X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2018 ;) vol2
Odpowiedz

Staraczki 2018 ;) vol2

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2018, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tym bardziej,że wszystkie jesteśmy przecież zdrowe, a blokada jest w głowie. Ja już przeszłam żałobę i idziemy dalej. Ale bez kalendarza i mierzenia wszystkiego co tylko da się zmierzyć.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2018, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymajcie kciuki ✊✊ jutro za mnie bo mam usg prenetalne i się zaczynam denerwować :/
    Dam znam jak bede po

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2018, 05:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymamy z całych sił ;-)

    Paulka89 lubi tę wiadomość

  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 11 maja 2018, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 wrote:
    Dziewczyny trzymajcie kciuki ✊✊ jutro za mnie bo mam usg prenetalne i się zaczynam denerwować :/
    Dam znam jak bede po
    Paulka trzymamy :)

    Paulka89 lubi tę wiadomość

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 11 maja 2018, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka jak tam ? Po wizycie już ?

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2018, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem po ;) wszystko porządku niuniek ma 6.7 cm ale płci nie powiedziala bo nie moze. Ale chyba sobie drzymal bo tak grzecznie leżał a później sie tylkiem odwrócił ;) ❤❤❤
    Zycze wam wszystkim zebyscie szybko tego widoku doświadczyły ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2018, 17:38

  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 11 maja 2018, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 wrote:
    Dziewczyny jestem po ;) wszystko porządku niuniek ma 6.7 cm ale płci nie powiedziala bo nie moze. Ale chyba sobie drzymal bo tak grzecznie leżał a później sie tylkiem odwrócił ;) ❤❤❤
    Zycze wam wszystkim zebyscie szybko tego widoku doświadczyły ;)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/748ff78ae16c.jpg nosek wyszedł jak kwadratowy bo lapke sobie trzymał i tak wyszlo
    Paulka super widok :D cieszę się że wszystko dobrze

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2018, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale słodki bobas. Duuuuzo zdrówka dla Was. Od razu widać że będzie śliczny - po mamusi oczywiście :-)
    A masz jakieś przeczucia co do płci? Czasem się sprawdzają ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2018, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Ale słodki bobas. Duuuuzo zdrówka dla Was. Od razu widać że będzie śliczny - po mamusi oczywiście :-)
    A masz jakieś przeczucia co do płci? Czasem się sprawdzają ;-)
    Dziekuje :* no ja jak dzisiaj tak patrzyłam na to usg to sisiorka jakos nie widziałam ale moze sie schował hehe ale mam nadzieje ze bedzie Maja ;)
    Wysyłam wam jak to sie mówi FLUIDY CIAZOWE

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2018, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za Maję :) Będzie miał Kacperek kogoś komu może być wzorem i obrońcą :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2018, 21:04

    Paulka89 lubi tę wiadomość

  • Alisoon Koleżanka
    Postów: 94 11

    Wysłany: 11 maja 2018, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super l, że wszystko w porządku. Tak się stresowalas:* dużo, dużo zdrówka. Dziewczyny powiedzcie mi proszę jak wygląda badanie nasienia. Ustaliłam z mężem że w poniedziałek zbada ale nie wiem do jakiego pojemnika można oddać, takiego jak na mocz? U nas w przychodni badają, na pewno jest to bardziej komfortowe niż w klinice bo ciężko by chyba było męża namówić. Dajcie znać jak to wygląda bo my zieloni :-)

    Alison
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 11 maja 2018, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alisoon wrote:
    Super l, że wszystko w porządku. Tak się stresowalas:* dużo, dużo zdrówka. Dziewczyny powiedzcie mi proszę jak wygląda badanie nasienia. Ustaliłam z mężem że w poniedziałek zbada ale nie wiem do jakiego pojemnika można oddać, takiego jak na mocz? U nas w przychodni badają, na pewno jest to bardziej komfortowe niż w klinice bo ciężko by chyba było męża namówić. Dajcie znać jak to wygląda bo my zieloni :-)
    Tylko pytanie czy w przychodni te wyniki będą miarodajne...U nas też robią ale gin mi powiedział że można sobie takim wynikiem tyłek wytrzeć bo za żadko to robią i się nie znają na tym ...tylko w porządnych klinikach wynik jest wiarygodny.

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 12 maja 2018, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alisoon wrote:
    Super l, że wszystko w porządku. Tak się stresowalas:* dużo, dużo zdrówka. Dziewczyny powiedzcie mi proszę jak wygląda badanie nasienia. Ustaliłam z mężem że w poniedziałek zbada ale nie wiem do jakiego pojemnika można oddać, takiego jak na mocz? U nas w przychodni badają, na pewno jest to bardziej komfortowe niż w klinice bo ciężko by chyba było męża namówić. Dajcie znać jak to wygląda bo my zieloni :-)
    U mnie w mieście jest laboratorium które bada i wyglądało to tak,ze umówiliśmy sie na wizytę i mógł oddać nasienie na miejscu bądź w Domu do kubeczka z apteki i mieliśmy max 30 minut na dostarczenie, kubeczek owinięty husteczka by za zimno nie było, skorzystaliśmy z drugiej opcji bo mieszkaliśmy blisko ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2018, 07:51


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 12 maja 2018, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka gratulacje!!!! ♥️♥️♥️


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • Alisoon Koleżanka
    Postów: 94 11

    Wysłany: 12 maja 2018, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedź:-) ja mam dziś 25 DC, do okresu 2-3 dni. Zawsze 10 dni wcześniej czułam bolący brzuch, a kilka dni wcześniej to już tak konkretnie. Teraz nic w ogóle nie boli. Nie chce się nastawiać żeby znów nie rozczarować. Biorę castagnus (niepokalanek) na pms. Więc muszę powiedzieć szczerze, że pomaga. Więc jeśli któraś ma bolesne @ i straszny pms (ja to z tydz wcześniej chodziłam zła jak osa a teraz nic) to polecam. Spróbujcie bo przynajmniej w tych bólach może ulżyć:-)

    Alison
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2018, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jakie tu puchy :-) u mnie chyba owu wczoraj, a dzisiaj dopiero 8dc. W sumie przestałam się obserwować, nie mierze temperatury. Ale wczoraj i przedwczoraj strasznie bolały mnie jajniki i było dużo śluzu. Postanowiłam wybadać szyjkę i wczoraj wysoko, miękka i otwarta. Miała któraś z Was tak, że owu się o tydzień przyspieszyla?
    Po necie piszą że nawet 7-11dni, ale są przypadki zajścia w ciążę w trakcie miesiączki.
    W tym miesiącu biorę olej z wiesiolka i oczywiście mamusiowe suplementy z kwasem foliowym plus dodatkowo jeszcze metylofolian na wszelki wypadek. Ale co się zmieniło - przestałam liczyć i myślec. I czuje się wolna. Dopuszczam myśl że dziecko może się nie pojawić, więc planuje wakacje itd. Wcześniej mówiłam sobie że nie mogę, bo przecież nie wiadomo czy pojadę, jak będę się czuć. I przestałam się tak ograniczać ze wszystkim. Nawet nie macie pojęcia o ile lepiej się czuję.

  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 14 maja 2018, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula owu w 7 dc ? Trochę wcześnie...

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2018, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazia- u mnie rozregulowane wszystko jak cholera. Nigdy owu nie miałam w tym samym dniu jak dotąd. Raz miałam w 10, raz w 18, potem w 14. I tak coraz więcej info widzę że może tak być. Często ciąża jest starsza niż wynika z obliczeń z cyklu, bo oni właśnie biorą pod uwagę że 14 dnia powinna być przy 28 dniowych cyklach. I zdarzały się ciążę nawet 2 tygodnie starsze.

  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 14 maja 2018, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Mazia- u mnie rozregulowane wszystko jak cholera. Nigdy owu nie miałam w tym samym dniu jak dotąd. Raz miałam w 10, raz w 18, potem w 14. I tak coraz więcej info widzę że może tak być. Często ciąża jest starsza niż wynika z obliczeń z cyklu, bo oni właśnie biorą pod uwagę że 14 dnia powinna być przy 28 dniowych cyklach. I zdarzały się ciążę nawet 2 tygodnie starsze.
    Ehhh pokręcone to wszystko...

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2018, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedyna recepta - olać to i nie liczyć. I zaciągać faceta jak najczęściej do łóżka ;-)

    Lorella lubi tę wiadomość

‹‹ 129 130 131 132 133 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ