X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2018 ;) vol2
Odpowiedz

Staraczki 2018 ;) vol2

Oceń ten wątek:
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 wrote:
    Mazia tak mysle o tobie i w pizdziec daleko masz to badanie nasienia :/ 200km w obie strony :/
    Paulka ja jestem przyzwyczajona do takich podróży:D do kardiologa mam jeszcze dalej :D jakby to ode mnie zależało to mogłabym jutro już jechać :D

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O rany to gdzie Ty mieszkasz ze nie macie w okolicy takich specjalistow i tyle trzeba jezdzic :)?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co a mnie całkiem odrzucilo od słodyczy no nie zjem nic. Cały czas mam chęć na słone, ostre kwasne ;p dzisiaj jem ogórki kiszone z majonezem , teraz chyba takie zachcianki o niczym nie swiadcza w sensie płeć bo to za wczesnie ale tak samo miałam z synem( jadłam wtedy po trzy słoiki owilwek zielonych) maz kupował hurtowo w kartonach haha , a tak marzy mi sie dziewczynka ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2018, 14:02

  • mindusia87 Autorytet
    Postów: 257 200

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 to masz zachcianki. Ja mam w ciąży teraz zachcianki ale na mleko ;p
    wiem nietypowa zachcianka jak na ciążę. I czuje że robie się czasami tak głodna że zjadłabym konia z kopytami. Jak mnie czasami przyssie w żołądku to masakra.
    Dzisiaj zaczynamy z maluszkiem nowy tydz ciąży. A na 24.04 mam wyznaczone USG i badania

    f2w3yx8dfotu0cc3.png
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 wrote:
    O rany to gdzie Ty mieszkasz ze nie macie w okolicy takich specjalistow i tyle trzeba jezdzic :)?
    Paulka no niby w centrum Polski mieszkam ale w mniejszym mieście i ciężko tutaj o dobrego lekarza. Do ginekologa też chodzę przyjezdnego bo jakoś nie ufam tym tutaj.

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mindusia patrz co znalazłam
    ochota na brzoskwinie – zapotrzebowanie na beta-karoten,
    ochota na czekoladę – zapotrzebowanie na magnez,
    ochota na mleczne koktajle – zapotrzebowanie na wapń,
    ochota na czerwone mięso – zapotrzebowania na białko,
    ochota na frytki – zapotrzebowanie na potas,
    ochota na ogórki kiszone – zapotrzebowanie na sód.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazia89 wrote:
    Paulka no niby w centrum Polski mieszkam ale w mniejszym mieście i ciężko tutaj o dobrego lekarza. Do ginekologa też chodzę przyjezdnego bo jakoś nie ufam tym tutaj.
    W sumie moze i byc duzo lekarzy ale konowałów wiec w sumie racja lepiej sie poswiecic i jechać do dobrego specjalisty niz chodzic do byle kogo

  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 wrote:
    W sumie moze i byc duzo lekarzy ale konowałów wiec w sumie racja lepiej sie poswiecic i jechać do dobrego specjalisty niz chodzic do byle kogo
    U nas robią badanie nasienia ale mój lekarz mi powiedział że można sobie tym wynikiem tyłek wytrzeć ( dosłownie) bo robią takich badań za mało i nie znają się na rzeczy...sam mówi robil takie badanie i wie jak bardzo trudno jest je wykonać

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem a juz umowilas sie na wizyte czy to od razu wchodzisz ? A kiedy planujesz jechać ?

  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 wrote:
    Rozumiem a juz umowilas sie na wizyte czy to od razu wchodzisz ? A kiedy planujesz jechać ?
    Paulka gdyby to ode mnie tylko zależało to już dawno byłoby po badaniu...No ale ja nasienia nie posiadam:D jeśli w przyszłym tygodniu @ się pojawi to 27 kwietnia mam być u gina już z wynikiem.

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazia89 wrote:
    Paulka gdyby to ode mnie tylko zależało to już dawno byłoby po badaniu...No ale ja nasienia nie posiadam:D jeśli w przyszłym tygodniu @ się pojawi to 27 kwietnia mam być u gina już z wynikiem.
    Czyli pasowało by isc w następnym tygodniu już bo gorzej jak u meza cos nie tak :/

  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No najpóźniej 23-24 trzeba będzie zrobić

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • mindusia87 Autorytet
    Postów: 257 200

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 no coś w tym chyba rzeczywiście musi być. Chociaż z ostatnich wyników badań poziom wapnia wyszedł mi w porządku. Ale ciąża jest dopiero na początkowym etapie. Jeszcze dziecko zdąży ze mnie wyssać wszystkie mikroelementy. Pamiętam z kolei że w ciąży z synkiem miałam strasznie mały poziom żelaza. Musialam dodatkowo przyjmować żelazo.

    f2w3yx8dfotu0cc3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazia89 wrote:
    No najpóźniej 23-24 trzeba będzie zrobić
    A mąż chce isc czy nie bardzo ?
    Mindusia bardzo dużo kobiet ma anemie w ciąży ja miałam prawie na granicy żelazo.

  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 wrote:
    A mąż chce isc czy nie bardzo ?
    Mindusia bardzo dużo kobiet ma anemie w ciąży ja miałam prawie na granicy żelazo.
    Paulka wiesz co powiedział że zrobi ale odwleka to jak tylko może...Nie wiem czy się boi że coś będzie nie tak czy o co chodzi

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • Rybkaaga Przyjaciółka
    Postów: 108 51

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazia twój to chociaż zrobi, ja mojemu nie mam nawet co wspominać o jakiś badaniach. Jak próbuje mu wcisnąć jakieś witaminy to patrzy na mnie jakbym chciała go otruć;-)

    eikte6hhtpigifg0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba wlasnie faceci tak nie chca ani na badania ani witamin Ehhh :p nic tylko wkurzaja ;p

  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybkaaga wrote:
    Mazia twój to chociaż zrobi, ja mojemu nie mam nawet co wspominać o jakiś badaniach. Jak próbuje mu wcisnąć jakieś witaminy to patrzy na mnie jakbym chciała go otruć;-)
    Ja rozumiem że nie jest to dla nich przyjemne ale dla nas też nie jest jak kilka razy w miesiącu chodzimy i rozkładamy nogi przed obcym facetem...to jest jedyne badanie jakie facet może zrobić:/

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 wrote:
    Chyba wlasnie faceci tak nie chca ani na badania ani witamin Ehhh :p nic tylko wkurzaja ;p
    Moj mi mówi, ze mam przestać go karmić tymi witaminami ale i tak słyszę, ze rano po śniadaniu bierze Hahaha chyba juz z przyzwyczajenia :D


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aczkolwiek zdazalo sie,, ze mu gdzieś cos upchnęlam w jedzenie masakra :D :D :D


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
‹‹ 105 106 107 108 109 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ