X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2018 ;) vol2
Odpowiedz

Staraczki 2018 ;) vol2

Oceń ten wątek:
  • Rybkaaga Przyjaciółka
    Postów: 108 51

    Wysłany: 7 marca 2018, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 wrote:
    Mnie dzisiaj sie śniły takie pierdoły ze zastanawiam sie skad takie sny sie biora hehe ;) ehh, dziewczyny co na obiad kombinujecie ? Ja mam w planach zrobic gołąbki bez zawijania :)
    Paulka ja dzisiaj u ciotki na obiadku więc dzień wolny od garów

    Paulka89 lubi tę wiadomość

    eikte6hhtpigifg0.png
  • Rybkaaga Przyjaciółka
    Postów: 108 51

    Wysłany: 7 marca 2018, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a oszukane gołabki uwielbiam zwłaszcza jak ciotka zrobi:-)

    eikte6hhtpigifg0.png
  • Rybkaaga Przyjaciółka
    Postów: 108 51

    Wysłany: 7 marca 2018, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj zrobiłam sobie test owulacyjny ale jeszcze negatywny. Został mi już ostatni więc chyba go dzisiaj wykorzystam jak też będzie negatywny to już najwyżej będe działać bez nich

    eikte6hhtpigifg0.png
  • Rybkaaga Przyjaciółka
    Postów: 108 51

    Wysłany: 7 marca 2018, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bo już nowych nie kupuje;-) może bez nich nie będe tak myśleć o owulacji czy jest czy jej nie ma;-)

    eikte6hhtpigifg0.png
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 7 marca 2018, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NIEeee No to żadna depresja Hehehe po prostu chyba kłótnie z teściowa sie tak na mnie odbijają, tak to jest gdy teściowa chce wejść na glowe a Ty sie nie dajesz a mąż jest miedzy młotem a kowadłem ale cóż to nie pierwszy raz Hehehe
    Ja w tym cyklu to chyba o niczym myslec nie będę przez te nerwy wiec to może i tez dobrze :D


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 7 marca 2018, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybkaaga wrote:
    bo już nowych nie kupuje;-) może bez nich nie będe tak myśleć o owulacji czy jest czy jej nie ma;-)
    Rybka ja jak teraz się nie uda to też już nie kupuje żadnych testów tylko nerwy przez nie tracę

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • Joanka87 Koleżanka
    Postów: 34 14

    Wysłany: 7 marca 2018, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, u mnie wczoraj usg (11dc) wykazało pęcherzyk 16 mm, więc jest nadzieja że w końcu w tym cyklu będzie owulacja !!! a przy testach owu to miałam tak, że mimo że pokazywały grubą ciemną krechę to i tak tej owulacji nie było...więc chyba nie do końca wierzę tym testom...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2018, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybkaaga wrote:
    a oszukane gołabki uwielbiam zwłaszcza jak ciotka zrobi:-)
    Hehe oszukane ;) pierwsze slysze dobree ;) to dzisiaj rybkaaga leniuchujesz bo nie musisz gotować ale Ci dobrze ;) bo już z tym wymyslaniem co na obiad szału idzie dostać :p
    Katharina Tez kiedys miałam niezle jazdy z tesciowa :/ wiem jak jest , ale staraj się nie denerwować olej to i już ;) bo szkoda nerwów , a mieszkacie z nia ? Bo my chwilę mieszkaliśmy i wtedy tak sie działo ale od kad jesteśmy sami to mam spokój święty :p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2018, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez nie bede już kupować tych owulacyjnych tylko zostały mi te elektroniczne z tego cyklu to może użyje bo szkoda żeby sie zmarnowaly :)

  • agus267 Koleżanka
    Postów: 140 7

    Wysłany: 7 marca 2018, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też pierdziele już te testy. Z apteki za 15 zł pokazują że jest owulacja a te za 7 zł jeszcze nigdy nie pokazały!
    Ja dzisiaj na obiad mam naleśniki z racji że mój synek jest chory a on niestety nie je wszystkiego co robię.

    5cs.
  • agus267 Koleżanka
    Postów: 140 7

    Wysłany: 7 marca 2018, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do teściowej to niestety nie wiem jak to jest bo jej nie mam ani teścia. Oboje już nie żyją. Nawet nie zdążyłam ich poznać :-(. A moi rodzice 300km od nas więc na głowę nam nie wchodzą.

    5cs.
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 7 marca 2018, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agus267 wrote:
    Też pierdziele już te testy. Z apteki za 15 zł pokazują że jest owulacja a te za 7 zł jeszcze nigdy nie pokazały!
    Ja dzisiaj na obiad mam naleśniki z racji że mój synek jest chory a on niestety nie je wszystkiego co robię.
    Agus u mnie też dzisiaj naleśniki na obiad:D to wymyślanie obiadów to jakiś dramat każdy chciałby coś innego

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 7 marca 2018, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 wrote:
    Katharina Tez kiedys miałam niezle jazdy z tesciowa :/ wiem jak jest , ale staraj się nie denerwować olej to i już ;) bo szkoda nerwów , a mieszkacie z nia ? Bo my chwilę mieszkaliśmy i wtedy tak sie działo ale od kad jesteśmy sami to mam spokój święty :p
    Paulka tez kiedyś mieszkaliśmy i to dwa razy i właśnie o te dwa razy za długo Ale od 3 lat juz sami i to daleko na szczęście, u mnie niestety tez bardzo duzo szwagierka mieszka buntuje nic jest zazdrosna, w sumie to jej nie rozumiem bo ma swoje życie męża tez chcą zaraz sie starać a zajmuje sie Naszym życiem, nie wiem jak można byc o brata zazdrosna ehhh
    Hej Joanka może cos powiesz znam o sobie przedstawisz sie bo nie zauważyłam abyś z Nami wcześniej pisała...tak wyskoczyłaś znikąd hehee


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 7 marca 2018, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam zupe pomidorowa a jutro naleśniki bo mam pod opieka dzieci koleżanki a one to albo pizza albo naleśniki hehehe


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • Annahanna89 Koleżanka
    Postów: 36 52

    Wysłany: 7 marca 2018, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Cześć wszystkim kobietkom :) powoli zaczynamy z Mężem myślec o maluchu - póki co nie nastawiamy sie, ze to musi być juz i teraz jednak jak sie zdarzy - bede szczęśliwa :) zapraszam do rozmowy i do mojego wykresu - to moj pierwszy i zupełnie nie wiem jak go interpretować - jeśli ktoś ma ochotę pomoc zapraszam do komentowania wykresu :)
    Powodzenia Kobietki

    Skarpeta lubi tę wiadomość

    8p3osek2fbn19b8d.png
    1 cykl starań = ciąża :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2018, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katharina92 wrote:
    Paulka tez kiedyś mieszkaliśmy i to dwa razy i właśnie o te dwa razy za długo Ale od 3 lat juz sami i to daleko na szczęście, u mnie niestety tez bardzo duzo szwagierka mieszka buntuje nic jest zazdrosna, w sumie to jej nie rozumiem bo ma swoje życie męża tez chcą zaraz sie starać a zajmuje sie Naszym życiem, nie wiem jak można byc o brata zazdrosna ehhh
    Hej Joanka może cos powiesz znam o sobie przedstawisz sie bo nie zauważyłam abyś z Nami wcześniej pisała...tak wyskoczyłaś znikąd hehee
    No widzisz ma wlasne zycie ale bardziej ja interesuje wasze :\ ale nie trać na nich nerwow mowie Ci szkoda ( przeciez psychologiem jestem ) i wiem co mowie ha ha ;)
    U mnie syn tez wybredny z jedzeniem jak był mały wszystko jadł brukselke kalafiora a teraz :o , za to jest jednym z nielicznych dzieci tak mi sie wydaje ktory nie lubi fast foodow :p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2018, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak mnie bolą od kilku dni jajniki i podbrzusze dokladnie tak jakbym miała zaraz dostać @ a piersi tez bolą :/ i takie pelniejsze :p pewnie sie zbliza ta wrednota :/:/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2018, 14:32

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2018, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katharina patrz na co się natknęłam na fejsie hehe akurat pod dzisiejsza rozmowe ;)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/b0c599a6cf8a.png

  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 7 marca 2018, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahahaha dokładnie tak jest Paulka :D
    Masz racje trzeba olać tylko wiesz jak mąż jest pomiędzy to cieżko zapomnieć bo przypomina to systematycznie i najlepiej żebym to ja zawsze gryzła sie w język ehhh


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2018, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem ,ale on tez ma ciężko bo wiesz siostra w końcu i mama :p , a Ty musisz olac i olac i luzzik lajcik ,wiem ze łatwo sie mowi ale nerwy przy staraniu nie są wskazane ;)

    Katharina92 lubi tę wiadomość

‹‹ 38 39 40 41 42 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ