X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2018 ;) vol2
Odpowiedz

Staraczki 2018 ;) vol2

Oceń ten wątek:
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 6 marca 2018, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, tak wpadłam sie tylko przywitać, dzisiaj moj 5dc wiec jeszcze sie nie staram :)

    Skarpeta lubi tę wiadomość


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2018, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katharina to już za niedługo ;) tobie się zaczną starania mnie się zacznie @ :p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2018, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agus juz po lekarzu ?

  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 6 marca 2018, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katharina92 wrote:
    Hej dziewczyny, tak wpadłam sie tylko przywitać, dzisiaj moj 5dc wiec jeszcze sie nie staram :)

    Hej Katharina :) ja dziś w 39 dc niestety jedna kreska i ból brzucha...taki na @ więc jak się tylko pojawi odliczam od nowa z Tobą :) miłęgo

    Staramy się o dzidziusia :)
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 6 marca 2018, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 wrote:
    Hehe rybkaaga ja mam trzy w szafce i dlatego tak korca ;) jakbym nie miała moze mniej by korcilo :p
    Hehe Paulka ja ostatnio kupiłam chyba z 8 testów tych pepino w Auchan bo były mega tanie

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • agus267 Koleżanka
    Postów: 140 7

    Wysłany: 6 marca 2018, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już chyba wiem czemu nam nie wychodzi. Byłam dzisiaj na usg i pęcherzyk 24mm. Więc albo będzie owulacja albo jest już przerośnięty i nie pęknie :-(. W piątek kolejne usg. Powiem Wam że w życiu być się nie spodziewała bo nigdy się mi torbiele nie robiły z przerosnietych pęcherzyków. Zawsze jak byłam na usg to albo przed owu albo już był płyn w zatoce. Cholera, chyba zacznę pić zioła na poprawę owulacji :-/

    5cs.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2018, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazia89 wrote:
    Hehe Paulka ja ostatnio kupiłam chyba z 8 testów tych pepino w Auchan bo były mega tanie
    Wlasnie jakbym nie miała nie chciało by mi sie isc i kupić ;) a tak to korcą , nic musze sie wziąść za cos bo tak to bede miec głupie myśli ;)

  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 6 marca 2018, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam nadzieję że uda mi się wytrzymać do dnia @ ale napewno będzie ciężko.

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • Rybkaaga Przyjaciółka
    Postów: 108 51

    Wysłany: 6 marca 2018, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś a który masz dzię cyklu?

    eikte6hhtpigifg0.png
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 6 marca 2018, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agus267 wrote:
    Ja już chyba wiem czemu nam nie wychodzi. Byłam dzisiaj na usg i pęcherzyk 24mm. Więc albo będzie owulacja albo jest już przerośnięty i nie pęknie :-(. W piątek kolejne usg. Powiem Wam że w życiu być się nie spodziewała bo nigdy się mi torbiele nie robiły z przerosnietych pęcherzyków. Zawsze jak byłam na usg to albo przed owu albo już był płyn w zatoce. Cholera, chyba zacznę pić zioła na poprawę owulacji :-/
    Agus właśnie boję się że u mnie tak właśnie będzie też

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • agus267 Koleżanka
    Postów: 140 7

    Wysłany: 6 marca 2018, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybkaaga wrote:
    Aguś a który masz dzię cyklu?
    Dzisiaj mam 13dc. Ale moje cykle zawszywaj są 25 lub 26 dniowa.

    5cs.
  • agus267 Koleżanka
    Postów: 140 7

    Wysłany: 6 marca 2018, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazia89 wrote:
    Agus właśnie boję się że u mnie tak właśnie będzie też
    Ja to nie wiem czemu się tak stało?! Gadałam LH w 2dc i było ok, Więc o co chodzi???!!!

    5cs.
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 6 marca 2018, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agus nie mam pojęcia:( nie wiem dlaczego tak się dzieje że pęcherzyk nie pęka tylko robi się torbiel. Ja się dowiem dopiero w sobotę czy była owulacja czy nie .

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • Rybkaaga Przyjaciółka
    Postów: 108 51

    Wysłany: 6 marca 2018, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś może cykl ci się wydłużył i jeszcze pęcherzyk pęknie.

    eikte6hhtpigifg0.png
  • Rybkaaga Przyjaciółka
    Postów: 108 51

    Wysłany: 6 marca 2018, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny tak z innej beczki, znacie jakiś fajny film na wieczór:-)? Coś bym sobie obejrzała ale nie wiem co, w tv jak zwykle nic nie ma...

    eikte6hhtpigifg0.png
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 6 marca 2018, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybkaaga wrote:
    Dziewczyny tak z innej beczki, znacie jakiś fajny film na wieczór:-)? Coś bym sobie obejrzała ale nie wiem co, w tv jak zwykle nic nie ma...
    Porady na zdrady, planeta singli , po prostu przyjaźń, sztuka kochania, trzy metry nad niebem, tylko Ciebie chce , wciąż ja kocham , nie wiem co jeszcze :D

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2018, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybkaaga wrote:
    Dziewczyny tak z innej beczki, znacie jakiś fajny film na wieczór:-)? Coś bym sobie obejrzała ale nie wiem co, w tv jak zwykle nic nie ma...
    Rybkaaga ja wczoraj oglądałam paranormal activity :o I tak spekałam ze balam sie isc to toalety siku ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2018, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agus267 wrote:
    Ja już chyba wiem czemu nam nie wychodzi. Byłam dzisiaj na usg i pęcherzyk 24mm. Więc albo będzie owulacja albo jest już przerośnięty i nie pęknie :-(. W piątek kolejne usg. Powiem Wam że w życiu być się nie spodziewała bo nigdy się mi torbiele nie robiły z przerosnietych pęcherzyków. Zawsze jak byłam na usg to albo przed owu albo już był płyn w zatoce. Cholera, chyba zacznę pić zioła na poprawę owulacji :-/
    Kurde kiedys cos mi sie obilo o uszy to ale myślałam ze to jakos sie trafia nielicznym kobietom bardzo rzadko :( nie wglebialam sie w to za bardzo . czyli by wychodzilo, ze dobrze na ten monitoring chodzic

  • Rybkaaga Przyjaciółka
    Postów: 108 51

    Wysłany: 6 marca 2018, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny z tego co napisałyście to znam tylko planetę singli:-) więc coś sobie wybiorę:-) Widzę Paulka, że lubisz się bać ;-) ze mnie na starość to się zrobił trochę tchurz;-)

    eikte6hhtpigifg0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2018, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybkaaga gdzie tam na jaka starosc ;) po prostu nie lubujesz sie w takich filmach :p

‹‹ 35 36 37 38 39 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ