X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2016
Odpowiedz

Staraczki 2016

Oceń ten wątek:
  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kornelia, właśnie w tym cyklu chyba nie będę testować, ten cykl pójdzie na straty :( te temperatury mnie przerażają. Mam wrażenie, że nie ma wystarczającego wzrostu (możesz sama go zobaczyć, mam udostępniony) :)

    Fipsik, zakochałam się w twojej córeczce, jest takaa śliczna :) Mogę wypożyczyć ją na kilka dni? :D

    Żabko, dzięki za kciuki! A wam oby się udało, czekam z niecierpliwością na wieści! :D



    Fipsik lubi tę wiadomość

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy test owulacyjny jest pozytywny? Czy jeszcze jest za blada druga kreska?
    Dodam, że w rzeczywistości jest trochę ciemniejsza niż wyszło na zdjęciu

    83f349a7f41c8c04med.jpg

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczka bierz, szczególnie na noc, ja chętnie się wyśpię :)

    Byłam dziś u ginekolożki, zawsze miałam długie cykle, dziś 13 dzień a ona, że po owulacji już dawno !! Zbadała, mówi że wszystko pięknie cacy, jak cytologia będzie dobra to zielone światło, i po pierwszym razie mam wrócić na założenie karty ciąży ;) Mówię, pani poczekaj, aż mi umowę przedłużą więc przed marcem się nie pojawię, a ona że jak tylko wrócę z umową to mamy się zabierać :) Przynajmniej tu jest wszystko ok.


    No i egzamin dziś miałam na prawo jazdy, oczywiście nie zdałam. Placyk cały zaśnieżony, ciągle pruszy, w dupie taki egzamin :/

    Marteczka93 lubi tę wiadomość

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak dla mnie jeszcze ie ale zostaw go do porównania z nastepnym :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84
    ok dziękuję bardzo za opinię :)

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fipsik hahah no to mialas zaskoczenie ale dobrze ze wszytsko ok ;)
    a co do prawka nie łam sie ja zdawałam 9 razy mimo iz naparwde dobrze jezdze nawet moj maz mi mowi ze jezdze lepiej niz nie jeden faet ;)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie stać mnie na 9 podejść :P

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fipsik wrote:
    Nie stać mnie na 9 podejść :P
    ojj u mnie tez było ciezko plus dodatkow jazdy :P

    własnie stanełam na wadze od momentu gdy zaczełam brac metformax -3kg :D w ciagu swiat :D

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fipsik świetna wiadomość! :D

    A jeśli chodzi o prawko to mi na szczęście udało się zdać za pierwszym razem (też w zimę) więc mam z głowy. Ale z drugiej strony co z tego, jak zaraz po odebraniu prawka miałam stłuczkę, skasowałam 1 samochód, który odbił się o kolejne 2, już nie wspominając o naszym :P a teraz mam traumę i od praktycznie 4 lat nie wsiadam za kierownicę :P
    Tak więc, czasami lepiej jest zdać później niż od razu :P

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania z waga to dopiero początek:-) Ja przez mc poleciała 10kg!!!

    Fipsik kombinuj ja zdałam za 6 razem.:-)

    Marteczka ty szczesciaro!!!

    Co do wypraw po śniegu....
    Dziś pojechałam kawałek autem tzn naszym nowym autem rocznikowo ma 13 latek. Od garażu pod dom na oponach letnich. Szkoda nam kasy na zimowe bo drogie a tu do dupy taka zima. Wchodząc w zakręt na jedynce pod blokiem auto zaczęło mi latać po ulicy blisko było a bym uderzyła w dwa auta. Przodem a potem mnie zarzuciła dupa auta!!
    Ale miałam cykora!!!

    Z innej beczki hmmm jak wam to powiedzieć kupiłam butelkę wina i aż 3 testy ciążowe.hahaha zamierzam zatestować w niedzielę ale pewnie nie wytrzymam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaaaaaa......
    Kupiłam sobie dzisiaj gazetę " kobieta i życie" piszą o tarczycy.

    Chciałam się do czegoś przyznać wczoraj zjadłam paczka, dzisiaj pizzerke i paczka. Marzy mi się mc donald albo pizza z pizzerii ale mąż powiedział że mam zapomnieć!!! Nosz......

  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to dobrze żabka, że nic Ci się nie stało:-* to teraz chyba kupicie opony zimowe, co? :D
    O kurczę, a niedziela tuż tuż :) koniecznie dawaj znać nam na bieżąco jak się sprawy maja :P
    A pizzę to i ja bym zjadła, znów mi narobiłaś smaka! :P tym bardziej, że pizza już dawno za mną chodzi :P

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mój mąż powiedział że nie kupi :-(
    Mamy dwa auta. Gdybym jeździła do pracy czy gdzieś to byłby zmuszony do zakupu a tak to nie :-)
    Blisko niedziela blisko.
    Ja się zastanawiam czy dzisiaj nie silna albo jutro:-) korca te testy :-)

  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkie pozachodzicie w styczniu i nikt ze mną nie zostanie do marca/kwietnia :P

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fipsik bo ci.....
    To jest bieg walka o życie hihi
    Startujemy wszystkie niektóre dobiegają na metę szybciej,inne gdzieś usnely ale się podnoszą i biegną dalej:-)Inne jeszcze robią falstart hahah
    Inne też jeszcze dołączają nowe :-)
    Także nie martw się na pewno jeszcze ktoś dołączy :-)
    Z resztą nie wiadomo jak to będzie....

  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny,
    dawno u was nie bylam, trcoche mialam gorsze dni moja przyjaciolka urodzila tygodnie temu, ja niestey nie mam z nią kontaktu juz od 2 miesiecy bo na razie nie chcę bo nie jestem w stanie z nią się cieszyc,

    ja na moją mutacje, aby jak najlepiej podreperowac organizm przed ciążą biorę juz trochę suplementów

    pozdrawiam

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fipsik wrote:
    Wszystkie pozachodzicie w styczniu i nikt ze mną nie zostanie do marca/kwietnia :P

    ja dopiero w połowie kwietnia zaczynam starania

    Fipsik lubi tę wiadomość

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie Fipsik, ja raczej prędko nie zafasolkuję, więc będę ci towarzyszyć do końca :)

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • BELÉN Ekspertka
    Postów: 202 89

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabko, dziś nie testuj. W wieczornym moczu hormonu jest bardzo mało na tak wczesnym etapie. Już lepiej jutro rano :) Który to będzie dpo?

    Fipsik, bardzo fajne Twoje psiaki :) Ja też mam jednego kundelka w domu (w sumie miał to być gryfonik miniaturka, a pies podobny bardziej do terriera a tak naprawdę to kundel). My nigdzie nie uciekamy. Czekamy z Tobą do wiosny :) I cały czas wysyłamy ciążowe fluidy.

    Pati, jeśli dobrze pójdzie to razem z Fipsikiem będziecie miały wiosenne dzieciaki :)

    Ania, to ja myślałam, że z naszymi 13. stopniami w łazience pobilismy jakiś rekord, ale widzę, że z Was większe eskimosy :)

    Ja się dziś witam z Wami z pierwszymi objawami. Rano dopadły mnie potworne mdłości. Na szczęście ominęło mnie przytulanko porcelanowej muszli, chociaż bardzo z tym walczyłam. Wróciłam na kilka minut do łóżka i przeszło na szczęście :)

    Fipsik, Kornelia85 lubią tę wiadomość

  • Jotc Ekspertka
    Postów: 156 142

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj mnie już trzeci dzień brzuch boli jak na @, a ta planowo dopiero 14.01, więc jeszcze 6 dni... A wczoraj i przedwczoraj wyszły mi pozytywne testy owu, mimo że owulka była 31.12 najprawdopodobniej.

‹‹ 87 88 89 90 91 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ