X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2018 ;) vol2
Odpowiedz

Staraczki 2018 ;) vol2

Oceń ten wątek:
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 14 kwietnia 2018, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 wrote:
    Czesc ;) dziewczyny co tu taka cisza ranny boskie :p
    Paulka tutaj jakaś masakra jest nikt się nie odzywa ...Ja już podczytuje inny wątek to tam w ciągu godziny 3 strony A u nas nadal nic

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • mindusia87 Autorytet
    Postów: 257 200

    Wysłany: 14 kwietnia 2018, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wróciłam dopiero niedawno z mężem i synkiem z zakupów. I jestem padnięta. Nic mi się totalnie nie chce. Paulka89 widzę po twoich suwaczkach że różnica wieku między twoimi pociechami będzie ponad 7 lat. Dla mnie to wydaje się dużo, chociaż mam znajomą która ma ponad 10 lat różnicy między dziećmi. U mnie będzie prawie 4,5 roku różnicy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2018, 16:37

    f2w3yx8dfotu0cc3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2018, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem wiem ze bedzie 7 lat ale mi nie przeszkadza po prostu wcześniej jakos nie byłam zdecydowana dopiero teraz ;)
    Synowi powiedzielismy cieszy sie juz imona wybiera i pyta kiedy bedzie dzidzius juz ;p. A między mna a moim rodzeństwem tez jest dużo bo 12 lat i od kad pamiętam mamy świetny kontakt ;)

  • Rybkaaga Przyjaciółka
    Postów: 108 51

    Wysłany: 14 kwietnia 2018, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faktycznie cisza u nas;-)
    Ja mam brata młodszego o 10 lat;-)

    eikte6hhtpigifg0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2018, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mysle ze synus troche pomoze hehe ;)
    A u nas dziewczyny szal z pogoda 15 stopni zero wiatru haha nic tylko sie opalać

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2018, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I wiecie co mnie to juz brzuch sterczy w sensie jak zaloze jeansy to mnie gniota , co prawda po ciąży nie wrocil super płaski brzuch troszke tak gdzies widziałam go to moze dlatego tak już widać niewiem ;p ale z tycia to mam 0.5 kg do przodu ;)

  • Rybkaaga Przyjaciółka
    Postów: 108 51

    Wysłany: 14 kwietnia 2018, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie dzisiaj pogoda się zepsuła, miałam coś porobić w ogródku a deszcz zacząl padać:-\
    Ja na początku ciąży schudłam, a na koniec to miałam na plusie 5-6 kg.

    eikte6hhtpigifg0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2018, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie ja w poniedzialek sie biore za sadzenie w ogrodku i musze go troche powiekszyc ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas oczekiwanie na owulację. Ale staramy się dalej od razu jak tylko zakończy się plamienie. Jeszcze trwa leciutkue.

    U nas wczoraj wypad w góry, grill na szczycie a dzisiaj jazda rowerem będzie na rozruch po zimowej przerwie. Pogoda piękna, cieplutko, słonecznie.

    U mnie różnica między mną a rodzeństwem 17 lat ;-) Więc 7 to prawie nic. A jak teraz będzie dziewczynka to synek będzie miał młodszą siostrę do pilnowania i dbania.

  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mindusia87 wrote:
    Ja wróciłam dopiero niedawno z mężem i synkiem z zakupów. I jestem padnięta. Nic mi się totalnie nie chce. Paulka89 widzę po twoich suwaczkach że różnica wieku między twoimi pociechami będzie ponad 7 lat. Dla mnie to wydaje się dużo, chociaż mam znajomą która ma ponad 10 lat różnicy między dziećmi. U mnie będzie prawie 4,5 roku różnicy.
    To w ogóle nie jest duzo ja mam siostrę młodsza o 19 lat i nie uważam by była to za duża różnica miedzy Nami, każdy wiek jest dobry kiedy można mieć rodzeństwo ja jestem szczęśliwa, ze mam tak malutka siostrzyczkę :D

    Paula 90 ja tez rozruch mam to i spacery to i rower, ostatnio zakwasy takie miałam, ze ruszać sie nie mogłam :D


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc wam ;) ja tez bym na rowerze pojezdzila albo na rolkach ale jakos boje sie ze cos zaszkodze fasolince ;p
    Paula tez tak mowie jak bedzie dziewczynka to synek bedzie starszym bratem i bedzie pilnował hehe ;)

  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim. U mnie też dzisiaj piękna pogoda się zapowiada, chyba też wyskocze na rower...czuje się opuchnięta cycki bolą czyli @ nadchodzi ...

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiecie jaka wczoraj miałam sytuacje juz wam pisze :
    Poszliśmy na spacer do parku no i mój syn zobaczył tam takiego uchodzce. Adnan ma na imię, chodzi z synem do szkoły. Koledzy tego Adnana mu sie schowali(on juz prawie płakał bo nie mógł ich znaleźć) i mój Kacper pokazał mu gdzie sie schowali (było ich trzech wiekowo mniej więcej jeden z 10 drugi tez a trzeci troche młodszy ) .wiecie ze skurw.... wyskoczyly z tych krzakow i mojego kacpra zaczęli wyzywać po angielsku najpierw ,a później polecieli za nim (obstawiam ze chcieli mu wlać) Mój maz wyskoczył i sie pyta jaki maja problem a oni po swojemu cos zaczęli gadać tylko jeden z nich doszedł do.nas I wytłumaczył "po co kacper powiedział gdzie sa". Czaicie qrwa dziecko powiedziało gdzie sie chowaja i przez to by go zlali albo niewiem co jeszcze. Male sku***ele mowic nie umieja po angielsku ale jak Ci sypna wiazanke z przeklenstwami to wbija w ziemie. I wlasnie oni wszyscy chodza z synem do szkoły i chodze i boje sie żeby mu gdzies w szkole nie dokuczali. Ja niecierpie tych uchodzcow tyle tu tego jest ze tragedia w szkole wszedzie.
    Jak juz wychodzilismy z parku to przyszło ich tam (samych facetów) ze 20tu tak od 17 lat w zwyz :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2018, 10:44

  • Alisoon Koleżanka
    Postów: 94 11

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Wam. Ja nie jestem żadną rasistką czy coś, ale nasciagalismy sobie tych uchodźców i teraz same problemy. Strach dziecko samo puścić albo kobietę bo zgwałcą. Do innych narodowości nie mam nic ale ciapaci to tylko, aby drugiemu krzywdę wyrządzić.
    Ahh...
    Miłej niedzieli dziewczyny

    Paulka89 lubi tę wiadomość

    Alison
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strach wychodzic dobrze mowisz ja z psem wieczorem sie boje isc sama bo jak mowie stoi 20tu typa sami faceci :/ . ostatnio widziałam akcje jak wlasnie tacy z gimnazjum stali na placu zabaw 18 godzina byla tez dużo ich było i z nimi stały fwie szkotki , normalnie wszedzie je wymacali każdy po kolei (później placza małolaty ze albo gwałt jak same sobie pozwalaja na takie cos i ciaza niechciana ):/ ja tez niecierpie ich !!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2018, 12:03

  • Alisoon Koleżanka
    Postów: 94 11

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj spokój. Naprawdę strach... A Wy planujecie wrócić do Polski kiedyś czy na stałe zostajecie?

    Alison
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alisoon wrote:
    Daj spokój. Naprawdę strach... A Wy planujecie wrócić do Polski kiedyś czy na stałe zostajecie?
    Ja to moge sie pakowac juz dzisiaj i jechać ;) gorzej z mężem bo on jeszcze nie :/ ale gdzies w ciagu 3 lat mysle ze sie to uda

  • Alisoon Koleżanka
    Postów: 94 11

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. Mam koleżankę, która wyjechała 5 lat temu do Niemiec, mają dziecko, chce wrócić, ale podobnie jak u Was, jej mąż jeszcze nie chce. Wiadomo, inne życie.

    Alison
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to się cieszę, że jestem w Polsce. Jeszcze mieszkam w mieście kiboli i innych wariatów. Dla swoich nieszkodliwi, ale "pozwalają" tylko Ukraińcom tutaj być. Ludzi z bardziej egzotyczna uroda jest może garstka, nawet Romów nie widziałam a w moim rodzinnym mieście było ich na pęczki.
    A może spróbować porozmawiać w szkole, żeby nauczyciele zwrócili przez jakiś czas większą uwagę na syna, bo tamte dzieciaki mu groziły.

  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety jest plaga ale Niemcy przecież sami sobie ich zaprosili tutaj :/ mam dwie rodziny czarne w bloku, skurwysyny jak gotują to rzygac sie chce bo smierdzi wszędzie :/ ostatnio jedna zrypalam bo jak wychodziłam z psem to spotkałyśmy sie w drzwiach klatki schodowej i moj pies chciał wyjsć to ta pizda glowe mu przycisnęła, zdziwiła sie, ze zaczęłam ja wyzywać po niemiecku od czarnych dziwek ale bądź co bądź nie pozwole by jakaś czarna szmata próbowała specjalnie mojemu psu bądź komukolwiek zrobić krzywdę! Nie byłam rasistką ale od kiedy mam z nimi doczynienia to szczerze sama bym bombę na Nich zwaliła, to sa śmierdzące nie roby i tylko na socjal liczą albo w caritasie siedzą i produkują bachory!!!!! Niedługo w Niemczech to bedzie murzynarium! Juz pomijając fakt, ze właśnie strach wyjsć na dwór bo chuj wie co w głowie tym kozojebcom siedzi !
    Za wulgaryzmy przepraszam Ale we mnie sie gotuje gdy ten temat poruszam :)


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
‹‹ 111 112 113 114 115 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ