X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2018 ;) vol2
Odpowiedz

Staraczki 2018 ;) vol2

Oceń ten wątek:
  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam owulacje 14dc i pecherzyk peka przy ok 2,5cm.

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggie1 wrote:
    Ja mam owulacje 14dc i pecherzyk peka przy ok 2,5cm.
    No to raczej z tym też wszystko jest ok bo niby jak są za duże pęcherzyki to już mogą być niezdolne do zapłodnienia...

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mówię Ci, że ja to wszystko normalnie idealnie mam... to jest jakaś masakra!

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może to właśnie ta blokada co tak o niej mówią :(
    Meggie a mąż badania tez okey?


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, mąż ma wyniki idealne wręcz. Może i ta blokada robi swoje... może wakacje pomogą :)

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • Alisoon Koleżanka
    Postów: 94 11

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko jak się odblokować skoro tak bardzo się chce? Chociaż jakbym wiedziała, że mam wszystko idealnie to chyba przestałbym się tak martwić. Ja i tak wierze i prawie jestem przekonana, że po tym HSG to w ciągu 3 miesięcy zajdziesz. Chociaż mam przeczucie co do Ciebie, że będzie to w tym miesiącu. Czego Ci bardzo życzę. wszystkim pozostałym oczywiście też

    Alison
  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alisoon mam nadzieje, ze bedzie tak jak mówisz. Od wczoraj biorę Duphaston, mam nadzieje ze on tez przyniesie mi szczescie w tym cyklu :)

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggie1 wrote:
    Alisoon mam nadzieje, ze bedzie tak jak mówisz. Od wczoraj biorę Duphaston, mam nadzieje ze on tez przyniesie mi szczescie w tym cyklu :)
    Ja też chyba jutro powiem lekarzowi żeby mi dał duphaston bo po tej luteinie ostatnio miałam duże uplawy i przez to jakaś infekcje :/ może duphaston byłby lepszy

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggie1 wrote:
    Alisoon mam nadzieje, ze bedzie tak jak mówisz. Od wczoraj biorę Duphaston, mam nadzieje ze on tez przyniesie mi szczescie w tym cyklu :)
    Meggie A nie proponował Ci żaden lekarz stymulowania owulacji itp?

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazia89, żaden nie proponował, bo owulację to ja mam idealną. Tylko wydaje mi się, że gdzieś dalej jest problem z zagnieżdżeniem :( albo te plemniki nie dochodzą, albo dochodzą tylko nie idzie zagnieżdżanie, nie wiem...

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggie1 wrote:
    Mazia89, żaden nie proponował, bo owulację to ja mam idealną. Tylko wydaje mi się, że gdzieś dalej jest problem z zagnieżdżeniem :( albo te plemniki nie dochodzą, albo dochodzą tylko nie idzie zagnieżdżanie, nie wiem...
    Kurde i właśnie weź tu bądź mądry i traf w to co trzeba :| ja nuz tez zaczynam sie zastanawiać jaki jest problem :|
    Ten cykl jest powalony u mnie, badam cały cykl szyjkę, wczoraj nisko i twarda a dzisiaj juz miękka i wysoko i bądź tu mądry :( Dzisiaj mam 25 dc, wg aplikacji flo okres spodziewany mam za 9dni, wg moich obliczeń może byc od 4-9 dni wiec rozbieżność dość duża, jestem 8dpo :) zobaczymy co bedzie ale w cuda nie wierze No chyba, ze ta zasrana szyjka juz nie opadnie to będę miała nadzieje :)
    Meggie właśnie mówiłam Mazi, ze ma szczęście bo ja tez nie miałam propozycji takiej, mi lekarka powiedziała, ze wszystko jest normalnie i mamy sie starać a nie zrobiła nawet kontkretnego monitoringu :|

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2018, 12:16


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas wczoraj pozytywny test owulacyjny (pierwszy w życiu), dość intensywne bóle jajnika, szyjka miękka i wysoko. Wykorzystaliśmy oczywiście sprzyjające warunki.
    Pojutrze mam ginekologa, zapytam czy mogę pobrać ten duphaston pod koniec cyklu skoro i tak już go mam. I zobaczymy na USG co tam się zadziało z owu. Czy była, czy fałszywy alarm.
    Skoku temperatury nie było, ale obstawiam, że będzie jutro, może pojutrze.

    Katharina, no właśnie u nas to zawsze wszystko musi być pod górkę. Jest setka czynników, które mogą utrudniać zajście w ciążę. Łącznie ze stresem. Bo organizm jest mądry i jak widzi że się stresujemy to znaczy że czas zły i nie dojdzie do zapłodnienia. I to jest właśnie ta blokada. Ona jest w głowie, ale stres powoduje wyrzut kortyzolu i adrenaliny, które utrudniają cały proces. Trochę na ten temat poczytałam :-)

  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku ja Was podziwiam jak Wy sobie badanie szyjkę, ja chyba nie rozumiem tego systemu :) U mnie poki co 3 dpo, oczywiscie nic sie nie dzieje nadzwyczajnego, czuje sie bez zmian.
    Katharina a Ty jak tam?
    Paula90 kiedy masz mieć planowo @?

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggie1 wrote:
    Jejku ja Was podziwiam jak Wy sobie badanie szyjkę, ja chyba nie rozumiem tego systemu :) U mnie poki co 3 dpo, oczywiscie nic sie nie dzieje nadzwyczajnego, czuje sie bez zmian.
    Katharina a Ty jak tam?
    Paula90 kiedy masz mieć planowo @?
    Meggie ale czego nie rozumiesz?:) ja np mam problem ze stwierdzeniem czy jest otwarta czy zamknięta

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie rozumiem jak sie to sprawdza i co oznacza nisko/wysoko. Moze dlatego, ze nigdy nie próbowałam i nawet się tym specjalnie nie interesowałam, ale podziwiam dziewczyny, które się tak badają.
    Mazia a Ty zaczelas brac te leki, które Ci lekarz dał?

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak biorę od wczoraj tabletki. Dzisiaj idę na monitoring i żeby mi powiedział kiedy ten zastrzyk mam zrobić...

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To daj znać jak już będziesz po. Ciekawa jestem jak ten monitoring. Który masz dc?

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggie1 wrote:
    To daj znać jak już będziesz po. Ciekawa jestem jak ten monitoring. Który masz dc?
    Dzisiaj 6 dc ..trochę wcześnie...Ale mój lekarz jest tylko dzisiaj A potem ta majówka też więc nie wiem jak to wszystko wyjdzie

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggie1 wrote:
    Jejku ja Was podziwiam jak Wy sobie badanie szyjkę, ja chyba nie rozumiem tego systemu :) U mnie poki co 3 dpo, oczywiscie nic sie nie dzieje nadzwyczajnego, czuje sie bez zmian.
    Katharina a Ty jak tam?
    Paula90 kiedy masz mieć planowo @?

    Mam mieć 3 maja planowo. W moje urodziny. Mam nadzieję na prezent. Hihi.
    Ja też się dziwiłam jak można badać szyjkę i w ogóle o co z tym chodzi. Katharina mi wytłumaczyła i teraz już nie mam większych problemów. Nie umiem tylko sprawdzić czy otwarta czy zamknięta.

  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggie jakbyś chciała zacząć badać szyjkę to proponuje zacząć od drugiej połowy cyklu kiedy jest nisko i twarda, nauka Ci zajmie jeden cykl, po okresie ona nada taka bedzie, gdy zaczął zbliżać sie dni płodne zaczniesz dostrzegać zmianę, ze jest coraz wyżej i jakby soe zlewala ze ściankami jest tak miękka a potem po owu znowu zacznie opadać i robić sie jak czubek nosa i wtedy zobaczysz różnice :D otwarta jest wtedy koedy jak ja dotykasz to wyczuwasz taki dołek zamknięta wtedy gdy nic nie wyczuwasz jest gładka i równa, spróbuj to robić mniej więcej dwa razy dziennie rano i wieczorem o tej samej porze :D zobaczysz jakie to proste a tez sie tego bałam :D
    U mnie dzisiaj 26dc, szyjka narazie wysoko zobaczymy co bedzie a tak cała reszta jak zwykle ;)


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
‹‹ 117 118 119 120 121 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ