X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2018 ;) vol2
Odpowiedz

Staraczki 2018 ;) vol2

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2018, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggie1 wrote:
    Kurde bo tu tyle alko się leje, ze wole sprawdzać na bieżąco, czy mogę... ;P a dzisiaj mam 11 dpo. W niedziele ma być @.

    Ja po takim wyniku już bym odstawiła alkohol ;-) powtórz test w niedzielę.

    Ja mam 9 dpo dzisiaj i w sumie dzisiaj wypada mi @, bo cykle 24-25 dni.

  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 3 maja 2018, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego już podziękowałam, już nie będę pic. Dam znać jak kolejny test wyszedł :) Paula a pokaz Twój test! :)

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2018, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89, a jak Ty się czujesz? Zaraz koniec pierwszego trymestru u Was. Ale to zleciało :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2018, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggie1 wrote:
    Dlatego już podziękowałam, już nie będę pic. Dam znać jak kolejny test wyszedł :) Paula a pokaz Twój test! :)


    https://naforum.zapodaj.net
    /97b1f23f5109.jpg.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 maja 2018, 17:13

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2018, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dajcie znać czy dało się otworzyć, bo to moja pierwsza próba wstawiania zdjęcia :-D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2018, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wzięłam jednak dupka, doktorka mi pozwoliła. Mam kropkę żywej krwi. Szyjka wysoko i miękka, na szyjce gęsty biały śluz. Spadek temperatury rano z 36.9 na 36.8. Może to implantacja?
    Trzymajcie kciuki :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2018, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Paulka89, a jak Ty się czujesz? Zaraz koniec pierwszego trymestru u Was. Ale to zleciało :-)
    Paula widac widac ;p ciekawe jaka beta ci wyjdzie ;p mi spadla tempka o 0.2 takze nie stresuj sie ;p
    No leci sZybko jak juz sie zaciazy to patrzec a juz porodowka bedzie :o hehe a za tydzień usg juz sie doczekać nie moge ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 maja 2018, 17:37

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2018, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 wrote:
    Paula widac widac ;p ciekawe jaka beta ci wyjdzie ;p mi spadla tempka o 0.2 takze nie stresuj sie ;p
    No leci sZybko jak juz sie zaciazy to patrzec a juz porodowka bedzie :o hehe a za tydzień usg juz sie doczekać nie moge ;)

    Mam nadzieję że wysoka, ale badanie było w 9dpo i jeśli implantacja jest dzisiaj (10dpo) to raczej nie spodziewam się spektakularnych wyników.
    Teraz się dowiesz już czy masz synka czy córeczkę, prawda?

  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 3 maja 2018, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę walczę i walczę i nie umiem wejść na ta stronkę :(

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 3 maja 2018, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam to! :) Paula pozytyw jak się patrzy!!! Ja tu nie widzę cienia cienia tylko już kreskę delikatna, bo delikatna, ale jest! Moje gratulacje! :*

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2018, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Mam nadzieję że wysoka, ale badanie było w 9dpo i jeśli implantacja jest dzisiaj (10dpo) to raczej nie spodziewam się spektakularnych wyników.
    Teraz się dowiesz już czy masz synka czy córeczkę, prawda?
    Cos juz by mógł stwierdzic mniej więcej moze , teraz bede miała prenatalne ale tutaj lekarz niestety nie powie jaka plec po prostu nie mowia niewiem czemu, jedyna opcja to w 16 tc prywatnie to sie wtedy dowiesz.:/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2018, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggie1 wrote:
    Mam to! :) Paula pozytyw jak się patrzy!!! Ja tu nie widzę cienia cienia tylko już kreskę delikatna, bo delikatna, ale jest! Moje gratulacje! :*


    Na wszelki wypadek nie dziękuję bo to wynik grubo powyżej 10 minut :-)

    Ale ostatnim razem też tak było tylko, że w 12dpo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 maja 2018, 18:07

  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 3 maja 2018, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/b8b03465b594.jpg.html
    Dziewczyny podsyłam jeszcze jedno zdjęcie, te testy są właśnie kiepskie bo te kreski są jakieś rozmyte... mam nadzieje, ze chociaż troszke lepiej widać na tym zdjęciu. Następny test w niedziele rano, zobaczymy.
    Paula90 bądźmy obie dobrej myśli! :)

    Paula 90 lubi tę wiadomość

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2018, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dodajecie zdjecie na forum ze strony (https://naforum.zapodaj.net) kopiujcie link z url tzw BBCODE . rozmiar 200na200 albo 500 na 500 to od razu sie zdjecie pokaze .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 maja 2018, 18:24

    Paula 90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2018, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cos takiego
    url=https://naforum.zapodaj.net/dbdd4297a450.jpg.html]https://naforum.zapodaj.net/thumbs/dbdd4297a450.jpg[/url]

  • Alisoon Koleżanka
    Postów: 94 11

    Wysłany: 3 maja 2018, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj dziewczyny mam nadzieję, że w tym miesiącu uda Wam sie obu :-)dobre oznaki są.Meggie coś czuję, że do niedzieli to nie wytrzymasz z testem hehe.fajnie, że nasze grono się powieksza, będzie nam weselnej :-)

    Alison
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2018, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam poranek? U mnie nadal brak @ :-)
    Dzisiaj idę odebrać betę.
    Jeśli @ nie przyjdzie to jutro robię drugi test.

  • Nati91Nati Znajoma
    Postów: 29 1

    Wysłany: 4 maja 2018, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :)
    jestem nowa, czytam Was od kilku dni i postanowiłam dołączyć do Waszego grona.

    Też jestem teraz w fazie "oczekującej", ale czuje że w tym miesiącu znowu nici..

    Olaa86 lubi tę wiadomość

    starania od 01.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2018, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Nati, kiedy masz mieć @? Pierwsze starania czy chcesz rodzeństwo dla swojego dziecka/dzieci. Który cykl starań?

  • Nati91Nati Znajoma
    Postów: 29 1

    Wysłany: 4 maja 2018, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    Pierwsze starania, jest to nasz 4 cykl starań. Cykle mam 30-32 po odstawieniu tabletek. Dzisiaj to mój 30 dzień i okresu spodziewam się jutro lub niedziele. Ale brzuch mnie już boli od kilku dni. Wczoraj rano miałam śluz taki z nitkami krwi, a dzisiaj już taki lekko różowy, więc czuję że okres nadejdzie niestety.

    starania od 01.2018
‹‹ 124 125 126 127 128 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ