono tak mizerne dzisiaj:-(

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • dagaak Koleżanka
    Postów: 58 44

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie niestety od poczatku cyklu nie prowadzilam bo zwyczajnie nie sprawdzalam... tylko od owulacji i tempka caly czas w granicy 36,7 pozniej 36,6 i w dniu dzisiejszym 36,5... dziekuje cierpliwosc sie przyda :)

    8599s65gda6rso0c.png
  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również witam nowe dziewczyny! Cieszę się mega, bo już nie jestem jedyna nowa :)

    No to żabka04 witaj w klubie, ja również od 4.01 zaczynam brać duphaston :) z jednej strony trochę się martwię, z drugiej jestem podekscytowana, bo może w końcu uda się z jego pomocą..eh :)


    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 jeśli rzeczywiście będą bliźniaki, to będę się tak mega cieszyć, jakby dotyczyło to mnie ! :D Tak jak już wcześniej pisałam, bliźniaków życzę wszystkim nam jako wynagrodzenie tak długiego czasu oczekiwania :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2015, 12:42

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Belen oczywiście nie zapomnij fluidkow ciążowych zostawić!
    Staraj pluj dowolny sposób przekazania:-)
    Niech ciaze będą zarazliwe!!!!
    Hahah :-)

    zumbiara lubi tę wiadomość

  • Aksi Przyjaciółka
    Postów: 116 30

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zumbiara wrote:
    To i ja dołączam do starczek 2016!
    Jak na razie początek drogi - to będzie dopiero 3. cykl starań.
    Ale ja bym chciała juuuuuuuuuuuuż :)
    Już w zeszłym miesiącu myślałam, że w ciąży jestem, okres się spóźnił 5 dni (a do tej pory niemal jak w zegarku 28-30 dni), testy wychodziły negatywne, ale myślałam, że może jeszcze jest za wcześnie. Godzinę po zrobieniu ostatniego testu przyszła @ :(

    Witam :)
    Spokojnie, wiadomo, każda z nas jak juz zaczyna starania, to chciałaby od razu zafasolkować, ale czasem na to najlepsze trzeba trochę poczekac ;)

  • Aksi Przyjaciółka
    Postów: 116 30

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    claudiuszek wrote:
    Witam wszystkie przyszłe Mamusie!!! Trzymam za Was i za siebie kciuki- wierze mocno, że nam się uda!!!

    Witam :)

  • Aksi Przyjaciółka
    Postów: 116 30

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żabka04 wrote:
    Ja już po zastrzyk bezbolesny:-) Ahhh doktorek endo 8 pęcherzyk 19,5 mm.
    Mendy chyba ni nie pękają!!!!!!
    Kontrola 7.01 a i zapobiegawczo dupka od 4.01 starać się cały czas takie zalecenie.:-)

    No, żabko, myslałam sobie o Tobie rano.
    Bardzo dobre zalecenia lekarskie ;) słuchaj się lekarza i puszczaj męża zbyt daleko ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksi dziękuję że byłaś myślami :-)<3
    Mam nadzieję że finał będzie szczęśliwy :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2015, 13:19

    Aksi lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczka93 wrote:
    Ania_84 jeśli rzeczywiście będą bliźniaki, to będę się tak mega cieszyć, jakby dotyczyło to mnie ! :D Tak jak już wcześniej pisałam, bliźniaków życzę wszystkim nam jako wynagrodzenie tak długiego czasu oczekiwania :D
    ja bym sie cieszyła odpadł by nam z głowy mysl o drgim dziecku- szczegolnie ze u nas tylko i wyłacznie dawca wiec trudno o rodzenstwo z tego samego dawcy :(

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
‹‹ 73 74 75 76 77 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ