X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2018 ;) vol2
Odpowiedz

Staraczki 2018 ;) vol2

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2018, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agus a Ty kiedy do lekarza ?

  • agus267 Koleżanka
    Postów: 140 7

    Wysłany: 8 marca 2018, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 wrote:
    Agus a Ty kiedy do lekarza ?
    Idę jutro na 8.20. Tak więc wszystko będę wiedział. Jak nie było owulacji to jestem ciekawa co mi powie żeby jednak ona była. No chyba mnie nie zostawi z tym wszystkim?!

    Rybkaaga lubi tę wiadomość

    5cs.
  • Przezroczysta Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 8 marca 2018, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim kochanym staraczką. Staramysię od niedawna, ponieważ dopiero drugi cykl. Pół roku temu poroniłam i teraz trochę schizuje. Nie chcę wszystkich dookoła tym zamęczać, więc mam nadzieję, że tutaj znajdę trochę wsparcia. Cieszę się, że są takie meijsca jak te. Miło mi was poznać :)

  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 8 marca 2018, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Przezroczysta i zapraszmay do Nas ;)
    Dziewczyny wszystkiego najlepszego ja właśnie wróciłam z babskiego wieczoru, trzeba sie wyluzować :D i sie udało :D od meza dostałam cmentarne stokrotki ale liczy sie gest Hahaha :D
    Miłego wieczoru :*

    agus267 lubi tę wiadomość


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 8 marca 2018, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przezroczysta wrote:
    Cześć wszystkim kochanym staraczką. Staramysię od niedawna, ponieważ dopiero drugi cykl. Pół roku temu poroniłam i teraz trochę schizuje. Nie chcę wszystkich dookoła tym zamęczać, więc mam nadzieję, że tutaj znajdę trochę wsparcia. Cieszę się, że są takie meijsca jak te. Miło mi was poznać :)
    Hej Przezroczysta :D powiedz coś więcej o sobie. Jakie długie masz cykle ile masz lat itp itd :D

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 8 marca 2018, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agus267 wrote:
    Idę jutro na 8.20. Tak więc wszystko będę wiedział. Jak nie było owulacji to jestem ciekawa co mi powie żeby jednak ona była. No chyba mnie nie zostawi z tym wszystkim?!
    Agus daj znać po lekarzu co i jak. Ja już też czekam na sobotę żeby się dowiedzieć czy ta owulacja była czy nie.

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2018, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga wez zapytaj sie gin jak to jest z tymi testami owulacyjnymi czy jak sa negatywne to znaczy ze nie było owulacji ogolnie czy wierzyć im ;) zobaczymy co powie :p

  • agus267 Koleżanka
    Postów: 140 7

    Wysłany: 8 marca 2018, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 wrote:
    Aga wez zapytaj sie gin jak to jest z tymi testami owulacyjnymi czy jak sa negatywne to znaczy ze nie było owulacji ogolnie czy wierzyć im ;) zobaczymy co powie :p
    Na pewno zapytam i dam znać. Choć pamiętam jak kiedyś ż nim o tym rozmawiałam jeszcze przed 1 ciąża to powiedział że tylko monitoring daje 100% pewności czy owulacja była.

    5cs.
  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 9 marca 2018, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, może bez lekarza od Agus267 Wam odpowiem :) otóz testy owulacyjne wykrywają kiedy ciało przygotowuje się do owulacji czyli wyznacza "pik LH" po ktorym owulacja następuje zazwyczaj ok 24-36h. Jednakże testy owulacyjne nie potwierdzą, że owulacja się odbyła. To, że ciało się do niej przygotowuje nie daje gwarancji, że na pewno będzie owulacja. Dopiero wzrost temperatury badz USG (najlepiej) jest potwierdzeniem wystąpienia owulacji.
    Słuchajcie rad koleżanki, która przez ostatni rok była jakieś 100000 razy u lekarzy :D

    Skarpeta lubi tę wiadomość

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • malinovapat Znajoma
    Postów: 30 18

    Wysłany: 9 marca 2018, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Kochane! Jestem tutaj nowa :) Staramy się z narzeczonym od niedawna. Od 3 lat choruję na Hashimoto. Jakiś czas temu zdecydowaliśmy się, że spróbujemy, a nóż widelec może się uda. I dupa :( Tak bardzo chcę dzidzi, że nie potrafię zająć myśli czymś innym. Dopiero w połowie tego cyklu zdecydowałam się na założenie tutaj konta i śledzenia swojego ciała. Mam nadzieję, że zaraz po @ uda nam się :) ! W zeszłym miesiącu robiłam badania (nie mam przy sobie bo jestem w pracy, ale z tego co pamiętam):
    1. TSH- 1,12
    2. Glukoza- 80
    3. ATPO- 64,5 (podwyższone)
    4. ATG- 325,9 ( norma do 115 wg synevo)
    5. Witamina D- 28,7
    6. Witamina B12- 503,7

    Robiłam jeszcze prolaktynę i FSH, ale nie pamiętam wyników....

    Trzymajcie się dziewczynki ! :* Miłego dnia kochane ! <3

  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 9 marca 2018, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim:) Malinovapat witaj w gronie staraczek:D Agus jak tam po lekarzu? Bo już wytrzymać nie mogę:D

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2018, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc kobitki ;) jak samopoczucia ? dzięki Meggie za info ;) agus tez jestem ciekawa co powie lekarz. Ja miałam isc dzisiaj zapytac o te moje wyniki ale nie chce mi sie poczekam juz do wizyty ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2018, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc milanovapat powiedz nam cos o sobie ile sie starasz ile masz lat ;) moja kuzynka tez ma Hashimoto i lekarz mówił ze jeżeli by zdecydowala sie na dziecko to da radę ;) a ze ma juz trójkę to wystarczy hehe ;)

  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 9 marca 2018, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 wrote:
    Czesc kobitki ;) jak samopoczucia ? dzięki Meggie za info ;) agus tez jestem ciekawa co powie lekarz. Ja miałam isc dzisiaj zapytac o te moje wyniki ale nie chce mi sie poczekam juz do wizyty ;)
    Paulka masz rację poczekaj do wizyty bo jak odbierzesz dzisiaj to będziesz się doszukiwac w Internecie:D

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2018, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazia89 wrote:
    Paulka masz rację poczekaj do wizyty bo jak odbierzesz dzisiaj to będziesz się doszukiwac w Internecie:D
    Dokładnie tak mazia ;) a dziewczyny ja z takim pytaniem ile podwyższonych temperatur po owulacji wskazywało by na ciążę ?

  • malinovapat Znajoma
    Postów: 30 18

    Wysłany: 9 marca 2018, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 wrote:
    Czesc milanovapat powiedz nam cos o sobie ile sie starasz ile masz lat ;) moja kuzynka tez ma Hashimoto i lekarz mówił ze jeżeli by zdecydowala sie na dziecko to da radę ;) a ze ma juz trójkę to wystarczy hehe ;)


    Cześć Kochana ! W maju 26 lat ! powoli się robię stara dupa :D dopiero 3 cykl tak na poważnie. Wcześniej nie myślałam o tym... Uważałam, że będzie to będzie. I nadszedł ten moment, gdzie postanowiliśmy, że spróbujemy. niestety... zaczynam aż schizować :( Aż wstyd się przyznać ale dopiero teraz zaczynam dokładnie obserwować swoje ciało....
    Mój lekarz stwierdził, że mam próbować... badania sama robię...

  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 9 marca 2018, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka z tego co czytałam to temperatura powinna się utrzymywać podwyższona do samego terminu @ jeśli spadnie tzn że @ będzie A jak będzie się utrzymywać to może oznaczać ciążę. Jak patrzyłam na wykresy ciążowe to tak właśnie było na nich.

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • agus267 Koleżanka
    Postów: 140 7

    Wysłany: 9 marca 2018, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Ja już nic z tego nie rozumiem! Byłam, sprawdził i co?....i prawdopodobnie owulacja była jakieś 2 dni temu, bo jest płyn w zatoce ale bardzo mało. Pytam się bo czy była czy nie a on na to że jest DUŻA szansa!No to zglupialam! Jeżeli owulacja była 2 dni temu to dupa blada mój mąż wtedy nie mógł i nie było przytulania :-(. Ku..a jak nie urok to.....!
    Co do testów i mierzenia temperatury i powiedz mi że testy tylko wskazują podwyższony LH. Więc mam sobie tymi testami głowy nie zawracać. A co do temperatury to mówił że tylko się niepotrzebnie stresujemy. Każda kobieta jest i każda ma inne wartości.
    Jak się nie uda w tym cyklu to mam przyjechać po @ i da mi zastrzyk na pęknięcie. Tylko że termin owu wypada na święta więc pewno nicy z tym wszystkim.

    5cs.
  • Kotwica2018 Koleżanka
    Postów: 97 8

    Wysłany: 9 marca 2018, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka temp powinna mieć dentencje wzrostowa i utrzymywać się na wyższym poziomie nawet po terminie miesiączki (chyba do 12 tygodnia się utrzymuje wyższa temp).

    Paulka89 lubi tę wiadomość

    Kotwica2018
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 9 marca 2018, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agus ale to te nie było Przytulanka w dniu owulacji to jeszcze nic nie znaczy bo było dzień wcześniej A przecież plemniki żyją długo. Więc skoro owu była to nadzieja jest

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
‹‹ 41 42 43 44 45 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ