X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2018 ;) vol2
Odpowiedz

Staraczki 2018 ;) vol2

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2018, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazia daj znać jak po lekarzu ;)

  • mindusia87 Autorytet
    Postów: 257 200

    Wysłany: 10 marca 2018, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Paulka po ostatnich badaniach tsh miałam na poziomie powyzej 7.
    7.7 dokładnie. A lek jaki dostalam to Eltroxin. Nie lecze sie w Polsce tylko w Danii :)

    f2w3yx8dfotu0cc3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2018, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mindusia87 wrote:
    Hej Paulka po ostatnich badaniach tsh miałam na poziomie powyzej 7.
    7.7 dokładnie. A lek jaki dostalam to Eltroxin. Nie lecze sie w Polsce tylko w Danii :)
    O kurcze to faktycznie wynik dosyć duży :/ mój rekord to 6.19 i w kwietniu tego roku bedzie rok jak biore tabletki a mój lekarz powiedział ze po trzech miesiacach wynik się unormuje ;) ale u mnie co 6 tyg wynik jest różny :/ raz spada raz rosnie. A jak sie czujesz przy takim wyniku ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2018, 10:13

  • Kolorowaola Ekspertka
    Postów: 191 153

    Wysłany: 10 marca 2018, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś powinnam dostać @

    km5sroeqr29ccbje.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2018, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolorowaola wrote:
    Dziś powinnam dostać @
    To testuj !! ;)

  • Kolorowaola Ekspertka
    Postów: 191 153

    Wysłany: 10 marca 2018, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chce sie rozczarować,brzuch boli jak na okres :(

    km5sroeqr29ccbje.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2018, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To poczekaj do jutra jak juz nie przyjdzie to wtedy moze ?

  • Kolorowaola Ekspertka
    Postów: 191 153

    Wysłany: 10 marca 2018, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak nie przyjdzie do rana to jutro testuje ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2018, 11:01

    Paulka89 lubi tę wiadomość

    km5sroeqr29ccbje.png
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 10 marca 2018, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 wrote:
    Mazia daj znać jak po lekarzu ;)
    Paulka dam znać napewno. Jak narazie czekam bo lekarza jeszcze nie ma :/

    Paulka89 lubi tę wiadomość

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 10 marca 2018, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po wizycie. Owulacja była na 100 % :D nie może określić dnia owulacji ale mówi że bardzo możliwe że właśnie w środę kiedy wyszedł pozytywny test i bolał jajnik. Mówił że lepiej jak plemniki poczekają na jajeczko. Pytałam jak z tą temperatura i powiedział że to nie jest tak że każda kobieta będzie miała temperaturę np 37 stopni bo to jest indywidualna sprawa każdego organizmu , najważniejsze że jest wogole skok. Jeśli pojawi się @ mam dzwonić umówić się na wizytę A jeśli nie to dopiero po tygodniu od terminu @ kazał zrobić test( akurat wytrzymam ) . Endometrium 10 mm więc mówi że dobre. Pozostaje czekać.

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2018, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to super wieści a tak sie denerwowalas ze nie było ;) on sie zna :p to teraz czekaj ;) nie mierz juz temperatury bo sensu nie ma ;)

  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 10 marca 2018, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 wrote:
    No to super wieści a tak sie denerwowalas ze nie było ;) on sie zna :p to teraz czekaj ;) nie mierz juz temperatury bo sensu nie ma ;)
    Paulka nie będę mierzyć bo tylko będę sobie wkrecac że coś jest nie tak. To będą dluuuuuugie dwa tygodnie.

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2018, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe będą beda ;) musisz teraz znając sie czyms i nie dopatrywać się objawów !

  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 10 marca 2018, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 wrote:
    Hehe będą beda ;) musisz teraz znając sie czyms i nie dopatrywać się objawów !
    Nie będę się dopatrywać bo nie miałam żadnych objawów ani w jednej ani w drugiej ciąży :D

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2018, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To teraz zacznij cos dziergac Heheh albo coś ;) dobrze ze Ci humor wrocil w sensie ze nie masz dola juz ;)

  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 10 marca 2018, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 wrote:
    To teraz zacznij cos dziergac Heheh albo coś ;) dobrze ze Ci humor wrocil w sensie ze nie masz dola juz ;)
    Trochę mi się humor poprawił bo bałam się żeby znowu torbiel się nie zrobiła ale skoro owulacja była to jest ok :D chociaż i tak mam przeczucie że się nie udało ale postaram się o tym nie myśleć

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • agus267 Koleżanka
    Postów: 140 7

    Wysłany: 10 marca 2018, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazia89 wrote:
    Ja już po wizycie. Owulacja była na 100 % :D nie może określić dnia owulacji ale mówi że bardzo możliwe że właśnie w środę kiedy wyszedł pozytywny test i bolał jajnik. Mówił że lepiej jak plemniki poczekają na jajeczko. Pytałam jak z tą temperatura i powiedział że to nie jest tak że każda kobieta będzie miała temperaturę np 37 stopni bo to jest indywidualna sprawa każdego organizmu , najważniejsze że jest wogole skok. Jeśli pojawi się @ mam dzwonić umówić się na wizytę A jeśli nie to dopiero po tygodniu od terminu @ kazał zrobić test( akurat wytrzymam ) . Endometrium 10 mm więc mówi że dobre. Pozostaje czekać.
    Mazia89 super wiadomość :-). Kurde ale by było super gdyby Ci się teraz udało w tym cyklu :-). Ja raczej nie widzę u mnie szans bo owulacja była w środę a we wtorek wieczorem ostatnie przytulania :-(. Jakoś nie wierzę że plemniki przeżywają kilka dni. Ja czekam na @ I zaczynam od nowego cyklu bez spiny bo tak samo jak i Tobie tak i mi powiedział lekarz to samo że mierzenie temperatury u każdej kobiety to sprawa indywidualna. A po co się denerwować jak można przecież na spokojnie wszystko robić.

    5cs.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2018, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agus jest duza szansa ze sie udało skoro owulacja byla w srode a ❤❤we wtorek to jest naprawde duza szansa ;) mazia napisala ze lepiej jak plemniki czekają ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2018, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja tak szczerze powiem, że bardzo zle zrobiłam z tymi testami zaluje :( najgorzej sie obawiam że przyjdzie @ i bedzie po ptokach:/

  • Kolorowaola Ekspertka
    Postów: 191 153

    Wysłany: 10 marca 2018, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 a kiedy powinnaś dostać @?

    km5sroeqr29ccbje.png
‹‹ 49 50 51 52 53 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ