X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2018 ;) vol2
Odpowiedz

Staraczki 2018 ;) vol2

Oceń ten wątek:
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 6 maja 2018, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć Marabela, oczywiście, ze jest szansa na ciaze po odstawieniu tabletek poniewaz wtedy jajniki pobudzają sie do pracy i prawdopodobieństwo jest nawet większe, tabletki anty czy inne tego typu środki lekarze czasem sami zalecają na np miesiąc i po odstawieniu od razu zacząć starania bo szanse sa ogromne i rownież może byc więcej niż jedno jajeczko zdolne do zapłodnienia patrz bliźniaki :D trzymam kciuki i życzę powodzenia!

    Dziewczyny ja Wam powiem, ze nie tyle, ze szkodzi to forum zle zostało to ujęte ale czasem przygnębia i zaraźliwa jest ta obsesja i załamywanie sie gdy przyjdzie @, juz w pewnym momencie myslalam, ze mam depresje, odstawiłam żale na forum takie mocne starania i czuje sie zdecydowanie lepiej, nie mam dola który na pewno nie pomaga w zajściu, lekarze sami zalecają lampkę wina na rozluźnienie ;) wiec dziewczyny dajcie sobie chociaż jeden dwa cykle na luz, zajmijcie sie planami na wakacje, pogoda, czymkolwiek, zobaczycie, ze duzo lepiej sie poczujecie ;)


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 6 maja 2018, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i przyszła franca... ja dziewczyny odpuszczam psychicznie bynajmniej starania i przy okazji również forum. Chce się odciąć od tematu starań. Mam nadzieje, ze nie macie mi tego za zle. Mam nadzieje, ze szybko tu wrócę :) życzę Wam wszystkim powodzenia i dziękuje za wszystkie ciepłe słowa :*

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • Paulaona Koleżanka
    Postów: 108 14

    Wysłany: 6 maja 2018, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja staram sie od listopada, tzn we wrzesniu odstawilam tabsy. No i tak czas leci, a tu nic. przestałam liczyć cokolwiek, pracuje w przedszkolu staram sie cieszyc obcymi dziecmi hehe, a żeby tego było mało od 2 msc walcze z alergia skórna! mam wysypke taka, że az mi wstyd pokazywac sie na dworze. Cały czas wierze, ze bedzie dobrze ale juz powatpiewam czasem.

    Skoro można pomyśleć, że może być lepiej, to znaczy, że już jest lepiej.
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 6 maja 2018, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Paulaona, praca w przedszkolu to raczej by mnie chyba dobiła :D i bym za duzo tam myślała :D
    Ja sie wzięłam za rowery z mężem, właśnie wróciliśmy z długiej traski wieczornej i pijemy koktajl ze szpinaku, pomarańczy, truskawki, kiwi mniam :D totalnie zdrowy tryb życia wprowadziliśmy :D


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • Marabela Koleżanka
    Postów: 39 21

    Wysłany: 6 maja 2018, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Katharina92 dzięki wielkie! :) szczerze mamy ogromną nadzieję że trafia nam się bliźniaki :D tymbardziej że w mojej rodzinie zdarzają się dość często moja mama jest bliźniaczka :) Tylko zastanawiam się czy mamy większe szanse jeśli nie wzięłam do końca tabletek i czy jest możliwe zajście w ciążę zanim przyjdzie krwawienie z odstawienia? Wiem że każdy organizm jest inny i wpływa na to wiele czynników ale ciekawi mnie czy to w ogóle jest możliwe? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja 2018, 22:01

  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 7 maja 2018, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:) po urlopie wracam do rzeczywistości:( czemu wszystko co dobre tak szybko się kończy:(
    Meggie przykro mi że @ przyszła byłam przekonana że po zabiegu się uda :(
    Witam wszystkie nowe dziewczyny:)
    Paulka , Katharina, Paula co u Was ciekawego?

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 7 maja 2018, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marabela wrote:
    @Katharina92 dzięki wielkie! :) szczerze mamy ogromną nadzieję że trafia nam się bliźniaki :D tymbardziej że w mojej rodzinie zdarzają się dość często moja mama jest bliźniaczka :) Tylko zastanawiam się czy mamy większe szanse jeśli nie wzięłam do końca tabletek i czy jest możliwe zajście w ciążę zanim przyjdzie krwawienie z odstawienia? Wiem że każdy organizm jest inny i wpływa na to wiele czynników ale ciekawi mnie czy to w ogóle jest możliwe? :)
    Oczywiście, ze tak, jest mnóstwo przypadków, ze kobieta zaszła w ciaze bo pominęła np jedna tabletkę, w momencie gdy obstawiasz hormony to organizm dostaje sygnał i zaczyna i tensywnie pracować i nadrabiać :D szanse sa zawsze:D


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2018, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazia89 wrote:
    Hej dziewczyny:) po urlopie wracam do rzeczywistości:( czemu wszystko co dobre tak szybko się kończy:(
    Meggie przykro mi że @ przyszła byłam przekonana że po zabiegu się uda :(
    Witam wszystkie nowe dziewczyny:)
    Paulka , Katharina, Paula co u Was ciekawego?
    Madzia ale Ci dobrze :) wypoczelas zresetowalas sie ?
    My tez wybieramy sie do Polski na 3 tyg ale dopiero końcem lipca ;p powiedzmy ze juz niedługo ;) u mnie bez zmian czuje sie w porządku , czekam bo mam prenatalne usg w piątek ;)

  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 7 maja 2018, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 wrote:
    Madzia ale Ci dobrze :) wypoczelas zresetowalas sie ?
    My tez wybieramy sie do Polski na 3 tyg ale dopiero końcem lipca ;p powiedzmy ze juz niedługo ;) u mnie bez zmian czuje sie w porządku , czekam bo mam prenatalne usg w piątek ;)
    Paulka trochę za krótki ten urlop niestety i powrót do rzeczywistosci bolał:/ już myślę o wakacjach:D

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2018, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazia89 wrote:
    Paulka trochę za krótki ten urlop niestety i powrót do rzeczywistosci bolał:/ już myślę o wakacjach:D
    Ale wazne ze chociaz troszke odpoczelas ;p to zawsze cos ;) jak teraz z @ jestes po , idziesz na monitorning ?

  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 7 maja 2018, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 wrote:
    Ale wazne ze chociaz troszke odpoczelas ;p to zawsze cos ;) jak teraz z @ jestes po , idziesz na monitorning ?
    @ będę mieć 21 maja. Wczoraj miałam owulacje na bank bo testy w sobotę pozytywne A wczoraj bolał jajnik...jak się @ skończy to idę na monitoring i będziemy próbować z tym zastrzykiem

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2018, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Mazia, witamy po wywczasach :-)
    U mnie trwa @. Paskudna, wredna, obfita i boląca. Ten cykl był 28 dni. Chyba wracam do normy sprzed tabletek.
    W trakcie brania pigul @ miała 3 dni i kilka kropel. A dzisiaj to jakas masakra.


    Staram się za Waszą rada trochę mniej myśleć i chyba mi to wychodzi. Nie myślę tak obsesyjnie o ciąży i nie traktuje @ jak porażki. A to spory postęp.
    Zamiast starać się zajść to nie staram się zabezpieczać :-D

    Miłego Wieczorka :-*

  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 9 maja 2018, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny Wy żyjecie? Nikt się nie odzywa:(

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • Marabela Koleżanka
    Postów: 39 21

    Wysłany: 9 maja 2018, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) tak jak myślałam dostałam krwawienie z postawienia ale trwało tylko dwa dni dość skąpe. Nie wytrzymałam ( wiem że za wcześnie) zrobiłam test wczoraj koło 16. Wyszła druga blada kreska, Ale stwierdziłam że mi się przewidzialo. Spojrzałam za godzinę i pojawiła się druga gruba kreska różowa. Trochę zgłupiałam bo przecież nie powinno się później sprawdzać. Dzisiaj rano zrobiłam drugi strumieniowy bardzo czuły i nic. Więc chyba jednak tamten byl błędny. Chociaż nie wiem czemu ma usg mam napisane 1 trymestr. Lekarz mi nic nie powiedział tylko żeby przyjść za miesiąc... Moja wrodzona niecierpliwość nie da mi żyć :p a jak u Was? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2018, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć cześć mazia zyjemy żyjemy tylk9 mało sie kto udziela juz ;p , ja jak tam czytam na tych forach to juz przestaje tym testom wierzyc :/ chyba najlepiej zrobic bete i masz 100% pewności.
    Ja mam usg prenatalne w piątek jakos zaczelam sie denerwowac , na listopadowkach znowu serduszko przestało bic w 12 tyg ;( i jakos dobralam sobie do głowy .... No nic jeszcze dwa dni.
    Powiem wam dziewczyny tak najpierw wyczekiwanie starania później sa te dwie kreseczki jest ciaza , serduszko ale ciagle człowiek zyje w stresie chyba juz taki luz jest w tym 2 trymestrze ....

  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 9 maja 2018, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 wrote:
    Cześć cześć mazia zyjemy żyjemy tylk9 mało sie kto udziela juz ;p , ja jak tam czytam na tych forach to juz przestaje tym testom wierzyc :/ chyba najlepiej zrobic bete i masz 100% pewności.
    Ja mam usg prenatalne w piątek jakos zaczelam sie denerwowac , na listopadowkach znowu serduszko przestało bic w 12 tyg ;( i jakos dobralam sobie do głowy .... No nic jeszcze dwa dni.
    Powiem wam dziewczyny tak najpierw wyczekiwanie starania później sa te dwie kreseczki jest ciaza , serduszko ale ciagle człowiek zyje w stresie chyba juz taki luz jest w tym 2 trymestrze ....
    Wiesz co ja w dwóch ciazach byłam i w żadnej nawet przez myśl mi nie przeszło że coś może się stać złego naprawdę...A teraz jak tak czytam to też bym już się schizowala

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2018, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazia89 wrote:
    Wiesz co ja w dwóch ciazach byłam i w żadnej nawet przez myśl mi nie przeszło że coś może się stać złego naprawdę...A teraz jak tak czytam to też bym już się schizowala
    Wlasnie mazia dlatego chyba najlepiej odpuscic sobie fora nie czytac i nie dobierać do głowy ;p

  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 9 maja 2018, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 wrote:
    Wlasnie mazia dlatego chyba najlepiej odpuscic sobie fora nie czytac i nie dobierać do głowy ;p
    Do takiego właśnie zdania doszłam :D


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • Nati91Nati Znajoma
    Postów: 29 1

    Wysłany: 9 maja 2018, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katharina92 wrote:
    Do takiego właśnie zdania doszłam :D
    ja chyba teez

    starania od 01.2018
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 9 maja 2018, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati dokładnie, ogólnie fajna sprawa napisać co tam u Nas czasami i w ogóle ale te histerie bo @ przeszedł bo to bo tamto mnie dobijały i sa zaraźliwe i przygnębiające :/
    Mam nadzieje, ze wkoncu posypią sie II kreski i w końcu wjadą tu wesołe tematy ;)


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
‹‹ 128 129 130 131 132 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ