X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2016
Odpowiedz

Staraczki 2016

Oceń ten wątek:
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zobaczymy co ma byc to bedzie :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, chociaż bliźniaki mogłyby być ;)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • BELÉN Ekspertka
    Postów: 202 89

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, coś czuję, że będzie ciąża mnoga :) Jeszcze trochę i będzie testowanie. Ciotki forumowe już się nie mogą doczekać wyniku :)

    Ania_84, kasia_k lubią tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie powiem chciałabym blizniaki ale bedzie co ma by :) o ile wogle cos sie ruszy :/

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • kasia_k Ekspertka
    Postów: 177 76

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :) porobię jeszcze te testy, chociaż doczytałam że powinno je się robić w godzinach 10-12 lub 16-18. Ja robiłam 21-21:30 - może to już za późno? Nie wiem, jeszcze tak się nie znam ;)
    W ogóle boję się że coś jest nie tak... że przez to Hashimoto coś jeszcze się namieszało i nasze starania jeszcze trochę potrwają :(

    Aniu szczerze trzymam kciuki :) myślę że się udało :))

    Fipsik - teraz dopiero doczytałam że FIPSIK a nie FLAPSIK - nie mam pojęcia skąd mi się to wzięło - przepraszam ;)
    kurcze, a jak się dowiedziałaś że coś jest na kości?

    listopad 2011 - Oluś <3
    od 2011 - Hashimoto

    7 cykl starań udany <3
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu wazne zebys zawsze robila o tej samej porze mi np jak probowalismy podejsc do badań klinicznyxh to kazali robic testy owu z samego rana zaraz po przebudzemiu ;-)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu trzymam kciuki.

    Kasia jakie masz tsh? Masz przeciwciała?

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia_k wrote:
    kurcze, a jak się dowiedziałaś że coś jest na kości?


    Mąż wyczuł guzek na kości, jako że mój ojciec ma raka kości z przerzutami poszłam do lekarza, na rtg wyszło, że jest całkiem niezły - 3cmx6mm

    Wyrosło mi to w czasie ciąży i karmienia piersią przez hormony wzrostowe (hormony płodu przenikają do krwi matki) - dlatego lepiej usunąć i zbadać przed kolejną ciążą, żeby bardziej nie wyrosło bądź się gdzieś nie przerzuciło.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2016, 22:27

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • Monia_82 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny, jestem tutaj nowa i staram się o drugie dziecko - na razie bezskutecznie. Jestem po 2 poronieniach, w sierpniu w 11 tc, poroniłam obumarłą w 8 tyg. Fasolkę i teraz Święta, bardzo wczesną (4 tyg) ciążę potwierdzoną badaniem z krwi - beta hcg. Choruję na nadczynność tarczycy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2016, 22:31

    26.12.2015 r. - poronienie - 4 tc
    14.08.2015 r. - poronienie - 11 tc (obumarcie 8 tc)
    03.03.2013 r. - synek
  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fipsik powodzenia na zabiegu :-* daj nam znać jak już będzie po wszystkim :)

    Cześć Monia :) najszczersze wyrazy współczucia :( ale dla pocieszenia powiem ci, że trafiłaś na najlepsze forum z najlepszymi babeczkami :D

    kasia_k, Fipsik lubią tę wiadomość

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia_k wrote:
    cześć dziewczyny :))
    Żabka już drinkuje ;) na zdrówko :) ja dzisiaj też muszę się odkazić bo kolega obok mnie w pracy kichał, prychał i w ogóle... więc ja już schizy mam że wszystkie bakterie na mnie siedzą!
    Flapsik a co to za operacja Cię czeka? Coś poważnego?

    Słuchajcie, a czy możliwe jest żeby testy owulacyjne nie wykryły owulacji? że np ten skok LH był powiedzmy ok 10 rano i jak robię test wieczorem to on już tego nie jest w stanie wykryć?
    Wydaje mi się że śluz mam już ładny, nie rozciągliwy (chociaż tak na 1 cm raz mi się rozciągnął), ale raczej jest taki śliski, przezroczysty, a tu dwóch kresek na teście nie widziałam... Może jeszcze wcześnie bo dopiero 6dc.

    Zamówiłam termometr owulacyjny :D będę fachowo badać temperaturę :D
    achaa! a co do Św Dominika - nie wiem czy to w tym wątku ktoś pisał, ale poczytałam trochę o nim i napisałam maila do sióstr Dominikanek z prośbą o pas św Dominika. Jak czytałam w internecie to dziewczynom bardzo pomógł św Dominik. Jeśli któraś z was jest wierząca, to może warto? :)

    ja od sióstr dostałam medalik i pasek ;) pasek dałam bratowej, sama noszę medalik i w końcu się udało :) codziennie z mężem odmawialiśmy modlitwę do Św. Dominika :)
    nie ukrywam, ze miałam delikatny problem medyczny w podwyższonej prolaktynie, ale wierzę, ze to dzięki Dominikowi się udało :)

    kasia_k lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia_k
    Mój ginekolog powiedział takie zasady:
    1) testy owulacyjne robić od 10 d0 20
    2) powiedział, aby nie używać pierwszego moczu po przebudzeniu, ponieważ LH jest syntetyzowane w ciele i wynik będzie nieprawidłowy
    3) robić test o tej samej porze dnia, najlepiej 2 x dziennie
    4) ograniczyć spożywanie płynów w ciągu 2 godzin przed wykonaniem testu.

    Ale wiesz, co lekarz to opinia.
    Ja się stosowałam do tych zasad i owulkę ładnie mi pokazywało.
    Teraz też słucham się swojego gina :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    temat testów ovu widzę a ja taka zielona :-(
    pierwszy i ostatni raz użyłam ich w którymś cyklu :-)

    Mi dzisiaj się język plącze chyba od wczorajszej herbatki zielonej hahaha
    normalnie gadać nie umiem :-) bo przekręcam słowa
    MIŁEGO DNIA

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz na spokojnie.
    Doczytałam wszystko wiec jestem na bieżąco :-)

    Ja dziś mało będę mówić a to dlatego że język mi się plącze hahahha
    to chyba od tej herbatki zielonej wczorajszej i przespanej całej nocki ! W końcu :-)
    W dodatku z koszmarami :-)
    Tak się przejęłam naszą Ania wczoraj, że śniło mi się że bete robiłam i wynik wynosił 81,..... nie pamiętam. Sen porąbany gdyż śnili mi się dwóch byłych oższ!!! a męża mego tam brak :-(
    I nie mogę się dogadać dzisiaj z mężem :-(

    Bedę was czytać żeby się nie narażać hahah
    Miłego dnia :-)

    kas50 lubi tę wiadomość

  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozpoczety cykl mam nadzieje na cud...moze tym razem sie uda

    Kornelia85 lubi tę wiadomość

    km5s8ribs34fnes6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj byłam na usg wynika z niego 5tydzien a według daty miesiączki to 6i5dni . Czy taka różnica jest niegroźna? Jest pęcherzyk ciążowy i maleńka kropka w środku

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka94
    Nie martw się, u mnie też ciąża była młodsza... po prostu owulacja albo zagnieżdżenie było troszkę później... Wszystko na pewno jest w porządku :)

  • BELÉN Ekspertka
    Postów: 202 89

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) W końcu po pracy, a jutro można leniuchowac do upadłego.

    Aga, nie przejmuj się, że ciąża jest o tydzień młodsza :) najważniejsze, że wszystko rozwija się prawidłowo. Kiedy następna wizyta?

    Żabko, avatarek świetny :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki :-)
    Mi też się spodobała ta zabka:-)
    Czas było się pożegnać że świąteczna Sowa:-(

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga nic się nie martw daj spokój. Przecież ciąża się rozwija i to najważniejsze, pewnie nadrobi i to już nie dlugo:-)

‹‹ 81 82 83 84 85 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ