X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2018 ;) vol2
Odpowiedz

Staraczki 2018 ;) vol2

Oceń ten wątek:
  • Rybkaaga Przyjaciółka
    Postów: 108 51

    Wysłany: 8 marca 2018, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka przekarz mi trochę tej energi, ja się zbieram żeby umyć lodówkę ale chyba nie dam rady;-)

    eikte6hhtpigifg0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2018, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/ff368f4f9b28.jpg
    Trzymaj kochana ;) ha ha ha
    Miałam okna myc bo ledwo widać hehe ale boje się ze się rozchoruje znowu a juz mi prawie przeszlo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2018, 12:50

  • agus267 Koleżanka
    Postów: 140 7

    Wysłany: 8 marca 2018, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 wrote:
    Aga patrz co znalazłam
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/7de1127217c9.jpg
    Jezu, jak bym widziała mojego męża:-)

    Paulka89 lubi tę wiadomość

    5cs.
  • agus267 Koleżanka
    Postów: 140 7

    Wysłany: 8 marca 2018, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazia89 wrote:
    Nie rozumiem tego do cholery kiedy ta owulacja niby ma być skoro temperatura idzie w dół...
    Mi się wydaje że u mnie nie było w tym miesiącu bo cały czas temperatura w granicach 36,60 A w zeszłym cyklu była nawet 37.00. Jutro się okaże

    5cs.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2018, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agus i Mazia nie patrzcie na te owulacje i temperatury bo po co sie denerwujecie a moze sie uda zatestujecie i beda dwie kreski a nie potrzebnie nerwy tracicie ;) bedzie dobrze ;) kiedys sie uda :D LUZ LUZ I JESZCZE RAZ LUZ :P.
    U mnie w zeszlych cyklach byla owulacja bo potem był skok temperatur, a i tak nic nie wyszło więc nie ma reguły z tym chyba
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/d48397db4b1a.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2018, 13:14

  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 8 marca 2018, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 wrote:
    Agus i Mazia nie patrzcie na te owulacje i temperatury bo po co sie denerwujecie a moze sie uda zatestujecie i beda dwie kreski a nie potrzebnie nerwy tracicie ;) bedzie dobrze ;) kiedys sie uda :D LUZ LUZ I JESZCZE RAZ LUZ :P.
    U mnie w zeszlych cyklach byla owulacja bo potem był skok temperatur, a i tak nic nie wyszło więc nie ma reguły z tym chyba
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/d48397db4b1a.jpg
    Paulka szczerze to teraz żałuję że wogole zaczęłam mierzyć ta temperaturę bo faktycznie tylko się denerwuje. A mierze temperaturę w pochwie kupiłam termometr do owulacji z dwoma miejscami po przecinku.

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2018, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazia89 wrote:
    Paulka szczerze to teraz żałuję że wogole zaczęłam mierzyć ta temperaturę bo faktycznie tylko się denerwuje. A mierze temperaturę w pochwie kupiłam termometr do owulacji z dwoma miejscami po przecinku.
    Ja Ci powiem ze jak mierzylam temperaturę to tez miałam swira patrzyłam pozniej po owulacji czy był ten spadek implantacyjny a teraz mam to w nosie :p bo jak ma cos byc to bedzie ;)

    Skarpeta lubi tę wiadomość

  • agus267 Koleżanka
    Postów: 140 7

    Wysłany: 8 marca 2018, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazia89 wrote:
    Paulka szczerze to teraz żałuję że wogole zaczęłam mierzyć ta temperaturę bo faktycznie tylko się denerwuje. A mierze temperaturę w pochwie kupiłam termometr do owulacji z dwoma miejscami po przecinku.
    Ja też żałuję że zaczęłam mierzyć. Tylko stres dodatkowy! Też mam ten termometr do owulacji. Czasem mam wrażenie że jest zepsuty bo cały czas pokazuje tą samą wartość! Od następnego miesiąca nie mierze! Akurat owulacja przypada na święta a będziemy w Beskidach więc może górskie powietrze nam posłuży :-)

    5cs.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2018, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazia ty idziesz do lekarza co nie ? Wez zesz wypytaj sie jej o wszystko i bedziesz miec jasnosc . napisz sobie na kaeteczce o co chcesz zapytać bo to mozna zapomniec i bedziesz miec czarno na białym i juz.
    Agus ale Ci dobrze tez bym gdzoes pojechała :p ehh czekam już na wakacje hehe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2018, 13:30

  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 8 marca 2018, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 wrote:
    Mazia ty idziesz do lekarza co nie ? Wez zesz wypytaj sie jej o wszystko i bedziesz miec jasnosc . napisz sobie na kaeteczce o co chcesz zapytać bo to mozna zapomniec i bedziesz miec czarno na białym i juz.
    Agus ale Ci dobrze tez bym gdzoes pojechała :p ehh czekam już na wakacje hehe
    Właśnie zawsze większości pytań zapominam i potem zła na siebie jestem. Jak macie jakieś pytania to piszcie o wszytko go wypytam sama też zapisze wszystko co mi przyjdzie do głowy. Też w następnym cyklu nie mierze temperatury!

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2018, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazia89 wrote:
    Właśnie zawsze większości pytań zapominam i potem zła na siebie jestem. Jak macie jakieś pytania to piszcie o wszytko go wypytam sama też zapisze wszystko co mi przyjdzie do głowy. Też w następnym cyklu nie mierze temperatury!
    Mazia napisz sobie na kartcebo ja tez pół zapominam co mam pytać i teraz pisze hehe ;) moze zapytaj czy wiarygodne sa te testy owulacyjne czy mimo ze sa ciągle negatywne to owulka była ? Wydrukuj sobie moze ten wykres temperatur i pokaz jej zobaczymy kiedy ona na podstawie temperatur wyliczy owulke mierz temperaturę az do wizyty. A kiedy idziesz?

  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 8 marca 2018, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 wrote:
    Ja Ci powiem ze jak mierzylam temperaturę to tez miałam swira patrzyłam pozniej po owulacji czy był ten spadek implantacyjny a teraz mam to w nosie :p bo jak ma cos byc to bedzie ;)


    Witajcie kochane KOBITKI wszystkiego najlepszego w ten wspaniały dzień .. i nie tylko dziś ;p

    Paulka masz w zupełności racje, ja miałam zacząć mierzyć tempke od tego cyklu... ale jakoś nei wiem... stwierdziłam że nei mogę się tak nakręcać...
    jak ma być to będzie i owulka i wreszcie upragniona dzidzia... :)

    miłego reszty dnia Wam laski życzę :)

    Staramy się o dzidziusia :)
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 8 marca 2018, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skarpeta nie zaczynaj mierzyć bo to tylko dodatkowe nerwy...Paulka w sobotę idę do lekarza

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 8 marca 2018, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a która teraz będzie testować? Ja patrząc na to, że wczoraj był negatyw to już czekam spokojnie na @ do niedzieli i nie będę szaleć z testami, bo chyba szkoda kasy i nerwów, skoro już przypuszczam co będzie...

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • Rybkaaga Przyjaciółka
    Postów: 108 51

    Wysłany: 8 marca 2018, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś górskie powietrze jak najbardziej wskazane, wiem coś o tym;-)
    Kbitki wiecie co myślałam, że w tym cyklu będzie spokój z objawami a od wczoraj bolą piersi i bardziej czuje jajniki:-(

    eikte6hhtpigifg0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2018, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybkaaga wrote:
    Aguś górskie powietrze jak najbardziej wskazane, wiem coś o tym;-)
    Kbitki wiecie co myślałam, że w tym cyklu będzie spokój z objawami a od wczoraj bolą piersi i bardziej czuje jajniki:-(
    Rybkaaga mnie też bola piersi i sa takie pelniejsze :p przez dwa cykle nie miałam tego:p
    Meggie no następne jesteśmy my w kolejce ja @ mam na wtorek :p

  • Rybkaaga Przyjaciółka
    Postów: 108 51

    Wysłany: 8 marca 2018, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka u mnie ostatnio objaawy zaczynały się wcześniej, może wsxysyko się poprzesunęło i @ dostanę 24.03 a nie 21.03

    eikte6hhtpigifg0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2018, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybkaagaa a moze wcale nie przyjdzie @ :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2018, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej dziewczyny co znowu tak cicho ? Kazda chyba taka zajęta "dniem kobiet" ;)

  • agus267 Koleżanka
    Postów: 140 7

    Wysłany: 8 marca 2018, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 wrote:
    Ej dziewczyny co znowu tak cicho ? Kazda chyba taka zajęta "dniem kobiet" ;)
    Ja niestety siedzę sama bo mój mąż zdycha :-(. Tak więc ja dzisiaj świętuje sama.

    5cs.
‹‹ 40 41 42 43 44 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ