X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2016
Odpowiedz

Staraczki 2016

Oceń ten wątek:
  • kasia_k Ekspertka
    Postów: 177 76

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :D

    Moje tsh to 0,56 aktualnie. Już od jakiegoś roku mam ładnie uregulowane, nie dochodzi do 1- zazwyczaj spada do 0,2 ;) reszta t3, t4, przeciwciała - w normie.
    Nie wiem czemu teraz nie udaje nam się zajść. W zeszłym roku robiłam wszystkie badania hormonów i wszystko było w porządku... chyba się nie zmieniło w ciągu kilku miesięcy?
    Sama nie wiem, może się za bardzo spinam.

    W takim razie ja chyba testy owu w tym cyklu zawaliłam bo robiłam 21-22... i jeszcze nie zobaczyłam dwóch kresek. Teraz nie mam jak robić dwa razu dziennie bo do pracy chodzę, no chyba że będę w łazience siedzieć 5 min ;)

    Agnieszka gratulacje :D myślę że nie masz się czym martwić... tak jak belen powiedziała- ważne żeby się rozwijało prawidłowo.

    basiunia - czyli Dominik pomaga! A jak zamawiałaś ten medalik i pasek? bo ja pisałam maila i mi nie odpisały :( masz może jakiś kontakt do nich?

    listopad 2011 - Oluś <3
    od 2011 - Hashimoto

    7 cykl starań udany <3
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane stomatolog zaliczony ..łojj bolało miałam stan zapalny w kanale . teraz powoli dochodze do siebie :/

    Aga spokojnie wystarczy ze maluch sie póznie zaimplantuje ;)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • kasia_k Ekspertka
    Postów: 177 76

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fipsik, dobrze że mąż to znalazł... ile pewnie jest takich osób u których coś takiego jest w miejscu gdzie ciężko jest znaleźć i dowiadują się jak jest już późno...
    Na pewno wszystko będzie dobrze.

    Monia, bardzo mi przykro :(
    Moja kuzynka poroniła dwie pierwsze ciąże a rok temu urodziła córeczkę :) także głowa do góry, w dobre grono trafiłaś :)

    listopad 2011 - Oluś <3
    od 2011 - Hashimoto

    7 cykl starań udany <3
  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabko awatar świetny, nie poznalam że to Ty. Kasiu rzeczywiście tsh masz ładne hormony minimum 50% i powinno być dobrze:-)
    Ja dziś wypoompowana coś pracą jestem dobrze że jutro wolne.

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia wyniki dobre :-)

    Kas dzięki :-)
    Odpoczywaj masz wolne jutro to zrób sobie labe na całego!

    Aniu dobrze ze odwiedziłam stomatolog bo potem nie wiadomo jakby się skończyło.
    Jestem z ciebie dumna :-) robiłaś ze znieczuleniem?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2016, 18:54

  • BELÉN Ekspertka
    Postów: 202 89

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, mnie stomatolog czeka w czwartek. Podejrzewam, że będzie jeden ząb do zrobienia. Lepiej uregulować sprawy stomatologiczne, bo w ciąży zęby cholernie szybko się psują.

    Żabko, teraz medycyna poszła do przodu i w przypadku, gdy trzeba znieczulic ciężarną przy robieniu kanału, podaje się specjalne znieczulenie bezpieczne dla płodu. Podobno nie jest tak mocne jak to normalne, ale wizytę można przetrwać.

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    robiłam bez znieczulenia bo dr powiedziała ze teraz w czasie zadomowiania sie lepiej nie naduzywac takich leków pozniej o potwierdzeniu ciazy jak cos bedzie mi dawala znieczuenie dla ciezarnych :)
    teraz nawet płukała mi kanał tylko woda utleniona zawczaj plukała mi klikoma , dwa normalnie nie bola kanały bo dwa mialam czyszczone i nic nie czułam tylko ten jeden :?

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Belen tak wiem że są znieczulenia dla ciężarnych. :-)
    Tak się zapytałam :-)
    Aniu to tym bardziej: brawo ty! Ja bym z fotela zeszła ba nawet bym nie doszła do stomatologa hahaha wymiekla bym ją mdleje na samą wieść że mam tam iść:-)
    Ważne że już po :-)

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz mi się przypomniało że w 5tc miałam znieczulenie, ciekawe czy to mogło spowodować poronienie. Test mi wtedy nie wyszedł dopiero po 2dniach. Ehhh...stomatolog czeka mnie za miesiąc. ..

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • BELÉN Ekspertka
    Postów: 202 89

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba lepiej tak profilaktycznie na żywca robić zęby :) Ale to dla ludzi o mocnych nerwach. Ja zazwyczaj nie proszę o znieczulenie, bo boję się igieł, a sam zabieg u stomatologa mnie nie boli, zatem mam farta w tej kwestii.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Belen masz farta:-)
    Podziwiam naprawdę!!!!
    Kas było minęło nie rozstrzasaj. Wiem że ciężko i samo wychodzi.:-( Mogło być mnóstwo powodów.
    Ciesz się nowymi starankami:-)

  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie w nowym roku:) moj plan to tez jak najszybciej odwiedzic dentyste:) my zaczynamy od wakacji starania:)

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie nowy rok bez smutkow:-)

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja pierwsza ciąża rozwijała się terminowo i poroniłam. Druga ciąża niby o tydzien, dwa młodsza a urodziłam 4,5kg klopsa. Także reguły nie ma ;)

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • kasia_k Ekspertka
    Postów: 177 76

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak o dentyście mowa, to ja byłam wczoraj ;) oczywiście bez znieczulenia ;) przy kanałowych nie biorę znieczulenia. Tylko jak byłam młodsza- przed aparatem ortodontycznym - wyrywali mi 2 zęby to miałam znieczulenie.

    Poprasowałam, drinka wypiłam mogę iść spać ;)

    słuchajcie a możliwa jest owulacja jeszcze w czasie miesiączki? Kiedyś obiło mi się coś takiego o uszy, ale na logikę wydaje mi się że nie może tak być, chyba że cykle byłyby bardzo krótkie, albo faza lutealna długa...

    listopad 2011 - Oluś <3
    od 2011 - Hashimoto

    7 cykl starań udany <3
  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja potrafię mieć krwawienie 10 dni :/ mam długie cykle, ale jakbym miała krótkie to byłaby szansa na owulkę podczas miesiączki :P


    Ja u dentysty biorę znieczulenie nawet, żeby się umówić na jakiś dzień :P

    kasia_k lubi tę wiadomość

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Jak dobrze że dziś wolne. Wczoraj oglądałam program na tvp abc o m.in.hashimoto i leczeniu dieta. Js jestem teraz na bezglutenie i diecie o niskim Ig, mam nadzieję że moje samopoczucie wzrośnie i nabiore wiecej sił:-) czy wy bierzecie duzo leków i suplementow? Ja nsliczylam 6 tabletek i tsk myślę czy moja wątroba to zniesie...biorę euthyrox + suplementy Omega3, selen, wit.D, insulan, Inofem a co 2, 3dni żelazo i wit.b12. Poczatkiem lutego kolejne badania krwi.

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry:-)
    Ja dopiero z łóżka wyszłam z córką:-)
    Mąż poszedł do pracy :-)

    Śniło mi się dziś zaslona zielona gruba zamiast firanki :-) mama ja zawiesiła na dużym oknie ani ja ani ona Noe ma takiego okna hmmm potem autobusy, ronda,bankomat szukałam 30zl ahhhh te sny hihi

    Kas ja obecnie biorę 6 szt. tabletek.
    Wcześniej brałam 9 szt bo Wit.D miałam 1 tab=1000j.:-(
    Że ja nie widziałam tego programu :-(
    Miłego dnia:-)

  • BELÉN Ekspertka
    Postów: 202 89

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przez dłuższy okres zażywałam tylko kwas foliowy i cynk. Później przerzuciłam się na witaminy prenatalne. Biorę je od grudnia. Trochę tam tego jest w środku, dlatego też zrezygnowałam z innych suplementów.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też chciałam przejść na witaminy jakie kolwiek ale endo zakazala powiedziała że dopiero w ciąży bo teraz mnie przygotowuje do ciąży i mi nie potrzeba witamin :-(
    Szkoda mnie tabletek by było do lykania:-)

‹‹ 82 83 84 85 86 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ