X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2018 ;) vol2
Odpowiedz

Staraczki 2018 ;) vol2

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2018, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziewczyny podjęłam decyzje niewiem jak wyjdzie później ha ha , ale nie testuje ;) w sensie @ mam 13 i do 13 nie ruszam testu, ewentualnie jak nie przyjdzie w ten dzień to wtedy ;)

  • Kolorowaola Ekspertka
    Postów: 191 153

    Wysłany: 26 lutego 2018, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małopolska,Tarnów :) dziewczyny zmagała się któraś z Was z opryszczką ustną? Ja już się męcze 2 tygodnie,wybrałam opakowanie hascoviru, przykładałam czosnek. Było troszke lepiej a teraz znów powróciła i to jeszcze gorsza :( byłam u lekarza na początku jak się pojawiła ale nic nie przepisał, zbagatelizował i kazał kupić właśnie coś w aptece;/

    km5sroeqr29ccbje.png
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 26 lutego 2018, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka to tak jak ja nie ruszam testu wcześniej przecież to nie ma sensu bo może nie wyjsć (liczę, ze u mnie tak jest teraz haha )
    Kolorowaola kup sobie sudocrem on działa cuda


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 26 lutego 2018, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie bardzo wielu kobietom test wychodzi negatywny nawet po terminie @, moja koleżanka miała sytuacje, ze 8tyg ciazy ani test ani ginekolog nie widział :D


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 26 lutego 2018, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi w drugiej ciąży wyszedł tydzień przed @ pozytywny.

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • Kotwica2018 Koleżanka
    Postów: 97 8

    Wysłany: 26 lutego 2018, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie testuje przed miesiączką :-)

    Kotwica2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2018, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola nie wiem co na opryszczke bo nigdy nie miałam :p
    Mazia mi tez w ciąży wyszedł 5 dni wczesniej juz pozytyw ;)
    A co do testow to z wszelkiego złego lepiej miec jedno rozczarowanie typu@ niż dwa z testem włącznie.
    Ale na pewno jest mega stresujace to czekanie hehe ;)

  • agus267 Koleżanka
    Postów: 140 7

    Wysłany: 26 lutego 2018, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 wrote:
    Aga bo ja mam do ciebie pytanie , bo przed badaniem na progesteron pisze żeby nie zażywać żadnych lekow i jak myslisz skoro badanie mam za tydzień to kiedy przestać brać te tabletki co kupiłam na zatoki na paracetamolu one są. Albo wy dziewczyny moze wiecie ?
    Powinno się odstawić na 24h przed badaniem. Ale jak była owulacja to i tak Ci wyjdzie duży progesteron.

    Paulka89 lubi tę wiadomość

    5cs.
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 26 lutego 2018, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dość szybko Wam te testy wychodziły pozytywne, może zdarzają sie Wam wcześniejsze owulacje ? Ja bym zaczynała wcześniej starania w takim przypadku :D ja niestety nie mam porównania póki co i obstawiam mniej więcej polowe cyklu i po objawach :)
    No chyba, ze robicie cały czas monitoring to wtedy macie wiadomo pewność :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2018, 18:52


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2018, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katharina92 wrote:
    To dość szybko Wam te testy wychodziły pozytywne, może zdarzają sie Wam wcześniejsze owulacje ? Ja bym zaczynała wcześniej starania w takim przypadku :D ja niestety nie mam porównania póki co i obstawiam mniej więcej polowe cyklu i po objawach :)
    No chyba, ze robicie cały czas monitoring to wtedy macie wiadomo pewność :)
    Niewiem czy dobrze mowie ale my mówiliśmy o ciazowych testach ze mam już wyszły pozytywy 5-7 dni przed@ hehe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2018, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja trzy cykle wcześniej juz miałam owulacje w 10 ,11 dc miałam @ co 25-26 dni ale wlasnie teraz te dwa cykle mam 14tego dnia owulacje bo @ mam 28 dni wydaje mi się ze wyrównał mi to wszystko lek na tarczyce :p

  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 26 lutego 2018, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mowię o ciążowych :)
    Ciagle słyszę, ze w terminie jeszcze negatyw a po terminie z tydzień dopiero pozytyw dlatego szybko mi sie wydaje :)


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2018, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Ty katharina jak czujesz sie na @ czy nie ;)

  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 26 lutego 2018, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to teraz wydaje sie masz książkowe cykle :D


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 26 lutego 2018, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Ci, ze boli podbrzusze głównie wieczorami i w nocy tak ciągnie i w sumie tak jak zwykle sie czuje ale nie widac, czekam nadal zobaczymy :D


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2018, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katharina92 wrote:
    Tak mowię o ciążowych :)
    Ciagle słyszę, ze w terminie jeszcze negatyw a po terminie z tydzień dopiero pozytyw dlatego szybko mi sie wydaje :)
    Nom to rozne jest nie wiem jak by było w drugiej ciąży bo moze byc inaczej ;) mojej siostrze w drugiej ciazy po tygodniu opóźnienia @ jeden test wyszedł negatyw za dwa dni pozytyw a później nieważny ;) dopiero beta potwierdziła

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2018, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola to twój piesek? Na profilowym ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2018, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katharina92 wrote:
    Powiem Ci, ze boli podbrzusze głównie wieczorami i w nocy tak ciągnie i w sumie tak jak zwykle sie czuje ale nie widac, czekam nadal zobaczymy :D
    A mierzysz temperature moze ?
    A choroba ustapila ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2018, 20:14

  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 26 lutego 2018, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 wrote:
    Nom to rozne jest nie wiem jak by było w drugiej ciąży bo moze byc inaczej ;) mojej siostrze w drugiej ciazy po tygodniu opóźnienia @ jeden test wyszedł negatyw za dwa dni pozytyw a później nieważny ;) dopiero beta potwierdziła
    Pewnie duzo zależy od testu, stężenia hormonu w danym dniu i oczywiście terminu zagnieżdżenia bo chwila pozniej i juz test wyjdzie pozniej :)

    Właśnie miałam pytać o pieska, juz Nasze forum pomału wyglada jak o psach :P
    Rasy Ryszarda jest :D


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2018, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe no wlasnie jak mój Rysio jest;)
    url=https://naforum.zapodaj.net/caafa64d7f71.jpg.html]https://naforum.zapodaj.net/thumbs/caafa64d7f71.jpg[/url]

‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ