X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2018 ;) vol2
Odpowiedz

Staraczki 2018 ;) vol2

Oceń ten wątek:
  • Olaa86 Ekspertka
    Postów: 164 83

    Wysłany: 4 maja 2018, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko ze u nas troszkę inna sytuacja bo starszy chory - ciagle cos - jazdy po szpitalach i diagnozy od malutkiego - teraz mamy juz jedna diagnozę, jestesmy na koncu drugiej i cos mi sie wydaje ze nastepna sie szykuje

    Szymon - 07.02.2012
    Mateusz - 02.08.2016
    Mamy to :) trzecia ciąża :)
    Wyniki bety: 11 dpo - 20, 14 dpo - 96, 18 dpo - 475
  • Nati91Nati Znajoma
    Postów: 29 1

    Wysłany: 4 maja 2018, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olaa86 wrote:
    Tylko ze u nas troszkę inna sytuacja bo starszy chory - ciagle cos - jazdy po szpitalach i diagnozy od malutkiego - teraz mamy juz jedna diagnozę, jestesmy na koncu drugiej i cos mi sie wydaje ze nastepna sie szykuje
    ale co się dzieje?

    starania od 01.2018
  • Olaa86 Ekspertka
    Postów: 164 83

    Wysłany: 4 maja 2018, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alisoon wrote:
    Ola u Ciebie to już troszeczkę łatwiej bo masz już dwójkę. Wiesz, że powinno być z Tobą wszystko w porządku. Też mi się marzy 3 dzieci. Nati też mam takie myśli czasem co będzie, jeśli w ogóle nie będziemy mieli swoich dzieci. Ale to jest za szybko na takie mysli. Same sobie szkodzimy. Będzie dobrze,tylko trzeba w to uwierzyć :-)


    My biorac slub mowilosmy sobie ze nie bedziemy sie stresowac gdyby nam nie wyszlo i byśmy mysleli wowczas o adopcji

    Szymon - 07.02.2012
    Mateusz - 02.08.2016
    Mamy to :) trzecia ciąża :)
    Wyniki bety: 11 dpo - 20, 14 dpo - 96, 18 dpo - 475
  • Olaa86 Ekspertka
    Postów: 164 83

    Wysłany: 4 maja 2018, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadi nam sie udalo jak i w jedna jak i w druga ciaze zajsc za drugim razem choc za pierwszy to zawsze bylo ww ciemno a w drugim cyklu z testami owulacyjnymi. Obecnie to nasz pierwszy cykl staran ale teraz juz znie testami dlatego wiem ze wczoraj mialam owulacje

    Szymon - 07.02.2012
    Mateusz - 02.08.2016
    Mamy to :) trzecia ciąża :)
    Wyniki bety: 11 dpo - 20, 14 dpo - 96, 18 dpo - 475
  • Olaa86 Ekspertka
    Postów: 164 83

    Wysłany: 4 maja 2018, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj troche tego jest a tak w skrocie z powazniejszych rzeczy to ma zespol zlego wchlaniania - i przez to scisla dieta nutridrinki do picia itp - obecnie od 2 lat prawie wykonujemy wszystkie badania pod katem hormonu wzrostu i jestesmy na ostatniej prostej czyli prawdopodobnie komiska przyznajaca hormon pod koniec czerwca i wyniki wychodza podejrzane na celiakie ze niby ma choc kosmki jepitowe sa w super stanie i bedzie znow dochodzenie dlaczego taki wynik. No wiec jest maly i drobny jak na swoj wiek :)

    Szymon - 07.02.2012
    Mateusz - 02.08.2016
    Mamy to :) trzecia ciąża :)
    Wyniki bety: 11 dpo - 20, 14 dpo - 96, 18 dpo - 475
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2018, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 0.00 ale to 8dpo
    @ dalej nie ma. Duphaston biorę.
    Jutro powtórzę test w domu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja 2018, 14:53

  • Nati91Nati Znajoma
    Postów: 29 1

    Wysłany: 4 maja 2018, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Beta 0.00 ale to 8dc.
    @ dalej nie ma. Duphaston biorę.
    Jutro powtórzę test w domu
    8 dzien cyklu? bo nie rozumiem

    starania od 01.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2018, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miało być dpo - juz poprawiłam. 7 albo 8. Ale to też dobra informacja bo organizm jest gotowy po poronieniu

  • Olaa86 Ekspertka
    Postów: 164 83

    Wysłany: 4 maja 2018, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Miało być dpo - juz poprawiłam. 7 albo 8. Ale to też dobra informacja bo organizm jest gotowy po poronieniu


    A kiedy powinnas @ dostac? Bo moze jeszcze nie doszlo do zagniezdzenia? Bo to od 6 do 11 dni nawet po owulacji

    Szymon - 07.02.2012
    Mateusz - 02.08.2016
    Mamy to :) trzecia ciąża :)
    Wyniki bety: 11 dpo - 20, 14 dpo - 96, 18 dpo - 475
  • Nati91Nati Znajoma
    Postów: 29 1

    Wysłany: 4 maja 2018, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olaa86 wrote:
    A kiedy powinnas @ dostac? Bo moze jeszcze nie doszlo do zagniezdzenia? Bo to od 6 do 11 dni nawet po owulacji
    kiedy miałaś owulację?

    starania od 01.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2018, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ powinnam wczoraj dostać, ale cykle mam 24 dni.
    Ostatnie krwawienie było od 9 kwietnia.
    Owu była we wtorek w zeszłym tygodniu. Gin potwierdziła na wizycie 26 kwietnia, że była owu. Krew pobrana w środę w tym tygodniu, 8 dpo.

  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 4 maja 2018, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 powtórz jutro test. Tez biorę Duphaston i lekarz powiedział ze po 10 dniach mam przyjsc na bete czyli praktycznie 11 dnia, ale powiedział ze i tak wynik może być niemiarodajny, ze to i tak może być jeszcze za wczesnie.
    Jeśli o mnie chodzi jestem w czarnej D.... zostały mi 2 testy po czym po dzisiejszych klociach w podbrzuszu zrobiłam jeden, ale był tak zmasakrowany po podróży, ze wręcz pomalany pasek, wiec zrobiłam drugi. Wyszła taka sama kreska jak wczoraj (cień cienia) do tego dostałam lekkiego plamienia, ale dosłownie ociupinkę na wkładce. Jutro się okaże, czy zaczyna się @ czy to coś innego.

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2018, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powtórzę jutro rano Meggie. U mnie nic się w sumie nie dzieje nadzwyczajnego. No nic. Czekamy

  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 4 maja 2018, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powtórz koniecznie. Czekam na info.

    Paula 90 lubi tę wiadomość

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • Nati91Nati Znajoma
    Postów: 29 1

    Wysłany: 4 maja 2018, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Powtórzę jutro rano Meggie. U mnie nic się w sumie nie dzieje nadzwyczajnego. No nic. Czekamy

    Paula a podejrzewasz, że są szanse? czy to zatrzymanie miesiączki może mieć coś wspólnego z poronieniem? coś lekarz mówił?

    starania od 01.2018
  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 4 maja 2018, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati91 - Paula poroniła w zeszłym cyklu stad dobra wiadomość, ze organizm jest oczyszczony i gotowy do zapłodnienia.

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • Nati91Nati Znajoma
    Postów: 29 1

    Wysłany: 4 maja 2018, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggie1 wrote:
    Nati91 - Paula poroniła w zeszłym cyklu stad dobra wiadomość, ze organizm jest oczyszczony i gotowy do zapłodnienia.

    Meggie1 ja wszystko rozumiem, pytam czy myśli,że są szanse bo moja koleżanka po poronieniu starała się od razu o kolejne dziecko i pomimo innego zalecenia lekarza próbowali od razu i 2 cykle później już była w szczęśliwie donoszonej ciąży.

    starania od 01.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2018, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati91Nati wrote:
    Meggie1 ja wszystko rozumiem, pytam czy myśli,że są szanse bo moja koleżanka po poronieniu starała się od razu o kolejne dziecko i pomimo innego zalecenia lekarza próbowali od razu i 2 cykle później już była w szczęśliwie donoszonej ciąży.


    Ciągle mam nadzieję, dopóki @ nie przyszła to zawsze jest nadzieja.
    Zobaczyłam bardzo jasne plamienie, kropeczki dwie, bardzo jasno brązowe - jakby biały śluz zanieczyszczony ostatnimi nitkami plamienia (implementacyjnego?) z wczoraj. Ale może ja już wszędzie widzę kropki i kreski już :D Mimo, że staram się nie myśleć, to nie mogę, bo przecież muszę monitorować się, żeby wiedzieć czy Dupka brać czy odstawić.


    Moja Pani doktor zasugerowała, żeby poczekać miesiąc, ale było już za późno, bo zaczęliśmy starania zanim to powiedziała :) Też znam kilka przypadków, że dziewczyny natychmiast po poronieniu zachodziły a znam też taką, które po ósmym poronieniu całą ciążę leżała na podtrzymaniu.

    Pozostało czekać, co ma być to będzie. Nie czuję nic tak na prawdę. W poprzednim cyklu miałam cały wachlarz dolegliwości, które wtedy zrzucałam na stres. Dopiero mąż mówił, że coś dziwna jestem i zrobiłam test.


    A do gina mam dopiero na 14 czerwca, prywatnie... A rejestrowałam w zeszłym tygodniu. Tam do Niej zawsze takie kolejki są, ale jest najlepsza.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja 2018, 17:18

  • Nati91Nati Znajoma
    Postów: 29 1

    Wysłany: 4 maja 2018, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokladnie dlatego pytałam :) trzymam WIELKIE kciuki i dawaj znac na bieżąco

    starania od 01.2018
  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 5 maja 2018, 05:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez czekam na info :) u mnie chyba niestety @ się zbliża, bo już mnie brzuch pobolewa a w nocy miałam WIELKI ból głowy, myślałam ze mi rozsadzi.

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
‹‹ 126 127 128 129 130 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ